توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464187
قاتل جسد مقتول را وسط حياط بيمارستان رها كرد و رفت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳
 ميزان| كشف جسد مرد فروشنده مواد مخدر در وسط بيمارستان لنگرود كارآگاهان اين منطقه را در برابر جنايت جديدي قرار داد. سرهنگ حسين نيك‌فرد، فرمانده انتظامي لنگرود گفت: ساعت    5:30 صبح سه‌شنبه فردي با يك دستگاه خودروي پرايد مشكي وارد بيمارستان لنگرود شد. با توجه به اينكه نگهبان جلوي در حضور نداشت با خودرويش وارد محوطه پارك بيمارستان شد از خودرو پياده شد و فرار كرد.

نيك‌فرد افزود: نگهبان بعد از حدود يك ساعت به خودروي پارك شده مشكوك و پس از بازرسي متوجه جسد رها شده در خودرو مي‌شود. وي با بيان اينكه هويت مقتول شناسايي شده است، گفت: وي مردي 38 ساله و اهل كياكلايه لنگرود است و سابقه خريد و فروش مواد مخدر دارد و احتمالا با فرودآمدن شيء سنگيني به ناحيه سر به قتل رسيده است. فرمانده انتظامي لنگرود مي‌گويد ممكن است مقتول در راه رسيدن به بيمارستان زنده بوده باشد. سرهنگ حسين نيك‌فرد افزود: بررسي‌هاي اوليه نشان مي‌دهد كه علت قتل اختلاف بر سر خريد و فروش مواد مخدر بود. وي با بيان اينكه قاتل شناسايي شده است گفت: تلاش براي دستگيري قاتل فراري ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : قتل، قاتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته