نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503183
توضیح مشایخی درباره حرف‌هایش درباره انتظامی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۷
جمشید مشایخی در گفت و گو با کانال برنامه «کات» به حواشی پیش آمده در جشن منتقدان و حرفهایش در مورد عزت الله انتظامی واکنش نشان داد و گفت:

- من دیروز حال جسمی خوبی نداشتم. می توانید از دبیر این جشن آقای گودرزی بپرسید. بارها به ایشان گفتم مرا از آمدن معذور بدارید چون حال جسمی ام مناسب نیست. بیمار هستم. اما دوستان اصرار داشتند حتما بیایم.

- اگر حرفی در مورد عزت الله انتظامی زدم، به هیچ‌ عنوان‌ تصور نمیکردم چنین حواشی ای به همراه داشته باشد. یک لحظه عصبانی شدم و آن حرفها را زدم. اگر میدانستم قرار است این همه ماجرا پیش بیاید محال بود چیزی بگویم. درست است که در این سینما همه زحمت کشیده اند و فقط یک نفر زحمت نکشیده، اما من راضی نیستم احدی به انتظامی بی احترامی کند.

- در این جشن من حرفهایی زدم و رفتم. بعد دو جوان روی سن آمدند و حرفهایی در مورد حرفهایم زدند. خوب، تمام شد رفت. آن دو جوان هم لزومی نداشت چیزی بگویند. حالا گفتند. تمام شد ماجرا. ادامه دادن ندارد. اینکه به یک ماجرا هی دامن بزنیم چه فایده ای دارد؟ واقعا از به وجود آمدن این حواشی ناراحتم.

- شنیدم چند سایت در واکنش به حرفهای من به آقای انتظامی بد گفتند. خیلی غمگین شدم. کاش مثل این چند دهه دیشب هم سکوت میکردم. راضی نیستم احدی به ایشان بد بگوید.

- حرفهای من در مورد ایشان حرفهای شخصی من بود، رابطه ی خودمان است. یک لحظه عصبانی شدم و چیزی گفتم که نباید میگفتم. حالم‌ خوب نبود. باید سکوت میکردم. حالا خواهشا کسی دیگر این ماجرا را ادامه ندهد. کسی هم از حرفهای من بر علیه ایشان سو استفاده نکند.
 
کلمات کلیدی : جمشید مشایخی+عزت الله انتظامی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۱۰:۴۹:۱۴
اینم از پدر اخلاق کشور که به همه گیر میداد خودت که بدتر کار کردی پدر جان (4525562) (alef-13)
 
کند ذهن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۸ ۱۱:۲۰:۱۰
سلام

فدات بشم آقای مشایخی . اولین بار هست . یا شاید یکی از موارد بسیار نادر

که میبینم یه شخص سر شناس به این راحتی و سادگی حرف خودشو

نا مناسب میبینه و براش هزار عذر و بهانه نمیتراشه . سلامت باشی (4525626) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.