توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465960
باهنر: قرار ما در جمنا این است که در روز انتخابات به یک کاندیدای واحد برسیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۹
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: قرار ما در جمنا این است که در روز انتخابات به یک کاندیدای واحد برسیم. در دوره قبل اگر هاشمی رفسنجانی رد نمی‌شد و عارف کنار نمی‌کشید و ما هم به وحدت رسیده بودیم، قطعا روحانی رای نمی‌آورد.

به گزارش فارس محمد رضا باهنر نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در نشست سراسری اتحایه جامعه اسلامی دانشجویان، گفت: قرار ما در جمنا این است که در روز انتخابات به یک کاندیدای واحد برسیم. در دوره قبل اگر هاشمی رفسنجانی رد نمی‌شد و عارف کنار نمی‌کشید و ما هم به وحدت رسیده بودیم، قطعا روحانی رای نمی‌آورد.

وی ادامه داد: نامزدهای ریاست جمهوری نباید اموال مملکت را به حراج بگذارند و مثلا بگویند فلان قدر یارانه می‌دهیم. نقدهای ما در انتخابات باید منصفانه باشد نقدغیر منصفانه در تصمیم گیری مردم تاثیر می‌گذارد.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ان‌شالله یک تحول در قوه مجریه اتفاق بیافتد و کابینه سرحال، با تدبیر و قوی سرکار بیاید. حزب موتلفه اعلام کرده با جمنا رقابت نخواهد کرد و ان‌شالله به این گفته وفادار باشند و در مجموعه فعالیت‌های جمنا نقصی ایجاد نشود

باهنر اظهار داشت: امسال خیلی امیدواریم که مدیریت واحد در بین نیروهای انقلابی کار را جلو ببرد و در روز انتخابات بتوانیم یک رقابت شفاف داشته باشیم.
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۲۳:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۲۳:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۸:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۸ ۱۰:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۲ ۱۹:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۶:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۴:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۱۰:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۹:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۷ ۰۹:۲۶
 
 
کلمات کلیدی : جمنا، انتخابات ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.