توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 380289
فعلا گزینه‌ ای غیر روحانی نداریم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۷
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه فعلا ما غیر از روحانی هیچ گزینه دیگری را نداریم، گفت: اگر کاندیدای ارجحی نسبت به روحانی وجود نداشته باشد قطعا از او حمایت می‌کنیم.

به گزارش مهر، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه فعلا ما غیر از روحانی هیچ گزینه دیگری را نداریم، گفت: اگر کاندیدای ارجحی نسبت به روحانی وجود نداشته باشد قطعا از او حمایت می‌کنیم.

محمدصادق جوادی حصار عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در پاسخ به سوالی درخصوص اظهارات منتجب‌نیا که گفته است از روحانی مشروط بر افزایش سهم اصلاح‌طلبان در دولت آینده حمایت می‌کنیم، گفت: هر چه آقای منتجب‌نیا گفته موضع حزب اعتماد ملی است؛ سخنان وی موضع شخصی نیست، بلکه نظر رسمی حزب است.

وی افزود: سایر اصلاح‌ طلبان ممکن است نظرات دیگری داشته باشند، ولی نظر ما در حزب اعتماد ملی همان است که آقای منتجب‌نیا بیان کرده است.

جوادی حصار تاکید کرد: ما امروز هنوز به مرحله انتخابات ریاست جمهوری نرسیده‌ایم که بگوییم با چه شرایطی از روحانی حمایت می‌کنیم، اما فعلا روحانی کسی است که در شرایط حاضر مورد حمایت همه اصلاح‌طلبان قرار دارد، ولی تا انتخابات سال ۹۶ یک سال فرصت باقی است و ما باید منتظر ادامه عملکرد روحانی باشیم و در انتها با توجه به کارنامه‌اش از وی حمایت کنیم.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه ما برای حمایت از روحانی شرط و شروطی نداریم، گفت: اگر روحانی به مطالبات به نحو مطلوب پاسخ بدهد و انتظارات را برآورده کند و همچنین کاندیدای ارجحی نسبت به وی وجود نداشته باشد، قطعا از او حمایت خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: مطالبه امروز ما این نیست که ابتدا از روحانی چهار تا پنج پست وزارتی بگیریم و سپس اعلام کنیم از تو حمایت خواهیم کرد، بلکه معتقدیم مادامی که آقای روحانی به برنامه‌ها و شعارهایش عمل کند و وزارت خارجه‌اش همین مشی را ادامه دهد و در سیاست داخلی نیز به حمایت از حقوق مدنی و سیاسی مردم بپردازد، قطعا از روحانی حمایت خواهیم کرد و دلیلی ندارد سراغ فرد دیگری برویم.

جوادی حصار تصریح کرد: اگر خدای ناکرده برنامه روحانی عوض شود و ایشان با خود بگوید حال که اصلاح‌طلبان از من حمایت می‌کنند، من مسیر دیگری می‌روم، ما بررسی می‌کنیم و اگر نیاز بود، از وی حمایت خواهیم کرد و اگر نیاز نبود، اعلام می‌کنیم که از روحانی حمایت نخواهیم کرد.

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تاکید کرد: ما بنای داد و ستد با روحانی در قبال حمایت از وی را نداریم و نمی‌گوییم ابتدا سهم ما را بده و سپس از تو حمایت خواهیم کرد، بلکه برخی انتظارات و مطالبات را از وی داریم و امیدواریم محقق شود.

وی اظهار کرد: فعلا ما به غیر از آقای روحانی هیچ گزینه دیگری را نداریم اما این به معنای آن نیست که باب گفتگو و مراوده درخصوص کاندیداهای انتخاباتی بسته باشد، بلکه امکان دارد یک هفته، یک ماه یا دو ماه مانده به انتخابات تحولاتی صورت بگیرد و اتفاقاتی بیفتد و نقشه راه اصلاح‌طلبان را در خصوص کاندیدای انتخابات عوض کند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات ۹۶+اصلاح طلبان+روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.