توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424587
ایران و اندونزی ۱۴ تفاهم‌نامه امضا کردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۷
وزیر ارتباطات با اشاره به امضای ۴ تفاهم‌نامه بخش خصوص ایران و اندونزی گفت: دو کشور تا به امروز ۱۴ تفاهم نامه در زمینه‌های مختلف مانند نفت، گاز و تجارت به امضا رساندند.

محمود واعظی، در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: از روز گذشته تا به امروز میان ایران و اندونزی در حال امضای موافقت‌نامه های متعدد همکاری مشترک هستیم.

وی افزود: از جمله  توافق‌نامه‌های مشترک به امضا رسیده ، در ارتباط با همکاری‌های اتاق بازرگانی  و  نفت و گاز و تجارت است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه 4 مورد از توافقات به امضا رسیده است ایران و اندونزی با حضور رئیس‌جمهور دو کشور بوده است ادامه داد: تا به این لحظه 14 تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان ایران و اندونزی به امضا رسیده است.

وی در پاسخ به این سؤال مبنی برقصد واگذاری دوباره مخابرات به دولت وجود دارد یا خیر، با اظهار بی‌اطلاعی تصریح کرد:  این واگذاری مربوط به ما نمی‌شود و وزارت اقتصاد در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کند.

به گزارش تسنیم اندونزی با داشتن 250 میلیون نفر جمعیت با بازار مناسبی داشته  و  زمینه‌های همکاری مختلفی برای تولید مشترک و دست رسی به بازارهای دیگر وجود دارد.

فعالان اقتصادی دو کشور امروز با حضور وزیر ارتباطات و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری اندونزی در زمینه‌های انرژی،  نفت گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و مواد غذایی  با یکدیگر قرارداد امضا کردند.
 
کلمات کلیدی : ایران ،اندونزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.