توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432687
تیراندازی در بیمارستان شهید بهشتی قم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۹
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم علت تیراندازی در بیمارستان شهید بهشتی قم را تشریح کرد و گفت: برای کنترل طرفین یک نزاع رخ‌داده شده، یک تیر هوایی شلیک شده و شلیک این تیر هیچ خسارت جانی و مالی نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، حمیدرضا اسدی در تشریح این خبر اظهار کرد: در حادثه‌ای که رخ داد چند نفر به دو مأمور پلیس مستقر در بیمارستان شهید بهشتی مراجعه کرده و بیان می‌کنند فردی از بستگانشان چاقو خورده و قصد ملاقات با وی را دارند که به قسمت اورژانس هدایت شده و در هنگام خروج طرفین نزاع یکدیگر را مشاهده کرده و مجدداً درگیر می‌شوند.

وی افزود: مأموران سپس برای پیشگیری و جلوگیری از ادامه درگیری وارد عمل می‌شوند، در این حین متهم با سلاح سرد قصد حمله داشت که ماموران با شلیک یک تیر هوایی بدون خسارت مالی و جانی سلاح سرد را از دست وی گرفته و نامبرده را مهار می‌کنند.

اسدی ادامه داد: در ادامه سه نفر حاضر در دیگری نیز دستگیر شده و در نهایت متهمان به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی در بیمارستان قم+ناجا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.