توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495066
ظرفیت‌های مخابرات ایران 10برابر می شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۲
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به برنامه توسعه ای این شرکت در سال جاری اشاره کرد و از افزایش 10 برابری ظرفیت ها خبرداد.

«برات قنبری» روز دوشنبه با حضور در الکامپ بیست و سوم و در پاسخ به ایرنا افزود: مخابرات برنامه های توسعه ای خود را با جدیت دنبال می کند، زیرا چنانچه این شرکت زیرساخت های خود را گسترش ندهد، تلاش کشور برای گسترش زیر ساخت ها موفقیت آمیز نخواهد بود.

معاون برنامه ریزی وزیرارتباطات به برنامه ششم توسعه کشور اشاره کرد و ادامه داد: طبق این برنامه باید در کل کشور 30 درصد در زیر ساخت ها توسعه بوجود آورد.

قنبری، با بیان اینکه پیش از این نیاز مردم تنها داشتن تلفن بود اما اکنون خدمات پایه مورد نیاز، شامل داشتن یک تلفن و اینترنت شده است، ادامه داد: روند جهانی هم ارایه مجموعه ای از خدمات به مردم است.

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با استقبال از تلاش وزارت ارتباطات برای تغییر در نحوه ارایه اینترنت گفت: اپراتورهاباید به سمت ارایه مجموعه ای از خدمات بروند و پیشنهادی در این باره به سازمان تنظیم ارایه دهند.

وی خاطرنشان ساخت: کمیسیون تنظیم مقررات از چنین پیشنهادی استقبال خواهد کرد اما باید بسته ای در این باره تنظیم و ارایه شود.
قنبری، حضور شرکت های خصوصی برای ارایه تلفن ثابت را گرچه برای بهتر شدن خدمات مخابرات مثبت دانست اما در عین حال آنها را در حد رقابت با مخابرات ایران ندانست.

وی افزود:حضور این شرکت ها برای اصلاح کیفیت خدمات، اصلاح قیمت و افزایش سرعت ارایه خدمت خوب است اما مقایسه آنها با شرکت مخابرات درست نیست.

معاون وزیر ارتباطات به معرفی برخی شرکت ها از سوی سازمان به عنوان برتر اشاره کرد و با تاکید بر اینکه چنین مقایسه‌ای درست نیست گفت: باید از رگولاتو ری در این باره پرسید

رییس هیات مدیره مخابرات ایران در باره وزیر شدن خود نیز گفت: همواره سیاست اجتناب از پذیرفتن چنین مسوولیتی را دنبال کرده است.
قنبری افزود: کسی که قصد خدمت دارد در مناصب مسوولیتی کارشناس بهتر می تواند خدمت کند.
 
کلمات کلیدی : اینترنت + اینترنت خانگی + مخابرات + ارتیاطات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.