نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 360065
کواکبیان: وزیر صنعت شرمنده باشد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۹
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که شرمندگی وزیر صنعت باید از بیکاری جوانان بیشتر از سایرین باشد اما در چنین شرایطی وی هیچ راه حلی برای رفع معضل بیکاری ندارد.

به گزارش فارس، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز سه‌شنبه پارلمان طی اخطاری خواستار برگزاری جلسات مجلس به شیوه دیگری شد. وی خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شاید شما بخواهید وقت بگذرد تا شعبات به کارهایشان درباره کمیسیون‌ها برسند اما به نظر می‌آید باید جلسات به گونه دیگری برگزار شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه حرف‌های گزارش‌دهندگان نیز صحن علنی مجلس را می‌توان در روزنامه‌ها نیز یافت خواستار تشکیل جلسات صحن مجلس به صورت غیر علنی شد.

وی اضافه کرد: رهبری گفته‌اند من از بیکاری جوانان شرمنده‌ام، وزیر صنعت باید بیشتر شرمنده باشد اما در گزارش امروز دیدیم که آقای نعمت‌زاده هیچ راه حلی برای مشکل بیکاری جوانان ارائه نکردند.

«رهبری گفتند باید کاری کنیم که مجلس در رأس امور باشد اما در شرایط فعلی و با نحوه فعلی اداره جلسات ما استفاده‌ای نمی‌کنیم»

به گزارش فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی پس از استماع تذکر کواکبیان گفت: اگر حرف‌ها را گوش می‌دادیم مباحث به صورت روشن بیان شد، در واقع آقای نعمت‌زاده موضوع را به صورت عملیاتی مطرح کردند حال ممکن است شما بگویید نمی‌توانند عملیاتی کنند اما مباحث به صورت عملیاتی طرح شد.

وی همچنین تاکید کرد که در صورت نیاز می‌توان جلسات مجلس را به صورت غیرعلنی برگزار کرد.
 
کلمات کلیدی : کواکبیان، مجلس دهم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۸ ۱۳:۰۰:۱۷
بيشتر از آن وزير بايد رئيس جمهور شرمنده باشد كه وزيري را به اين كار گمارده كه نمي دان بايد چطور مشكل مطبوعه را حل كند و راه حلي نمي شناسد و مشاوراني كار وارد و درست كار ندارد (3745525) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۸ ۱۳:۲۲:۰۱
وزیر صنعت هیچوقت شرمندهدنخواهد بود وی هزار میلارد تومان ثروت دارد شرمنده کی باید باشه. (3745565) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.