توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491565
70 درصد دانشجویان از کیفیت غذا راضی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۹
معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: ما 9 هزار دانشجو داریم و همیشه در خصوص کیفیت غذا نظرسنجی می‌کنیم که بر اساس این نظرسنجی‌ها 75 درصد دانشجویان از وضعیت غذا راضی هستند.

به گزارش ایسنا، در پی اعتصاب غذا و اعتراضات جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران به وضعیت کیفیت و توزیع غذا در خوابگاه امام علی (ع) این دانشگاه دکتر عبادی آذر، معاون دانشجویی این دانشگاه اظهار کرد: در خوابگاه حدود 300 دانشجو مستقر هستند و در خوابگاه دیگری رو به روی خوابگاه امام علی(ع) نیز 250 دانشجو ساکن هستند که از بین این دانشجویان، 50 نفر در اعتراض به دیر رسیدن غذا به حیاط آمده‌اند و از گرفتن غذای خود امتناع کرده‌اند.

وی با اشاره به این‌که قبلا دیر رسیدن غذا در این دانشگاه سابقه نداشته است و تنها در دو شب گذشته اتفاق افتاده است، گفت: غذا هر شب ساعت 6 توزیع می‌شده است که در دو شب گذشته حدود8:15  دقیقه توزیع شده است.

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داد: با توجه به اینکه ساعت 2 ناهار داده می‌شود و از ساعت 2 تا 6، 4 ساعت زمان نیاز است، طبیعی است که تا در آشپزخانه شرایط مهیا شود ممکن است کمی این فرایند به طول بینجامد.  

عبادی آذر گفت: شب گذشته از ساعت 23 من در جمع دانشجویان بودم و تا 5 صبح با آن‌ها گفت‌وگو کردم و حتی پیمانکار پذیرفت که این مشکل از سمت او بوده است و ربطی به معاونت دانشجویی نداشته است.

وی در خصوص بهبود وضعیت غذا اظهار کرد: ما 9 هزار دانشجو داریم و همیشه در خصوص کیفیت غذا نظرسنجی می‌کنیم و در این نظرسنجی‌ها 75 درصد دانشجویان از وضعیت غذا راضی هستند و گزینه خوب را انتخاب کرده‌اند، در این فرم‌های نظرسنجی 15 الی 20 درصد گزینه متوسط و 5 الی 10 درصد هم گزینه ضعیف را انتخاب کرده‌اند.

عبادی آذر  با بیان این‌که ما آمارها را طبق نظرسنجی‌های انجام شده اعلام می‌کنیم و در این زمینه مستندات داریم، گفت: به غیر از غذای دانشجوها در دانشگاه غذای رزیدنت‌ها و بیمارستان حضرت رسول (ص) را نیز تامین می‌کنیم و به طور کلی روزی هزار پرس صبحانه، ناهار، شام و میان وعده توزیع می‌کنیم.

وی در خصوص مطالب منتشر شده در خصوص دستور فیلمبرداری از سوی معاونت دانشجویی از دانشجویان معترض، گفت: این مساله صحت ندارد و موضوع این بود که پیمانکار تهیه غذا با یکی از دانشجویان بحث و اقدام به فیلمبرداری کرده که بلافاصله حراست ورود پیدا کرده و دوربین وی را گرفته است.

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران خاطرنشان کرد: در نهایت دانشجویان مسائل خود را نوشتند و به ما دادند و قرار شد این مسائل را حل کنیم.
 
کلمات کلیدی : مسمومیت + دانشجویان شیراز + دانشگاه یزد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.