توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499684
سرنوشت ابوالفضل ۱۰ ساله در هاله‌ای از ابهام+عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۶
با گذشت ۶ ماه از ناپدید شدن عجیب پسربچه‌ای ۱۰ ساله در مشهد، جست‌وجو برای پیدا کردن ردی از او ادامه دارد.ابوالفضل جهانشيري 18 اسفند سال گذشته زماني كه براي بازي از خانه‌شان خارج شده بود، گم شد و ديگر كسي او را نديد.

پدرش در گفت‌وگو با همشهري مي‌گويد: بعدازظهر بود كه پسرم لباس و كفش ورزشي‌اش را پوشيد و براي فوتبال از خانه خارج شد. او پسري درسخوان و باهوش بود كه به فوتبال علاقه زيادي داشت.
http://images.hamshahrionline.ir/images/2017/8/position36/17-8-7-19489untitled-4.jpg
ساعتي بعد به خانه برگشت، لباس‌هايش را عوض كرد و يك ساندويچ برداشت و گفت كه مي‌رود مقابل خانه بازي كند. هر چه به او گفتم نرو، گفت كه 10دقيقه بعد برمي‌‌گردد و دمپايي‌هاي آبي‌رنگش را پوشيد و از خانه بيرون رفت. حدود ساعت 4 يا 5 بعدازظهر بود كه وقتي برنگشت، نگرانش شدم. از خانه بيرون رفتم اما اثري از پسرم نبود. خانه همسايه‌ها و كوچه‌هاي اطراف را گشتم اما هيچ ردي از ابوالفضل نبود. همراه همسايه‌ها حدود 2ساعت جست‌‌وجو كرديم اما وقتي ردي از او به‌دست نيامد ماجرا را به كلانتري خبر داديم.

با گزارش اين ماجرا به پليس، مأموران براي يافتن ردي از پسربچه گمشده وارد عمل شدند. محلي كه خانواده ابوالفضل زندگي مي‌كنند منطقه‌اي به نام جاده سيمان است كه به گفته پدر پسربچه در اينجا از دوربين مداربسته خبري نيست و هيچ‌كدام از همسايه‌ها هم نديده‌اند كه چه اتفاقي براي پسرك رخ داده و چه‌كسي او را برده است.

پدر ابوالفضل مي‌گويد: در اين منطقه چند بچه ديگر هم گم شدند. ازجمله مليكا كه خانه‌شان با خانه ما فاصله زيادي ندارد. من يك كارگر ساده هستم و با كسي كينه و دشمني ندارم. حالا 6 ماه است كه من و همسرم و 2فرزند ديگرم چشم به راه ابوالفضل هستيم و در اين مدت آب خوش از گلويمان پايين نرفته و اميدواريم پسرم هرچه زودتر پيدا شود.

در همين رابطه فرمانده انتظامي مشهد به خبرگزاري مهر گفته است: گم‌شدن ابوالفضل مربوط به سال گذشته بوده و اخيرا رخ نداده است. ما افزايش كودك‌دزدي در مشهد نداشتيم و ابوالفضل سال گذشته گم شده است و پيگيري‌ها در اين رابطه ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : گم شدن، مفقودی، ابوالفضل ۱۰ ساله ، پلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.