نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440561
آخرین وضعیت مراجعه به بیمارستان‌های اهواز به دلیل گرد و غبار
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اعلام کرد: تا کنون 280 نفر به بیمارستان‌های کل استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از گرد و غبار مراجعه کردند.

مجتبی اورکی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص آخرین آمار مراجعه به بیمارستان‌های این استان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از گرد و غبار اظهار کرد: تا روز گذشته حدود 280 نفر به بیمارستان‌های تمام استان مراجعه کردند که بیشتر آنها به صورت سرپایی درمان و تنها شش نفر بستری شدند.

وی افزود: در بیمارستان‌های اهواز 126 نفر از این تعداد به صورت سرپایی درمان و دو نفر بستری شده‌اند. 147 نفر نیز در سایر شهرستان‌ها درمان شده و سه نفر بستری هستند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در ادامه تصریح کرد: این پدیده که استان سال یازدهم مواجهه با آن را طی می‌کند به صورت اورژانسی اختلال حادی را ایجاد نمی‌کند. باران‌های پاییزی در سال‌های گذشته دو تا سه هزار نفر را در طی یک هفته راهی بیمارستان‌ها می‌کرد، اما امسال این روند مهار شد.

اورکی گفت: بیماری‌های ناشی از گرد و غبار به صورت مزمن خود را نشان می‌دهند و طی سال‌های آینده ممکن است عوارض خود را نشان دهند.
 
کلمات کلیدی : خوزستان، اهواز، گرد و غبار
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۱ ۱۱:۵۸:۴۹
وجود اين همه مشكلات طبيعى نشان از چيست ما منتظر بهار بودم نه زمستان علت اين همه بلا چيست وما داريم به كدامين گناه سختى ميكشيم انشالله پرسيدن وفهميدن اين موضوع گناه نباشد (4143075) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.