توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383088
خدابخشی: امروز، روز من است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۴
نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم تیم ملی تکواندو گفت: امروز، روز من است و تلاش می‌کنم در سه مبارزه بعدی هم بهترین نتیجه را بگیرم.

به گزارش فارس، نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم تیم ملی تکواندوی ایران در نخستین مبارزه خود مقابل میگوئل فریرا از هندرواس به برتری دست یافت.

مهدی خدابخشی پس از پیروزی برابر حریف هندوراسی در اولین مبارزه خود در المپیک ریو، اظهارداشت: تمام زحمتم را کشیدم تا موفق شوم، در بازی هم اول خدا رو شکر خوب بودم، بازی به بازی بهتر می‌شوم و از مردم می‌خواهم برایم دعا کنند. امروز، روز من است و تلاش می‌کنم در سه مبارزه بعدی هم بهترین نتیجه را بگیرم.

وی در ادامه گفت: میلاد بیگی هم مثل بقیه حریفان است، تکواندوکار خوبی در این وزن است و شناخته شده است، تمام توانم را برای این سه بازی می گذارم.

خدابخشی در پایان خاطر نشان کرد: خیلی خوشحال شدم که کیمیا علیزاده صاحب مدال شد، من در سالن نبودم اما وقتی شنیدم خیلی خوشحال شدم، امیدوارم امروز من هم باعث خوشحالی شوم.
 
کلمات کلیدی : المپیک ریو+مهدی خدابخشی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.