توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 313689
زمان شروع رسمی کار لوزانو در ایران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۰
با اینکه صحبت‎های زیادی در مورد شروع رسمی کار لوزانو در تیم ملی شنیده شده و بارها این تاریخ‎ها تغییر کرده، مدیر تیم‎های ملی والیبال گفت: از ۱۲ فروردین این مربی با ماست.

به گزارش ایسنا، امیرحسین منظمی اظهار کرد: سرمربی تیم ملی تا پایان آبان‎ماه و همزمان با تعطیلی لیگ لهستان به ایران می‎آید تا صحبت‎های نهایی درباره قراردادش انجام و برنامه‎اش را ارائه دهد.

وی درباره اینکه لوزانو چه زمانی کار رسمی‎اش با تیم ملی را شروع می‎کند، گفت: وی ۱۲ فروردین به ایران می‎آید و کارش را شروع می‎کند. سیچلو که کمک مربی تیم ملی است قبل از لوزانو به کشورمان می‎آید و تیم را تمرین می‎دهد.

منظمی درباره اینکه گفته می‎شود لوزانو ۵ اردیبهشت به ایران می‎آید یا مسئولان فدراسیون اعلام کرده‎اند ۲۵ فروردین شروع کار رسمی این سرمربی است، گفت: چون تیم لوزانو در لیگ لهستان به لیگ قهرمانان اروپا نمی‎رود، وی اردیبهشت به ایران نمی‎آید و زودتر شاهد حضورش در کشورمان خواهیم بود.

مدیر تیم‎های ملی در پاسخ به این که از مربی‎ ایرانی در کادر لوزانو استفاده می‎شود؟ بیان کرد: صحبت‎هایی شده که ۲ مربی ایرانی در کادر لوزانو باشند و روی این موضوع تأکید داریم.
 
کلمات کلیدی : لوزانو+تیم ملی والیبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.