نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 312022
بررسی وضعیت پاداش‌های فرهنگیان‌بازنشسته
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۱
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه کمیسیون موضوع پرداخت پاداش‌های‌ فرهنگیان بازنشسته بررسی شد.

فرهاد بشیری درباره جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: پرداخت پاداش‌های فرهنگیان بازنشسته یکی محورهای پاسخگویی وزیر آموزش و پرورش بود که در این زمینه موضوعات مختلفی شد.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی امور مدارس نیز از دیگر دستور کارهای جلسه امروز بود به خانه‌ملت گفت: در این زمینه توضیحاتی از سوی وزیر مطرح شد، البته مشکلات فرهنگیان نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
کلمات کلیدی : آموزش و پرورش+بازنشستگان
 
۱۳۹۴-۰۹-۰۲ ۰۳:۰۴:۲۱
سلام.شروع سومین ماه پرداخت نشدن حقوق بازنشستگی صندوق فولاد هم آمد. لطفا در کمیسیونهای مختلف مجلس برای حل یکباره این صندوق و معضلاتش هم فکری کنید جناب آقای توکلی .فصل بودجه و برنامه 5 ساله ششم است . خواهش میکنیم در خصوص آوردن ماده وبندی برای تعیین ردیف بودجه برای این صندوق و ادغام آن پیشنهاد مقتضی بدهید . و برای همیشه ویکبار عوامل مشکل ساز پشت و پیش پرده این صندوق را هم کنار بزنید .ما سالهاست منتظر حل این مشکلیم . (3340502) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۰۲ ۰۹:۵۳:۱۹
جناب نماینده حرف که زیاده اما برای عمل چه دارید جناب وزیر از ابتدای ورود به آموزش وپرورش فقط حرف زدند عملی در کار نبوده فرهنگیان بازنشسته سال قبل هنوز 20درصد پاداش را گرفته اند وزیر می خواد اون دنیا چطور جواب بده .....؟الله اعلم (3340682) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.