نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444468
واکنش وزارت خارجه به انتشار تصویری مشکوک در راهپیمایی ٢٢ بهمن
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۲
سخنگوی وزارت خارجه ایران انتشار تصویری مشکوک در جریان راهپیمایی٢٢ بهمن ماه در جهت ضربه زدن به روابط کشورمان با دولت و مقامات کویت را تقبیح کرد.

 بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت: روابط ما با کویت و دیگر همسایگان حسنه است و انتشار تصویری در توهین به مقامات کویت و برخی دیگر از سران کشورهای همسایه مشکوک و نابخردانه بوده و مورد تایید دولت و ملت ایران نیست. 

قاسمی اقدام به انتشار تصویری مشکوک در جریان برگزاری تظاهرات باشکوه ٢٢ بهمن ماه در جهت ضربه زدن به روابط کشورمان با دولت و مقامات کویت را تقبیح کرد و گفت: انتشار وسیع یک تصویر مشکوک در فضای مجازی که متضمن تصویر و دیدگاهی غیر واقعی از این کشور همسایه است، مورد تایید دولت و مردم کشورمان نیست.

وی افزود: خصومت دولتمردان کشورهایی همچون آمریکا و رژیم صهیونیستی با ملت ایران آشکار است و طبیعی است با واکنش مردم مسلمان و آزاده در مقابله با خوی تجاوزگری و زیاده خواهی آنان مواجه شود، اما این اقدام با روابط حسنه دو کشور و پیامهای دوستانه و سازنده تبادل شده و نیز آرمانهای انقلاب شکوهمند اسلامی در جهت همبستگی امت اسلامی همخوانی ندارد و مردود است.
 
کلمات کلیدی : وزارت خارجه، کویت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۲۲:۳۰:۲۴
بهتر نیست مخاطبتون بدون تصویر چی بوده؟ (4159477) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۲۲:۵۴:۱۱
بازهم خودسرها خودسری کردند !! خائن ونفوذی بودن این جماعت محرز است اما معلوم نیست چه قدرتی از آنها حمایت می کند که همچنان در تمام تجمعات یا با شعار یا با حرکات ناپسند وبی جا هیزم کش آتش دشمنند! (4159503) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۰۶:۱۶:۳۳
چه اقدامی برای عدم تکرار وقوع این قبیل حرکات که موجب لطمه به منافع ملی کشور می شود انجام شده است.
صرف صدور اطلاعیه و بیانیه طرف مقابل را قانع نخواهد کرد. (4159627) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۱۱-۲۳ ۱۰:۰۹:۰۹
بعداز سفارت عربستان این بار نوبت کویت است همه اش ضربه زدن به دولت روحانی و انتقام از سیاست اعتدال (4159781) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته