نظر منتشر شده
۱۴۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 142364
رویای یک سرمایه گذاری وکابوس یک کلاهبرداری
دردل بینندگان، 16 بهمن 90
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۱۰
سالیان درازی است که از خرید یک قطعه زمین در فاز ۵ شهر جدید هشتگرد می گذرد. من هم یکی از بیست و پنج هزار نفری هستم که با هزار امید و آرزو برای آینده ام از تعاونی مسکن کارگران برق تهران با سند مشاع زمین خریده ام. یعنی مدرک رسمی از قوه قضاییه دارم. قرار بود تعاونی پس از تفکیک زمینها و خیابان کشی، قطعات را به اعضا واگذار کند، اما نه تنها این کار را نکرد بلکه اقدام به زیاده فروشی بی سابقه ای کرد و با سند سازی یک قطعه زمین من را همزمان به چهار نفر فروخت!! این اتفاقات در سالیان متمادی رخ داده است. اما انگار نه انگار که این کار یک دزدی آشکار بوده است! نمیدانم چرا سازمانهای ناظر نسبت به این امر بی توجه بوده اند؟ چرا قوه قضائیه که این اسناد رسمی از سوی دفترخانه مجوز دار از سوی ایشان صادر شده کاری نمی کند؟آقای اژه ای کجایی برادر؟ عدلتان کجا رفته؟ گناه کردیم به دفترخانه رسمی مملکت اسلامی اعتماد کردیم؟

پس از شکایتهای فراوان و اعتراضات بسیار در سال گذشته مسببین این امر( هیئت مدیره قبلی تعاونی) دستگیر و روانه زندان می شوند. پرونده ای در دادسرای خارک تشکیل و خیل عظیمی از اعضا بدانجا شکایت می برند. اعضا که کمی از خواب غفلت بیدار شده بودند صدایشان در می آید و در مقابل مجلس، دفتر رییس قوه قضاییه، دادسرای خارک و ... تجمع می کنند و رسیدگی سریع به پرونده را خواستار می شوند. نامه ها می نویسند به ریاست جمهوری و رهبری و صدا وسیما. در این میان شرکت عمران هشتگرد فرصت را مغتنم می شمارد و وارد بخشی از زمینهای تحت تملک تعاونی میشود! اعضا غافلگیر می شوند!!!

در حال حاضر با دو مشكل مواجه هستيم يكي مشكلي كه با مديران و هيات مديره قبلي تعاوني داشتيم كه به دنبال شكايات اعضا پرونده در دادسراي خارك تشكيل و تخلف مديران تعاوني در شعبه ۱۰ بازپرسي مورد بررسي قرار گرفت و مشكل دوم شركت عمران شهرجديد هشتگرد است كه به تازگي براي تعاوني پرونده‌سازي كرده و به يك باره براي تصرف زمين‌هاي اعضا هجوم برده و به اسم مسكن مهر اين زمين‌ها را در اختيار گرفته است.

با تغییر هیئت مدیره تعاونی انتظار اعضا پاسخگویی تعاونی و پیگیری جدی پرونده بود. اما چنین نشد. در دادسرا نیز کسی خبری نمیدهد. از منشی بازپرس که سئوال می کنی گویا گوشهایش نمی شنود. جوابش نیز با جواب ندادن فرقی نمی کند. آخر چرا؟ مگر نمی داند که این پولی که بابت این زمین پرداخت شده پس انداز تمامی عمرمان بوده است؟ اگر خودش بجای ما بود چه می کرد؟ مطمئنا کسی از یک ریالی هم نمی گذرد.

حال باید سراغ که رفت؟ به کجا شکایت نمود؟ آیا کسی پیدا میشود جواب این همه انسان مال باخته را بدهد؟ همگان بدانند که بسیاری از اعضا از کارگران و افراد زحمت کش هستند.

سکوت صدا و سیما و ۲۰:۳۰ که از همه آزاردهنده تر است. کجایید تا صدای مردم را به گوش مسئولان برسانید؟

چگونه است هر گاه آفتابه دزدي مثلا دست به كبف قاپي مي‌زند، فورا بازپرس عكس او را در روزنامه هاي پر تيراژ، آنهم بدون پوشش، چاپ مي‌كند تا هركس شكايتي از او داشته باشد، بشتابد تا نكند حقي از كسي ضايع شود!! اما امروز كه چنين دزدان ماهري زندگي هزاران انسان زحمتكش و دردمند را به مخاطره انداخته اند، دريغ از يك اطلاع رساني كوچك! چرا عكس بدون پوشش تعاوني مسكن كارگران برق تهران و مديرانش را در روزنامه‌ها چاپ نمي‌كنند تا هزار شاكي پرونده از ماجرا آگاه شوند و در پي احقاق حق خود برآيند؟! واقعا چرا؟ چه كسي از اين بي‌اطلاعي اعضا سود مي‌برد؟ چرا پس از بارها درخواست، نه تعاوني و نه دادسرا حاضر نشده اند نام و نوع مالكيت واقعي اعضا را اعلام كنند؟

