نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 302528
جزییات تیراندازی دزفول از زبان مصدوم حادثه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۷
 مصدوم حادثه تیراندازی به هیات عزاداری صفی‌آباد در خصوص چگونگی وقوع حادثه شب گذشته توضیح داد.

به گزارش ایسنا، امین جدید اسلامی، ۲۹ ساله، که اکنون در بیمارستان گلستان اهواز پذیرش شده است، در خصوص حادثه شب گذشته گفت: ما مقابل هیات ایستاده بودیم که یک پژو پارس نقره‌ای رنگ پشت سر ما ایستاد. پنج نفر در آن پژو بودند که صورتشان را با چفیه قرمز رنگ پوشانده بودند؛ دو نفر از آنها پیاده شدند و شروع به تیراندازی کردند.

وی افزود: من در دست یکی از آنها اسلحه کلاش دیدم. او هیکل بسیار درشت و قد خیلی بلندی داشت. من می‌خواستم فرار کنم ولی دیگر هیچ چیز نفهمیدم.

جدیداسلامی ادامه داد: این هیات عزاداری از سال‌های پیش در شهرک صفی آباد دزفول برپا است و ما هر سال در ماه محرم در این هیات عزاداری می‌کنیم. دیشب مراسم نداشتیم ولی در حال آماده کردن وسایل و لوازم در هیات بودیم.

لازم جدیداسلامی، پدر این مصدوم نیز به خبرنگار ایسنای خوزستان گفت: پسرم از چند ناحیه زخمی شده است و خبر ندارد که دو نفر از دوستانش در حادثه دیشب کشته شده‌اند.

وی افزود: محل حادثه هیات قمر بنی هاشم(ع) در بلوار امام شهرک صفی‌آباد است. این منطقه، منطقه‌ای مسکونی است و در وسط شهرک قرار دارد. با این حال امنیت زیادی ندارد و ما چندان رضایتی از وضعیت امنیت شهرک نداریم.

همچنین دکتر حمیدرضا آرتی، رییس بیمارستان گلستان اهواز، در خصوص وضعیت مصدوم تیراندازی شب گذشته که از دزفول به بیمارستان گلستان انتقال یافته است، به خبرنگار ایسنای خوزستان گفت: این مصدوم ساعت ۳:۵۰ بامداد امروز (شنبه) وارد اورژانس بیمارستان شد و توسط تیم‌های پزشکی مستقر در اورژانس متشکل از متخصصان طب اورژانس، جراحی عمومی، جراحی عروق و ارتوپدی تحت اقدامات تشخیصی و درمانی قرار گرفت و وضعیت باثباتی پیدا کرد.

وی افزود: این بیمار از ناحیه بازوی چپ، ران چپ، کمر و نواحی قفسه صدری مورد اصابت گلوله قرار گرفته که با اقدامات درمانی، اکنون دارای وضعیت باثبات بوده و تحت مراقبت و ادامه درمان قرار دارد. اعمال جراحی دیگر در چند روز آینده بر روی بیمار انجام می‌شود.

چند فرد ناشناس در حمله‌ای مسلحانه، اعضای یک تکیه عزاداری در شهرک صفی‌آباد دزفول را به رگبار بستند، این حادثه منجر به کشته شدن ۲ نفر و زخمی شدن ۲ تن دیگر شد که پس از حادثه، مصدومان به بیمارستان گنجویان دزفول منتقل شدند.

شهرک صفی‌آباد، یک شهرک مسکونی حدود ۱۵ هزار نفری از توابع شهرستان دزفول است که با بخش مرکزی دزفول ۱۵ کیلومتر فاصله دارد و در حد فاصل بین شوش و دزفول واقع شده است.
 
کلمات کلیدی : حادثه دزفول
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۵ ۱۶:۱۹:۲۷
باید سریع برخورد بشه لعنت به کسانی که به تکایا و حسینه ها حمله کنن . مطمئنا مشت محکمی از نظام و مردم میخورند (3266123) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۵ ۱۶:۳۴:۰۵
چرا نوشتید کشته؟ آنها شهید هستند. با تروریستهای داعش و سلفی و مزدوران عربستان و شیخ نشینان خلیج بایست بایست قاطعانه و در ملا عام برخورد کرد قبل از اینکه فرصت ایجاد شرایط مشابه عراق و سوریه ولیبی را در ایران پیدا کنند. ایران سابقه خوبی در مبارزه با تروریسم دارد نبایست اجازه داد آن تروریستها مجال تنفس کنند. هر کدام را که دستگیر شدند و جرم انها ثابت شد بدست مردم بدهید تا دیگر دوستان و همقطارانشان بدانند در صورت گیر افتادن قبل از ورود به جهنم در این دنیا مردم چگونه انها را مجازات خواهند کرد (3266162) (alef-11)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۷-۲۵ ۲۳:۱۳:۳۳
به احتمال قوی از گروه وحشی داعش هستند. (3266723) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.