نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464385
رئیس سازمان مدارس غیردولتی:
جسم دانش‌آموزان سر کلاس اما ذهنشان در شبکه‌های اجتماعی است
بخش اجتماعی الف، ۳۱ فروردین ۹۶
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۸
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی گفت: امروزه دانش آموزان در کلاس می نشینند و ذهن آنان با وجود شبکه های اجتماعی در بیرون است.

به گزارش مهر، مرضیه گُرد  در جمع خبرنگاران گفت: باید بتوانیم مشارکت جویی مردم را در مدارس غیر دولتی داشته باشیم و مسئله ما مشارکت مالی نیست. باید با مشارکت مردم امر پرورشی دانش آموزان شکل گیرد.

وی افزود: باید این نگرش تغییر کند که صفر تا صد تربیت دانش آموزان برعهده وزارت آموزش و پرورش است.

رئیس سازمان مدارس غیر دولتی گفت: باید مشارکت‌جویی و مشارکت‌پذیری به فرهنگ تبدیل کرد.

معاون وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: امروزه دانش آموزان در کلاس می نشینند و ذهن آنان با وجود شبکه های اجتماعی در بیرون است. معلم فقط آموزش دهنده نیست، دیگر آموزش رسمی جواب نمی‌دهد و ذهن معلم و شاگرد باید فعال و پویا باشد.

گرد با اشاره به تصویب  قانون مدارس غیردولتی تصریح کرد: با تصویب این قانون حاکمیت می‌تواند بخشی از کارها را واگذار کند و خودش نظارت کندِ هم مجلس و هم دولت تلاش‌شان را کردند که سرمایه‌گذاری در آموزش و پرورش جدی گرفته شود.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی با اشاره به شورای هماهنگی موسسان مدارس غیردولتی و مراکز آموزشی و پرورشی گفت: در ۷۶۰ منطقه کشور، ۷۶۰ شورا باید تشکیل شود تا به صورت مستقیم کار مردم انجام شود.

وی تصریح کرد: اولین مصوبه این شورا هم واگذاری اختیارات بود و مناطق دیگر می توانند مجوز برای مراکز غیر دولتی صادر کنند.
 
کلمات کلیدی : دانش آموزان+شبکه های اجتماعی+فضای مجازی+پیام رسان های اجتماعی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۰۶:۳۷:۰۷
اگر ذهنشان در شبکه های اجتماعی است بجای سخنرانی کردن به تولید محتوا در شبکه بپردازید و سپس از ان در راه اموزش استفاده کنید بعلت فقدان معلمان باهوش در بدنه اداری اموزش و پرورش تولید محتوا در شبکه ها در حد صفر است و خلاقیت رو سقوط است چون معلمان باهوش بعلت توانایی کسر شان شان می دانند که از طریق زدو بند زیر دست یک عده ادم باند باز در اموزش و پرورش شوند (4272226) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۰۸:۲۶:۳۶
بهتر است به علت ترافیک و بد آموزی های مدرسه آموزش از راه دور هم دیده شود(حداقل یرای متوسطه) (4275418) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.