آقایان نماينده قانون! كاري كه مديران پيشين انجام داده‌اند يك كلاهبرداري ساده نيست كه كيفر آن “رد مال” باشد بلكه “زمين‌خواري” به گفته مسوولين بالاي قوه قضاييه يك “جرم سازمان” يافته است كه كيفري فراتر از مجازات كلاهبرداري براي آن در نظر گرفته شده است.

اما هنوز به این پرسش ما هیچ کس پاسخ نداده است که در همه ی این سالها مسوولان مرتبط با این سازمان کجا بودند؟ آیا آنها در خواب غفلت بسر می بردند و یا ...؟! ناظرین وزارت تعاون چه می کردند؟ شهردار کجا بوده؟ درآمدهای میلیاردی شرکت عمران کافی اش نبوده؟ ثبت اسنادی ها چه می کردند؟ امروز که ما از این تخلفات آگاه شده ایم و به دادسرا برای دادرسی پناه آورده ایم چرا دادسرا داد ما را نمی ستاند؟! بزرگ بودن پرونده و گوناگونی شاکیان، بهانه ی قابل قبولی برای ما نیست! همه ما می دانیم که بیش از یکسال است که این پرونده باز است و همین یکسال نه تنها برای حل این مشکل کم نیست بلکه کافی نیز هست.

خواسته ما تحویل فوری و بی قید و شرط زمین های خریداری شده خود از تعاونی مسکن اداره برق تهران است و نه مقام و نهاد دیگری.ین تعاونی اکنون صاحب میلیاردها تومان نقدینگی منقول و غیر منقول حاصله از انباشت و درآمد افزوده بر سرمایه اولیه ما است. اما ای دریغ از حتی یک اطلاع رسانی ساده و ناقابل از طرف حتی مسئولین جدید و بظاهر عدالتخواه جدید.

این یادداشت را برای این نوشتم که شاید یکی از شما خبر این ظلم را به گوش مسئولین برسانید که نارضایتی بیست هزار خانوار (حدود شصت هزار نفر) در پایتخت کشور، زیبنده جامعه ای که داد از عدل علی می زند نیست. حتی زیبنده یک جامعه قانونمدار هم نیست.

امید است با توجه یکی از مسئولین احقاق حق همه مالباختگان را شاهد باشیم.
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۰:۱۴:۳۶
آقا شما رو به خدا این ماجرا رو پیگری کنید

به خاک سیاه نشستم تمام سرمایه گذاریمو گذاشتم برای خرید این زمین های کوفتی

به خد وقتی دیدم سند منگوله دار داره، وقتی دیدم محضرخونه همه چیش رسمیه پول بی زبونو دادم رفت. الان هم که اجازه خرید و فروش نمی دن. آقای قوه قضائیه کجایی؟ برس به داده ما بیچاره ها

هیچ امیدی به آیندم ندارم (641990) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۹:۰۷:۴۰
برادر نمی خوام نا امیدت کنم اما مشت نمونه خرواره ! به جز رسیدگی به پرونده همون آفتابه دزدا که در متن بالا اشاره شد به کدام پرونده بزرگ که در آن ظلم به ملت آشکار است رسیدگی شده که شما دومیش باشی خدایش یکی برا نمونه مثال بزنید ! (642972) (moderator22)
 
منصف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۵:۱۲:۴۵
به نظر من اونايي كه تعداد زيادي از قطعات رو خريداري كردن كه بعدها به سودهاي كلاني برسن جز اين سزاورش نيستن .ولي حساب اونايي كه تمام سرمايشون شده يك قطعه زمين با آدمايي مثل تو فرق ميكنه.اميدوارم آدمايي مثل تو ريششون از زمين كنده بشه. (644617) (moderator22)
 
علی
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۰۱:۲۴:۲۲
دوست عزیز این چه مدل حرف زدن و تحلیل کردنه مگه خلاف کرده سرمایه گذاری کرده که سود بکنه ؟ چون داشته بیشتر زمین بگیره حقش ضرر بده؟

امیدوارم اینقدر ریشه بدی که احساس ضعف نکنی و امیدواریت به ریشکن شدن دیگران نباشه. (645328) (moderator22)
 
یه دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۲۳:۳۲:۴۳
فکر کنم مسعولین تعاونی هم انصافشون در حد شما بوده که هنوز زمینهای اعضا رو ندادن و هر روز بهانه تراشی میکنند...منصف جان.
ممنونم از جناب توکلی و عزیزانی که این خبر را انتشار دادند آن هم در زمانی که از همه ی رسانه های داخلی نا امید شده بودیم و امیدوارم که جناب توکلی این موضوع را در مجلس مطرح کنند . (646680) (moderator22)
 
شیراز
۱۳۹۲-۰۸-۲۷ ۰۶:۲۹:۲۹
نزدیکه پنجاه میلیون تومن سال 86 دادیم این زمینای خاروخاشاک . پولی که قرار بود باهاش ماشین بخرم و کار راه بندازم .از وقتی فهمیدم کلاهبرداری بوده افسردگی گرفتم و اونروز تا حالا بیکار نشستم گوشه خونه . به همه راهی هم کشیده شدم . خدایاااااااااااا از سر باعث بانیش نگذر . الهی آمین (1780734) (alef-13)
 
شیراز
۱۳۹۲-۰۸-۲۷ ۰۶:۴۲:۲۹
هر لحظه و ثانیه به ثانیه در حسرت این سرمایه و درامدی که اونروز تا حالا میتونستم داشته باشم دارم میسوزم .این افکار مثل موریانه داره مغزمو میخوره . کاش زودتر دنیا تموم بشه... بخند ... بایدم بخندی به حال من... (1780738) (alef-13)
 
سپهر
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۱۹:۰۰:۲۴
خدا اموات شما رو بیامرزد که در دل 25000 اعضا را در این سایت اعلام میکنید

اما تا هنگامی که آقایان در راس بنشینند و گوشهای مبارکشان را به این اعتراض ها

ببندند ما فقط در دلمان به هیچ کجا نخواهیم رساند .برادارن خواهران شما رو به خدا
وقتی در سایت روز خاصی را برای تجمع اطلاع رسانی میکنند تنبلی نکنید بدانید
انهایی که منتظر سوء استفاده هستند دلشان جمع نشدن شما و همکلام نشدن
همه اعضا خوش میشوند و یک قدم به خواسته ی شوم خودشان که زمین خواری است خواهند رسید دیگر وقت بلند شدن و شلوغ کردن است اینها که با زبان خوش
به پرونده ما مالباختگان گوش نمیدهند باید با اعتراض و تجمع در مقابل مجلس و یا قوه قضاییه و یا هر جای دیگر که شاید چشمشان و گوششان اعتراضات ما را ببینند و بشنوند
هوشیار باشید که زمینهای ما در خطر هستند (646352) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۲۰:۵۲:۳۲
چرا چند نفر کلاه بردار اینچنینی را اعدام نمیکنند تا بقیه حساب کار دستشان بیاید (646491) (moderator19)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۱:۰۶:۱۰
با سلام . من پول خونه خريدنمو بردم اونجا هزينه كردم ترو بخدا كمك كنيد و حق ما رو از اين مال مردم خورها بگيريد . (642100) (moderator22)
 
سالار
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۱:۵۱:۰۵
با سلام
خواستم به اطلاع شما برسانم که یک همچین مسئله مشابهی هم در مورد زمینهای تعاونی مسکن شرکت توزیع نیروی برق ، واقع در کیـــانمـــــهر کـــــرج نیز وجود دارد .
با وجود داشتن سند و واریز پول بابت جدول کشی و خیابان بندی به حساب تعاونی در چندین سال قبل و قول فرمانداری بابت رسیدگی به موضوع ، ولی هنوز که هنوز است هیچ گونه اقدامی در این رابطه صورت نگرفته است .
یه چیزی حدود 15 سال پیش ، شایدم بیشتر بود که پول این زمینها رو پرداخت کردیم

کلا بی خیال این زمین ها شدیم دیگه ، از بس که بابتش وقت صرف کردیم در این اداره جات ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدیم .

