توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487380
سناتور روس: آمریکا به دنبال بهانه تراشی برای حمله به سوریه است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹
یک سناتور روس بعد از انتشار خبر آماده باش کشتی‌ها و نیروهای آمریکایی برای حمله به یک پایگاه نیروهای سوریه گفت که واشنگتن بدنبال بهانه تراشی برای حمله به سوریه است.

به گزارش تسنیم، الکسی پوشکوف رئیس کمیته امور بین‌الملل دومای دولتی روسیه در مطلبی در صفحه خود در شبکه اجتماعی توییتر نوشت که آمریکا به دنبال بهانه تراشی برای حمله به سوریه است و از آنجائیکه دولت سوریه کاری نمی کند که بهانه‌ای برای توجیه حمله نظامی به سوریه باشد، آمریکا درصدد بهانه تراشی لازم برای توجیه حمله احتمالی خود است.

در مطلب این سناتور در توییتر آمده است: "آمریکا نیروهای دریایی و هوایی خود را در وضعیت آماده قرار داده است و فقط منتظر بهانه ای برای حمله به سوریه است.اسد هیچ بهانه ای به دست آنها نخواهد داد. اکنون زمان مناسبی برای اقدامات تحریک آمیز است".

شبکه خبری "سی‌ان‌ان" به نقل از منابعی که نام آنها فاش نشده، گزارش داد: آمریکا به پایگاه‌های هوایی و دریایی خود در خاورمیانه دستور داده است که برای بمباران احتمالی پایگاه هوایی سوریه به حالت آماده‌باش درآیند.
 
کلمات کلیدی : آمریکا + حمله نظامی + جنوب سوریه + روسیه + ایران+ حمله شیمیایی، پایگاه الشعیرات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.