نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464583
واکنش جبهه مردمی انقلاب اسلامی به نتایج تایید صلاحیت ها
تاریخ انتشار : جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴
جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور اطلاعیه ای از اعلام نظر شورای نگهبان در خصوص احراز صلاحیت نامزدهای انتخاباتی حمایت کرد.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور اطلاعیه ای از نتیجه بدست آمده در احراز صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که توسط شورای نگهبان اعلام شده است، استقبال کرده و خواهان برگزاری مناظرات به صورت زنده شده است.

متن کامل اطلاعیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب به شرح زیر است:

اعلام تصمیم نهایی شورای محترم نگهبان قانون اساسی به معنای برداشته شدن گامی مهم در جهت مهیا شدن ملت بزرگ ایران برای برگزاری یک انتخابات پرشور و تاریخی در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ است.

علی رغم اینکه شورای نگهبان از  ۴ کاندیدای ثبت نام کرده جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فقط دو کاندیدا را احراز صلاحیت کرده، جبهه از تصمیم شورا استقبال کرده و آن را ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی و برگزاری انتخابات قانونمند و باشکوه می داند.

آقایان سید ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف اکنون دو کاندیدای جبهه مردمی و حاضر در صحنه انتخابات  هستند و جبهه با تمام امکانات و قوا برای پایان دادن به وضع موجود در دستگاه اجرایی کشور و جلب اعتماد مردم بدانها کمک خواهد کرد.

همچنین جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  تاکید می کند هرگونه مناظره انتخاباتی میان کاندیداها باید زنده برگزار شود تا مردم بتوانند بدون هر گونه شائبه جانبداری و دخل و تصرف از دیدگاه کاندیداها مطلع شوند. لذا جبهه از ستاد محترم انتخابات کشور تقاضا می کند هر چه زودتر در تصمیم خود تجدید نظر کرده و مجوز برگزاری مناظرات زنده را صادر نماید.
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۱:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۵:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۲۲:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۱۷:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۱ ۱۱:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۱۴:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۹ ۱۰:۱۷
 
۱۳۹۵/۱۰/۱۰ ۱۱:۵۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۱ ۱۲:۵۶
 
 
کلمات کلیدی : جبه مردم نیروهای انقلاب+انتخابات96+شورای نگهبان
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۱۷:۲۶
جبهه!! مگه جنگه !! مردمی؟؟ (4274635) (alef-3)
 
بیژن
Italy
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۳۲:۰۶
قراره یک نفر رئیس جمهور بشه اون وقت این جبهه از دو نامزد حمایت میکنه؟ (4274690) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۲:۴۵:۰۳
این دو تا بزرگوار که مستقل اومدند به اسم خودتون مصادره نکنید. انگار اسامی لیست 5 نفر شون و فراموش کردن (4274897) (alef-3)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۳:۳۰:۳۰
یادتان رفت بفرمایید جبهه شما قرار بود یک نماینده نهایی معرفی کند. چه کسی نماینده نهایی شما خواهد بود؟؟؟ و آیا نفر دوم بنفع نماینده نهایی کنار خواهد رفت؟؟؟؟؟ (4274981) (alef-3)
 
پیراسته فر
United States
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۰۱:۱۱:۳۹
2تاکاندیدای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کدامند؟
رئیس که گفت "مسقل"می آیم (4275152) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۰۸:۰۷:۴۶
جالبه که نفرات اول جمنا رو رد صلاحیت کردن قالیباف هم نمیدونم چهارم بود یا پنجم! (4275374) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.