دهه مبارک فجر رو هم به همه این عزیزان که ما مزاحمشون شدیم تبریک میگم . (642199) (moderator22)
 
علی
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۱:۵۶:۱۴
سلام ، کسایی که میتونید شما رو به خدا قسم میدم حقمونو برگردونید
بعد از 4سال هنوز دارم قسط وام های پول زمین را میدهم
خدایا مدد کن (642209) (moderator19)
 
سالار
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۲:۰۲:۰۰
با سلام
خواستم به اطلاع شما برسانم که یک همچین مسئله مشابهی هم در مورد زمینهای تعاونی مسکن شرکت توزیع نیروی برق ، واقع در کیـــانمـــــهر کـــــرج نیز وجود دارد .
با وجود داشتن سند و واریز پول بابت جدول کشی و خیابان بندی به حساب تعاونی در چندین سال قبل و قول فرمانداری بابت رسیدگی به موضوع ، ولی هنوز که هنوز است هیچ گونه اقدامی در این رابطه صورت نگرفته است .
یه چیزی حدود 15 سال پیش ، شایدم بیشتر بود که پول این زمینها رو پرداخت کردیم

کلا بی خیال این زمین ها شدیم دیگه ، از بس که بابتش وقت صرف کردیم در این اداره جات ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدیم .

دهه مبارک فجر رو هم به همه این عزیزان که ما مزاحمشون شدیم تبریک میگم . (642222) (moderator22)
 
فرد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۲:۱۳:۰۵
باور کنید تا چند وقت نمی خواستم این حرفارو باور کنم.وبلاگ زدن باور نمی شد

مگر میشه این همه سند درست بشه به ازاری هرسسند 4 تا مدعی پیدا بشه. اون هم سند رسمی. یادم نمیره وقتی داشتم می رفتم زمینا رو بخرم دوستی بهم می گفت بیا پولتو بده سودشو بگیر نزول بگیر. به خیال خام خودم می گفتم نه من حرو نمی خورم. خدا من به خاطر تو اون کارو نکردم. حالا از مسئولین دستگاه قضا که نامید داریم میشم خودت کمک کن.

قوه قضائیه کجایی؟ پس قراره عدالت رو برای چه کسانی اجرا کنی؟ چرا ما ها رو به حقمون نمی رسونی؟ چرا پولهایی که مدیران به جیب زدن بین مالک های اصلی پخش نیم شه (642257) (moderator22)
 
United States
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۳:۰۶:۵۹
بهتر در مورد تعاونی قضات و کارکنان محاکم دادگستری تهران ( معروف به تعاونی قضات) که 4 سال پیش از تعداد زیادی از مردم برای قطعاتی زمین در سیف آباد ( جاده هشتگرد) پول گرفتند و تازه بعد از این همه وقت قول یه جایی تو بیابون های صفادشت رو دادند ، هم تحقیق کنید. ( قابل توجه دوستی که پرسیده بودند "قوه قضاییه کجایی" ) (642408) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۴:۲۲:۲۶
اي بابا شما كه زمينتون مشخص (((((((تجارت الكترونيك پارسيان)))))))))))
چه مي كنه !!!!!!!!!!!! (642573) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۴:۳۰:۱۳
این اتفاق برای مسکن مهر فرهنگیان منطقه 18 درپرند هم افتاده و هیچ کس جوتبگو نیست. دلال ها هم چنان از موضع بالا حرف می زنن که انگار هیچ قدرتی بالاتر از اونا نیست. (642585) (moderator22)
 
حسین
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۹:۳۵:۰۱
از خبر نگاران جمهوری اسلامی تقضا دارم دادخواست این مردم درمانده را در روزنامه های مربوط بخود منعکس کنند تا شاید مسئولی بداد ما برسد این که دیگر مطلب سیاسی نیست. (643008) (moderator22)
 
سعيد ناصري
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۴:۳۸:۵۷
بايد تمام اموال مسولين سابق و تعاوني توقيف شود و ازمحل آن پولمان را بدهند (642604) (moderator22)
 
صالح
Latvia
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۵:۰۹:۰۸
لطفا خبرنگاران جســور الف اصل خبر را پیگیری نمایند و درصورت صحت این مطلب،در این زمینه هم اطلاع رسانی نمایند
و هم یک رزومه ایی از اعضاء این هئیت مدیره به ما بدهند
تا ببینیم اینان دیگر چه کسانی هستند که اینطور گستاخانه در مملکت مسلمان و شیعه ایران این گونه بی محابا به اموال بیت المال دست اندازی می نمایند.

من به عزیزانی که دچار خسران و ضرر گردیده اند می گویم که امید خود را از دست ندهند و من مطمئن هستم که شما به حق خود خواهید رسید .
از مسئولین دست اندر کار و هم سایت محترم الف می خواهم که بصورت مستحکم و جد تا اخر پیگیری نمایند
همانطور که مقام معظم رهبری هم بارها مبارزه با زمین خواران و مفسدان اقتصادی را اعلام نموده اند .
باشد که با این کار دل همه مومنین و مقام معظم رهبری شاد گردد و دیگر شاهد یاس ونا امیدی و عدم اطمینان به دستگاههای اجرایی و قضایی در این حد گسترده در جامعه نباشیم (642647) (moderator22)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۵:۲۹:۲۹
سلام

اینجانب از یک خانواده فرهنگی هستم که پول جمع کردیم تا سرمایه گذاری کنیم که این فضاحت به بار آمد. لعنت ا.. علیهم اجمعین. (642683) (moderator22)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۵:۳۹:۵۴
اولا از نویسنده این متن گویا و کامل تشکر میکنم...دوم از همه مالباختگان درخواست میکنم که کمی جدیتر پیگیر باشند ...حتی شده یه زنک یا یه یادداشت...نا امید نشید و دست رو دست نگذارید چون هدف اونایی که سکوت کردند و ذینفع هستند همینه.
در پایان از دوستانی که میتونن شماره های مربوط به صدا سیما یا هر نهاد اطلاع رسانیه دیگرو میدونن اینجا و وبلاگ مربوطه بزارن (642705) (moderator22)
 
حسن
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۵:۴۱:۵۸
آقا ما اصلا نمیدونیم چند نفر در این زمینها شریکن.
دادگستری جواب نمیده ما کجا بریم حرفامونو بزنیم؟
زمین با سند منگوله دار .حالا شده کلاهبرداری.
به دادمون برسید. (642711) (moderator22)
 
مسعود
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۵:۴۸:۱۷
سلام

من واقعا نمي‌دونم كه بايد به اين زمين‌ها اميدوار باشم يا نه!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد از عمري كار كردن و قسط بانك دادنء آخرسر تنها يك مشت كاغذ برايم باقي مانده كه فعلا كسي براي اين كاغذ‌ها پول به آدم نمي‌دهد.
خيلي فشار دارد كه قسط وام بانكي را بدهي كه چند سال پيش با آن وام زميني خريداري كرده اي و به اميد آينده‌اي كه زمين دار مي‌شوم!
واقعا متاسفام اول براي خودم و بعد هم براي خودم و باز هم براي خودم كه به اين صورت سرم كلاه رفته است. (642729) (moderator22)
 
Masoud
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۵:۴۹:۵۸
تر به خدا حق ما را بگيريد (642733) (moderator22)
 
داود رودی
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۵:۵۴:۲۵
با زحمت زیاد پولی که می توانستم برای حداقل رفاهم داشته باشم را در طی چند سال پس انداز کردم و مقداری هم وام از صندق قرض گرفتم و دو دستی تقدیم این تعاونی کردم به امید اینکه روزی صاحب زمین و خانه ای شوم اما افسوس که این تعا ونی به امانت ما خیانت کرد و بعد از 10 سال هنوز از سرنوشت زمین و پولم خبری نیست تو را به خدا به داد ما برسید .... (642743) (moderator22)
 
ناشناس خدا شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۶:۰۲:۳۴
سلام همدردان
دلیل عدم پیگیری موضوع این است که این گونه زمین ها رو ما فقیر فقرا (البته مادی نه معنوی) خریده ایم اگه یکی از اقایون ، آقازاده ها ، مجلسی ها و... نقش داشتند حتما" به جایی رسیده بود البته شاید هم .... (642755) (moderator22)
 
ويدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۹ ۰۸:۵۴:۰۸
شايد ..... ندارد ! قطعا !!!! وگرنه تو بوغ و كرنا مي كردند كه آي فلان كوچه پس كوچه يه روستا تو آمريكاي لاتين پليس به يه سگ گفته تو !
با اين خبرهاي چرت مردم را مشغول مي كنند ! انتظار داريد به داد ما برسند ! واقعا فكر مي كنيد نمي دانند ؟!!!! و بايد اطلاع رساني شود !!!!!!!!!! يه ضرب المثل معرف است كه : كسي كه خواب است را مي شود بيدار كرد اما كسي كه خودش را به خواب مي زنه نه ! (646930) (moderator22)
 
م.یاوری
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۶:۱۹:۱۰
چهار سال پیش 15 ملیون تومان پول بازنشستگی سی سال زحمتم را دادم و یک قطعه از این زمینها خریدم تا بخیال خودم فردا بتوانم هزینه دانشگاه 3 فرزندم را تامین کنم و نمیدانستم که برای فرزندانم سراب میسازم و گور خودم را کنده ام . از این ظلم به خدا پناه میبرم . (642771) (moderator22)
 
بنده خدا
United States
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۹:۴۰:۱۲
فقط بغض گلوی مرا فشار می دهدچون چاره ای دیگر ندارم بالاخره ما معتقد به خدا هستیم که حق را به حق دار خواهد رساند ودود آن به چشم آنهایی که در این راه تعلل می کنند خواهد رفت این راهم فراموش نفرمایید که ((چوب خدا صدا ندارد )) در خاتمه از انعکاس این تظلم خواهی که توسط سایت الف صورت گرفته ممنون هستم (643025) (moderator22)
 
