توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503967
تقدیر از بانک صادرات در چهارمحال و بختیاری
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۰
پرداخت ۵۹۳ میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصاد مقاومتی و اعطای ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های نوسازی و بهسازی مسکن روستایی در استان چهارمحال و بختیاری، بانک صادرات را به دریافت لوح سپاس از استاندار این استان نایل کرد.

به گزارش الف، بنابر اعلام بانک صادرات ایران، لوح تقدیر استانداری استان چهارمحال و بختیاری به پاس مساعدت در ایجاد اشتغال پایدار، اعطای تسهیلات در جهت محرومیت‌زدایی و تکریم ارباب‌رجوع توسط قاسم سلیمانی استاندار این استان به امین ترابی، مدیریت شعب این استان اهدا شد.

تلاش مضاعف مجموعه بانک صادرات در استان چهارمحال و بختیاری طی مدت ۱۶ ماهه اخیر در راستای تحقق برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی موجبات تسهیل شرایط فعالیت بنگاه‌های اقتصادی موجود به صورت اعطای تسهیلات سرمایه در گردش و همچنین پرداخت تسهیلات برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی جدید را فراهم کرده است.

این گزارش به استناد آمار تسهیلات پرداختی در این استان، بیانگر تامین اعتبار بیش از ۵۹۳ میلیارد ریالی تسهیلات در بخش‌های مختلف صنعتی، معدنی و کشاورزی و در عین حال ایجاد مشاغل خانگی و پرداخت بیش از ۳۳ میلیارد ریال در بخش‌های نوسازی و بهسازی مناطق محروم روستایی بوده است.

تامین اعتبار ۵۹۳ میلیارد ریالی در بخش‌های اقتصاد مقاومتی موجب تثبیت ایجاد ۷۹۸ شغل در قالب ۶۰ طرح بوده است. در این راستا کارنامه فعالیت ۱۶ ماهه بانک صادرات در استان چهارمحال و بختیاری با تخصیص بیش از ۳۳ میلیارد ریال در طرح ویژه نوسازی و بهسازی بنیاد مسکن مناطق محروم روستایی توانست ۱۸۱ فقره تسهیلات را در اختیار واجدین شرایط قرار دهد.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۶:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۶:۰۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۲ ۰۶:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۲۱:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۲۱:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۱۴:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۶ ۲۲:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۳:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۳:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۵:۳۴
 
 
کلمات کلیدی : بانک صادرات، چهار محال بختیاری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.