توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446484
احتمال افزوده شدن چین به تأمین کنندگان پنل « OLED» آیفون
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۰
اپل در حال مذاکره با کمپانی چینی « BOE Technology » است تا نیازهای نمایشگر « OLED » آیفون‌های سال ۲۰۱۸ را تأمین ساخته و فرآیند انتقال از پنل « LCD » به « OLED » را تا آن موقع تکمیل کند.

به گزارش مهر به نقل از بلومبرگ، کمپانی ساکن کوپرتینو از ماه‌ها قبل مشغول آزمایش و بررسی نمایشگرهای « OLED » شرکت مذکور است، اما هنوز قراردادی جهت همکاری مستقیم منعقد نشده است.

کمپانی « BOE » یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نمایشگر در کشور چین محسوب می‌شود و اخیراً ۱۴.۵ میلیارد دلار برای راه اندازی دو کارخانه جدید « AMOLED » هزینه کرده است.

در همین حال از آنجایی که فرآیند مذاکره هنوز در مراحل ابتدایی خود است، تأمین نیازها برای موبایل ۲۰۱۷ اپل موسوم به آیفون ۸ امکان پذیر نیست بنابراین کوپرتینویی‌ها تصمیم دارند در صورت لزوم برای سال ۲۰۱۸ از آنها یاری بجویند.

گفته می‌شود سامسونگ در درجه نخست و سپس شارپ، آل جی و ژاپن دسپلی که وظیفه تأمین نمایشگرهای « OLED » اپل را بر عهده دارند، توانایی تطمیع نیازهای آیفون سال آتی را ندارند.

در نتیجه احتمالاً تنها یکی از مدل‌های احتمالی موبایل هوشمند اپل در سال ۲۰۱۷ به پنل « OLED » مجهز خواهد بود و سایر نسخه‌ها با همان نمایشگر « LCD »عرضه می‌شوند.براساس این گزارش، اگر قرارداد مذکور به سرانجام برسد، « BOE »اولین شرکت غیر کره‌ای یا ژاپنی خواهد بود که عهده دار توسعه صفحه نمایش برای آیفون شده است.
 
کلمات کلیدی : پنل « OLED» آیفون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته