توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 295563
آشپز هندی پرده از جنایت دیپلمات سعودی برداشت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۳
آشپز دیپلمات عربستانی از روزهای پر از تهدید و گرسنگی خود در منزل این دیپلمات سخن گفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه خبری «وُرلد نیوز،» «نیتو،» آشپز هندی که در منزل یک دیپلمات عربستانی کار می‌کرد، به خبرنگاران درباره روزهای پر از وحشت و گرسنگی خود در منزل این دیپلمات سعودی، که متهم به آزار و اذیت جنسی دو زن نپالی است، گفت.

نیتو در مصاحبه با «هندوستان تایمز» اظهار داشت به‌طور غیرقانونی در منزل این دیپلمات نگهداری و در روز تنها دو وعده غذایی به وی داده می‌شده است. وی افزود پس از تهدید همسر این دیپلمات با چاقو، موفق به فرار از آن خانه شده است. نیتو همچنین اتهامات وارد شده به دیپلمات سعودی مبنی بر آزار و اذیت جنسی دو خدمتکار زن نپالی را تأیید کرد.

دو زن نپالی که برای انجام امور منزل به استخدام این دیپلمات سعودی درآمده بودند، بدلیل آزار و اذیت جنسی بوسیله وی و مهمانانش شکایت کرده‌اند. پلیس شهر «گورگان» هند چندی پیش با یورش به منزل دیپلمات سعودی، این دو زن را نجات داد. سفیر عربستان در هند با رد ادعاهای این دو زن نپالی، اقدام پلیس گورگان در حمله به منزل این دیپلمات را نقض مقررات بین‌المللی و مفاد «کنوانسیون وین» درباره روابط دیپلماتیک و مصونیت قضایی نمایندگان سیاسی در کشورهای میزبان، دانست.
 
کلمات کلیدی : جنایت دیپلمات سعودی ، آزار و اذیت جنسی ، آشپز هندی ، گرسنگی ، دو زن نپالی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته