توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 395986
داوری:نظر رهبرانقلاب برای احمدی‌نژاد حجت و مبنای عمل است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۹
ما به لحاظ اعتقادی و سیاسی بر این باور هستیم که نظرات رهبری که توسط ایشان اعلام می‌شود قطعا حجت است.

به گزارش فارس مشاور رسانه‌ای احمدی‌نژاد با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری مبنی بر توصیه به عدم حضور یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات ۹۶ گفت: نظرات رهبر معظم انقلاب برای همه نیروهای انقلاب از جمله آقای احمدی‌نژاد حجت است.

عبدالرضا داوری مسئول تشکیلات مرکز هماهنگی هواداران احمدی‌‌نژاد «هما» و مشاور رسانه‌ای احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری مبنی بر توصیه به عدم حضور یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات ۹۶ اظهار داشت: نظرات رهبر انقلاب برای نیروهای انقلاب حجّت و مبنای عمل است.

داوری با تاکید براینکه هر نیروی انقلابی در مسیر تکاملی انقلاب حتما نظرات رهبری را مبنای عمل خود قرار می‌دهد، تصریح کرد: ما به لحاظ اعتقادی و سیاسی بر این باور هستیم که نظرات رهبری که توسط ایشان اعلام می‌شود قطعا حجت است.

این فعال سیاسی درباره احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: احمدی‌نژاد خودش از سرسلسله نیروهای انقلابی است که همین مبنا را خواهد داشت و نظرات رهبر معظم انقلاب قطعا برای او نیز حجیّت خواهد داشت.

همچنین حجت‌الاسلام عباس امیری‌فر از نزدیکان احمدی‌نژاد و امام جماعت مسجد سلمان نهاد ریاست‌جمهوری در دولت دهم، در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری مبنی بر توصیه به عدم حضور یکی از کاندیداهای احتمالی انتخابات ۹۶، اظهار داشت: همه ما باید بیانات رهبر معظم انقلاب را فصل‌الخطاب بدانیم و همه نیروهای ارزشی و متدین باید از توصیه‌های ایشان پیروی کنند.

امیری‌فر با اشاره به هجمه‌های سنگین علیه اسلام و انقلاب و تهاجم فرهنگی، تصریح کرد: ما باید تلاش کنیم در برابر دشمنی که برای نابودی انقلاب کمر همت بسته، متحد شویم.

امام جماعت مسجد سلمان نهاد ریاست‌جمهوری در دولت دهم با تأکید بر اینکه ما باید بیانات رهبر معظم انقلاب را نصب‌العین خود قرار دهیم، یادآور شد: ‌فرمایشات امروز مقام معظم رهبری برای ما حجت است و نباید به اختلافات دامن زد.

وی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم موفق باشیم، همه مردم و مسئولان باید گوش به فرمان رهبر انقلاب باشند و صحبت‌های رهبری را هم نباید به مولوی و ارشادی تقسیم کرد؛ چراکه این امر ما را به انحراف می‌کشاند.

امیری‌فر با بیان اینکه ما اگر می‌خواهیم عاقبت‌به‌خیر شویم، باید به دستوارت و توصیه‌های ولی‌فقیه زمان گوش فرا داده و آن را رعایت کنیم، یادآور شد: برای آقای احمدی‌نژاد نیز حرف‌های مقام معظم رهبری صد درصد حجت خواهد بود؛ چراکه امام خامنه‌ای بارها از ایشان حمایت کرده و آقای احمدی‌نژاد نیز همواره در جلسات عمومی و خصوصی به صحبت‌های رهبر انقلاب استناد کرده‌اند.

امام جماعت مسجد سلمان نهاد ریاست‌جمهوری در دولت دهم در پایان اظهار داشت: دشمنان و رسانه‌های بیگانه روی این موضوع برنامه‌ریزی نکنند؛ چراکه احمدی‌نژاد قطعاً در خط ولایت و رهبری است.
۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۱۸:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۱۲:۲۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۱۲:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۲ ۰۸:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۴ ۱۲:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ۰۷:۵۸
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۱۰:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۲۷ ۰۸:۴۸
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۶ ۰۸:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۶ ۰۸:۴۴
 
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد+ انتخابات96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.