توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478588
اغفال‌گر زنان به دام افتاد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۸
متهم سابقه دار که با معرفی خود به عنوان نیروی نهاد امنیتی زنان را اغفال می کرد، در مخفیگاهش در خیابان شیخ بهایی دستگیر شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس در خصوص این پرونده اعلام کرد: با اعتماد خانواده‌های قربانیان پرونده به خدمتگزاران خود در پلیس نسبت به اعمال مجرمانه فردی که با ترفند اغفال و ارعاب وتهدید اقدام به اخاذی از تعدادی زن کرده بود، توسط ماموران پلیس امنیت ناجا دستگیر شد.

این متهم که از سوابق گوناگون در جعل و کلاهبرداری، جاسوسی علیه امنیت ملی و روابط نامشروع با افراد مختلف برخوردار بوده، با سوءاستفاده از عناوین سازمان‌ها و نهاد‌های امنیتی، سیاسی، کشوری و لشکری، طعمه‌های خود را شکار کرده و سپس با هدایت آن‌ها به مخفیگاه خویش به بهانه حل مشکلات خانوادگی و اقتصادی و ... با تهدید و ارعاب از آن‌ها اخاذی می‌کرد.

پس از دستگیری، متهم به تمامی اتهامات منتسب به خویش اعتراف کرد و پرونده برای سیر مراحل قانونی وشناسایی دیگر قربانیان احتمالی تحویل مقامات قضائی شد.

لازم به ذکر است، چه بسا درلایه‌های پنهان جامعه احتمال وجود مجرمانی از این دست باشد بنابراین ضرورت دقت و هوشیاری خانواده‌های محترم واعتماد به فرزندان خود درپلیس به منظور پیشگیری از حوادث تلخ و ناگوار و برخورد قاطع با این دست از مجرمان ، انتظار ما است.
 
کلمات کلیدی : متهم سابقه دار، اخاذی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.