نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455484
بازار میوه تهران راکد شد+ نرخ تنظیم بازاری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۷
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار گفت: خرید و فروش میوه مردم در ایام پایانی سال جاری در مقایسه با سال گذشته به دلیل کاهش قدرت خرید یا افزایش خروج مردم از شهر تهران راکد شده است.

حسین مهاجران در گفتگو با تسنیم در ارتباط با وضعیت بازار میوه در ایام پایانی سال گفت: بر اساس اقدامات انجام شده برای تنظیم بازار خرید و فروش  در واحدهای صنفی بدون گران فروشی مشخصی در حال انجام است.

وی افزود: انواع میوه در حال حاضر بیشتر از نیاز بازار مصرف در میادین میوه و تره بار و واحدهای صنفی ذخیره شده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار ادامه داد: بازار شب عید میوه در سال جاری برخلاف روال سال گذشته، خرید و فروش میوه کمتری را شاهد است.

وی تاکید کرد: سال گذشته خرده فروشان میوه و تره بار در سطح شهر تهران فروش مناسب تری داشتند اما در ایام پایانی سال جاری به دلیل کاهش قدرت خرید  یا افزایش خروج مردم از شهر تهران تقاضا برای خرید میوه کمتر شده است.

قیمت مصوب هر کیلوگرم پرتقال ترکیه و مصری وارداتی تنظیم بازار با 400 تومان افزایش 3900 تومان،پرتقال تامسون شمال کشور 1500 تا 1700 تومان و سیب درختی 3500 تومان است.
 
کلمات کلیدی : میوه، بازار میوه، شب عید
 
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۹ ۲۳:۰۸:۵۶
امروزدر بازار مرکزی میوه تهران پرتقال ترکیه ای که باید با قیمت 3900 به دست مصرف کننده برسد در غرفه بازار میوه مرکزی تهران به قیمت 7000 تومان به شهروندان عادی به فروش میرسید که با ناقل این خبر در تناقض است و در عمل خلاف ادعای این خبر و نهادهای نظارتی است.بیچاره مردم (4211011) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته