توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458724
حاجی بابایی: اگر گزینه نهایی نباشم به نظر جبهه مردمی و اقبال عمومی تمکین می‌کنم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۵
وزیر سابق آموزش و پرورش گفت: همه باید از نفر نهایی حمایت کنند تا بتواند موفقیت بیشتری به دست آورد و این امر بر همه محرز است و من دومین نفری بودم که این مسئله را کتباً به جبهه مردمی نیروهای انقلاب تقدیم کردم.

حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان و وزیر سابق آموزش و پرورش عصر امروز و در حاشیه نشست اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، و در پاسخ به سؤالی پیرامون انصراف از شرکت در انتخابات 96 در صورت عدم اقبال عمومی طبق ساختار جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: این را همه پذیرفته‌اند که اگر جامعه به کسی اقبال کرد و آن فرد در نظرسنجی‌ها جلو افتاد و استعداد این را داشت که بتواند آرای عمومی اکثریت حداقل 51 درصد جامعه را به دست آورد همه باید به عنوان حرکتی عمومی و اخلاق‌مدار از او حمایت کنند.

وی افزود: همه باید از نفر نهایی حمایت کنند تا بتواند موفقیت بیشتری به دست آورد و این امر بر همه محرز است و من دومین نفری بودم که این مسئله را کتباً به جبهه مردمی نیروهای انقلاب تقدیم کردم.

وزیر سابق آموزش و پرورش در پاسخ به این سؤال که آیا به طور مشخص شما در صورت اقبال عمومی به فرد دیگری از رقابت‌ انتخاباتی سال 96 انصراف خواهید داد، گفت: تصریح کرد: اگر نظرسنجی‌های علمی و معتبر مؤید این باشد بله؛ چنین خواهد بود.

وی افزود: همه دوستان جبهه مردمی نیروهای انقلاب بر این متفق‌القولند و همه مخلصانه به میدان آمده‌اند و بنده از همه دست‌اندرکاران جبهه مردمی نیروهای انقلاب تشکر می‌کنم.

حاجی‌بابایی تأکید کرد: اگر قرار باشد در المپیک کشتی بگیریم راهی جز این نداریم که قوی‌ترین کشتی‌گیر خود را به میدان بفرستیم و اگر آن فرد قوی‌تر انتخاب شد همه باید از او تبعیت کنند.
 
کلمات کلیدی : جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی+جمنا+انتخابات ۹۶+حاج بابایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.