نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460983
روحانی: اولین دغدغه دولت زندگی افراد کم درآمد است (1)
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳
رئیس جمهور با اشاره به اینکه شرایط زندگی مردم به لحاظ سیاسی و اقتصادی طبق همه مراکز آمار رسمی کشور و جهانی بهتر از حدی بود که در آغاز سال پیش بینی می کردیم گفت: این نکته حائز اهمیت است که اولین دغدغه دولت زندگی افراد کم در آمد است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی امروز در بخش ابتدایی اظهاراتش در نشست خبری با اشاره به برخی موفقیت های دولت در سال 95، اظهار کرد: احساس می کنیم با رهنمودهای رهبری و حمایت مردم، دولت در دستیبابی به برخی اهداف خود موفق بوده است.

وی در ادامه افزود: خوشحالم که به عرض ملت برسانم اقشاری که دارای درآمد کمتری هستند مثل حقوق بگیران، بازنشستگان، افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در مجموع چهار سال دولت یازدهم دریافتی‌شان به دو برابر یا بیش از آن افزایش یافته است. امسال هم برای مستمری بگیران کمیته امداد و بهزیستی 20 درصد حداقل حقوق به دریافتی آنها اضافه می شود که رقمی بین 180 تا 200 هزار است و در مجموع دولت یازدهم حقوق همه افراد کم درآمد حداقل به دو برابر افزایش یافته است.
 
کلمات کلیدی : حسن روحانی +نشست خبری + رئیس جمهور + افراد کم درآمد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۱ ۱۴:۵۴:۲۱
چرا روحانی این را نگفت که مجموع قیمت اقلام مصرفی نیز در این چهار سال بیش از چهار برابر افزایش یافته؟افزایش در آمدها فقط در صورت تثبیت قیمتها میتواند در بالا رفتن سطح زندگی این افراد موثر باشد و در غیر این صورت ارزشی ندارد.
مردم ما در این کشور زندگی می کنند واز این بازار خرید می نمایند،بنا بر این عنوان نمودن این سخنان پوپولیستی برای آقای روحانی فایده ای در بر نخواهد داشت. (4244806) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۲ ۰۰:۳۲:۲۰
دومین دغدغه دولت چیه؟ (4246020) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.