نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434126
درخواست پلیس از مردم: عامل تیراندازی مرگبار در اراک را شناسایی کنید
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۸
سرهنگ "محمود خلجی" معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: برابر هماهنگی‌های انجام شده با مرجع قضایی مجوز انتشار عکس قاتل فراری به نام «عباس صحرایی» صادر شده است.خبرگزاری ایسنا: استان مرکزی با انتشار عکس قاتل فراری "عباس صحرایی"، از مردم خواست در صورت هر گونه اطلاع از مخفیگاه وی مراتب را به پلیس گزارش کنند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "محمود خلجی" معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: برابر هماهنگی‌های  انجام شده با مرجع قضایی مجوز انتشار عکس قاتل فراری به نام «عباس صحرایی» صادر شده است.

وی با درخواست از شهروندان در خصوص شناسایی وی افزود: در صورت هر گونه اطلاع از مخفیگاه قاتل مراتب از طریق تلفن 110 به پلیس اعلام شود.

صبح امروز در حادثه تیراندازی در شهر اراک 5 نفر کشته و 4 نفر مجروح شدند که دو نفر در تحقیقات پلیس دستگیر و قاتل  "عباس صحرایی" از صحنه قتل متواری شده است .


 
 
کلمات کلیدی : تیراندازی+اراک
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۷:۲۱:۴۵
لطفا قوه قضائیه و پلیس ترتیبی اتخاذ فرمایند که مجرمین سابفه دار نتوانند به راحتی مرتکب جنایت های دیگر بشوند. من بیش از صد بار خوانده ام که جنایتی توسط فردی که قبلا در زندان بوده و آزاد شده اتفاق افتاده است. (4111559) (alef-11)
 
پرتو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۰۸:۴۳
مردم که تجهیزاتی ندارن پس پلیس چه کاره اس؟ (4111620) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۸:۲۷:۱۶
یه قاضی اشتباه کرده ، قاتل را با 200م ضمانت! آزاد کرده بدون مراقبت ، حالا 6 نفر مرده اند و پلیس باید 10 برابر یک پابند الکترونیک هزینه برای پیدا کردن آن بدهد، امیدوارم قوه محترم قضاییه و پلیس خود را بروز کنند و اینقدر راحت با قاتلین و مجرمین برخورد نکند که هزینه این سهل انگاری بسیار بیشتر از ضمانتها است . (4111660) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۲ ۱۹:۱۷:۵۱
پلیس و قاضی مربوطه چرا این جانی را ول کردند تا اکنون از مردم تقاضای کمک کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا آدم میماند که چه بگوید !!!!!!!!!!!!!!!!! (4111764) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته