نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415866
گوشت گوسفندی از تب و تاب افتاد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۵
باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت:با توجه به کاهش تقاضا در برابر عرضه، رکود سنگینی بر بازار حاکم است.

علی اصغر ملکی از کاهش هزار تومانی گوشت گوسفندی در هفته جاری خبر داد و گفت: در حال حاضر نرخ هر کیلو شقه گوشت گوسفندی با کاهش هزار تومانی به قیمت 31 الی 32 هزار تومان به مغازه دار و 33 تا 35 هزار تومان به مشتری عرضه می شود.

وی افزود: با توجه به کاهش تقاضا در برابر عرضه و رکود حاکم بر بازار، نرخ گوشت گوسفندی از ثبات نسبی در بازار برخوردار است.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی بیان کرد: با توجه به رکود حاکم بر بازار و عرضه مناسب دام در میادین پیش بینی می شود که گوشت گوسفندی با افزایش قیمتی در بازار روبرو نشود.

ملکی با اشاره به اینکه اجرای طرح تعزیرات حکومتی از تخلفات برخی مغازه داران جلوگیری به عمل می آورد، بیان کرد: با توجه به تخلفات برخی مغازه داران مبنی بر ارائه گوشت میش به قیمت گوسفندی از 15 آبان به بعد توزیع کنندگان گوشت باید برگ خرید برای شفاف سازی قیمت به خرده فروشی ها ارائه کنند .وی در خصوص تاثیر اجرای طرح تعزیرات حکومتی بر نرخ گوشت گفت: اجرای این طرح تنها از سود جویی افراد جلوگیری به عمل می آورد و باید گفت که نرخ گوشت تابع عرضه و تقاضا است که با استمرار رکود در بازار قیمت کاهش خواهد یافت.
 
کلمات کلیدی : قیمت گوشت+گوشت گوسفندی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۱۷:۴۵:۱۹
عجب تمهیداتی اتحادیه برای تثبیت قیمت اندیشیده است ! مردم توان خرید ندارند
قیمت ثابت میشود! (4023742) (alef-11)
 
Denmark
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۲۱:۳۱:۲۸
خواهیم دید!!
هیچ افزایشی وجود نداره؟؟همین حرفو یادتون باشه (4024156) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.