توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454160
یاهوی جدید بدون خانم قدرتمند دنیای آی تی
بخش دانش و فناوری الف،24 اسفند95
آلتابا، کمپانی جدید و جایگزین یاهوی قدیم، بدون ماریسا مایر، زن قدرتمند دنیای آی تی خواهد بود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۹
به گزارش خبرآنلاین، بر اساس معامله صورت گرفته هسته اصلی کمپانی یاهو به ورایزون رسیده و آنچه باقی‌مانده است با مالک جدید (علی‌بابای چین) و نام جدید (آلتابا) ادامه تجارت می‌دهد.

اما پس از شایعاتی درباره عدم حضور مدیر قبلی (خانم مایر) امروز اعلام شد وی تیم جدید در آلتابا را هدایات نخواهد کرد و توماس مک اینرنی/ Thomas McInerney سکان جدید را در دست خواهد گرفت.

توماس که به مدت 7 سال مدیر عملیات کمپانی IAC/InterActiveCorp بوده به تیم جدید پیوسته که در آن «الکسی ولمن» مدیر کنترل‌کننده جهانی و «دی‌آن فرفیلد» مسئول ادغام، مدیران جدید آلتابا هستند.

آلتابا در ژانویه امسال و به‌صورت یک شرکت سرمایه‌گذاری تأسیس شده است.

ورایزون به‌عنوان خریدار یاهو از معامله 4.8 میلیارد دلاری مبلغ 350 میلیون دلار هم تخفیف گرفته است چراکه داستان هک پسورد اکانت های یاهو به حیثیت مدیریتی یاهوی سابق لطمه زد و باعث افت سهام در بازار بورس شد.

 
گفتنی است آنچه از معامله 4.8 میلیارد دلاری نصیب ورایزون شده، سیستم ایمیل یاهو، اپلیکیشن های یاهو، وب سایت‌ها و فناوری تبلیغات اینترنتی یاهو است که مدیریت و مالکیت آن را خواهد داشت و مابقی آن به آلتابا رسیده است.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ یاهو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته