نظر منتشر شده
۲۲۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 9412
نمونه هايي از جسارت اوباش
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۸۶ ساعت ۱۶:۰۱
رئيس پليس اطلاعات و امنيت عمومي نيروي انتظامي در نشستی به تشريح طرح ارتقاء امنيت اجتماعي پرداخت. سردار اشتري با اشاره به پيگيري ده محور در اين طرح نمونه‌هاي تكان دهنده‌اي را از تحركات اراذل و اوباش در تهران و برخي شهر‌هاي بزرگ ارائه كرد.
    
 سردار اشتري با اشاره به پيگيري ده محور در اين طرح ، نمونه‌هاي تكان دهنده‌اي را از تحركات اراذل و اوباش در تهران و برخي شهر‌هاي بزرگ ارائه كرد. وي گفت:يكي از اراذلي كه اخيراً دستگير شده در محله سكونت خود با ايجاد رعب و وحشت هرگاه اراده مي‌كرده و با مراجعه به هر خانه‌اي، دختران خانه را با خود مي‌برده است و خانواده‌ها هم جرأت صحبت كردن و يا برخوردي نداشته‌اند. فرد ديگري در محله خودش در ملاء عام مشروب‌خواري مي‌كرده و هيچ كس در زمان ارتكاب اين عمل حق عبور از آن محل را نداشته است. فرد مذكور را همواره عده‌اي از نوچه‌هاي وي همراهي و اسكورت مي‌كرده‌اند.

به گفته اشتري فرد ديگري جلوي ماشين خانواده محترمي را گرفته و دختري را كه در ماشين بوده به پايين مي‌كشد و به خانواده وي مي‌گويد كه او تا فردا در اختيار ماست. وقتي مرد خانواده اعتراض مي‌كند و مي‌خواهد جلوي وي را بگيرد او را مورد ضرب و شتم شديد قرار مي‌دهند. عمل اين فرد اوباش باعث مي‌شود كه زبان پسر خانواده به لكنت بيفتد، زن خانواده از ترس بيهوش شود و دختر نيز در دام اوباش مذكور اسير شود.

در موردي ديگر اراذل و اوباش، به منزل يكي از بدهكاران خود مي‌ريزند، دست و پاي مرد را بسته و در مقابل چشمان او به همسرش تجاوز مي‌كند. دو سه شب بعد از شكايت آن مرد، چهار نفره به منزل وي مي‌ريزند و به دخترش نيز تجاوز مي‌كنند.

سردار اشتري همچنين گفت: يكي از فروشگاه‌هاي لباس در تهران 70 نفر دختر دبيرستاني را اغفال كرده بود. اين دختران هر روز به اين محل مي‌رفته‌اند و سپس با پوشيدن لباس‌هاي مبتذل به صورت گروه‌هاي ده نفري به مكان‌هاي پرجمعيت از پيش تعيين شده ‌فرستاده‌ مي‌شدند تا هم فساد و فحشا را ترويج كنند و هم ارائه دهنده مد لباس باشند. به اين افراد كه پول هم در اختيارشان گذاشته مي‌شد، حتي گفته شده بود كه در كدام سالن غذاخوري غذا بخورند و چه كار‌هايي بكنند.  
 
امیر
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۶:۱۵:۱۳
خداپدرومادر راه انداز این طرح رابیامرزد.ماکه میترسیدیم آمار این افراد رابدیم .الان درمحل ما تعدادی ساقی داخل باغچه ی کنارخانه ی ما جنس جاسازی نموده و مصرف کننده برمیدارد اما جرات تماس با110 رانداریم چون مشخصات می خواهد. (26496)
 
arash
۱۳۸۶-۰۳-۱۷ ۰۴:۳۸:۲۲
az hichi natars dota dast dari dota pa (28661)
 
بنده خدا
۱۳۸۶-۰۳-۱۷ ۲۳:۲۳:۵۶
این طرح های ضربتی موقتی است . وضعیت موتور سوارها را ببینید . دوباره ویراژ می دهند ، چراغ قرمز و سبز ندارند . این طرح هم همین طور است . این افراد سه ماه دیگر با آموزشهایی که در زندان به هم می دهند وارد محلات می شوند .
دستگاه های حفاظتی ما با صاحبان کلام و اندیشه خیلی سخت برخورد می کنند ، قرار های سنگین ، بازداشت های آنچنانی و . . . فقط به دلیل اندیشه و صد افسوس که با این ها چنان برخورد می شود که طلبکار به جامعه بر می گردند . . .
بحث نیروی انتظامی و قوه قضاییه نیست . بلکه بحث یک نگرش در بخشی از حاکمیت است که فکر و اندیشه را خطرناک تر از متعرضان به ناموس و جان مردم می داند! (28811)
 
۱۳۸۶-۰۳-۲۲ ۱۳:۳۸:۵۶
طرحهاي ضربتي بايد در كنار حل ريشه‌اي و فرهنگ سازي پيگيري شود كه تا حدي مي‌شود. همانند راهنمايي و رانندگي (كليپ + جريمه سنگين) (29525)
 
بابا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۳ ۰۸:۲۸:۰۷
آفرین بر شما که حرف حق را گفتید (4013428) (alef-3)
 
۱۳۸۶-۰۴-۱۸ ۱۳:۳۵:۳۰
اگر دولت غيرت داشته باشد اين طرح را دائمي اجرا كرده و متجاوزين به نواميس مردم را اعدام ميكند (32532)
 
m.a
۱۳۸۶-۰۴-۲۰ ۲۱:۴۳:۰۴
اي كاش دوتا مثل شما تو قويه قضايه بودواي كاش نيروي انتظامي هميشه و با اقتدار و نه براي بزرگنمايي اين كار را انجام ميداد (32787)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۶:۳۸:۰۱
این بخش ازکارهای نیروی انتظامی که گوشه ای از آن درتلویزیون نشان داده شدواقعاً جهاد اکبری است که بایستی تا پاک شدن جامعه از لوٍث وجود اراذل واوباش ادامه پیدا کند.هرچه با این بخش سخت تر برخورد شود ملت بیشتر ازطرح، حمایت میکند.موفق باشید!بادامچی (26498)
 
رضا
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۰:۱۴:۲۷
خدا پدر و مادر شما را بیامرزد (26607)
 
علی
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۶:۴۶:۲۰
از این سردار باید پرسید اگر به زن یک نفر تجاوز می کنند و این فرد شکایت می کند چرا با عدم رسیدگی بموقع به اراذال فرصت ارتکاب جنایت تازه می دهند؟مقصر اصلی در واقع خود نیروی انتظامی است که مسولیت خود رابموقع انجام نداده است (26500)
 
نیاز
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۰۸:۳۸:۲۷
من هم با این نظر موافقم که مقصر اصلی نیروی انتظامی است که به موقع وارد عمل نمی شود و به مجرمان فرصت ارتکاب جنایت دیگری میدهد (26789)
 
۱۳۸۷-۰۹-۰۷ ۱۰:۱۰:۱۲
من هم با این نظر موافقم که مقصر اصلی نیروی انتظامی است که به موقع وارد عمل نمی شود و به مجرمان فرصت ارتکاب جنایت دیگری میدهد (94039)
 
۱۳۸۷-۰۹-۰۴ ۰۰:۲۳:۰۲
ممنون از نکتهء مهمی که اشاره کردید.مدارک مستدلی وجود دارد که در بعضی موارد سهل انگاری مامورین نیروی انتظامی باعث به وقوع پیوستن جرم و جنایت شده است.با تمام این اوصاف نقص در فرهنگ اجتماعی و مشکلات اقتصادی را هم میبایست مدنظرگرفت. (93452)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۷:۰۷:۵۱
همه اینها باز هم رفتار پلیس با مردم عادی به بهانه حجاب را توجیح نمی کند (26503)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۹:۳۵:۵۱
ما نفهمیدیم برخورد با اراذل و اوباش چه ربطی با مسئله برخورد با بی حجابها دارد (26603)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۹:۵۶:۵۸
البته توجیه درست است ... و البته این با آن هیچ فرقی ندارد ... هر دو متضمن امنیت اجتماعی است . (26605)
 
ه.ف.ع
۱۳۸۶-۰۳-۱۴ ۱۷:۴۰:۴۳
این فقط پوششی برای آن گند بود. هنوز هم ارازل در محل ما آزادند. فقط یک مشت معتاد مردنی را گرفتند! (28139)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۷:۳۲:۳۸
با این حساب حکم برخی از این افراد اعدام است . امیدوارم قوه قضائیه در این مرحله کم نیاره.
به اون خانوم ها و آقابان محترمی که به اجرای این طرح با این شیوه اعتراض کرده اند ، بفرمائید این گزارش را چند بار با دقت بخوانند ! (26508)
 
حبیب
۱۳۸۶-۰۳-۰۴ ۰۰:۰۶:۴۰
چه ربطی دارد ؟ بودن اراذل واوباش به این شکلی که در بالا آمده است بی کفایتی پلیس وقوه قضاییه را نشان میدهد.
وجود چنین اراذل واوباشی ربطی به نوع پوشش وفرم لباس ندارد .
در تمام دنیا با اراذل واوباش مبارزه میکنند وسهل انگاری های پلیس در این زمینه ها که باعث بوجود آمدن اتفاقاتی نظیر آنچه در پاکدشت بوجود آمد قابل سرزنش ونکوهش است ودر یک نظام قانونمند قابل پیگیری وتعقیب قضایی سهل انگارانی است که مسوولیت خود را انجام نداده وباعث عدم امنیت اجتماعی وروانی جامعه میشوند. (26709)
 
سيد
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۰۹:۴۲:۴۷
دوست گرامي مطمئن باش تا سه ماه ديگر اين ارازل در همان محل ها به ايجاد رعب و وحشت مي پردازند. متاسفانه در اينجور موارد و يا تجاوز به عنف و غيره قوه قضائيه خيلي رئوف القلب مي شود ولي خدا نكنه كسي در مورد فلان مسئله مملكتي سخن بگه پدرشو در ميارن. اي كاش بعضي (جسارت به تمام قضات نمي كنم) قضات به اندازه سر سوزن وجدان علي گونه مي داشتند. (26799)
 
nader razavy
۱۳۸۶-۰۳-۱۶ ۲۱:۳۲:۰۹
chan sal pesh dandanpezeshky dar khiyaban velenjak albateh agr eshtebah nakonam be bazzy az beemaran TAADY meekard va az anan film meegeref
ay kash esm nam u va hata bayad ek mosabeh televisiony az u soorat meegeref vali cheen nashod
yani ARAZAL VA OBASH hatman bayad az afrad besavad va befarhang jameh bashand va nemeetavan ARAZAL VA OBASH hata az tabagheh pooldar va ya tahseelkardeh bashand mesl an dandanpezeshk besyar mohtaram
ya ali (28593)
 
آقازاده
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۷:۳۵:۱۶
اگر سن این اوباش رابپرسیدمشخص می شود که بیشترآنها دوران کودکی ونوجوانی خودرادرنظام آموزشی حاضر سپری کردند واقعا چه برسر تنهاترین کشور مدعی اخلاق آمده است؟ ما که درطول 30 سال گذشته از همه تریبونهای رسمی مان درس اخلاق دادم ایم پس چرا اکنون با چنین آماری وحشتناکی ازاوباش آنهم درپایتخت مواجه هستیم؟بذر کاشته شده چه مشکلی داشته که با چنین آفتی درمحصولات مواجه شده است؟ (26509)
 
سامان
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۷:۳۸:۲۵
لازم نيست مبارزه با ارازل و اوبش بصورت ضربتي و همراه با تبليغات زياد باشد اينكار بايد هميشگي باشد و اصلا\" جزء وظايف انهاست وموارد ذكر شده توسط اين سردار نه تنها تاييدي بر انجام اين طرح ضربتي نيست بلكه واقعا\" بايد پرسيد چرا تا كنون پليس به وظيفه خود بدرستي عمل نكرده است

واقعا\" اگر نمي توانند از جان و ناموس مردم دفاع كنند اجازه دفاع از خود توسط سلاحهاي سرد و گرم را بدهند .حالا كه قرار است قوانين اسلامي را در مورد حجاب و بانكداري و...رعايت كنيم در اين مورد هم اسلام هرگز دفاع از جان و ناموس به هر وسيله را منع نكرده است (26510)
 
من
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۷:۴۰:۳۰
چرا نیروی انتظامی به موقع عمل نمی کند؟چرا (26512)
 
سادق!
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۷:۴۱:۴۴
ای ول ای ول. آق پلیسو ای ول! (26513)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۷:۴۶:۴۷
امنيت اجتماعي با برخورد با اين افراد افزايش مي يابد نه با مبارزه با بد حجابي (26514)
 
حیران دوست
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۷:۰۲:۱۹
با هیچکدام امنیت ایجاد نمی شود تنها آگاه نمودن مردم و بها دادن به نظرات عمومی می تواند مشکل گشا باشد نه تکلف کردن به آنها (26669)
 
ديگه
۱۳۸۶-۰۳-۱۲ ۲۲:۴۹:۳۳
بابا دم ناجا نيروي انتضامي خلاصه كل برو بچه هاي مبارزه با اين جور چيزا گرم (27965)
 
حیدر شاه ولی
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۷:۵۰:۱۱
جا دارد از نیروی انتظامی به خصوص ریاست محترم و حقیقتا شجاع آن که علی رغم تمامی کارشکنکی ها و تبلیغات منفی علیه طرح ارتقا امنیت اجتماعی این کار را پیگیری کردند تشکر نمایم. دو خواهش:

1- اشکالات احتمالی را رفع کنند و به ماموران مسئول توضیحات لازم را بفرمایند.
2- طرح پیگیر باشد. (26515)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۷:۵۲:۰۰
خدا کمک حال نیروی انتظامی باشد با وجود قوه قضائیه ما. (26516)
 
ستاره
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۸:۰۹:۳۱
هنگامی که خواص ذره ای به مردم بها نمی دهند چه توقعی از عوام دارید؟ (26521)
 
حمید ابراهیمی
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۸:۱۲:۱۶
کجایند، آن اصلاح طلبانی که خواستار توقف این طرح شده اند وآن را خلاف دموکراسی! می دانند.
کجایند آن بی غیرتان!؟ (26522)
 
اسماعیل
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۸:۱۷:۳۴
کجایند، آن اصلاح طلبان... بابا تو هم. همه چی رو سیاسی می کنید. البته تقصری ندارید. تو این مملکت یک بند تنبان همه چیز به سیاست وصل است. چه اصول طلبش چه اصلاح طلبش. اینا حمایت می کنن که برجک یک منطقه ای از جبهه مقابل را بکوبند. اونا مخالفت می کنن که رای جمع کنن برای روز لازم. بدبخت امنیت مردم که آلت دست این جماعت سیاسی شده. آقا بذار کارشو بکونه. ول کنید سیاسی بازی را. (26525)
 
هما
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۸:۵۶:۴۹
البته تا حدودی طبیعی است گرچه اخلاقی نیست. چرا که قدرت و سیاست به هم تنیده اند و اجرای طرح های امنیتی نیاز به قدرت دارد و قدرت هم در حیطه سیاستمداران است. به هر حال نباید فراموش کرد اقدام هر گروه سیاسی از استفاده از مخالفت یا موافقت با این طرح و امثال آنبه نفع خود ریاکارانه و غیر اخلاقی است. (26531)
 
حیران
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۲۳:۲۸:۱۳
چه اصول گرا باشید چه اصلاح طلب چشم همه اتان روشن که در جمهوری اسلامی باید طرح ضربتی مبارزه با اراذل و اوباش اجرا می شود یعنی تا حالا داشتید تولید می کردید تا امروز با ضربتی نشان دادن آن نمایش تبلیغاتی مردم پسندی اجرا شود همه جناح های سیاسی و نیروی انتظامی بطور مشترک مقصرند. (26559)
 
حسن
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۸:۱۹:۲۵
تو را به خدا یک سری هم به جوادیه راه آهن
بزنید و ببینید جوان 15 ساله سر کوچه حشیش میکشد و به همه زنان و دختران متلک میگوید و هر کس اعتراضی بکند با چاقو حمله میکند. (26527)
 
علي
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۸:۱۹:۴۱
اينها كه شما نوشته ايد سبب سرافكندگي و شرمساري است. اينها نشان دهنده اقدامات خوب نيروي انتظامي در اجراي اين طرح نيست بلكه سند بي مسئوليتي آنهاست. مگر ميشود كه چنين فجايعي بدون مطلع شدن نيروي انتظامي اتفاق افتاده باشد. مگر ميشود كه زن و دختر مردم را در ملا عام بدزند و مورد تجاوز قرار دهند و پليس خبر دار نشده باشد. آقايان سايت الف فكر كنيد كه اينها ميتوانستند كه همسر و دختر شما باشند. شما ميگوييد كه به به كه اينها را گرفتند ولي من مي گويم اه اه كه تا حالا اجازه اين جنايات را داده اند.
به خدا قسم كه الان كه اينها را مينويسم اشك در چشمانم پر شده و نميتوانم خودم را كنترل كنم.
حالا هم خيلي فجايع اتفاق ميافتد كه هيچ برخوردي با آن نميشود و لابد چند سال بعد مايه افتخار بعدي ها ميشود. ميدانيد خانه هايي در وسط تهران است كه براي عروسي ها اجاره ميدهند در آنجا رسما\" مشروب ميدهند و همه جور بي ديني و بي عفتي در آن اتفاق ميافتد. هر شب هم تكرار ميشود و هيچ كس كاري به كارشان ندارد. مثل اين اوباش كه هيچ كس تا حالا كاري به كارشان نداشته. بايد مثل علي سر به چاه فرو برد و آنجا فرياد زد. (26524)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۸:۲۷:۴۸
مواردی از قبیل آنچه بیان شده وحشتناک است و هر گونه برخوردی با آن مجاز است ایراد اینجاست که این مسایل در قالب طرح تعقیب میشود یعنی این قبیل افراد همیشه آزادند و هر غلطی میخواهند میکنند تا زمانیکه طرحی اجرا شود.
رفته گری را تصور کنید که یکماه آشغال یک خیابان را جمع نمیکند و کلی آشغال جمع می شود و طاقت همه اهالی تمام می شود آنگاه در قالب طرحی ! یک شبه همه آشغالها را جمع میکند بعد کلی هم سر اهالی منت میگذارد که من طرح اجرا میکنم! کسی نیست بگوید که تجمع اینهمه آشغال ناشی از عدم انجام وظیفه خودت بوده حالا مردم هم اینهمه مشکل را تحمل کرده اند هم باید به به و آفرین بگویند و زیر منت بروند! راستی از آن عدم انجام تکلیف و این خیز عظیم به دنبال چه هستیم؟
در هر صورت امیدوارم این طرح موفق بوده و آخرین باری باشد که نیروی انتظامی اجازه میدهد اینهمه آشغال در خیابانها جمع شوند. (26528)
 
منم دیگه
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۹:۰۰:۰۱
همیشه افرادی هستند که مثل اون رفیق گالیور همیشه غر می زنند و من می دونم آخرش به فنا میره می گرن. اگر پلیس یک کاری را نکند غر میزنند بکند هم غر می زنند. در هر حال اقدام پلیس در حالی که جو شدید رسانه ای بر علیه آن ایجاد شده شایسته تقدیر است. (26532)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۹:۰۱:۵۳
سلام. نباید خشن عمل کرد. (26533)
 
حامد
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۱۹:۰۶:۵۰
جرات تماس با110 رانداریم چون مشخصات می خواهد.فکر نمی کنم این طور باشد. خیلی مسخره است اگر این طور باشد. در هر حال پلیس باید مجرم را بگیرد حال چه کسی گزارش می دهد و شاید از ترس جانش هم باشد که مشخصات خود را ندهد فرقی نباید بکند. (26534)
 
یک شهرستانی
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۵:۱۱:۵۷
جرات تماس با110 رانداریم چون مشخصات می خوان

خب بخوان. آیا ارزش نداره که پلیس 110 ما رو بشناسه ولی ما هم در مقابل این کارای زشت مقابله کرده باشیم. در ضمن از نیروی انتظامی هم باید پرسید مگه شما شماره گیر ندارید اگه گزارش اشتباه دادن راحت می تونید پیگیری کنید دیگه چرا اسم و فامیل زوری از مردم می خواید؟
برای من عجیبه این جا که ما هستیم حتی اگه موتور سیکلتمون خراب بشه یا بنزین بخوایم از بس ملت وایمیسن که آدم خجالت زده می شه اونوقت این جور کارا رو انجام می دن ولی کسی چیزی نمی گه.
به خاطر یه بی حرمتی کوچیک نسبت به یک خانم از یک خانواده ضعیف توی شهرستان ما از طرف پلیس مردم با پلیس درگیر شدن و کل بازار سر و صدا راه انداختن اونوقت
نمی دونم نمی دونم ..... چی بگم؟ (26656)
 
غریب
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۲۰:۰۵:۲۵
اینا همه درست.به نظر من هم اگه کارائی که سردار اشتری میگه کرده باشن مستحق اعدام هستند.ولی بس قانون چی؟ایا اجازه ی این نوع برخورد رو به نیروی انتظامی اون هم در ملاء عام داده؟کتک زدن با چوب و باطوم و لگد بوسیله ی چند نفر در حالیکه دست متهم بسته است و لباس مناسب هم نداره و...؟ این نوع برخورد رو اگه نگیم غیر انسانی حتمان غیر متمدانه است.فکر نمیکنیم این اعمال نیروی انتظامی باعث ترویج بیشتر خشونت در جامعه میشود ؟مگه ما دادگاه نداریم؟ .مگر هر متهمی حتی کسی که200 نفر رو هم کشته باشه حق دفاع از خود رو در دادگاه صالحه نداره؟امام علی (ع) در مورد قاتل خودش چی وصیت کرده؟باز هم میگم این افراد اگر کوچکترین گناهی هم کرده باشن مستحق هیچ تخفیفی نیستند چه برسه به این اعمال.ولی ایا ما از نظر روانشناسی تحقیق کردیم که با این نوع برخورد اگر این افراد دو باره وارد جامعه بشوند در پی عقده گشائی دست به چه اعمالی خواهند زد؟ (26540)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۲۰:۱۶:۲۹
این گزارش یعنی متجاوز به عنف به جای اعدام شدن آزاد بوده ؟ امیدوارم دوباره آزاد نشود! (26541)
 
شفيعي
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۲۱:۵۴:۱۹
اين اراذل واوباش علل مختلفي دارد. يكي از علل عمده عدم برخورد قاطع از سوي قوه قضاييه مي باشد اگر يك فرد اوباش ورذل احساس مي كرد كه نتيجه عملكردش نابودي مي باشد دست به اين اعمال زشت نمي زنند.
خدا بكند اين طرح موقتي نباشد و خدا كند قوه قضاييه بجاي سياسي كاري با اين افراد با اشد مجازت برخورد كند .حتي تمامي اين افراد را اعدام كند واز به اصطلاح حقوق بشر و غيره نهراسد وگرنه همين اراذل واوباش با عملكردشان باعث دلسردي و بدبيني مردم نبست به نظام مي شود. باور كني اكثريت بالاي مردم طرفدار اين طرح مي باشند . (26554)
 
arjang
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۲۲:۰۹:۳۶
man ba tarhe amniyate ejtemahy movafegh bodam valy ba didanne axhaye hafte tir be shedat mokhalefam dige

in tarhe amnia\\yate ejtemahy nistt on afsar vaghan kardee eshtebahi kard on zano zade ma goftim lato lota ro begirid na in khanome mohtaramo soratesho be on halat dar biyare

aghay ahmady mogahadam man az emrooz ba tarhe shoma be shedat mokhalefam (26542)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۲ ۲۲:۱۲:۲۳
kasi mokhalefe dastgiri arzxel va obash nist. ama khdoa vakili raftare nirooye entezami ...
dar sani in tarh faghat be khater monharef kardane azhane mardom az tarhaye be estelah farhangi dar morede pooshesh va gheire ast
salesan chera ta in moghe polis kari nakarde
hatman montazer boode hamehie khalafkarha tamame karhaye delkhaheshoon ro bekonan bad jahade akbare bekone
na agha tamoom shod dorehi ke ba halva halva melat khar mishodan (26548)
 
بنده خدا
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۰:۴۸:۱۳
1- به چه کسی باید احسنت گفت که این اتفاقات در جمهوری اسلامی می افتد ؟ یعنی پلیس باید این قدر فرصت داده باشد ؟
2- بدون تردید هر کدام از این ها دارای سابقه هستند . بارها دستگیر و ازاد شده اند . خب با اینها هم مثل آنهایی رفتار کنند که برچسب امنیتی می خورند . چطور انها با قرار های سنگین و . . . بازداشت می شوند و پس از بازداشت دیگر صدایشان در نمی آید اما این گونه افراد پس از ازادی رذالت خود را تشدید می کنند ؟
3- به نظر می رسد ، برای برخی تفکر و اندیشه خطرناکتر از تجاوز به ناموس مردم است .
باور نمی کنید ! مقایسه کنید . (26562)
 
جعفر دولتیاری
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۱:۰۵:۳۰
خواهشا آقایانی مثل حضرت کروبی و ...که این کار را برخورد با جوانان می دانند بیایند ببینند که یه عده اراذل چطور با جان و ناموس مردم بازی می کنند. (26567)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۱:۰۷:۳۵
نيروي انتظامي تا حالا چه كار مي‌كرد؟!
خود آنها با مردم چه رفتاري دارند؟! (26568)
 
اصغر سعیدی
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۱:۰۷:۴۱
آدم باور نمی کند که در تهران پایتخت جمهوری اسلامی دارد این کارها می شود.البته اراذل و اوباش کمی شانس آورده اند که بخشی از قوه قضائیه کمی دلسوزیشان را می کنند. (26569)
 
سلیمی
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۲:۱۰:۵۳
چرا نیروی انتظامی این طرح را در شهرستانها اجرا نمی کند اوباش در شهرستانها به نوامیس مردم تجاوز می کنند .هر روز که دیرتر اجرا شود افراد زیادی قربانی می شوند (26575)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۳:۰۷:۰۸
.که همه این آمار ها را دارند ولی کسی با آنها برخورد نمی کرده و الان دارن با افتخار اعلام می کنن پس وظیفه نیروی انتظامی تا بحال چه بوده است و چیکار می کرد (26573)
 
H.A
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۳:۳۳:۳۹
Afarin bar razmandegan Neiroye Entezamy khoda ghovat. tora bekhoda har cheh bishtar shedate Amal anjam dehid reisheh ein Mofsedin Arazel kandh mishavad.az azizan Neiroye Entezami Mantagh shemiranat elalkhosos Tajreish va velenjak va bagh ferdos ke parke anja be parke KOLOMBIA Marof ast khaheshmandim parkhaye ein Manategh ra paksazy konid. tora bekhoda bedad khanevadhaei ke javan va nojavan darand bersid va ein Arazel va aobash va Mavad Mokhader froshha ra sarkob konid ke ein kar shoma vallah noaey jehad dar jebheye farhangy ast. bekhoda khalafkarha Moshakhas hastand ke bachehaye mardom ra monharef mikonand an ham Azadanh ham mifroshand ham masraf mikonand. bekhoda kheily az khanevadehaye Abromand Bachehaieshan Monharef shodehand.Montazer eghdam enkhelabi polis shemiranat hastim. (26579)
 
عـبـــد عـا صـی
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۴:۱۵:۵۲
سلام علیکم.

واقعا خیلی اوقات نیروی انتظامی با عملکرد

قـــوهء قـضـــا ئـیـــه تمام رشته-هایش

پنبه میشود! همچون مسامحه با

فروشندگان بزرگ مـــواد مُـــخدر!؟ ... عده-ای از این عزیزان نیروی انتظامی هر روزه شهید میشوند ؛ آنوقت ، انواع مـــواد مُـــخــــدر ، تقریبا مثل سیگار بفروش میرسد. پس آقای « شـفـیـعــی » ( کاربر محترم بالا ) حـــق دارند که بـــگـــویـنـــد :

يكي از علل عمده عدم برخورد قاطع از سوي قوه قضاييه مي باشد اگر يك فرد اوباش ورذل احساس مي كرد كه نتيجه عملكردش نابودي مي باشد دست به اين اعمال زشت نمي زنند.
خدا بكند اين طرح موقتي نباشد و خدا كند قوه قضاييه بجاي سياسي كاري با اين افراد با اشد مجازت برخورد كند .حتي تمامي اين افراد را اعدام كند واز به اصطلاح حقوق بشر و غيره نهراسد وگرنه همين اراذل واوباش با عملكردشان باعث دلسردي و بدبيني مردم نبست به نظام مي شود. باور كني اكثريت بالاي مردم طرفدار اين طرح مي باشند .
درود بر جمیع خدمتگزاران خلق الله ،
عـبـــد عـا صـی. (26581)
 
سپهر
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۷:۴۷:۱۴
یادم هست تو کتاب منم تیمور جهانگشا میخوندم تیمور لنگ ادعا کرده اگر یک کودک کاسه ای از زر بر سر خود بگذارد و سرتاسر سرزمین مرا بپیماید کسی جرات نخواهد کرد حتی یک سکه از کاسه او بردارد.اینو میگن امنیت (26585)
 
محمد
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۸:۲۳:۱۳
مگر کسی مخالف برخورد با اوباشه؟! مهم نوع برخورده. لطفا برای این مساله مهم راه حل غلط خودتون رو خورد ملت ندین. (26591)
 
مجید
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۸:۳۴:۳۸
با تشکر و سپاس فراوان از دلاورمردان نیروی انتظامی و خصوصاً جناب رادان امیدوارم که این حرکت ادامه داشته باشد و از جناب سردار خواهش میکنم که آژانسهای مسافربری درون شهری را هم تحت نظر داشته باشند و ببینند که از ساعت 12 شب به بعد چه خبر میباشد ؟// (26592)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۸:۳۶:۱۸
خواهش میکنم باتحریک احساسات مردم قصور خودرا توجیح نکنیم پس به هنگام ارتکاب اراذل به این جرایم پلیس که وظیفه اش حفظ امنیت درجامعه بوده کجا بود؟ طرح ویزه دیگر چه صیغه ای است؟\"شمارا بخدادست ازاین تبلیغات بردارید کار برای خدا تبلیغ نمی خواهد بوق وکرنا برای چیست ؟ (26593)
 
احد اسدی
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۸:۴۲:۰۷
با خواندن مطالب بالا واقعا متااثرشدم ولی سوالی که مطرح است چرا حالا ؟
چه شده است که این همه مدت صبوری کرده اند اقایان و حالا بفر جمع اوری اوباشان افتاده اند؟
راستی چرا در کشورما اوباش تربیت می شود و قمه کش و چاقو کش؟
مشکل اصلی و علت واقعی کجاست؟
چگونه مغازه داری می تواند ان همه دختر را فریب دهد و بکار بگمارد؟
البته موفقیت نیروهای انتظامی را خواستارم که اسایش را به مردم بر گرداند ولی این مشکل امروز وفردا نیست واین مشکل باید ریشه یابی شود. (26595)
 
امین
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۸:۵۸:۳۵
آقا دم نیروی انتظامی گرم!
نکونه دم و دستگاتون تعطیل میشه که مخالفت می کنید؟
از این بیشتر آبروی خودتونو نبرید (26599)
 
رضا-د
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۹:۱۰:۴۳
سلام با تشکروخسته نباشیدخدمت سرداررادان وتمامی جان برکفان نیروی انتظامی درسراسر کشورامیدواریم این کارها تداوم داشته باشد. (26600)
 
بابائي
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۹:۳۳:۳۴
باسلام
باتشكر از همه دست اندكاران اين طرح بزرگ چند پيشنهاد دارم :
1- اين كه اصلاح جامعه بصورت سطحي امكان پذير نيست بايد اصلاح عمقي كه همه ميدانند چگونه است صورت گيرد.
2- اين طرح طرحي نيست كه بتوان آن را بصورت ضربتي به نتيجه رساند بايد بادوام و هميشگي باشد .
3- بايد اصلاح يكسري از قوانيني كه در جامعه حاكم است صورت گيرد يا عوض شود و قانون را به جامعه تفهيم كنيد مثل عدم امكان دست زدن به دزد در خانه خودت كه در صورت هرگونه نقص در آقا دزده بايد ديه نيز پرداخت نمود. (26602)
 
بحرینی
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۰۹:۴۱:۲۹
چنین سخنانی نشان شرمندگی مدیران کشور در پیشگاه مردم است. آیا این جنایات به این راحتی باید در گوشه و کنار کشور اتفاق بیفتد و وقتی طرح امنیت اجتماعی مطرح شد تازه کسی به یاد این جنایات افراد را دستگیر کند؟ وظیفه نیروی انتظامی ایجاد نظم و قانون در همه شرایط است نه فقط تا مانی که طرح امنیت اجتماعی مطرح است. فردا روزی که این طرح کم رنگ میشود دوباره داستان شروع خواهد شد؟ (26604)
 
رحمانی
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۰:۱۷:۰۹
بخشی از اظهارات رئيس پليس محترم اطلاعات و امنيت عمومي نيروي انتظامي :

... در موردي ديگر اراذل و اوباش، به منزل يكي از بدهكاران خود مي‌ريزند، دست و پاي مرد را بسته و در مقابل چشمان او به همسرش تجاوز مي‌كند. دو سه شب بعد از شكايت آن مرد، چهار نفره به منزل وي مي‌ريزند و به دخترش نيز تجاوز مي‌كنند.

زحمات و تلاش های نیروی انتظامی ، جای بسی تشکر و قدردانی است . همیشه این قشر زحمت کش \" دم تیغ \" بوده و هستند . این اظهارات واقعا تکان دهنده است . گرچه معتقدم این بگیرو ببندها مسکنی بیش نیست و باید فکری اساسی و بنیادین نمود . البته اگر مدعی جامعه \" ارزشی / اسلامی \" هستیم .

اما در این مقطع سئوال اینجاست :

مقصر کیست ؟
1- پدر یا مادر . برادر یا خواهر .

2 - محیط های آموزشی . مثل مهد کودک ، دبستان ... و

3- جامعه باصطلاح \" ارزشی و فرهنگی \" فقر زده ما که توزیع ناعادلانه ثروت و امکانات شغلی و رفاهی ، عادلانه بین \" خودیها \" و طبقه \" ممتاز\" توزیع میشود ؟

4- سهم مسئولین رفاه زده و مطمئن از آینده خود و عزیز \" دردانه \" هایشان و طبقه ممتاز و برگزیده نو پا ، در این قضیه حساس و حیاتی چه میزان است ؟

من نه جامعه شناسم و نه روانشناس . اطلاعات من محدود است به مشاهدات روزانه و شنیدهائی از مردم . البته نه بعننوان درد دل بلکه بعنوان \" اعتراض \" که در صف های اتوبوس و در کوچه و بازار بین خود رد و بدل میکنند که برخلاف مصاحبه های تلویزیونی با مردم ، بسیار واقعی تر و حتی خطرناک تر است .
واقعا چه کسی و کدام یک از مسئولین جامعه\" ارزشی \" ما پاسخگوی این دست از سئوالات مردم اند .
مطمئنم کسی پاسخ مرا نخواهد داد . چرا بحث ، بحث توزیع ناعادلانه \" عدالت \" و عواقب وخیم آن است . هم چنانکه آقای دکتر افروغ جامعه شناس و استاد دانشگاه و نماینده مردم در مجلس ، تاکنون بخود اجازه نداده با وجود گذشت چندین ماه پاسخ سئوالات 39 و 40 مرا در رابطه با \" عدالت \" بدهد .

ای مسئولین ، که برساحل نشسته اید . ملت دارد میسپارد جان . (26608)
 
بی حق
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۰:۳۲:۴۷
این بخش ازکارهای نیروی انتظامی که گوشه ای از آن درتلویزیون نشان داده شدواقعاً جهاد اکبری است که بایستی تا پاک شدن جامعه از لوٍث وجود اراذل واوباش ادامه پیدا کند.هرچه با این بخش سخت تر برخورد شود ملت بیشتر ازطرح، حمایت میکند.موفق باشید!بادامچی


برادر جهاد اکبری :

چرا با داستان اینچنین سطحی و پیش پا افتاد برخورد میکنی .
مطمئن باش جامعه این جوری از لوث وجود این آدم ها پاک نخواهد شد . این ها که یک شبه رشد نکردند که یک شبه ازبین بروند . تازه اگر این اقدامات سرپوشی نباشد برای کاری دگر . بهرحال هرکه تنها به قاضی برود راضی برمیگردد . هرچه دلش بخواهد میگوید . از جاسوس گرفته تا ارازل و اوباش . متوجه ای برادر ؟
عمیق تر و ریشه ای تر فکر کن . به جامعه و بی خیالی مسئولین / فقر و بیکاری و بدبختی / به ثروت های این مملکت .

خدا نگهدارت . (26610)
 
عبدالله
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۰:۳۶:۲۲
برخورد با ارازل و اوباش بايدبه شدت هر چه تمامتر و تا اعدام قطعي انان ادامه يابد.البته جاي اين سوال هم باقي است كه نيروي انتظامي و قوه قضاييه تا كنون چه مي كرده اند. (26611)
 
بنده خدا
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۰:۴۳:۳۵
سلام
از اين سردار محترم بپرسيد اگر نيروي انتظامي به وظايف ذاتي خود كه برقراري امنيت در همه زمانها ومكانها مي باشد عمل كند نياز به طرح ضربتي و اين همه تبليغات و بزرگ نمايي ندارد. تصور كنيد همه سازمانها و ارگانهاي مملكتي به وظايف اصلي خود نپردازند و بعد از سالهاي بيايند بودجه ويژه بگيرند وتبليغات راه بنازند و بگويند ما داريم شق القمر ميكنيم.
نكند ارازل و اوباش هم توطعه امريكا واستكبار هستند و براي سلب ارامش مردم از ان سوي مرزها به ايران گسيل شده اند.
قدري به تبلغات رسمي كه براي بي امنيت نشان دادن غرب و امريكا در صدا و سيما ميشود توجه كنيد. اينهاي كه سردار بيان كردند اگر در امريكا اتفاق افتاده بود روزها وماه ها خوراك تبليغاتي براي ما بود قدري انصاف داشته باشيد. (26613)
 
phln
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۰:۵۴:۵۷
نوشتن این گونه موارد و برخورد با اراذل و اوباش نه تنها نقطه قوتی برای نیروی انتظامی نیست بلکه ضعف فاحشی است برای کل نظام و خصوصا مسئو لین طراز اول . چطور امکان دارد در نظام اسلامی فردی با زور و در جلوی مرد خانواده به همسر وی تجاوز کند ، به دخترش تجاوز کنند و........ مسئولین ما احادیث و کلام معصومین را فقط برای پیش برد احداف خودشان استفاده می کنند وگر نه می بایست طبق فرمایش حضرت علی (ع) که فرمودند در نظام اسلامی اگر مسئولی بشنود که برناحق و زور ظلمی به مسلمانی شده و از قصه دق نکند باید تعجب کرد چه رسد به این گونه موارد ! به نظر این جانب باید مسئولین انتظامی مناطقی که این گونه ستمها در منطقه تحت ماموریتشان اتفاق افتاده با شدید ترین مجازات تنبیه شوند چرا که نسبت به وظیفه خطیر خود که همانا دفاع از مال و ناموس و ایجاد امنیت بوده بسیار کو تاهی نموده اند . (26614)
 
مرتضي
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۱:۵۱:۵۹
چرا اينقدر دير
قوه قضايه ، مأموران اداره اطلاعات ، مسئولان قبلي نيروي انتظامي تا به حال خواب بودند كجا بودند .
آيا اگر يكي از همين مسؤولان جلوي چشمشان به دخترشان تجاوز مي شد اينقدر دير به اين مسأله رسيدگي مي شد
فقط آقايان بدانند كه قطعا در پيشگاه الهي بايد جوابگوي اين اهمال كاري هاي خودشان باشند.
هر كه باشند چه روحاني چه نظامي چه سرادار و چه آيت الله ... (26622)
 
مرتضي
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۱:۵۹:۴۹
ضمنا از آقايان نظر دهنده كه خواستار ضربتي نبودن اين طرح شدند مي پرسم تصور كنيد شما جاي شخصي باشيد كه جلوي چشم شما به همسر مادر و يا دختر شما تجاوز شود باز هم خواستار طمأنينه و برخورد آرام خواهيد بود.
برادران و خواهران هموطن تو را به هر چه كه اعتقاد داريد خواهشمندم اگر قدرت كمك حتي زباني را نداريد آب به آسياب عده اي ولگرد هرزه كه با آبروي زنان نجيب ايراني بازي مي كنند نريزيد.
حرف آخر اينكه ...
سردار ما پشتيبان تو هستيم و مظلوميت هاي تو در اين گونه جريانات ياد آور مظلوميت تو و همرزمانت در جبهه هاي 8 سال دفاع مقدس است كه از طرفي زير گلوله هاي سربي دشمن بوديد و از طرفي زير فشارهاي مشتي وطن فروش كه از پشت به شما خنجر مي زدند. بدان كه تاريخ هميشه به نفع مظلومان قضاوت كرده و خواهد كرد. (26626)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۵:۴۶:۴۸
کی طمانینه خواسته؟ چطوره ما هم به خواهرو مادرشون تجاوز کنیم؟
طبق قانون دستگیر ،محاکمه و اعدام شوند
حرف آخر اینکه چقدر راحت با احساسات ما بازی می کنند... (26660)
 
وطن دوست
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۲:۰۴:۰۰
با سلام
حكومت داري اين نيست كه فقط به مسائل سياسي كشور بپردازيم. بايد به وضعيت اجتماعي و اقتصادي اين مردم رسيدگي شود. بطور مثال در اين سه سال اخير تمام فكر و ذكر مسئولين مملكتي انرژي هسته اي است، درست است كه حق ماست ولي تمام توانمان را نبايد صرف آن كنيم . حال اگر انشااله كشور ما هسته اي شود چه فايده كه مردم ما از وضعيت بد اجتماعي در امان نباشند. كشوري كه نيروهاي پليس از ارازل و اوباش مي ترسند چه فايده اي دارد.
بنظرم : 1- اميدوارم اين مسئله مثل ساير مسائل مقطعي نباشد و ادامه دار باشد.
2- قوه قضائيه كارهايش را در قالب سيستمي قراردهد كه كارهاي سريع پيش رود. (26628)
 
يك شهروند تشنه امنيت
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۲:۲۱:۲۶
اين گزارش نشان دهنده عدم فعاليت نيروي انتظامي ونيروهاي امنيتي درگذشته مي باشد لذا اقايان بايد ازمردم بابت قصور انجام شده عذر خواهي كنند نه اينكه بدليل مبارزه دير هنگام خود توقع داشته باشند كه مردم هرروز از انان تشكر نمايند (26633)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۲:۵۱:۱۸
با سلام
فرمانده نیروی انتظامی اخیرا اعلام کردند
اینها بعد از اصلاح و تعهد ازاد خواهند شد
می خواستم سوال کنم درست است
یا نه .
یا اینکه مثل چین اینها را در بیابانها مجبور
به کار میکنند و راه سازی انجام دهند تا یک منفعتی برای جامعه داشته با شد و هم
زور و بازویشان خالی شود.ما شعبان بی مخ
-ها را با انقلاب بیرون ریختیم و یا ادم کردیم
حال نمی دانم چرا این قدر دیر. (26637)
 
ناشناس
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۳:۳۲:۱۳
من كه رفتم براي خودم اسلحه بخرم جرم هست كه باشد ازاينكه اين بلاها سرآدم بيايد كه بهتراست. (26644)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۳:۴۲:۱۷
البته دم نيروي انتظامي گرم البته اگر مثل هميشه برادران از دايه مهربانتر قوه قضاييه به .. در جمهوري اسلامي ادامه ندهند،زحمتي كه نيروي انتظامي مي كشد عملكرد گاو 10 من شيرده است كه البته كسي كه كار را خراب مي كند برادران زحمت كش قوه قضایی هستند (26645)
 
ش
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۴:۲۴:۰۹
باید دو نوع گروه مجازات شوند:
1- یکی اراذل و اوباش
2-مسیولان مثل رییس جمهوران 16 سال گذشته که با بی توجهی به این مردم و گسترش فقر باعث افزایش جرم و جنایت در کشور شدند . (26652)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۴:۲۸:۵۲
روز چهارشنبه 2/3/86 ساعت 30/13 كنار ايستگاه تاكسي فرودگاه مهرابادتهران دو نفر باهم درگير شدند بطوري كه همديگر را بشدت خونين كرده بودند .درسه متري اَنها افسري پليس با سه ستاره ايستاده ومشغول جريمه خودروهابود وهر از گاهي نيم نگاهي به اَنهاكرده ميگفت خجالت بكشيد بس ديگه.جالبتر اينكه من به يك استوار نيروي انتظامي كه انجابود اطلاع دادم جواب داد جهنم وقتي يكيشان مرد من تكميل پرونده ميكنم چون من مسئول پرونده هستم .مردم مثل هميشه خودشان وارد عمل شدند وگفتند..........واَندو نفر راازهم جداكردند.من هم اَمدم تا مبادا از پرواز جا بمانم.باقي بماند. (26653)
 
آرش کوشا
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۶:۲۸:۵۳
به نظر من حیف است این عملیات هایی که نیرو انتظامی در تلویزیون نشان می دهد و با این اقتدار با اراذل برخورد می کند بون نام باشد .مثلا پاکسازی و عملیات در مشیریه را به نام عملیات آزادسازی مشیریه بگذارند و یا عملیات محله ابوذر را بنام عملیات آزادسازی ابوذر ......این گون کارهای نیرو انتظامی در تاریخ ثبت خواهد شد!حیف است (26664)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۱۸:۱۹:۰۷
(26672)
 
كارمند
۱۳۸۶-۰۳-۰۳ ۲۳:۰۱:۴۰
در اينگونه موارد مي بايست قوه قضائيه اشد مجازات را جهت متنبه ساختن ارازل ولو حكم اعدام تعيين نمايد (و جلوي مواردي كه با پرداخت رشوه و يا تهديد موجب تخفيف در مجازات مجرمين مي گردد گرفته شود) تا درس عبرتي براي ديگر افراد باشد و نيروي انتظامي نيز بايد بداند جامعه و مردم پشتيبان آنان است و اين گونه موارد نبايد به صورت مقطعي و مسكني باشد و بايد روزانه اين موارد كنترل و اجرا گردد . انشأا... (26702)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۴ ۰۰:۴۲:۵۶
من فکر میکنم جواب سلام اسلامه یعنی حالا دیگه مردم خودشون باید دست به کار بشن اگر 4 تا لات توی محله هست حتما 10 تا آدم خوب هم هست این 10 تا براحتی میتونن پدر اون بی شرما رو بسوزونن ؛ آقا چاقو میکشن شما قمه بکشید شقشون کنین ، آقا متلک میگن 4 تا با هم شین برین فکشو بیارین پایین قدیم همین بوده که مسجدی مشخص بوده کاواره ای هم معلوم چون مردم خودشون خودشونو اداره میکردن (26710)
 
آرین
۱۳۸۶-۰۳-۰۴ ۱۰:۱۲:۰۰
برخورد با اراذل و اوباش به هر بهانه ای که باشد می خواهد منحرف کردن اذهان ملت باشد یا حکومت نظامی ,هرچه که باشد,کار قشنگی است ,آنهایی که سعی دارند به مردم بقبولانند که این کار به هر دلیلی محکوم است باید به غیرت خود شک کنند,اراذلی که بدون هیچ واهمه ای به حریم خانواده تجاوز کرده و مقابل چشمان مرد خانواده به ناموس او تجاوز می کنند چه بسا سری بعدی منزل شما را هدف قرار دهند پس نگویید حکومت نظامی و ...... مرحبا به نیروی انتظامی که به حق راه آنانی را در پیش گرفته اند که روز گاری جان خود را برای دفاع از ناموس این ملت به طبق اخلاص گذاشته اند مرحبا (26718)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۴ ۱۲:۳۸:۵۳
فقط ميتونيم بگيم اي والله.خدا خيرتون بده ما هم براتون دعا مي كنيم .مشهد مقدس (26731)
 
مجيد
۱۳۸۶-۰۳-۰۴ ۱۴:۲۶:۱۰
وقتي دستگاه عليل قضايي با يك حكم ساده و چند روز زندان آنها را جري تر و شرورتر مي كند نمي توان به اين اقدامات نيروي انتظامي دلخوش كرد.
مشكل در قوه قضاييه است. (26738)
 
میثم
۱۳۸۶-۰۳-۰۴ ۱۶:۱۱:۰۰
سلام
نمی‌دونم چرا برخی این جورین؟
اگه یه کار خوبی رو انجام بدی، می‌گن چرا قبلاً نبوده... چرا احتمالاً بعدها نخواهد بود و...؟
اگه هم اون کار رو نکنی، خودشون هم نمی‌دونن چی کمه ولی باز هم فقط غر می‌زنن! (26743)
 
یه بنده‌ی خدا
۱۳۸۶-۰۳-۰۴ ۱۶:۱۲:۲۷
سلام علیکم
می‌خواهم بلند و با افتخار تکرار کنم:
\"سردار، تو تنها نیستی!\"
فقط همین. (26744)
 
زائر
۱۳۸۶-۰۳-۰۴ ۱۹:۴۲:۵۴
خدا قوت (26754)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۴ ۲۱:۰۶:۲۹
با سلام از اقدام خوب و خداپسندانه نيروي انتظامي تشكر ميكنيم اولين نيازي كه براي جامعه و فرد ضروري ميباشد امنيت فردي و اجتماعي است . همانطور كه ملاحظه ميشود اين اراذل و اوباش در تمام نقاط ريشه سرطاني پيدا كرده اند لذا نيازمند حركتي انقلابي و برخورد ريشه اي با انها ميباشد . و در كنار اين عمل انقلابي مبارزه با مواد مخدر و قاچاقچيان و و جمع اوري معتادين در دستور كار قرار گيرد خيلي خوب خواهد بود . ما در اين خصوص بايد مانند كشورهايي نظير چين كه معتادين را به دريا مي ريزند و عربستان كه اعدام را در نظر گرفته است بايد اقدام كنيم (26766)
 
ali
۱۳۸۶-۰۳-۰۴ ۲۱:۴۸:۳۷
1- درمان همیشه باید باشد اما اول پیش گیری . اما هیهات که مسئولان در خواب خرگوشی سالها بر سر همدیگر زدند که جلوی ویدیو را بگیرند و بعد ماهواره را و.... اینهمه انرژی و سرمایه هدر شد و حالا نسل انقلابی متجاوز شده
2- طرح ضربتی خوب است اما به عنوان مکمل یک برنامه دایمی. نه اینکه هیچ برنامه ای نباشه و بعد از اینکه به خواهر و مارد مردم تجاوز شد طرح ضربتی راه بیاندازند
3- این نوع گزارش دهی برای بازی کردن با احساسات مردم است وگرنه هیچ نکته مثبتی در دفاع از نیروی انتظامی ندارد. همین الان شخصی را میشناسم که افسر نیرو است و خودش باجیگر و خلافکار است . مگر جرات میکنم به کسی بگویم. حالا به من بگویید ترسو. هرچه که دوست دارید ولی این سردار اگر همت دارد اینها را هم پیدا کند.
4- همه جای دنیا صرف گزارش دادن کافی است که یک تحقیق بشود. نه بگیر و نه ببند. نه تهمت و نه درگیری. حالا اینجا 110 اول شجره نامه شما را باید تایید کند بعد بلکه تکانی بخورد. خب بابا گزارش میدن شما برو بررسی کن فوقش خلاف بوده کاری نمیکنی. بعد از چند بار هم این آدمهای مریض خسته میشوند . ولی اگر راست باشد چی؟ در مملکتی که قاضی و مامور را میخرند مگر کسی جرات دارد مشخصات خودش را بدهد؟ (26769)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۰۲:۱۵:۴۶
پليس داروغه نيست. ضابط قضايي است. حق ندارد پايش را فراتر از قانون ميگذارد. چه درمقابل كسي كه پارك ممنوع كرده چه در مقابل بيجه قاتل. هر جرمي كه از طرف يك انسان انجام گرفته مجازات مشخصي دارد. مرجع رسيدگي به جرم و تشخيص مجازات قاضي است. اگر افتابه دور گردن يك انسان انداختن مجازات است، بايد قاضي حكم بدهد. اگر عقده گشايي و تبليغات است اسمش را امنيت مردم نگذارند. بگذارند قداره كشي پليس. به چه حقي بدون حكم قاضي و بدون طي مراحل دادرسي كه حق هر ايراني است به خودشان اجازه چنين رفتاري را ميدهند؟مگر ما در آفريقا زندگي ميكنيم ؟همه ميدانند كه تنها چيزي كه براي نيروي انتظامي ارزش ندارد جان مردم است. گواه اين مدعا حجم وسيع ورود مشروبات الكلي، مواد مخدر و قرصهاي روانگردان از مرزهايي است كه نيروي انتظامي براي حفاظت آنها پول ميگيرد. اگر پليس عرضه دارد بسم الله، مرزها را ببندد. ببينم از كجا مشروب وارد ميكنند. آنهايي هم كه خودشان توليد بكنند ميخورند و گوربگور ميشوند.
مشخصا اين طرح براي سرگرم كردن مردمي تهيه شده است كه خوششان مي آيد نمايش خيمه شب بازي ببينند. والا پليس اگر پليس باشد ، كسي جرات نميكند در خيابان به كسي فحش بدهد چه برسد به اينكه درخيابان جلوي ماشين اورا بگيرند و به ناموسش تجاوز كنند. اگر پليس پليس بود اولا جلوي اين كار را ميگرفت حتي با كشتن متجاوز دوما در صورت قصور يا فرمانده پليس استعفا ميداد يا بركنار ميشد. پس بحث امنيت مردم مسخره بازي است.
تنها نتيجه اي كه از اجراي اين طرح بدست خواهد آمد يكسري قاتل سريالي و با عقده هاي شديدتر خواهد بود. قاتلاني كه ديگر نه با سر و صدا بلكه به ارامي امنيت رواني جامعه را بطرز وحشتناكي مختل خواهند كرد.
افرادي كه با ياداوري تحقيري كه بر آنها روا شده، به خود اجازه هر كاري را خواهند داد.
و پليس عرضه رديابي حتي يك نفر از انها را نخواهد داشت.
كاش پليس ما انقدر با فرهنگ و متمدن بود كه از يك چاقوكش قداره بند، حافظي براي جان و مال و ناموس مردم ميساخت نه قاتل حرفه اي.
نگوييد اينها ادم نميشوند.
بگوييم عرضه نداريم كار بكنيم.
بگوييم ما كاري از دستمان ساخته نيست.
پس با تخريب ديگران خودمان را بزرگ جلوه ميدهيمو
مطمئنا اجراي اين طرح در اين مقطع منحرف كردن افكار از قضاياي اتمي و بدبختي بزرگي است كه از بي تدبيري سياستمداران دارد بر سر اين ملت مي آيد.
ياحق (26780)
 
سعيد
۱۳۸۶-۰۳-۱۶ ۱۶:۲۲:۲۹
آقا دمت گرم. كاملاً موافقم. يكي از بهترين نظراتي بود كه تا حالا خوانده بود. علي الخصوص قسمت استفاده از خود اين افراد براي تأمين امنيت محله. به اين مي گويند توانمندسازي. (28536)
 
۱۳۸۷-۰۸-۲۹ ۰۱:۵۶:۵۶
[/sizeخ[/bای ول جواب دندان شکنی به این پلیس بی لیاقت دادی در ضمن مساله ارازل هیچ ربطی به بی هجابی نداره (92644)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۰۵:۱۳:۳۲
حالا نوبت قوه قضائیه است ،که با صدور احام الهی زخم دل غیرتمندان را تسلی ببخشد (26782)
 
يك شهروند
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۰۷:۴۵:۳۶
ايكاش در اجراي اين طرح قوه قضاييه هم همكاري كند ومانبينيم كه دستگير شدگان دوروزبعد در خيابانهاازادانه مي گردند دريك مورد فردي با چندقبضه سلاح ازجمله آرپي چي دستگير شد ولي با يك قرارسبك ازادشد (26784)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۰۸:۱۹:۰۸
اگر مسلماني از شدت غصه دق كند و بميرد بر او ايرادي نيست.
1- در طي مدتي كه اراذل و اوباش در آن محلات اين فجايع را بار مي آوردند پليس و نيروهاي اطلاعاتي و امنيتي كجا بودند؟
2- چرا در مورد اون بيچاره بدهكاري كه زنش مورد هتك حرمت قرار گرفت سريعا رسيدگي نشد تا سه روز بعد كه دخترش هم . . .
3- قوه قضائيه ؟ قانون ؟ عدالت ؟ بابا توي اون كشورهاي به قول ما دچار انحطاط اخلاقي هم تجاوز به عنف و خصوصا در مورد تجاوز به افراد زير 17 سال جرم است و حداقل مجازات چندين سال زندان را در پي دارد . اون وقت در كشور ما مجرمي كه چندين زن و دختر را تحت عنوان مسافر كش ربوده و به آنها تجاوز كرده فقط با چند سال زندان مجازات مي شود . . . بابا مجازات اينها اعدام است ولا غير
4- اعتراضاتي كه به اين طرح مي شود در مورد برخورد با اراذل و اوباش نيست بلكه برخورد قهري با بد حجابان مورد اعتراض است كه دو مقوله مجزا هستند (26787)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۰۹:۰۵:۰۱
پس دستگاههای ذی ربط چه غلطی می کرده اند؟ (26794)
 
شاکی
۱۳۸۷-۰۸-۲۹ ۰۱:۵۹:۴۳
اونا فعلا به فکر جیباشون هستن (92645)
 
محمد
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۰۹:۱۴:۱۶
اگر قوه قضائیه در اجرای احکام جدیت داشته باشد اینهمه جرم اتفاق نمی افتد
طبق قانون جزا تجاوز به عنف حکمش اعدام است ولی متاسفانه بجز تعداد انگشت شمار از حدود 500 پرونده تجاوز به عنف که سالانه در کشور تشکیل می شود اکثرشان به زندان ختم می گردد .
اگر روزی این اتفاق برای دختر قاضی همان ÷رونده بیفتد آیا باز هم زندان خواهد داد؟ (26795)
 
محمد رياضي
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۰۹:۵۰:۳۶
بسيار جاي تعجب است كه بر خورد با معضلات اجتماعي توسط مسئو لين ذيربط فصلي شده است مثلا\" فصل تابستان، پايير و زمستان با اوباش كاري ندارند و در مقابل جرايم آنها برخورد جدي نميشود
در ضمن بر خورد با اينگونه افراد با آن جرايم فجيع هيچ سنخيتي با مسئله حجاب خانم ها و يا مو و لباس جوانان ندارد. (26801)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۰:۱۷:۰۲
در كشور ما همه چيز سر وته وبي حساب وكتاب است اگر از روز اول برخورد جدي وقاطع بود ديگر كار به اين جا نمي رسيد كه بخواهند طرح ضربتي راه بيندازند واين همه اتفاق ناگوار كه فقط قسمتي توسط اين سردار گفته شد اتفاق بيفتد اين طرح هم بالاخره تامدتي ادامه دارد مهم اين است كه دستگاه قضايي وانتظامي ما بصورت ريشه اي اصلاح شده وباجديت بيشتري بااين عوامل برخورد كند (26807)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۰:۲۱:۴۱
اي ول ناجا تازه داره وظيفيه اصليش رو انجام ميده (26810)
 
حسن
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۱:۲۶:۰۰
لطفا آماری از ارتکاب جرم در کشور های غربی بی دین هم ارائه فرمایید
تا با مقایسه آن با مملکت خودمان ضعف ها ونقاط قوت را بشناسیم
البته ریشه جرم وایجاد اراذل واوباش را باید شناسایی کنیم تا باخشکاندن این ریشه ها امنیت پایدار برای جامعه اسلامی ایجاد کنیم (26825)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۱:۴۱:۴۳
جاي تاسف است وبايد پرسيد چرا تابحال اينهاتوانسته اند جولان بدهند . (26828)
 
یاران
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۱:۴۸:۳۱
به نظر من باید درست این مسئله را ریشه یابی کرد اول اینکه چرا کار به اینجا رسیده است که باید طرح ضربتی گذاشت دوم اینکه چرا قوه قضائیه با اشد مجازات با اراذل و اوباش برخورد نمی کند سوم اینکه مگر این اراذل را کلانتریهای مناطق نمی شناسند تمام این اراذل سابقه دار هستند پس چرا در مواقع لزوم که اینها دست به کارهای خلاف می زنند با اینها برخورد نمی کنند در برخی موارد هم با اینکه مردم گزارش می دهند باز هم برخوردی صورت نمی گیرد و من شاهد بودم که که در یک نزاع مامورین کلانتری جرات دخالت در این نزاع را نداشتند و آنقدر شاهد این نزاع بودند که دعوا تمام شد بعد جلو رفتند چهارم اینکه اگر این طرح درست است باید در جامعه همه از این طرح حمایت کنند و آخر اینکه هم نیروی انتظامی و هم قوه قضائیه به طور شفاف به افکار عمومی گزارش دهند خصوصا در مورد مبارزه با بدحجابی.موفق باشید (26830)
 
ناصر
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۲:۲۲:۲۰
اين ديدگاه را هم اگر مورد توجه قرار دهيد خالي از فايده نيست :
هميشه پيش خود فكر كرده‌ام كه مبادا در سياست به موضعي بيافتم كه همه‌نظراتم از منظر اشكال‌گيري و اصطلاحاً نق زدن باشد. از اين رو در جريان برخورد اخير با افراد مشهور به اراذل و اوباش ابتدا فكر كردم كه چيزي ننويسم بهتر است، چرا كه شخصاً هم شاهد ترس مردم از اين افراد بوده‌ام و احتمالاً مردم محل که شرارت‌هاي آنان را از نزديك ديده و مزه ناامني ناشي از حضور آنان را چشيده‌اند، از اين برخوردها استقبال كنند، اما در نهايت به اين نتيجه رسيدم كه نمي‌توان چيزي نگفت، زيرا مجدداً با مسأله‌اي روبرو هستيم كه راه‌حل غير قانوني و حتی ناقصي براي آن تجويز شده است که نه تنها مشکل را بطور ریشه ای حل نمی کند که احتمالا مشکلات دیگری هم ایجاد می کند.
1ـ درست است كه ما در قانون جزاي خود عنوان «اراذل و اوباش» نداريم و كسي هم نمي‌تواند از موضع قانوني چنين عنواني را به افراد خاصي اطلاق كند، چرا كه معرف فعل مجرمانه معيني نيست، اما به لحاظ عرفي و عيني چنين افرادي را داريم. افرادي كه اصطلاحاً جاهل محل بوده و در درگيري‌ها و كارهاي خلاف دخالت دارند و چه بسا مزاحم مردم نيز مي‌شوند، عربده‌كشي و احياناً بدمستی هم مي‌كنند، و مردم محل از آنان حساب مي‌برند، و در برخي مواقع هم با يكديگر دعوا مي‌كنند. ظهور و بروز اين افراد در محل‌هاي پايين و حاشيه شهر است. قبل از انقلاب در محل ما هم كمابيش بودند.
اگر به اين سوال جواب دهيم كه چرا افراد شرور و اوباش در اينگونه محلات فعال هستند، راه‌حل مسأله نيز تقريباً مشخص مي‌شود. در دهه چهل وقتي لات‌ها و جاهل‌هاي مناطق جنوب شهر وارد درگيري مي‌شدند، همه افراد اصطلاحا ماست‌ها را كيسه كرده و به خانه‌ها مي‌رفتند. چرا؟ چون از جان و آبرويشان كسي محافظت نمي‌كرد و بايد خودشان مواظب آنها مي‌بودند و ياراي مقابله مستقيم هم با لات‌ها نداشتند، پليس هم كمابيش با لات‌ها همراهي مي‌كرد، يا حداقل بي‌طرف بود و كار چنداني با آنها نداشت، مگر در موارد استثنايي و حاد.
در همان زمان اگر به مناطق شمالي شهر مي‌آمديد، قطعاً از لات و لوت خبري نبود، نه به دليل اينكه آنها در اين محل‌ها ساكن نبودند، بلكه به دليل حساسيت پليس در اين محلات، جايي براي خودنمايي و ابراز وجود اين افراد باقي نمي‌ماند.
از روي شواهد هم مي‌توان نتيجه گرفت كه ظهور و تداوم پديده اراذل و اوباش به ضعف و ناكارآمدي دستگاه قضايي، قانون و پليس مربوط مي‌شد، برحسب تعريف مذكور در فوق روشن است با حضور پلیس مقتدر و حاکمیت قانون ،كسي كه چنين اقدامات شرورانه‌اي را انجام مي‌دهد، با اولين اقدام به زندان مي‌رود و فرصت اقدام بعدي را پيدا نمي‌كند. لذا صرفاً در شرايطي به كار خود ادامه مي‌دهد كه مانعي چون پليس و قانون را پيش پاي خود نبيند.
بسياري از مردم در مواجهه با اين افراد شكايت نمي‌كنند، حتي برخي هم كه شكايت مي‌كنند، بايد پيه تهديدها و فشارهاي زيادي را به دليل پيگيري شكايات خود به تن بمالند، زيرا كه مورد حمايت جدي قانون و پليس نيستند. اگر اين افراد شرور هستند، بايد پرسيد كه چرا مردم از آنان شكايت نكرده‌اند؟ يا اگر شكايت كرده‌اند آن را پس گرفته‌اند؟ تا وقتي كه اين مسأله حل نشود، پديده افراد شرور و اراذل و اوباش هم حل نخواهد شد. در واقع اين افراد نيز به نوعي قرباني اين بي‌توجهي و ضعف قانون و پليس در حمايت و تأمين امنيت مردم هستند، چرا كه اگر اين ضعف نبود، آنها هم فرصتي براي شرارت پيدا نمي‌كردند و برچسب شرور به آنها نمی خورد.
چگونه ممكن است كه اين افراد در طول زمان ده‌ها خلاف مرتكب شده باشند، و هيچ رسيدگي جدي هم نشده باشد ولي يك باره و در يك شب ده‌ها نفر از آنان دستگير و به آن شكل در شهر گردانده شوند؟
2ـ اين اقدامات مقطعي است و نمي‌توان هر روز چنين برخوردي را داشت. برخورد اصولي تقويت و اصلاح پليس و ساختار قضايي و قانون براي تأمين امنيت مردم است تا با اولين نقض امنيت، فرد ناقض به مجازات برسد، كه در اين صورت كسي فرصت و انگيزه سلب امنيت ديگران را پيدا نمي‌كند، همچنان كه در محله‌هاي شمال شهر و مرفه‌تر چنين است و كسي جرأت چنين اقداماتي را ندارد.
فراموش نشود فرض است كه جرايم اين افراد مشهود و علني است، و از اين رو پليس تاكنون مي‌بايست با آنان برخورد مي‌كرده و اگر نكرده باید پاسخگو باشد.
اين اقدامات در گذشته هم بوده، بارها اين افراد را وارونه سوار الاغ كرده و با همان شكل و شمايل مشهور در محل گردانده‌اند، ولی اثري نداشته است كه ما امروز با چنين وضعي مواجهيم زيرا مرتكبين اين اعمال يادي از آن برخوردها ندارند و احتمال آن راهم برحسب تجربه نمي‌دادند که با آنها چنین رفتاری شود. حتي در مقطعي برخي از آنا سر از دنياي ديگر درآورده‌اند، اما اتفاقي نيافتاد، زيرا كشته شدن چند شرور در محل «الف» چه ربطي به اوباش محل «ب» يا حتي محل «الف» در سال بعد خواهد داشت؟
بعلاوه اينگونه اقدامات چون مبناي قانوني ندارد، فاقد اثر است. زيرا مردم خواهند پرسيد كه مبناي فعل و مجازات پليس چيست؟، برحسب كدام مجوز قانوني چنين مي‌كند؟ چه فرقي ميان عمل خلاف است؟ آيا اگر از فرد عادي خلافي سر زند اشكال دارد و از نيروي دولتي خير؟ به قول برخي از زندانيان:
ناکرده گناه در این جهان کیست؟بگو
آن کس که گناه نکرد چون زیست ؟بگو
من بد کنم و تو بد مکافات دهی
پس فرق میان من و تو چیست؟بگو
هنگامي كه چنين اقداماتي بدون حكم قضايي از دادگاه صالحه در مرحله اول عليه افرادي كه شرور هستند (واقعاً هم باشند) انجام شود، چه دليلي دارد كه به ديگران تسري پيدا نكند؟ چگونه مي‌توان ميان شرور و غير شرور تمييز قايل شد؟ بويژه وقتي كه دادگاهي صالح به موضوع رسیدگی نكرده است. اين كارها در نهايت تر و خشك را با هم مي‌سوزاند و اين اول بدبختي در جامعه است.
3ـ نكته ديگري كه بايد متذكر شد، نگاه متوليان امر به آثار و چگونگي مجازات است. آقايان فكر مي‌كنند، مجازاتي كه تحقيركننده و خشن باشد، لزوماً مورد استقبال مردم قرار مي‌گيرد. قطعاً عده‌اي از مردم از چنين رفتاري استقبال مي‌كنند، اما جامعه در حال تحول است، و نفس مجازات‌هاي خشن و تحقيرآميز و بي‌ضابطه از نظر بسياري مطرود است، حتي عليه افرادي كه شرور و اوباش باشند. در جهاني كه دفاع از حقوق حيوانات هم به يك دغدغه جدي تبديل شده است، جايي براي موثر بودن اينگونه روش‌هاي تحقيرآميز و بي‌ضابطه باقي نمانده است. فرق است ميان انتقام‌گيري كور و اجراي حق. شايد برخي افراد رفتار مختار ثقفي را با قاتلان امام حسين (ع) بپسندند، و چند دهه قبل هم نقالان خياباني با آوردن پرده‌هاي نقاشي به توصيف آن كارها در كوچه و خيابان مي‌پرداختند و وجهي را جمع‌آوري مي‌كردند. ولی رفتار اصیل اسلامی را باید نزد امام علی یافت. از منظر شيعه شرارت ابن‌ملجم به مراتب بيش از ديگر جنايتكاران آن دوران بود، اما امام علي (ع) چون در پي انتقام كور نبودند، وصيت كردند كه اگر زنده نماند، فقط و فقط يك ضربه شمشير به قاتلش بزنند، و تا زمان انجام اين كار هم حقوق او را رعايت كردند. اين است تفاوت ميان عدالت اسلامي با انتقام كور قبيله‌اي.
قبل از انقلاب برخی فکر می کردند که با بریدن دست یک دزد دیگر شاهد دزدی در جامعه نخواهیم بود خوب اگر چنین است چرا الان دست یک دزد را قطع و مستقیما از تلویزیون نشان نمی دهند تا بنیان دزدی برچیده شود؟
درباره تأثير مجازات هم بايد توجه داشت، آنچه كه بيش از شدت مجازات در کاهش جرم موثر است، فاصله زماني كوتاه‌میان جرم و مجازات است. شدت زياد مجازات بعضاً تأثير منفي دارد. اما رسيدگي سريع و اقدام فوري و البته با دقت و عدالت تأثير مثبت در بازدارندگي دارد. اما در جريان اين قضيه و بنابه ادعاي مطرح شده ،اين افراد بايد ده‌ها عمل خلاف را مستمراً انجام داده و در عين حال هيچ مجازاتي را هم نچشيده باشند. بعد يك باره با چنين وضعي مواجه شوند. اين كار مثل كار آن پدري است كه مواظب رفتار فرزندش نبود و در برابر خلاف‌هاي كوچكش سكوت كرد تا خلاف‌هايش بزرگ و بزرگتر و بيشتر و بيشتر شد. به يك باره عصباني شد، زد و فرزند ناخلف و خلافكارش را كشت! در حالي كه اگر از ابتدا و در برابر اولين اقدام خلاف او واكنش نشان مي‌داد كار به اينجا نمي‌رسيد.
آنچه كه در مجموعه سياست‌هاي موجود كشور شاهديم حكايت از نوعي عصبانيت و بي‌برنامگي است. در زمینه اقتصاد ،قيمتگذاری سوخت، بودجه و اقدامات مرتبط با فساد و نیز نرخ بهره بانکی و ... در حوزه سياست، اظهارات عجولانه در باره مصر و اسراييل و... پس گرفتن آن و مذاكره در باره عراق و... در حوزه فرهنگ مسايل مرتبط با حجاب و جوانان و... در حوزه اجتماع هم مبارزه با اراذل و اوباش و... جملگي موجب آن مي‌شود كه نوعي نگراني نسبت به نتايج اين سياست‌ها براي كشور ايجاد شود. خداوند ختم به خير نمايد. انشاءالله (26833)
 
ذوالفقار
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۲:۴۰:۳۵
همانگونه كه اين جانيان مانند ببر و پلنگ به دختران و زنان جامعه تجاوز ميكنند بايستي ايشان را در باغ وحش تهران داخل قفس درندگان بيندازند تا در چتگال وحشي تر از خود بيفتند و به سزاي اعمال خود برسند.مطمئن باشيد با چنين مجازاتي كسي جرات نگاه كردن به ناموس مردم را ندارد.سزاي ايشان فقط مرگ است و اگرنه جامعه بايستي تا اين انگلها زنده اند مخارج سنگيني براي امنيت مردم از دست اين جانيان بدهد. (26836)
 
سعید
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۴:۱۹:۳۹
اول باید از نیروی انتظامی تشکر کرد .بعد هم باید پرسید که چرا تا حالا کاری صورت نگرفته است .نیروی انتظامی تا حالا چه می کرد ه است .این که گفته می شود روسای کلانتری ها هم از بزه های عجیب و غریب این افراد چشم پوشی می کرده اند جای دقت بیشتر دارد . چرا گذاشتند گند این قدر بالا بزند که برطرف کردن ان نیاز به اجرای طرح ظربتی و بوق و کرنا داشته باشد .و از همه مهمتر چه ضمانتی هست که دو -سه ماه دیگر که ابها از اسیاب افتاد کاسه و اش سر جای خود بر نگردند (26849)
 
سرباز شمالی
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۴:۳۱:۳۹
چرا باید در کشوری مثل ایران تمام این اتفاقات بیفتد و بعد سردار این مملکت به راحتی بیاید و توضیح عمل چند محدوردم را بدهد تمام مشکلات از خود ماست اگر من چنین مسائلی را مشاهده کنم لحظه ای در ریختن خون این اشرار درنگ نمیکنم و اگر دیگران هم همین راه را پیشه کنند و در مقابل این جنایات سکوت نکنند ما این نقطه هرگز نمیرسیم امر به معروف و نهی از منکر در کشور ما مرده پس این مشکلات همچنان پاینده است. (26851)
 
افسر وظيفه
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۵:۱۴:۵۲
هيچ كدام از اين حرف ها دليلي براي قانون شكني پليس و برخورد غير شرعي و غير قانوني با مجرمي كه حتا جرمش در دادگاه صالح تاييد شده نيست. مواظب باشيد ! خشونت غيرقانوني اگر تقديس شود و برايش هورا كشيده شود به زودي دامن خود ما را هم خواهد گرفت. (26856)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۵:۵۴:۳۹
بسیار طرح خوبی است . با این عده باید با زبان خودشان حرف زد. اصلاح پذیر هم نیستند . آنهایی هم که از این افراد دفاع می کنند و برای آنها دلسوزی می نمایند و به برخوردهایی که با این اراذل می شود معترض هستند هم فقط باید گفت که اگر خود شما گیر این عده افتاده بودید و اصطلاحاً صابون قمه آنها به بدن شما هم خورده بود ، باز اینجوری دفاع می کردید ؟ واقعاٌ که ! من خودم در طیفی هستم که به دولت فعلی نقد جدی دارم اما دلیل نمیشه که همه کارهای خوب این دولت را زیر سوال ببرم . از دولت و نیروی انتظامی بسیار سپاسگزارم که برای این موجودات انگل ،بالاخره فکر درستی کرده و عمل هم نموده است . (26861)
 
عيسوي
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۶:۰۵:۴۹
ضمن تشکر از نيروي انتظامي،
1- آيا اين مسائل به يکباره و اخيراً اتفاق اقتاده و اگر نه چرا قبلا کاري صورت نگرفته؟
2- اگر اين تخلفات جديد است، آيا شاکي هم دارند؟ يا براساس سوابق قبلي عمل مي‌شود؟
3- اگر براساس سوابق قبلي است چرا همان زمان برخورد نشده و اگر شده برخورد مجدد براي چيست؟
4- چه تضميني هست که اين حرکت فصلي نباشد و دوباره روز از نو و...
5- اين حرکت چرا فقط در تهران انجام مي‌شود؟ (26863)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۶:۱۹:۰۹
خسته نباشید
علمای بزرگ فرمان اعدام این مفسدین را صادر کنند.تا جامعه از لوث وجود این کثافات پاک شود. (26864)
 
حسن
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۷:۲۷:۵۰
از زحمات نيروي انتظامي تشکر مي کنيم (26867)
 
ایران
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۱۸:۱۴:۳۱
متاسفانه در پیگیری اخبار حوادث به نحو عجیب و غیر قابل باوری مشاهده کرده ام دفاع از ناموس و حریم شخصی در مقابل تجاوز کار در نظام قضایی ما جرم محسوب میشود. به زنان و دختران وحتی پسز بچه ها تجاوز به عنف میشود و به این ترتیب از آنها یک مرده وروانی ساخته میشود ولی اگر کسی به نیروی انتظامی و قوه ی قضاییه اعتماد کند و شکایت کند علاوه بر مسایل درون این نیروها اگر جانی و متجاوز دستگیر شود برخورد چندانی با او نمیشود.دلیل آنهم تکرار این اعمال توسط گروهی آشغال بصورت تکراری است. از سوی دیگر به کمترین تمایل جوانان به خودآرایی باابلهانه ترین روشها برخورد میشود. درحالیکه درمملکت شیطان بزرگ در عین آزادی های فردی مجازات تجاوز به عنف به دختر یا پسر زیر18 سال مرگ یا حبس ابد درپی دارد. در مملکت ما روابط اختیاری ممنوع و روابط تجاوز کارانه قابل اغماض است. لطفا بگویید با این کثافت ها چه میکنید.اگر چند ماه بعد با چند ضربه شلاق دریده تر از قبل آزاد میشوند.دستگیر نمیشدند بهتر بود.آیا مفسد فی العرض فقط شامل سیاسیون میشودوشامل کسانی که با جان و مال و ناموس مردم بازی میکنندآنهم به دفعات نمیشود.آیا در این نظام هم به شعبون جعفری ها محتاج هستیم.اگر فساد اقتصادی و...نهادینه شده آیا به علت شیوع فساد در دستگاههای نظارتی وقضایی نیست. (26870)
 
روزنامه چی
۱۳۸۶-۰۳-۰۵ ۲۲:۵۸:۴۳
نظر من برخورد قاطع و ضربتی با این افراد می باشد و باید این مسئله را هم در نظر بگیریم که اولا افرادی که دارای جرم های سنگین هستند در حد جرمشان کیفر ببینند و از رها شدن این افراد در سطح جامعه خودداری شوندو تکرار عمل دوباره اشان جزای سختر و غیر قابل تحمل باشد و انعکاس مرتب احوالات آنها در رسانه ها بی تاثیر نیست (26884)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۶ ۰۸:۳۴:۴۰
به نظر من برخورد قهر آميز غير قانوني با افرادي به اسم اراذل باعث حذف آنان نمي شود بلكه نوعي «اراذل يقه سفيد» را توليد مي كند. در واقع اينها مي فهمند كه بايد حرفه اي تر والبته با ساز و برگ قوي تر عمل كنند تا چهار تا مأمور از پس آنان بر نيايد! (26899)
 
حق گو
۱۳۸۶-۰۳-۰۶ ۰۸:۵۲:۵۱
آن قدیم ها حدود 50-60 سال پیش داش های محل حافظ ناموس مردم بودند و اگر لات بازی هم میکردند حداقل دارای مرام بودند اما حالا چی چیزهائی می شنویم !خدایا هدایتمان کن (26900)
 
وطن دوست.م
۱۳۸۶-۰۳-۰۶ ۰۹:۰۲:۵۴
خسته نباشيد . درود بر شما رزمندگان دلاور نيروي انتظامي. (26904)
 
مرتضی
۱۳۸۶-۰۳-۰۶ ۱۳:۲۴:۳۶
به نظر من همشون باید اعدام بشن.ولی تورو خدا بی مبالاتی خودتونو گردن این و اون نندازید.در این موضوع کل نظام مقصر است. عده ای فقط به فکر اسلام هستند ،ولی فقط کورکورانه میگویند اسلام در صورتی که هیچی از اسلام نمیفهمند،فقط کافیه که دو تار موی یک دختر رو ببینند اونوقت مگویند که آی و وای که چی اسلام در خطر است.بسه تورو خدا مردم این چیزهارو نمیخواهند .مردم ما یک زندگی سالم و بدور از هر گونه تجاوز به حریم شخصی خود را می خواهند (چه تجاوز نیروی انتظامی به حریم افراد و کتک کاری و ریختن به داخل خونه های مردم و ... و چه تجاوز اراذل و اوباش) (26937)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۶ ۱۳:۵۷:۱۱
ای کاش در استان سیستان و بلوچستان هم این طرح اجرا میشد . در زاهدان به راحتی میتوان انواع سلاح سرد و گرم تهیه کرد (26945)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۶ ۱۵:۳۱:۰۸
in tarh besyar shayeste va bejast,,vali ey kash be jaye inke tanha 20%az nirooye polsi sarfe in amr shavad va baghie be mavarede bi ahamiat tar va dar olaviate paintar tavajoh konnad hameye nirooye polis sarfe ijade ingoone amniat ha dar ejtema bashad ke hame ba an movafeghand na mavaredi ke baes ijad tars va vahshat dar mardom mishavad na amniate ravanie anha (26970)
 
همدرد مردم
۱۳۸۶-۰۳-۰۶ ۱۶:۳۴:۰۶
آیا پرسیده اید که در تمام این سالها که این فجایع در خیابانهای شهر اتفاق می افتاد ، روزنامه ها و رسانه ملی ! کجا بودند؟!
نکنه تمام این بودجه های میلیاردی آقایان و دستگاه های عریض و طویلشان برای ساخت \" بربره\" میباشد؟!
آقایان ! خانمها ! تا کـــی خودمان را رنگ کنیم با این حرفها که: واه ! از این خبر ها هم بوده؟!
بیاین به شعور آدما احترام بگذاریم و اعتراف کنیم :
ما همگی میدانیم چه خبرهاست و چه ها میگذرد. ولیکن منتظریم تا چراغی سبز شود تا گذر کنیم.
فاجعه قتل کودکان در \" مرودشت\" به وسیله کودکانی دیگر پس از تجاوز ! چند روز نقل محافل بود؟! رسانه ملی! و روزنامه ها چه اندازه در پی کاوش روانشناسی و علل بروز آن برآمدند؟
شما رو بخدا کمی ، فقط کمی از بودجه های کلانی که از جیب ملت میگیرد رو حلال کنید.
مدیون همه دخترکانی هستین که روزانه به علل مختلف تباه میشوند.
مدیون کانون های گرم خانواده هایی هستین که روزانه از هم پاشیده میشود.
آرزو میکنم، کمی، فقط کمی از این بلایا بر سر دخترکان و خانواده های شما آید. آمیــــن ! شاید در آنصورت با عمق فاجعه آشناشوید.
مسئولیتتان بزرگ، نـــه ! خطیــــر است! (26986)
 
قنبر
۱۳۸۶-۰۳-۰۶ ۱۷:۳۴:۲۵
- خدا كند اين طرح هم مانند طرح هاي گذشته زود گذر و مقطعي نباشد .
- نيروي انتظامي مي بايست سايتي هم مانند همين سايت تعبيه كند تا شهروندان بدون دلهره بتوانند اطلاعات مربوط به ارازل و اوباش و فروشندگان مواد مخدر را در محدوده خود ارسال كنند .
- در صورت ارتباط به ناجا لطفا سري هم به محله نظام آباد ، خ صفائي ، سر كوچه مومني هم بزنيد .
حرف آخر : بچه ها خسته نباشيد . (26995)
 
حسيني كلشتري
۱۳۸۶-۰۳-۰۶ ۱۹:۲۲:۵۳
نقش مساجد كمرنگ شده است
مساجد را دريابيد
مساجد بايد مكان حل تمام مشكلات محله باشد (27010)
 
مهدی احمدی
۱۳۸۶-۰۳-۰۶ ۱۹:۴۷:۰۸
ما محلمون جوریه که کسی صداش در بیاد لات بازی در بیاره 3 سوت از طرف بچه های باشگاه قنداق پیچش میکنن اگر همه محله ها 4 تا آدم درست حسابی داشته باشه دیگه احتیاجی به نیروی انتظامی هم نیست این اوضاع ماله محله هایی که مرداش نعشن. (27012)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۰۰:۰۹:۴۵
من مي خواستم از سردار بپرسم چرا در موردي كه مرد بدهكار در ارتباط با تجاوز به همسرش شكايت كرده، آن اراذل و اوباش همچنان آزاد بوده اند تا چند شب بعد بيايند و به دختر آن مرد نيز تجاوز كنند؟ (27063)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۰۰:۲۲:۰۹
الناس بدين ملوكهم

مسوولين عزيز حتما اشراف به ابن قضيه دارندكه عملكرد ايشان مستقيمادر اذهان عموم نقش بسته و در موارد مشابه خود به استناد عملكرد دولت در اين گونه موارد اقدام مينمايند .بهترين تصميم در مورد بزهكاران اجراي حدود الهي است كه هر انساني در بدو شروع بزه نتيجه آن را پيش بيني مي نمايد. دليل تكرار جرم عدم مجازات مجرم بلافاصله پس از ارتكاب جرم مي باشد .واين مسووليت نه تنها بر عهده نيروي انتظامي و قوه قضاييه است بلكه احاد مردم خصو صا كسي كه جرم بر او واقع شده است مي باشد چرا كه عدم پيگيري وي موجب جري شدن مجرم براي انجام تكرار جرم مي شود.چو بد كردي مشو ايمن زآفات .از مكافات عمل غافل مشو -گندم از گندم برويد جو زجو (27071)
 
بادامچی
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۰۸:۲۴:۴۰
یه روز بادامچی نوشت:\" این بخش ازکارهای نیروی انتظامی که گوشه ای از آن درتلویزیون نشان داده شدواقعاً جهاد اکبری است که بایستی تا پاک شدن جامعه از لوٍث وجود اراذل واوباش ادامه پیدا کند.هرچه با این بخش سخت تر برخورد شود ملت بیشتر ازطرح، حمایت میکند.موفق باشید!\"
یه نفر ناشناس ازراه رسیدوگفت:\" برادر جهاد اکبری :

چرا با داستان اینچنین سطحی و پیش پا افتاد برخورد میکنی .
مطمئن باش جامعه این جوری از لوث وجود این آدم ها پاک نخواهد شد . این ها که یک شبه رشد نکردند که یک شبه ازبین بروند . تازه اگر این اقدامات سرپوشی نباشد برای کاری دگر . بهرحال هرکه تنها به قاضی برود راضی برمیگردد . هرچه دلش بخواهد میگوید . از جاسوس گرفته تا ارازل و اوباش . متوجه ای برادر ؟
عمیق تر و ریشه ای تر فکر کن . به جامعه و بی خیالی مسئولین / فقر و بیکاری و بدبختی / به ثروت های این مملکت .

خدا نگهدارت .\"بی حق!
اما نظرهای دیگری هم بودکه مثل کنتور برق، برق آسا درج میشد. زیر نظر ات ارائه شده،نتیجه ذیل درج شده بود(6/3/86):
نظراول:
موافق 87
مخالف 17
نظردوم:
موافق 18
مخالف 2
لطفاًنظرات ارائه شده ومشروح نظر دهندگان را خودتان بررسی ومقایسه کنید.
برادر بی حق!
مظلوم نمائی دیده بودیم ولی دل سوزی برای اراذل واوباشی که ناموس مردم را از دستشان در می آورند دیگر نوبر است! واقعاً:
غیرت توکنیب کیشی گراندور! (27101)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۱۰:۱۱:۲۱
به نظر من خیلی لازم نیست دنبال دلیل و مدرک در رد یا قبول اقدامات اخیر پلیس در شهر تهران بپردازیم. کافی است به آمار موافقان و مخالفان نظر های موافق و مخالف نظر کوتاهی بیاندازیم. خوشبختانه هنوز مردم می توانند خوب را از بد تشخیص دهند.. (27138)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۱۰:۲۸:۵۷
رهرو ان نیست گهی تند گهی کند رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود.
نه به این شوری شوری نه به آن شیرینی
دو نکته از قدما بیایید همیشه به فکر امنیت جامعه باشیم و پیوسته یک روش متعادل را در پیش بگیریم که دست ارازل و اوباش برا ی همیشه از جامعه کوتاه شود و کسی جرات نکند که به این کارها دست بزند . (27147)
 
شهرام
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۱۱:۲۱:۱۹
من به نوبه خودم از نيروي انتظامي تشكر ميكنم
ولي واقعا آيا فكر نكرده ايد در محله اي كه هزاران نفر ساكن هستند چطور يك نفر ميايد ودختر خانه ها را ميبرد
بخدا در شهر ما اردبيل هم يك نفر شرور بود كه شرورهاي تهران نوچه هاي او بودند ولي با اين همه حال يك بار به يك نفر فحش ناموس داد كه دهها ضربه چاقو بهش زدند آنهم مردم عادي
من نميدانم چقدر مردم بي عرضه اند
به ولاي علي من هيكل آنچناني ندارم ولي اگر در شهر ما شروري مثل اراذل تهران باشد طوري ميكشمش كه پزشكي قانوني هم نتواند علت مرگ را تشخيص دهد (27158)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۲۳:۰۵:۵۸
مردم عادي زماني واکنش نشان مي‌دهند که غيرت علوي داشته باشند. (27262)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۱۱:۳۹:۰۳
شرم آور است در یک کشور مسلمان و پیرو پیامبر و علی تا حالا این اتفاقات می افتاده و پلیس از کنار آنها بی تفاوت گذشته و حالا با صرف هزینه های کلان بیت المال می خواهد جلو بی مسولیتی خود را بگیرد و با بی شرمی ژست مبارزه می گیرد.البته پتیس های بسیاری هم وجود دارند که در این قضیه بی گناه هستند (27161)
 
اكبر
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۱۲:۱۶:۲۹
بنظر ميرسد پيشنهاد انداختن اين الوات در قفس درندگان باغ وحش كاملا منطقي و عين حركتي است كه اين جانيان با مردم بيگناه انجام ميدهند . شاكيان نيز به اين ترتيب اتنقام خود را گرفته اند و به چشم ميبينند كه اين حيوانات چگونه در چنگ درنده تر از خود گير افتاده اند.
اگر يك گرگ وارد شهرمان بشود همگي به دنبال كشتنش نميرويم صد رحمت به گرگ ايشان درندگاني هستند كه در لباس آدميزاد به را حتي هر روز به مردم حمله ميكنند
ايوالله از اين پيشنهاد ... (27168)
 
سكوت
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۱۳:۳۰:۵۱
با اين كار ها نميتوان امنيت اجتماعي را بالا برد . زماني كه جامعه بستر مناسبي براي اين همه اراذل و اوباش باشد پس حتما باز هم افرادي اين چنيني پرورش خواهند يافت. اگر واقعا مسولين دلشان به حال مردم مي سوزد بايد فكراساسي تر ي بكنند . اراذل واوباش هم كساني هستند كه درهمين جامعه پرورش يافته اند از آمريكا كه صادر نشدند. (27180)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۱۳:۳۲:۴۵
به نظر من شاید این اتفاقات باید برای مسِِوولین رخ دهد تا قضیه را جدی بگیرند (27181)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۱۴:۱۹:۲۱
آقا دستتان درد نکند که این حقایق را انعکاس دادید بس که این سایت های بیگانه مظلوم نمایی کردند و با ارائه یکسری عکس سعی در مظلوم جلوه دادن این ارازل کثیف را خسته شدیم بهرحال ممنون (27190)
 
بی نام
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۲۲:۵۲:۳۸
لصفنا در برخود با ارازل اوباش تر وخشک به عنوان ارازل اوباش دستگیر نکنید چرا کسی که فقط یک جرم کوچک یا از نزدیکان یک ارازل اوباش هست دستگیر میشود و در این مرحله هست که می بینیم که تا بخواهی به خودت بیای چندین جرم سنگین و ناحق به تو چسبیده ایا این میتواند عدالت باشد (27256)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۷ ۲۳:۰۴:۵۵
اين ها خوب است، اما ريشه اصلي سرمايه‌داراني هستند که اين اراذل هم خود نوچه آنها هستند. زماني ريشه کني صورت مي‌گيرد که به حساب پولداران حرام‌خوار رسيدگي شود. (27261)
 
ش-پ
۱۳۸۶-۰۳-۰۸ ۰۷:۴۶:۴۶
تنهاراه مبارزه با این موارد که درمتن فوق آمده یا مبارزه قاطع وهمه جانبه ومستمردولت است یا آزاد کردن اسلحه برای برخورد بی چون وچرای خانواده ها بااین گونه افراد قطعاًً اگرموارد مشابه برای من نوعی پیش بیاید وبدانم که نیروی انتظامی کاری ازپیش نمی برد خانواده افراد مذکور را زنده زنده آتش میدهم. (27276)
 
مقرری
۱۳۸۶-۰۳-۰۸ ۰۸:۳۴:۴۴
تا حالا حضرات کجا بودند .آیا امر به معروف ونهی از منکر هم می شود مانند خیلی از طرحهای دیگر به صورت تبلیغاتی ومقطعی انجام داد.آیا فلسفه وجودی نیروی انتظامی ایجاد امنیت نیست پس چرا این عناصر وحشی که به هیچی رحم نمکنند در سایه بی توجهی این نیرو این همه جنایت می کنند؟ متاسفم برای دست اندرکاران امور فرهنگی کشور% (27282)
 
۱۳۸۶-۰۳-۰۸ ۱۷:۲۰:۲۳
بگیرن چهار تاشونو اعدام کنن همه چی درستـــ میشه قابل توجه کسانی که سنگ این اراذل و به سینه میزنن (27373)
 
علي
۱۳۸۶-۰۳-۱۲ ۰۹:۵۰:۵۵
سوال اينجاست چرا نيروي انتظامي تا الان جلوي اينها را نگرفته كه الان به اين فكر افتاده ميتونستند زوتر از اينها اقدام بكنند.؟! (27885)
 
حسين
۱۳۸۶-۰۳-۱۲ ۱۱:۱۰:۰۳
در شهر كرمان عده زيادي از همين اقايان نيروي انتظامي معتادند
چگونه يك معتاد ميخواهد در جامعه امنيت ايجاد كند ؟
خدا به حال ما ملت بيچاره رحم كند كه مسئولين امنيتي ما خود مخل امنيت هستند (27894)
 
حسين
۱۳۸۶-۰۳-۱۲ ۱۳:۳۰:۴۶
بي انصافي است كه اين همه نظر را اب به اسياب دشمن ريختن بناميم
بهتر است نيروي انتظامي و قوه قضائيه بجاي شعار دادن لختي بيانديشند
كه ايا وظيفه خود را درست انجام ميدهند؟
ايا اميرالمومنين هم در بر خورد با مظللوم اينگونه بود؟
ايا قضاوتي كه درمورد دو نامزد در يكي از استانهاي جنوبي انجام شد كه چند جوان احمق براي رضاي خدا انها را خفه كرده بودند قضاوت علي گونه بود
خاك بر سر ما كه مشتي نادان وابله وگاها معتاد خلاف و شريك دزد ورفيق قافله لباس نيروي انتظامي به بر كرده اند وبا اين صورت ما را ميفريبند(اغماض نكنم كه بخشي زياد از نيروي انتظامي هم افرادي مخلص وخدا ترسند) ولازم است كه نيروي انتظامي تكاني به خودش بدهد و خود را از لوث عناصري اينگونه پاك كند (27913)
 
علی شهبازی
۱۳۸۶-۰۳-۱۲ ۱۷:۱۰:۲۴
این بخش ازکارهای نیروی انتظامی که گوشه ای از آن درتلویزیون نشان داده شدواقعاً جهاد اکبری است که بایستی تا پاک شدن جامعه از لوٍث وجود اراذل واوباش ادامه پیدا کند.هرچه با این بخش سخت تر برخورد شود ملت بیشتر ازطرح، حمایت میکند.موفق باشید-شهبازی (27945)
 
ديگه
۱۳۸۶-۰۳-۱۲ ۲۲:۴۰:۳۶
امنيت جامعه با مبارزه با افراد متجاوز گر بر ميگردد نه با مبارزه با بد حجابي. (27964)
 
حقيقي
۱۳۸۶-۰۳-۱۳ ۱۴:۲۲:۴۷
زمان پهلوي نامرد آنقدر به يك آجان قدرت داده بودند كه اگه اوباش زير بازارچه اطلاع پيدا ميكردن كه داره مياد فوري مخزيدن توي سوراخهاشون وتا مدتها پيداشون نميشد اما الآن جلوي اينهمه نيرو انتظامي و اطلاعاتي هر غلتي كه بخواهند انجام ميدهند و كسي هم جلوگير آنها نيست همه چيز كه با سلام و صلوات ذرست نميشه بايد قدري هم از قوه قهريه استفاده كرد . (28024)
 
عبد عاصی
۱۳۸۶-۰۳-۱۴ ۰۲:۰۹:۰۳
سلام علیکم.
عزیز برادر به هر دلیل ممکن ، خیلی از قصور
و کوتاهی پلیس قبل از انقلاب بی-اطلاع-اید؛
آنها نه فقط کوتاهی میکردند ، بلکه اکثرا شریک دزد وُ رفیق قافله بودند. خط قرمز اراذل و اوباش ، فقط دخالت در امور سیاسی بود! ...
البته پلیس فعلی هم اگر درست عمل کرده بود ، این انواع اراذل وُ اوباشی که هستند وُ میگویند ، یا وجود نداشت ، یا تعدادشان بسیار ناچیز بود ؛ ولی متاسفانه شواهد
غیر ازاین است و بسیار نا-گـــوار ...
والسلام ،
عـبـــد عـا صـی. (28100)
 
یک اراذل
۱۳۸۶-۰۳-۱۳ ۱۸:۲۱:۰۴
دروغ نگو دروغگو! (28061)
 
۱۳۸۶-۰۳-۱۳ ۲۰:۲۸:۵۲
مگر این موارد طبق قوانین کشور ما جرم نیست؟ مگر در کشور ما دادستانی و قوه قضاییه وجود ندارد؟ مگر نه این است که نیروی انتظامی مدت هاست از جرائم این افراد مطلع است؟ پس چرا تا به حال این افراد آزاد بوده اند و با آنها هیچ برخوردی صورت نمی گرفته است؟ (28069)
 
۱۳۸۶-۰۳-۱۴ ۰۰:۴۶:۱۴
خلاصه کلام :
برخورد با این قضیه از دیدگاه انضباطی و قضایی دو جنبه دارد :
1 - برخورد قضایی با این کثافتها
2- برخورد قضایی با ضابطین و ماموران و افسران مقصر در نیروی انتظامی .
اگر مفسده و یا سهل انگاری نبوده پس چرا تجاوز به عنف به نوامیس خانواده ها شده و بعدش هم بی خیال .
بابا همه گفته های غربی ها هم که دروغ نیست .پس نقض حقوق بشر چیست ؟
کاش این مطالب در نشریات منتشر نمی شد و دل مردم را اینقدر بدرد نمی اوردند.
بی سرو صدا اینها را محاکمه کرده و به سزای اعمالشان میرساندند .از ظرف دیگر بعضی از این ارازل هم قربانیهای اجتماع هستند .خدا کند تیم های روانشناسی و روانپزشگی ما دانش و دقت کافی داشته باشند تا حتی حقی از این اوباش هم ضایع نشود هر چند نمی دانم اگر جای قربانیان اینها بودم ایا باز همینطور فکر میکردم ؟
ضمنا بایستی به لحاظ فرهنگی و مالی نیز بر روی بعضی از پرسنل نیرو ی انتظامی کار کرد .طرف که در تنگنای شدید معیشتی است خب چه انتظاری دارید؟ (28088)
 
بسيجي
۱۳۸۶-۰۳-۱۴ ۱۶:۵۹:۰۶
دست برو بچه هاي نيروي انتظامي درد نكنه اما اين بنده هاي خدا تا كي ميتونن ادامه بدن آيا كسي نبايد بروز چنين پديده هاي شوم اجتماعي رو كالبد شكافي بكنه ؟ آيااز علل اصلي رو آوردن جوونها به لمپن بازي و شرارت بيكاري نيست ؟ متاسفانه دولتهاي مختلف در ايران بيشتر هم وغم خودشونو به مسائل خارجي معطوف كردند و از مسائل كار و اشتغال غافل موندند . اين دولت فعلي هم كه گذاشته پشتش ميليارد ميليارد كالا وارد ميكنه و در كارخونه ها رو ميبنده و دسته دسته بيكارا رو به جامعه تزريق ميكنه متاسفانه اينا فكر ميكنن جنس ارزونتر بدست كشور ميرسه اما فكر نميكنن كه خارجيها نيروهاي خودشون رو شاغل ميكنن و بچه هاي مارو بيكار - نميدونم شايدم ميدونن و هدفدار كار ميكنن - حالا خدائيش اگه آمريكا ميلياردها دلار هزينه ميكرد ميتونست اينجوري لطمه بزنه كه خودمون داريم ميز نيم ؟ آقايان فكر كار براي جوونها باشيد و از بستن كارخونه ها جلوگيري كنيد كه دواي درد فقط همينه (28134)
 
۱۳۸۶-۰۳-۱۴ ۲۲:۱۹:۴۹
پس چرا پيام بسيجي رو به نظر بينندگان نرسونديد چون به علتها و واقعييتها اشاره شده بود ؟ چون از دولت انتقاد شده بود و از مقصران بيكاري جوونها اسم برده شده بود ؟ چون گفته شده بود كه بيكاري مادر تمامي مفاسد جامعه است ؟ (28164)
 
علی
۱۳۸۶-۰۳-۱۵ ۱۲:۴۷:۰۰
ای آقای همیشه امنیت و نیری انتظامی در دست دولت نبوده است تا پاسخ گو باشد.

در ثانی، اگر کسی می گفت که امنیت اجتماعی نیست چنان بر سر او می آوردند که از گفته خود پشیمان می شد.
همیشه ایران را نماد امنیت اجتماعی تبلیغ می کردند و می گفتند ببینید در کشورهای دیگه چه خبر است قتل کشتار و تجاوز اما در ایران امنیت کامل حاکم است.

حالا چی شده و چه منظور در سر است که این مسئله اساسی را علم کرده اند خدا می داند و باید منتظر ماند. (28246)
 
محمود
۱۳۸۶-۰۳-۱۵ ۱۵:۱۸:۵۳
بسمه تعالی
بیشتر نظرات هموطنان عزیز را خواندم . از متلک ، نصیحت ، اعتراض ، ناامیدی و .... در این نظرات مشاهده میشود . در حال حاضر بحث این است که این حرکت و طرحی که اجرا شده است خوب است یا خیر ؟
آیا موافق این طرح هستید یا خیر و به عبارتی ادامه پیدا بکند یا خیر ؟ اینکه چه کسی مقصر است و یا این طرح مثل طرح بدحجابی است یا نیست و از این دست مطالب در جای خود باید بحث شود ولی هموطنان عزیر باید بدانند که هر لحظه یکی از این ارازل و اوباش ممکن است یقه ی یکی از ما و یا خواهر و مادر ما را بگیرند و ....
ممکن است هر آن مورد حمله اینها قرار بگیریم و از ما کم کم زورگیری کنند اگر کار دیگری نداشته باشند یا خسارت جبران ناپذیری به ما وارد نکنند !
بهترین کار در حال حاضر حمایت از نیروی انتظامی بعنوان بازوی اجرائی و سایر دستگاه ها بعنوان نیروهای پشتیبانی است و اینکه از این دستگاهها و مسئولین دیگر بخواهیم که این طرح را با شدت و قدرت هرچه تمام تر ادامه دهند و اینکه این طرح برای همیشه استمرار داشته باشد . بعد از اینکه شهر های کشور از وجود کثیف این افراد پاک شد و مطمئن شدیم که طرح به صورت صددرصد موفق شده است ، نسبت به عملکرد افرادی که این قبیل پستها را برای مشهور شدن و ارتقاع مقام قبول میکنند یا دستگاه هایی که نسبت به خواست مردم بی تفاوت بوده اند اظهار نظر کنیم و حتی پیگیر موضوع برای ادای توضیح و یا محاکمه مسئولین وقت هم بشویم . اینکه در کمرکش طرح و زحمات کنونی که جای تقدیر دارد به جای حمایت فقط ایراد بگیرم ممکن است که دست اندرکاران را نسبت به ادامه طرح و یا مسئلیت خود ناامید کند که در این صورت دود آن ممکن است و حتما به چشم ما مردم خواهد رفت .
موفق باشید . محمود از اوکراین (28266)
 
مهدي
۱۳۸۶-۰۳-۱۵ ۲۰:۰۲:۱۷
حتي صدام هم با كوله باري مملو از جنايات و جرائم به طرز قانوني محاكمه تفهيم اتهام و مجازات شد.عمل مامورين نيروي انتظامي كه بدون طي مراحل قانوني و كاملا خارج از چهارچوب قانوني با اين مجرمين اراذل و اوباش برخورد ميكنند خود نوعي بي قانونيست. (28331)
 
۱۳۸۶-۰۳-۱۶ ۱۴:۵۴:۴۰
ببيند يك كار خوبي را نيروي انتظامي انجام داده ولي قوه قضاييه آن را به اتمام نمي رساند با چرخاندن اين افراد در محل با آفتابه و ماهيتابه مشكل حل نمي شود خدا آقاي خلخالي را بيامرزد چقدر كارهاي زيبا اول انقلاب انجام داد فقط با يستي در همان محل اينها را اعدام كرد تا اقدام اصلاحي و پيشگيرانه انجام گردد وگرنه تمام اين كارها مسخره است (28511)
 
۱۳۸۶-۰۳-۱۶ ۱۵:۲۸:۴۶
كارهاي كشورباطرح ضربتي حل نمي شود استمرار وپيگيري مي خواهد (28521)
 
polad
۱۳۸۶-۰۳-۱۷ ۰۱:۲۱:۵۳
واقعا اینهای اتفاقات کوچکی است یا نشانه ضعف حکومت است (28631)
 
یک ایرانی که قلبش بخاطر ایرانی میطپد
۱۳۸۶-۰۳-۱۷ ۰۷:۵۱:۳۰
با سلام و دعای خیر برای کلیه کسانی که صادقانه ان لباس مقدس سربازی را به تن کرده اند تا با جان خودشان از شرف این ملت واین آب وخاک در مقابل دشمنان دفاع کنند فرقی نمیکند این اراذل و قاچاقچیان مواد مخدر نیز دشمنان این ملت هستند باید با آنان مبارزه کرد شجاعت سردار احمدی مقدم و رادان وکلیه عزیزانی که در این طرح بودند واقعا ستودنی است باید کلیه این اراذل را اعدام کنند اگر قوه قضاییه وجود داشته باشد حتی نوچه ها را چون که بچه گرگ سرانجام گرگ هست ضمنا باید بعدازاین زمینه فساد و این کارها را ازبین برد وبا آن ریشه ای مبارزه کرد (28682)
 
وحيد
۱۳۸۶-۰۳-۲۰ ۱۴:۵۲:۳۶
شمايي كه قلبت به خاطر ايراني مي تپد به ياد داشته باش بسياري از اين اراذل و اوباش ايرانياني هستند كه اگر پدر و مادر خوب و محيطي مناسب برايشان مهيا بود از من و تو هم ايرانيتر بودند و سرنوشتسازتر . نمي خواهم بگويم كه با آنان بايد با نرمش برخورد شود ولي اين فكر كه تمامي آنان گرگند و غير قابل اصلاح صحيح نيست . بسياري از همين حاج بازاريهايي كه در روضه ها تسبيح مي گردانند از اينها به مراتب درنده ترند . بايد كار زيربنايي كرد ؛ از كودكان در تمامي شرايط خانوادگي و اجتماعي حمايت كرد و .... . با گيوتين نبود كه فرانسه فرانسه شد . (29203)
 
alireza
۱۳۸۶-۰۳-۱۷ ۰۹:۲۶:۳۹
باسلام- وعرض خسته نباشيد به نيروي انتظامي انشااله كه اين برنامه بصورت طرحي دائمي و ماندگار باشد در غير اينصورت اوباش منتظر پايان طرح خواهند نشست. (28693)
 
شمشیر
۱۳۸۶-۰۳-۱۷ ۱۰:۲۱:۰۸
همه اینها را باید در ملاعام گردن زد (28704)
 
عباس
۱۳۸۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۵۱:۵۷
متاسفم که نیروی انتظامی فکر می کند برای برخورد با جانیان که باید بدون وقفه و تامل با آنها برخرد شود باید طرح ویژه اجرا کند شرم آور است که این مصداقها را مثال می زنند اگر در کشور چنین فجایعی رخ داده که رخ داده تامل و تحمل تا حالا هم نابخشودنی است (28721)
 
حسینی
۱۳۸۶-۰۳-۱۷ ۲۲:۰۶:۱۴
چرا نیروی انتظامی با این همه امکاناتی که داره در برخورد با جانیان حیوان صفت از ترس ووحشت اونها از ماسک استفاده میکنه.یعنی اونها قدرتشون از نیروی انتظامی که هیچ امکاناتی ندارند.بیشتره؟چرا؟لطفا جواب منو به ادرسم ایمیل فرمایید.jamshhid_2030@yahoo.com (28798)
 
محمود
۱۳۸۶-۰۳-۱۸ ۰۹:۳۵:۰۴
چرا نیروی انتظامی با این همه امکاناتی که داره در برخورد با جانیان حیوان صفت از ترس ووحشت اونها از ماسک استفاده میکنه.یعنی اونها قدرتشون از نیروی انتظامی که هیچ امکاناتی ندارند.بیشتره؟چرا؟لطفا جواب منو به ادرسم ایمیل فرمایید.jamshhid_2030@yahoo.com

دوست عزیز آقای حسینی سلام
اگر چنانچه کمی دقت داشته باشید و اگر اینگونه اقدامات و طرحها را در خارج از کشور ملاحظه کرده باشید کلیه نیروهای پلیس در سراسر دنیا نیز از همین روش ( پنهان کردن صورت در زیر ماسک و امثالهم ) استفاده میکنند . مسئله فقط ترس شخص مامور نیست . این مامورین برای طرحهای بعدی نیز باید قدرت عمل داشته باشند که یکی از ابزارها برای اجرای طرحهای آینده همین ناشناس ماندن آنهاست . ضمن اینکه این را نباید از نظر دور داشت که آن ارازل و اوباش وقتی که به هیچ چیز و هیچ کس رحم نمیکنند همانطور که نمونه هایی از آن در گزارش فوق آمده است ممکن است نسبت به همسر ، فرزند ، پدر ، مادر و .... مامور تعرض کنند .
مسائل دیگری هم هست که پاسخ را طولانی و شما را خسته میکند . لذا به همین مقدار بسنده میکنم .
اینگونه برخوردها را بنده از نزدیک در کشورهای مختلف شاهد بوده ام . موفق باشید .
هموطن شما از اوکراین (28869)
 
۱۳۸۶-۰۳-۱۸ ۰۰:۴۹:۲۰
برادر خوش صحبتمان اقاي طلايي در زمان زعامتشان در نيروي انتظامي تهران و جناب سردار شهردار تهران بايد از خودشان خجالت بكشند كه چه طور امنيتي براي خانواده هاي مستضعفين ايجاد كرده اند. اينها بروند دنبال كانديداتوري و حزب بازي شان. يكي هم كه پيدا بشود دلسوزانه قدمي بردارد اژدهاهاي هفت سر مختلف شارلاتانيزم اقتصادي و مطبوعاتي داخلي و خارجي او را از پا در مي آورند. خواص ما كه كوتاهي ميكنند در مناصبي كه دارند به بدترين عذابهاي الهي خواهند سوخت. چونكه هم بر اريكه قدرت حكومت اسلامي نشسته اند و هم حقوق آنها منقش به خون صدها هزار شهيد و اشكهاي صد ها هزار مادر شهيد و آه صد ها هزار خواهر شهيد و كمرهاي خم شده صد ها هزار پدر شهيد مي باشد. (28824)
 
mohammad
۱۳۸۶-۰۳-۱۸ ۱۰:۵۳:۱۲
Yeki nist az in sardare mohtaram beporsad dar an hengami ke obash in kar ha ra mikardand , police koja bodeh ast , aya nabayad masoline vezarate keshvar va niroye entezami javabgo bashand, aya tamame in kar ha va tadavome anha be dalile sansore matboat nist? ghatan agar matboat in mataleb ra mineveshtand masolin zire feshare afkare omomi nachar be pasokhgoie bodand, khodavand mara dar akherat ba in masolin mahshor nagardand (28874)
 
۱۳۸۶-۰۳-۱۹ ۰۳:۰۷:۵۲
درابتدازتمامى جان بركفان ناجا تقدير مينمايم اما يك واقعه اى كه براى خودم اتفاق افتاده ميخواهم بيان كنم سالها بيش وقتى برادرم دريك حالت روانى وافسردگی شديدى بودونوجوان هم بود به خيابان ميرود مامدت سه روز ازاوبيخبربوديم تااينكه اورابيدا كردم ولى باچه حالي زخمى وبيمار زيرا همين نيروى انتظامى محترم مركزبهارستان اورا بشدت كتك زده بودند بعلت اينكه به اومشكوك شده بودند واورا درحاليكه بيماربود ازشب تا صبح درهواى بارانى به ميله برچم بسته بودندآيا انسانيت وعدالت است ولى باين حال من ازكل ناجا شاكى نيستم وبرايشان دعاى خير وموفقيت دارم (28981)
 
سعيدي
۱۳۸۶-۰۳-۱۹ ۱۴:۱۵:۱۷
آقا جان ! اين مطالبي كه جناب سردار فرموده اند مربوط به كجاست؟!
آيا اين فرمايشات مشعشعانه درمورد ايران اسلامي است؟ اگر اين مطالب خداي ناكرده راست باشد ، واقعاً دست همه مسئولين درد نكند و خسته نباشند.
وقتي امام علي(ع) بخاطر سرقت يك خلال از پاي يك زن يهودي دق كردن و مردن از سر ناراحتي را حق خود مي داند، چگونه حضرات تا حالا در برابر اين اتفاقات عجيب آنهم براي دختران پاكدامن و ناموس پاك و بيگناه مردم، با بي تفاوتي از كنار قضيه گذشته يا حداقل برخورد جدي بعمل نياورده اند؟ آيا جا ندارد كه همه مردم با غيرت اين جامعه مسلمان ،از ناراحتي خون گريه كنند و از مسئولين سهل انگار شديداً گله مند باشند؟
البته من احتمال زياد مي دهم كه بخشي از اين فرمايشات دقيق نبوده و صرفاً جهت توجيه بعضي برخوردهاي خشن و پاسخي به برخوردهاي عاطفي مردم باشد كه اگر اين چنين باشد نيز، نوعي عذر بدتر از گناه مي باشد.
لذا بنده بعنوان يك شهروند خواهشمندم در پاسخگويي به به نحوه عملكردهايمان ، اطلاع رساني صحيح انجام داده و بعضاً باعث افزودن ابهامات بيشتر نشويم. (29040)
 
۱۳۸۶-۰۳-۲۰ ۱۲:۳۸:۴۷
سلام
چقدر خوب بود يك عده ادم خداشناس و شجاع پيدا مي شدند و خودشون حكم الهي رو در مورد اين افراد شرور اجرا ميكردند
جالب است كه در خارج هم معمولا دستگاه هاي امنيتي حكومتها افراد شروري رو كه برعليه اونها مداركي پيدا نميشه خودش حدف ميكنه البته به روش هاي خودشون كه بعدا هم ردشون رو نشه گرفت مثلا به يه عده ادم ديگه مثل همينها پول ميدن يا به طريقي اجيرشون ميكنند تا اينها رو سر به نيست كنن
ولي اينجا ...خود قاضي هم از اين جماعت وحشت داره و البته حق هم داره
خدا فرج امام زمان رو زودتر كنه امين (29179)
 
يك نفر
۱۳۸۶-۰۳-۲۱ ۰۷:۳۹:۵۳
سلام
البته براي جامعه اسلامي و نيروهاي انتظامي خيلي زشت و خجالت آور است كه يك چينين افرادي عرض اندام بكنند و هيچ كس هم جلويشان را نگيرد ولي بهرحال وظيفه برخورد با اراذل و اوباش بايد مستمر باشد نه تبليغاتي و موضعي و دفعه اي! (29283)
 
۱۳۸۶-۰۳-۲۱ ۱۳:۰۴:۲۲
بسمه تعالی

چشم ما روشن
بعد از سی سال انقلاب و چند سال ریاست جمهوری ارزشی هنوز تو کوچه محله های پایتخت ارزشهای شاه قاجار حاکم است
دولت ارزشی چه می کند ؟ (29326)
 
سيد
۱۳۸۶-۰۳-۲۱ ۱۵:۵۸:۲۱
با سلام و تشكر از زحمات مامورين نيروي انتظامي در برخورد با اين فاسدان فقط بدانيد كه تمام مردم از اين حركت شما حمايت و تشكر مي كنند و آنهائي هم كه انتقاد مي كنند از افراد كم عقل و كم خرد هستند. دست حق پشتتان باشد. دستتان را مي بوسيم. (29365)
 
۱۳۸۶-۰۳-۲۱ ۲۳:۱۱:۵۷
منتقدان را بصور کلی و صرف نظر از نوع انتقادشان کم عقل و خرد نامیدن از کم خردی خود شماست .کسی مخالف طرح نیست انتقاد دارد .اقای پر عقل و خرد موفق باشی انشا.. (29445)
 
tohid
۱۳۸۶-۰۳-۲۲ ۱۱:۰۲:۱۶
ey baba.man daneshjuye sale 2vomam
vala zaheremunam daneshjueeye
2 hafte pish bedalile huzure man va 2 ta az dustamun tu park, ba ma barkhorde ghashangi shodo be jorme arazel gari bazdasht shodim
albate nagofte namanad ke vaghti porsidam be che jormi javabamo 3 nafari ba batum dadan
gardanamo chang endakhtan
va ba zanu tu shikame ma kuBdan
motmaen bashid ma ro shenasaee karde budano be jorme estemale chips dasgir shodim (29492)
 
عليي
۱۳۸۶-۰۳-۲۳ ۰۹:۲۹:۴۶
حضرت آقاي شاهرودي رئيس قوه قضائيه آيا مي بينيد و مي شنويد ؟ بزودي در پيشگاه خداوند بايد پاسخ بدهيد . (29626)
 
حمیدرضا
۱۳۸۶-۰۳-۲۳ ۲۲:۴۲:۲۵
ضمن خسته نباشید به دوستان نیروی انتظامی، صحبت های سردار اشتری چندتا سوال برای من و خیلی های دیگه پیش اورده و اونم اینکه:
اولا برادران نیروی انتظامی که از این همه جرم و اوباش گری خبر داشتن تا حالا چرا هیچ کار نکردن و به اوباش این اجازه رو دادن که وقاحت رو به این حد برسونن که حالا نیروی انتظامی مجبور باشه با این وضعیت باهاشون برخورد کنه که بازتاب منفی داخلی و خارجی داشته باشه! آیا این جرم ها فقط توی همین چند روز پیش اومدن یا اینکه نیروی انتظامی تا حالا خبری از این وضعیت نداشته و یا خبر داشته و کاری نمی کرده که جواب هر کدوم از این حالتها باشه بدتر از دیگریه!
ثانیا با فرض صحت تمام حرفای ایشون آیا اینقدر خشونت و ایجاد رعب و وحشت واقعا لازم بوده؟ مطمئنا ایشون اینطور فکر نمی کنن که این اراذل برای همیشه تو زندان یا تبعید میمونن یا اینکه میتونن همیشه چندنفر مراقب براشون بذارن یا اینکه این افراد هیچ ایادی دیگه ای ندارن! آیا این طرز برخورد باعث نمیشه این افراد در بهترین حالت فقط بخوان از نیروی انتظامی و نه از مردم بیدفاع \"عملکرد نیروی انتظامی نشون داده که مردم واقعا بی دفاع هستن\" انتقام بگیرن و اونوقته که پلیس کشی باب بشه و نیمچه حرمت نیروی انتظامی هم از بین بره و اگه تا دیروز دله دزدا از نیروی انتظامی میترسیدن ترسشون بریزه و تبدیل بشن به جانیانی به مراتب خطرناک تر و غیرقابل کنترل تر.
و خیلی سوالات دیگه که مثل سوالای بالا بی جواب میمونن.
در پایان به نظر من با استناد به صحبت های آقایان اشتری، احمدی مقدم و رادان که مضامینی مشابه همین مطلب رو داشتن باید این آقایون \"اشتری، احمدی مقدم، رادان و....\" رو هم بجرم بیکفایتی در انجام وظایف محوله و یا حتی مشارکت در جرم اراذل دستگیر شده، دستگیر کرد و به اشد مجازات رسوند. بطور مثال در مورد خانواده ای که شکایت کردن و دخترشون مورد هتک حرمت قرار گرفته چه کسی مقصر و مجرمه بجز نیروی انتظامی.
بهرحال امیدوارم که آقایون اون دنیا برای کارایی که انجام دادن و حقوقی که گرفتن بتونن جواب پس بدن
چیزی که مسلمه نظر من چاپ نمیشه برای همین بیشتر از این وقت خودمو تلف نمیکنم. فقط خواستم درددل کنم.. (29726)
 
۱۳۸۶-۰۳-۲۴ ۱۲:۳۳:۴۸
Aghaye Shahroodi, mogheye oon nist ke be khodetoon biayn va zahamate nirooye entezami ro be hadar nadin? Agar in arazel o obash ba khahar va madare shoma inkararo mikardan, bazam mosamehe mikardin ? Bar ma sharm bad ke shahede in chenin asangirha bar yek ede khun asham bashim (29763)
 
مجيد
۱۳۸۶-۰۳-۲۴ ۱۳:۲۳:۲۷
سوال اساسي اين است كه چرا اين اوباش تا كنون به اين راحتي و با خيال آسوده هر كاري خواسته‌اند كرده‌اند. آيا دليلي به جز ضعف نيروي انتظامي و دستگاه قضايي داشته است؟
اولين وظيفه يك حكومت، تامين امنيت شهروندانش است. حالا هم من مطئنم كه اين طرح به زودي رها مي‌شود و اوباش به وضع سابق برمي‌گردند (29770)
 
۱۳۸۶-۰۴-۰۴ ۰۹:۵۶:۳۸
رشد اراذل و اوباش از تبعات دوران سیاه اصلاحات است . در شورشهای تیر 78 و خرداد 82 ( که اراذل و اوباش اقدام به تخریب اماکن عمومی کرده بودند) برخی از نمایندگان مشارکتی از جمله آقای محمد رضا خاتمی علنا\" از اراذل و اوباش حمایت کرد . (30995)
 
مهدی .ش
۱۳۸۶-۰۳-۲۶ ۰۹:۰۴:۵۱
چه بگوییم که (از ماست که بر ماست ). ان موقع که برادران غیور بسیجی بدون هیچ چشم داشت ومزدی وبابالاترین بازدهی امنیتی که این عزیزان برای جامعه ایجاد کرده بودندو تمام همین اراذل واوباشی که سردار محترم گویا با افتخاردرزمانی که حقوق از نظام جمهوری فقط درراستای ایجاد امنیت وحفظمقدساتی که روزی پدران مابرای این که مورد تجاوز صدام وبعثی ها نیفتدهدف مستقیم گلوله قرارگرفتند وشهید شدند این برادران بسیجی ترس ووحشتی که دردل این اراذل واوباش ایجاد کرده بودند دیگر چه کسی می تواند ان امنیت را برکرداند .سردار محترم که یک روز خود شما در سخنرانی امنیت درتهران موضوع بحثتان عدم دخالت بسیج درامنیت تهران بود حال گویا با افتخار از امنیت در تهران صبحت می کنی ؟ حقا که باید کفت (کجایند مردان بی ادعا) (29874)
 
امین __حسابدار
۱۳۸۶-۰۳-۲۷ ۰۶:۵۰:۳۸
ضمن تایید مطالب کاربران محترم ( اقازاده وعلی_ کارمند) اضافه مینماید وجود این ارازل واوبا ش قطعا یک شبه شکل نگرفته اند!یادمان نرفته در دوره هایی عده تحت عناوین مختلف وبه عنوان حمایت وهوادار کار هایی انجام می داندند که خود من نیز برای انها هورا میکشیدم ولی امروز براین باور هستم اقدام ما نسبت به گروهی از افراد به اصطلاح لباس شخصی ها(تعداد معدودی فرصت طلب درمیان جمعی از ادم های صادق وساده دل) زمینه شکل گیری همین ارازل و اوباش رافراهم کرده است !امروز با وجود پلیس قوی وتوانمند هرگز نباید اجازه داد عده ای فرصت طلب تحت لوای حمابت از نظام مقدس از ابزار وشیوه های خلاف قانون استفاده نمایند من از برخورد دانشجویان درمقابل سفارت انگلیس سپاسگزارم .از عملکرد پلیس هم در برخورد باهمهن دانشجویان ممنونم .هردو به وظایف خود بخوبی عمل کرده اند دیگر نیاز ی به لباس شخصی ندارییم پلیس باید به وظیفه اش عمل کند حتی اگر روسای 3قوه نیز از چراغ قرمز عبور کردند باید باجریمه مجازات شوند در این صورت هرگز کسی میل نمیکند که به سمت کارهای رزل و رزیلانه به پردازد.زنده وپا برجا باد قانون وقانونمندی (29986)
 
لوک خوش شانس
۱۳۸۶-۰۳-۲۹ ۰۸:۴۵:۱۸
زمانی که خلاف قانون و شرع عمل میشود چه انتظاری باید داشت جز اینکه دانشجویان در جلوی سفارت دولت برتانیا کتک بخورند و خانم ملکه هم به سلمان رشدی هم نشان شووالیه عظا فرمایند.

سوال اینجاست که اگر این شخصی که شما میفرمایید بدهکار بوده است به شما شکایت کرده است طلبکاران از کجا مطلع شده اند و این چنین واکنش نشان داده اند


ببینید فیلم کتک کاری آقایان را در خیابان فرودسی با دانشجویان
http://www.mytempdir.com/1358539
یا
http://rapidshare.com/files/38055993/75.wmv.html

جالب اینجاست که ما حتی یک صفحه اینترنت هم در مورد قوانین نظام وظیفه نداریم آنوقت میخواهیم به فرموده سردار در خصوص جرایم اینترنتی با متخلفان برخورد کنیم. (30189)
 
رامین
۱۳۸۶-۰۳-۳۰ ۱۳:۱۵:۵۳
این اوباش که یک روزه پیدا نشده اند . این محصول وضعیت بغرنج اجتماعی و قصور نیروی انتظامی است. با یک عملیات ضربتی و تبلیغی هم نمی شه خساراتی که به مردم وارد شده رو ماست مالی کرد. البته اگه خسارت عملکرد خود نیروی انتظامی رو در نظر نگیریم. (30352)
 
غفور
۱۳۸۶-۰۳-۳۰ ۱۷:۴۸:۵۱
من جا پيدا نكردم مطلب راجب ضرب وشتم دبير سوم گويت بنويسم اينجا گذاشتم انشا الله ببنيد پدرم من دبير سوم سفارت ايران در كويت است يك ماه پيش پليس كويت آنقدر كتك زد تا جايي كه به بيمارستان رفت آنقدر خوش حال شدم كه انتقام پدرم گرفته شد و در تهران اشخاصي دبير سوم سفارت كويت را زدند خدا جاي حق نشسته (30429)
 
ارين
۱۳۸۶-۰۴-۰۱ ۱۱:۳۸:۲۱
واقعا به اونايي كه دارنداراذل و اوباش رو جمع اوري مي كنن درد نكنه خيلي وقت بود كه لات هاي محله ي ما به هر كسي كه مي ديدن گير مي دادن و اذيت مي كردن (30594)
 
مهران
۱۳۸۶-۰۴-۰۱ ۱۸:۱۳:۵۹
اشتباه نیروی انتظامی این بود که ابتدا طرح برخورد با بی حجابها را اجرا کرد.در آن طرح به خیلی از دختران طلم شد.مرحله بعدی طرح در سایه آن ظلمها قرار گرفت.به هر حال همه از دست اشرار راحت شدند. (30620)
 
حیرت زده
۱۳۸۶-۰۴-۰۲ ۰۸:۲۹:۵۴
وای اگر از پس امروز بود فردایی
قابل توجه مسئولین محترم! (30696)
 
عباس
۱۳۸۶-۰۴-۰۴ ۱۵:۰۱:۳۶
ارازلي خطر داره حسن شوخي بود
واقا دست شما درد نكند
خدا پدرتان را بيامرزد
نجاتمان داديد ولي جدي تر بگيريد
به اميد ارزوي موفقيت براي شما برادرانم (31026)
 
احمدی
۱۳۸۶-۰۴-۰۸ ۰۹:۰۸:۵۱
آفری برفدا کاران نیروی انتظامی (31446)
 
۱۳۸۶-۰۴-۱۱ ۱۳:۴۳:۴۰
مثلي است كه ميگويند تخم مرغ دزد شتر دزد مي شود چرا دست اين اراذل واوباش را تا اين حد بازگذاشته بودند كه اين همه جسارت پيدا بكنند ودر هرزماني اگر نيروي انتظامي اقدام ميكرد همه مردم پشتيباني مي كردند ولي خوب ماهي را هروقت از اب بگيري تازه است وتشكر مي كنم از اين اقدام (31735)
 
علي
۱۳۸۶-۰۴-۱۲ ۱۵:۴۶:۴۳
والله اين حرفهارا هر روز با ما مي زنييد جقدر دروقهاي واضح را كوش بدهيم والله ما ديكر طاقت اين حرفها را نداريم خدا بداد مردم برسد. (31911)
 
۱۳۸۶-۰۴-۱۲ ۲۲:۵۹:۵۲
ماموران محترم مواظب باشند به مبارزه با فحشا خود مرتکب ظلم ديگري نشوند مثلا ما ديده ايم در برخورد با خانم ها و جوانان که کمي مشکل پوششي دارند از شيوه جنايي استفاده مي شود.
آن اراذلي که تعريف کرديد :
هر وقت اعدام شدند رسما اعلام کنيد ؟
اگر آزاد شدند از کار کنار بکشيد.
اگر دوباره مرتکب خلاف شدند بميريد (31977)
 
re
۱۳۸۶-۰۴-۱۸ ۱۰:۵۳:۳۴
سئوال) آیا جمع آوری افرادی که احتمالا می توانند بعضی از مکان ها را آتش بزنند با سهمیه بندی بنزین اتباط دارد
جواب: به شهروند درجه دو(بنده) ربطی ندارد
سئوال: کدامبک از موارد زیر درست است:
1) در کشورهای غربی( کافرها) با اسلحه مرد متجاوز را می کشد. دادگاه حکم به برائت همسر می دهد
2) در کشور اشلامی که منجی بشریت می باشد (تهرانسیلوانیا) مردی به زنی تجاوز می کند. شوهر زن مرد متجاوز را مضروب می کند. دادگاه متجاوز را با قرار وصیغه آزاد می کند همسر هم باید دیه بدهد و زندان برود.
جواب: چون غربی ها کافر هستند گزینه یک غلط است پس گزینه 2 درست است.
سئوال ) اوباش تا حلا کجا بوده اند:
1 در خیابان 2) در خانه هایشان. 3) معلوم نمی باشد. 4) در آب نمک جهت مصارف بعدی مثلا تبلیغات
سئوال) یک ذرد شما را در خیابان به اصطلاح خفت می کند. چه کار باید بکنید.
جواب: در بتدا از دزد خواهش می کنید وسائل شما را نبرد. سپس از او می خواهد تا رسیدن نیروی انتظامی صبر کند. اگر شما نمی توانید دزد را مجاب به ایستادن بکنید نشان از بی عرضگی شما است و ارتباط به نیروی انتظامی و قوه قضای ندارد.اگر هم دزد را بزنید باید دیه بدهید چون قبلا بی عرضگی خود را ثابت کرده اید.
بازهم سئوال بکنم؟ (32508)
 
ali
۱۳۸۶-۰۴-۱۸ ۱۲:۱۳:۴۷
besiar jaleb ast ke nazar afrad ro mikhoonyd va dar sorat tamayol shkasye khodetan anha ra dar site gharar midahyd. be in kar nazarsangy nemigoyan .. man yek mataleb ro 3 bar ersal kardam vali namayesh dade nashod (32520)
 
shahab
۱۳۸۶-۰۴-۱۹ ۱۰:۲۷:۰۸
متاسفم برای همه و از جمله الف که ناخواسته در پرده دری ونشر اخبار این چنینی در ظاهر اطلاع رسانی ولی در عمل به تسهیل وترویج این اعمال می پردازد این مطالب مستند خوراک خوبی برای بدخواهان است وبایستی به صورت طبقه بندی شده منتشر شود (32595)
 
۱۳۸۶-۰۴-۲۲ ۱۵:۵۳:۵۹
in ravesh dar vage mojazate in afrad nist.mojazate khanevadeh va pedar va madare pire anha asta! (32925)
 
sarab
۱۳۸۶-۰۴-۳۱ ۰۳:۰۵:۰۱
آقا خدا خیرشان بدهد دستشان درد نکند انشاالله خدا اجر شان بدهد .ولی ای کاش این کار مدت دار نباشد و همیشه و مداوم و مسرانه ادامه پیدا کند . یا حق (33755)
 
جلال رازقي
۱۳۸۶-۰۵-۰۱ ۱۶:۱۲:۴۹
سلام اقدام اخير ناجاوقوه قضاييه بسيار عمل بجاودلاورانه بود مخصوصآيردار رادان كه به او بسيار علاقمند هستم ودوستدار ديدار بااوهستم.بسيجي دانشجو (33929)
 
علی
۱۳۸۶-۰۵-۰۴ ۰۸:۲۱:۰۷
از حافظان امنیت اجتماعی صمیمانه تشکر می نماییم اجرکم عندا... (34190)
 
۱۳۸۶-۰۵-۰۸ ۱۵:۴۳:۰۳
اگر فقط هفتاد نفر شرور را در كشور اعدام كنند قول ميدهم امنيت هفتاد ميليون ديگر تامين شود . به شرط اين كه دست و دلشان از صداي بوق هاي خارج كشور نلرزد (34422)
 
رضا پژوهش
۱۳۸۶-۰۵-۰۹ ۰۷:۵۸:۴۶
اين كلام وحي خداوند در قرآن مجيد است :
(( و لكم في القصاص حيات ))

قصاص نمودن افراد ، زندگي و حيات ديگران را تامين مي كند .

حال اگر كسي مدعي است بالاتر از خدا مي تواند نظر بدهد ، پس مي تواند اعدام متجاوزان به جان و مال و ناموس مردم را نيز نفي يا نهي كند . (34454)
 
مهدی یگانه
۱۳۸۶-۰۵-۰۹ ۱۱:۱۵:۲۷
با تشکر از شما که در کار درج حقایق هستید . من یک سوال از متصدیان این طرح دارم و آن اینکه چرا باید امور اداره کشور آنقدر از دستشان بیرون باشد که یک چنین موارد ننگینی در مملکت امام زمان(عج) استمرار داشته باشد . مجازات آنها شلاق زدن در ملا عام و اخذ جریمه نقدی از بزرگترشان (اگر داشته باشند!) و در نهایت اعدام در ملا عام می باشد . (34467)
 
عليرضا ص
۱۳۸۶-۰۵-۲۰ ۲۱:۴۱:۲۷
از كليه عوامل ازبرنامه ريز تا مجريان اين طرح كمال تشكر وامتنان را دارد ولي سوال بنده از بزرگواران اين است كه با ارازل و اوباش در يك مدت بسيار كوتاه برنامه ريزي اجرا وحكم اعدام صادر شد ولي با مجرمان اقتصادي و اقازاده ها كه چندين سال است كه برنامه ريزي و شعار ميدهيد چه اقدامي انجام داده ايد شايد اين هم يكجور تكرار فيلم ... با بازيگري اقاي جمشيدهاشم پور باشد (35221)
 
عليرضا
۱۳۸۶-۰۵-۲۰ ۲۱:۵۳:۰۰
يك مسله ياد رفت خدمتان عرض كنم هرجا كه مسولين محترم با بن بستهاي سياسي و اقتصادي روبرو ميشوند ميروند سراغ موتورسواران بدبخت و انواع طرحهاي مبارزه با موتورسوران را ارائه واجرا ميكنند خداي ناكرده اين دفعه مثل جريان موتور سواران نباشد .درود بر شما (35222)
 
ايمان
۱۳۸۶-۰۹-۱۷ ۲۲:۱۶:۰۷
دمشون گرم1كار خوب تو اين 30 سال كردن (45945)
 
باهر
۱۳۸۶-۱۱-۲۰ ۱۶:۴۱:۲۶
ب ا عرض خسته نباشید به مراجع قضایی وانتظامی لطفا ازطریقرسانه های جمعی اطلاع رسانی رسمی شود تابسیاری از حساسیتهای بعضی نااگاهان برطرف شود (50388)
 
سید محمد
۱۳۸۷-۰۳-۲۵ ۰۰:۱۸:۵۷
پلیس فقط درپایتخت خوب عمل میکنه در شهر ما با وجود کوچک بودنش از کنترل پلیس خارج است در شهرمادو پارک وجود دارد یکیش پاتوق معتادهاومواد فروشهاست یکی دیگش پاتوق زورگیرها وارازل اوباش است پلیس هم در اوایل اجرای طرح کمی خوب عمل کرد ولی بعدش کار بخصوصی نکرد. (67546)
 
007
۱۳۸۷-۰۴-۲۶ ۱۱:۵۸:۴۶
man ba edam mokhalefam.baraye har moshkely rahe haly hast ,bayad kardan anra yaft,nist kardane adamha faghat az ane khaleghe anhast*MOHEM* (71438)
 
۱۳۸۷-۰۷-۱۴ ۱۸:۰۴:۰۴
طرحهای ضربتی خوب است به شرطی که در کلانتریها ادمهای صالحی وجود داشته باشد نه اینکه از اوباش واراذل پول بگیرند وآنها را رها کنند. (84393)
 
حميد
۱۳۸۷-۰۷-۱۸ ۱۰:۲۱:۴۱
ممنون اما لطفا همه را به يه چشم نبينيد مني كه از به جرم داشتن ماواره مراجعه ميكنم ارازل اوباش نيستم برخوردتونو عوض كنيد (84776)
 
امين
۱۳۸۷-۰۷-۲۰ ۱۹:۴۴:۵۹
هر چه بگندد نمكش ميزنند واي به روزي كه بگند نمك ؟ (85103)
 
مهدي
۱۳۸۷-۰۸-۱۸ ۲۲:۱۰:۳۲
هركس عليه جمهوري اسلامي اقدامي انجام مي داد يا بدهد سريع تر از اونچه كه بتوان فكرشو كرد توسط سربازان گمنام امام زمان و.... در نطفه خفه مي شد و مي شود. اما گويا ناموس يك مسلمان كمتر از اين چيزها ارزش و حرمت دارد. در شهر ما كسي كه چندين سال زور گيري و ايجاد رعب و وحشت و تجاوز به عنف مي كرد رو به تازگي اعدام كردند( بعد از اين همه جرم و جنايت علني) حال اگه يك روز نامه نگار مقاله اي بنويسد كه كمي بوي تند داشته باشد كارش به مقاله دوم نخواهد كشيد. (90842)
 
عليرضا
۱۳۸۷-۰۹-۰۹ ۲۲:۵۵:۴۶
bبسمه تعالي
[/size (94220)
 
عباس ب
۱۳۸۷-۰۹-۱۳ ۰۸:۱۸:۱۴
به عرض شرمندگي از مطالب عنوان شده .
شما فكر نمي كنيد كه تمام اين مسائل در مناطقي اتفاق مي افتد كه مردم ضعيف در آن مناطق زندگي مي كنند . براستي كوچكترين مسئله اي اگر براي يكي از مسئولين درجه چندم اتفاق مي افتد چگونه برخورد مي كردند . مثل قضيه فرودگاه امام .
شما فكر نكي كنيد كه اراذل اوباش چگونه جرات اين كارها را پيدا كرده اند .؟ شما فكر نمي كنيد نيروي انتظامي .قوه قضائيه و.... بهتر نيست با اراذل اوباش داخلي خود شروع كند ؟ شما فكر نمي كنيد ...... (94616)
 
میثم
۱۳۸۷-۰۹-۱۶ ۱۵:۱۵:۴۴

بابا راست میگن دیگه !
سیاسی نکن یعنی چی ؟
این همه بگیر بگیر دارن . باز هم یه مشت اراذل و اوباش میان تو شهر و فکر می کنن هنوز سال پنجاه تا پنجاه و پنجه که هر کی می خواست می تونست بیاد و هر غلطی می خواد بکنه ؟
نه داداش . از این خبر ها هم نیست .
همون کسی که می گه دولت اصلاحات مخالف این وضعه ، بیاد وضع رو از این بهتر بکنه ! (95006)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۰۷-۱۶ ۱۷:۵۵:۴۰
تصاويري از بر خورد با اوباش نشان مر دم دهيد (506753) (moderator19)
 
کرج نا امن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۲ ۲۱:۲۷:۴۸
متاسفانه این روزها شاهد دعواهای گسترده ای در شهر کرج هستیم .. ارازل و اوباش و قمه کشی هاشون .. مخصوصا منطقه حیدر آباد که خلاف کارهای کرج در اون هستند متاسفانه .. و زندگی رو برای مردم مختل کردن.....تو رو خدا طرح ارازل رو دوباره راه بندازین .. خسته شدیم از بس خواهر و مادرمون از خونه صدای فحش های ناموسی رو میشنون .. اینجا مملکت اسلامیه نباید ناموس مردم فحش بشنوه توی منزل شخصیش...امیدوارم هر چه زودتر نظم و امنیت به کرج برگرده .. دیگه واقعا بریدیم ..... هیچ راه در رفتنی نداریم از این شهر . (3639914) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته