توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462620
مسافر اورژانسی هواپیما را به زمین نشاند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸
پرواز تهران به رفسنجان به دلیل وضعیت اورژانسی مسافر در یزد فرود اضطراری داشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مدیرکل فرودگاه های استان کرمان گفت: پرواز شماره 4570 هواپیمایی ماهان از فرودگاه مهرآباد تهران به مقصد رفسنجان به دلیل وضعیت اورژانسی یک مسافر در فرودگاه یزد فرود اضطراری کرد.

علی قاسم زاده افزود: بنابر اعلام هواپیمایی ماهان، این پرواز با 76 مسافر مقرر بود ساعت 10 و 30 دقیقه امروز در فرودگاه رفسنجان به زمین بنشنید اما ساعت 10 و 20 دقیقه به علت تشنج یکی از مسافران و به تشخیص خلبان، هواپیما در فرودگاه بین المللی یزد به زمین نشست.
 
وی تصریح کرد: بیمار با یک همراه به مراکز درمانی یزد منتقل شد و خانواده بیمار در رفسنجان با اطلاع رسانی فرودگاه از حال وی آگاه شدند.
 
مدیرکل فرودگاه های استان کرمان گفت: براساس استانداردها و مقررات بین المللی در صورت داشتن بیمار اورژانسی خلبان موظف است به نزدیکترین فرودگاه برای درمان مسافر مراجعه کند.
 
پرواز شماره 4570 هواپیمایی ماهان با 90 دقیقه تاخیر ساعت 12 وارد فرودگاه رفسنجان شد و ساعت 12 و 55 دقیقه فرودگاه رفسنجان را به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران ترک کرد.
 
 
کلمات کلیدی : فرود اضطراری + هواپیما + فرودگاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.