توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468129
ترامپ: روسیه بهانه‌ دموکرات‌ها برای توجیه شکست در انتخابات است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۷
رئیس جمهور آمریکا در واکنش به اظهارات اخیر «هیلاری کلینتون» که بار دیگر روسیه را متهم به دخالت در انتخابات آمریکا به نفع ترامپ کرده بود گفت: داستان روسیه بهانه‌ای برای دموکرات‌ها در راستای توجیه شکست در انتخابات است.

به گزارش میزان، «دونالد ترامپ» در واکنش به اظهارات روز سه‌شنبه «هیلاری کلینتون» که بار دیگر روسیه را متهم به دخالت در انتخابات آمریکا به نفع ترامپ کرده بود گفت: داستان روسیه بهانه‌ای برای دموکرات‌ها در راستای توجیه شکست خود در انتخابات است.

ترامپ با انتشار پیامی در توییتر گفت: داستان روسیه بهانه‌ای برای دموکرات‌ها در راستای توجیه شکست خود در انتخابات است، ترامپ تنها تیم انتخاباتی قوی داشته است.

وی با انتشار توییتی جداگانه در واکنش به سخنان کلینتون که دخالت روسیه و اقدامات «جیمز کومی»، مدیر «اف.بی.آی» را عوامل شکست خود در انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرده بود گفت: اقدامات مدیر اف.بی.آی بهترین اتفاقی بود که برای کلینتون روی داد چرا که به وی اجازه عبور آزاد از بسیاری از اقدامات نادرست را داد.

ترامپ در ادامه این پیام توییتری ادعاهای مطرح شده از سوی کلینتون را ساختگی عنوان کرد.

هیلاری کلینتون در مصاحبه با شبکه سی.ان.ان گفت: روسیه قطعا به نفع ترامپ در انتخابات آمریکا دخالت کرده است.

وی اظهار داشت: من در مسیر پیروزی قرار داشتم تا زمانی که ایمیل‌ها از سوی «ویکی‌لیکس» و نامه‌ها از سوی جیمز کومی منتشر شدند.
 
کلمات کلیدی : ترامپ + آمریکا + روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.