نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 234182
یارانه نقدی تان را امشب از بانکها بگیرید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۹
سومین یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی به ازای هر نفر در فاز دوم هدفمندی یارانه ها - مربوط به تیرماه ۹۳ - در ساعت ۲۴ امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

مبلغ یارانه نقدی در گام دوم هدفمندی یارانه‌ها همچنان ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است که به تمام افرادی که در این مرحله ثبت نام کرده اند، تعلق می گیرد. بر این اساس، با احتساب اینکه بیش از ۷۴ میلیون ایرانی در سایت رفاهی ثبت نام کرده اند، دولت مبلغی حدود ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار ماهانه برای یارانه نقدی درنظر گرفته است.
 
م
۱۳۹۳-۰۴-۲۲ ۱۱:۳۷:۰۳
هر ماه یک روز دارد عقب می رود تا بالاخره یک ماه پرداخت نشه (2252072) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۳-۰۴-۲۲ ۱۱:۴۷:۰۴
اگر قرار است که یارانه به همه ثبت نام کنندگان پرداخت شود باید امکان ثبت نام کسانی که با توجه به مصوبه مجلس فکر می کردند که یارانه فقط برای افراد نیازمند است و برای یارانه ثبت نام نکرده اند فراهم شود تا حق افرادی که به نظام اعتماد کرده اند پایمال نشود (2252089) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۴-۲۲ ۱۲:۰۴:۲۲
دولت مبلغی حدود ۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار ماهانه برای یارانه نقدی درنظر گرفته است
]ارزش 45500 تومان دیگر به اندازه 4500 تومان هم نیست پس این همه منت بابت این به اصطلاح یارانه به گردن مردم نگذارید و این را هم بگویید که بابت آب ، برق، گاز،بنزین و شیر و ... که تو این مدت بیش از ده برابر افزایش داشته چقدر پول به جیب زده اید!!! (2252121) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۴-۲۲ ۱۳:۲۷:۲۵
از بانک ها بگیرید و ضربدر دو کنید و قبوضتان را بپردازید (2252293) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۳-۰۴-۲۲ ۱۴:۴۱:۰۸
کجا سرمایه گذاری کنیم چون غیر منتظره این همه پول بیاد به حساب !!!! (2252456) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۴-۲۲ ۱۶:۵۸:۴۹
هدف مندی یارانه ها و پرداخت ماهیانه یارانه نقدی چه تاثیری بر اقتصاد جامعه و خانواده ها گذاشته است ؟
برای برخی از خانواده ها این مبلغ به عنوان پول تو جیبی فرزندانشان در یک روز تلقی می شود و برای برخی دیگر به عنوان تضمینی برای پرداخت اقساط بانکی ، حال سئوال اساسی این است که دولت تا چه زمانی قصد دارد یارانه پرداخت نماید ؟ اگر یارانه داده نشود قشر فقیر جامعه با مشکلی جدی روبرو می شود . قرار بود تا زمانی که بین تورم و درآمد های اقشار ضعیف جامه تعادل به وجود آید پرداخت یارانه ادامه داشته باشد ولی می بینیم که روند تورم با افزایش نوجومی همراه است و درآمد ها همچنان ثابت باقی مانده است . اگر هر ساله بین ده تا بیست درصد حقوق کارمندان اضافه می گردد ولی تورم تا قریب صد در صد افزایش می یابد .
علت اصلی گرانی و تورم در یم نکته اساسی خلاصه می شود . و آن نبودن نظارت از طرف دولت است . هیچ گونه نظارت موثر و باز دارنده ای اعمال نمی شود . اگر در هر شهر و روستا و بخشی به اصطلاح 4 تا مغازه به علت گران فروشی بسته شوند ، برای دیگران عبرت می گردد . متاسفانه یک روش غلط بر ای جلوگیری از گران فروشیس این است که صاحب مغازه را جریمه می کنند . صاحب مغازه از این دست جریمه را پرداخت می کند ولی فردا اجناس خود را ده برابر قیمت معمول به مردم می فروشد تا جبران شود . مصرف کننده نیز چون گرانی و تورم و افزایش قیمت برایش جا افتاده است مجبور است خرید کند و این داستان همچنان ادامه دارد . (2252737) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۳-۰۴-۲۲ ۲۲:۲۵:۵۶
فقط همینه بگم از ماست که بر ماست . تمام (2253230) (alef-10)