توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489388
ویندوز 10 خود را حتما بروزرسانی کنید
بخش دانش و فناوری الف،14 تیر96
کاربرانی که از نسخه اولیه ویندوز 10 استفاده میکنند به دلیل توقف پشتیبانی امنیتی از طرف مایکروسافت حتما سیستم عامل خود را بروزرسانی کنند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۵
باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به باج افزار های متعدد منتشر شده در رایانه های جهان ، شرکت مایکروسافت اعلام کرده است  برای داشتن ویندوز ایمن باید به آخرین نسخه این سیستم عامل برورزرسانی کرد ، یا به عبارت دیگر امن ترین ویندوز  آخرین نسخه آن است.

در پی آنکه عموما رایانه هایی که از نسخه های قدیمی ویندوز پشتیبانی میکردند به باج افزار هایی مانند " واناکرای " و " پتیا"  آلوده شدند ، شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که کاربرانی که از نسخه اولیه ویندوز 10 (نسخه 1507) استفاده میکنند ، حتما آن را به آخرین نسخه یعنی نسخه  " Creators" ارتقا دهند زیرا  این شرکت  پشتیبانی امنیتی از این نسخه را متوقف کرده است.

این کاربران به زودی اعلانی را  مشاهده خواهند کرد که از آنها میخواهد ویندوز خود را ارتقا دهند که البته این کار وقت زیادی از آنها نخواهد گرفت .

گفتنی است اعلان ارتقا به نسخه جدید ویندوز 10  را تنها 5 بار میتوان به تعویق انداخت و در مرتبه ششم ویندوز با اخطار امنیتی مواجه خواهد شد.

بنابراین توصیه میشود ویندوز 10 خود را حتما بروزرسانی کنید.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری-ویندوز 10
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.