رضا
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۱۱:۰۸:۱۸
ضمن همدردی برایت آرزوی موفقیت میکنم . (645618) (moderator22)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۶:۲۶:۱۸
جای تعجب است
کلاهبرداری تعاونی مسکن اداره برق (که وابسته به یک ارگان دولتی است) آتشی بر خانمان اعضا بوده است
ظاهرا این کم نبوده عمران هشتگرد (یک ارگان دولتی دیگر) نیز آتش تازه ای به پا کرده اسمش را هم می گذارند مسکن مهر آخه این چه مهری است؟
من خودم از اعضای این تعاونی هستم و در سال 80 مبلغ 200 هزار تومان به همین عمران هشتگرد پرداخت کردیم تا کار تسطیح و ... را برای ما انجام دهند

زمینهای ما سند محضری داره وجالبه اگر به دفترخونه نشه اعتماد کرد به کجا میشه؟
ما فریاد دادخواهی مون بلنده امیدواریم گوش شنوایی باشه (642784) (moderator22)
 
محبوبه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۶:۲۸:۵۰
بسيار ممنون از الف شايد اين مطلب كمك كنه اعضا جمع شوند ويك كار اساسي كرد من وخواهرم حاضريم براي هراقدام دست جمعي (642793) (moderator22)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۶:۴۴:۱۹
مسئولان محترم

خداوكيلي آيا اگر مولاي ما علي (ع) بود مي توانست از شدت اين ظلم‌ها لختي زنده بماند . يادمان نرود ايشان كه انسان‌ترين انسان‌ها از ابتدا تا انتهاي خلقت مي‌باشند مي فرمايند اگر در بلاد ما خلخال از پاي زن نامسلملني باز كنند اگر از شدت غصه حاكم بميرد كار زيادي انجام نداده است؟ آيا مي دانيد از تبعات اجتماعي اينگونه مسائل فحشا، طلاق ، دزدي و ... تنها عوايد ناچيز آن هستند.
پس هركس از مسئولان و كساني كه صداي ماها را مي شنود و كاري مي تواند انجام دهد، دريغ نكند چراكه مردانگي به دين و مشي نيست كه آقاي ما امام حسين(ع) فرمودند اگر دين نداريد لااقل آزاد مرد باشيد؟

در نهايت اميد دارم در اين ايام مبارك كسي پيدا شود و به ميمنت اين ايام صداي ما كه بسياريم و عمدتا ناتوان را بشنود و دل ما را با ستاندن حقمان شاد و خطاكاران را به اشد مجازات برساند. (642815) (moderator22)
 
دولتدادی
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۶:۴۵:۳۱
این داستان چند ساله شده...ازمینخواری شده مثل آب خوردن...ما که دار و ندارمون رفت...یه آب هم روش ...مملکت ما دزد پرور شده...آفای توکلی , کجایی برادر که امید ما به خدا و بعد به تو هستش...م (642817) (moderator22)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۶:۴۸:۵۹
بنده نیز مثل 24 هزار نفر دیگر گول سند های مشاع و یک تعاونی که نام اداره برق را یدک میکشید را خوردم و 6 سال پیش مبلغ بیست میلیون پول بی زبونو که با حقوق کارمند جمع کرده بودم بابت 220 متر زمین مذکور نمودم.حالا هم که هیچ مسئولی در کشور پاسخگو نیست و تمام افکار من و خانواده ام درگیر این موضوع شده است.اگر به خدا ایمان ندارید حداقل جوانمردی کنید و به داد ماها برسید. (642822) (moderator22)
 
سيد محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۶:۴۹:۰۶
با سلام
اي همه مسئولين مملكتي از نمايندگان مردم گرفته ( از جمله دكتر توكلي) تا دولتي ها و مسئولين قضايي !
در مقابل لحظه به لحظه تاخير در احقاق حق بيش از 25000 نفر مالباخته اي كه به اعتبار تعلق تعاوني مذكور به يك وزارتخانه دولتي در جمهوري اسلامي ايران و اسناد و مدارك رسمي كشوري صادره از دفترخانه هايي كه بايستي افعالشان تحت نظارت قوه قضائيه باشد ، حاصل عمرشان را با خريد زمينهاي فاز 5 هشتگرد از دست داده اند ، در پيشگاه حق تعالي بايستي پاسخگو باشيد . فساد اقتصادي و اجتماعي و قضايي اين پرونده كه بيش از 4 سال است هيچ نتيجه عادلانه اي براي مالباختگان نداشته است كمتر از اختلاس اخير سيستم بانكي نيست. مسلما اين سطح وسيع از فساد كه متاسفانه در رسانه هاي ما خصوصا صدا و سيما كه بايست آيينه جامعه باشند، نداشته و عدم پيشرفت دادخواهي هاي انجام شده عليرغم اطلاع مسئولين تنها ميتواند بصورت شبكه اي و با لابي هاي قبلي و بعدي ادامه يابد.
حال اين گوي و اين ميدان ، اگر ادعاي مردم داري و نمايندگي مردم و خادمين مردم و دادخواهي داد مردم را داريد ، مجرمان را ملزم به رد مال فروخته شده (اصل زمين فروخته شده ) همراه با جريمه ديركرد از جنبه خصوصي و افساد في الارض در مسائل اقتصادي براي تمامي كساني كه مسير انجام اين فساد را براي مسئولين وقت تعاوني فراهم نمودند(از جمله سردفتر خانه هاي صادر كننده اسناد و وكالتها) ، از جنبه عمومي ، محكوم نماييد.
شايد مردم تاخيرتان را عفو نمايند. (642823) (moderator22)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۶:۵۸:۰۵
آیا وقت آن نرسیده که مسئولین محترم بجای شعار دادن ازگرفتن حقوق مظلومان وکسانی که بجائی وصل نمی باشند که خود بتنهائی بتوانند از حقوق ازدست رفته خود دفاع کنند>کمی هم دست بکارشوند وکاری برای مردم انجام دهند.
ما هروقت میبینیم مسئولین قوه قضائیه درحال سخنوری هستندو نمیدانیم چه زمان کار خلق خدا را انجام میدهند. اصلا وقتی برای کارکردن دارند؟

با هزار رویا وکلی بدهی دست به خرید این زمینها زدم اما... (642833) (moderator22)
 
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۹:۱۱:۴۷
سلام بر همه دوستان درمندی که اندوخته سالیان عمر را چون من در اعتمادی بی پایه به سرنوشتی نامعلوم سپرده اند
اگر آقای اژه ای در به سرانجام رساندن این پرونده قدمی بردارد دل هزاران مالباخته را خوشنود خواهد ساخت (642977) (moderator22)
 
سيد محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۹:۲۴:۰۰
مسئول محترم سايت الف
با سلام
آيا مطلب ارسالي اينجانب كه حرف حق حدود 25000 هزار نفر بوده و هست و فقط براي اطلاع رساني سريع و بموقع مطرح شده است خصوصا براي مسئولين امر كه ادعاي مسئولين يك حكومت اسلامي را نيز يدك ميكشند مشكلي داشته كه تا كنون درج نشده است؟ آيا شما هم خود را در مسير كسانيكه بدنبال تضيع حق مالباختگان هستند ، قرار ميدهيد؟ خالص منفعت دنيوي و اخروي چنين عملي چقدر است؟ اگر پاسخ ما را قدرت داشته باشيد يا لزومي نبينيد كه بدهيد پاسخ احكم الحاكمين را چگونه ميدهيد؟
بدرود هم دانشگاهي (توكلي) (642987) (moderator22)
 
رضا
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۱۹:۲۴:۰۴
بیچاره نگین غربی ها که 11 سال پول دادن و 5 ساله قوه قضاییه جوابی نمیده بهشون (642988) (moderator22)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۱:۱۸:۴۵
همش زير سر اين ثبت اسناده كه زيير مجموعه همون دادكسترى غم انكيز ماست اولى به جاعلها كمك مىكنه براشون سند رو سند صادرمىكنه بعد هم استعلام به صحت اون ميده بعدش قضات محترم راى ميدن كه خريدار بدبخت دوباره بول بده اونم به ستاد اجرايى كه يعنى از مردم بدبخت بكيره بده به كى!؟ (643155) (moderator22)
 
مرضیه
Netherlands
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۱:۳۴:۲۴
تمام پس انداز زندگی مو گذاشتم روی این زمین، خریدمش برای دو پسرم، من شش سال پیش می‌تونستم با همین پول- 12 میلیون تومن- هزار متر زمین حوالی زندان قزل‌حصار بخرم که الان خداتومن شده. می‌تونستم یه آپارتمان صد متری در کرج بخرم که حالا صد میلیون شده. می‌تونستم چندین سکه طلا بخرم.... اما ترجیح دادم 220 متر زمین دولتی بخرم . گفتم دولت هیچوقت تقلب نمی‌کنه. گفتم اینا مال کارمندای اداره برقه و سندوکالتی داره. حالا بعد از شش سال که فرزندانم می‌خوان کاری راه بندازن، و پسر بزرگم می‌خواد زن بگیره می بینم خیلی راحت می‌گن زمین به اندازه کافی نیست. کی باید رسیدگی کنه؟ کی به داد ما می رسه؟ چرا هر کی پول مردم رو می‌خوره می‌گن عجب آدم زرنگیه؟ اینه مملکت اسلامی؟ (643188) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۱:۵۲:۴۷
از این زمین ها بما م پیشنهاد شد اما از اول مشخص بود که حقه بازی داخل نشدیم. وقتی خود سازمان عمران هشتگرد زمین واگذار می کرد چرا باید از تعاونی برق زمین خرید معلوم است خقه بازی است اگر این تعاونی واقعی بود باید برای اعضای خود خانه سازی می کرد نه برای عموم. (643215) (moderator22)
 
سيد محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۱:۰۵:۲۳
يعني چه؟!
منظورتان اينست مردم نمي بايست به نهادهاي دولتي و حكومتي اين مملكت اعتماد ميكردند و پس حقسان است كه حقشان خورده شود؟!
چرا راه فرار به جلو را براي كساني كه بايست پاسخگو باشند و حقوق مردم را ضايع كرده اند را باز مينماييد ؟! (644105) (moderator22)
 
مریم
Germany
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۲:۳۰:۲۶
چه کسی باید به داد ما برسه؟ من که یک فرهنگی هستم . آیا منصفانه است حق و حقوقم این گونه ضایع شود؟ من به اداره برق اطمینان کردم و بدون دریافت سند و با یک کارت عضو شدم و مبلغ 16 میلیون پول پرداخت کردم... تکلیفم چیست؟ خدا رو خوش نمیاد. عدل رو اجرا کنید. (643280) (moderator22)
 
راضیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۲:۴۳:۵۷
به خدا ما برای این زمینها خون دل خوردیم .با هزارو یک قرض و بدبختی یه تیکه زمین خریدیم برای آینده .ترا به خدا حقمون را بگیرید (643298) (moderator22)
 
رسولی
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۲:۴۶:۰۹
سند رسمی در دفتر خونه تحویل گرفتیم . دفتر خ.نه ای که مستقیما زیر نطر ثبت اسناد کار میکنه !!! آخه میشه اینقدر همه چیز بی در و پیکر باشه؟؟؟ (643301) (moderator22)
 
علی نوری
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۲:۵۲:۳۴
من فقط می دانم که خیلی ها مثل من به این زمین به عنوان سرمایه خانواده شان می نگرند واگر این پرونده به جایی نرسد احساس ور شکستگی می کنند .
من از مسئولین ومخصو صاٌ نماینده های مجلس خواهش می کنم امید مرد یک خانواده را که جلوی اهل خانه با غرور می گفته ما به زودی با تحویل زمین در هشتگرد وساخت آن خانه دار می شویم را نا امید نکنند (643310) (moderator22)
 
محمد رضا حسین پور
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۲:۵۴:۲۴
من از نماینده های مجلس خواهشمند م به داد ما که سالها به این زمینها امید بسته ایم برسند (643315) (moderator22)
 
یکتا
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۳:۲۸:۰۹
با عرض سلام و خسته نباشيد . لطفا خبر اختلاس شركت تعاوني اداره برق تهران از 25000 نفر مالباخته كه بابت خريد زمين فاز 5 شهر جديد هشتگرد اقدام نموده اند رو درسایت انعكاس دهيد تا خاتمه اي بر اين كتمان كاري دزدان باشد....پرونده اين كلاهبرداري زمان مدیدی است كه در دادسراي خارك بدون هيچ دستاوردي در حال خاك خوردن است... ببينيد چه جفاي ظالمانه اي در حق اين مردم شريف توسط يك دستگاه دولتي شده و هيچ كجا انعكاس داده نميشود! (643366) (moderator22)
 
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۳:۳۲:۴۳
دوستي دارم كه در شهرك صنعتي برازجان از توابع استان بوشهر كسب و كاري راه انداخته بود و سوله و ... در كار توليد مصالح ساختماني بود.. مي گفت پس از روي كار آمدن دولت احمدي نژاد آرام آرام اوضاع كسب و كار خراب شد و چكها برگشت مي خورد و نسيه ها زياد شد ... تا دو سال توانستم دوام بياورم اما سال 86 بالاجبار مجبور به تعطيل كردن كارم شدم .. خيلي از تجهيزات كارگاه را با قيمت پايينتري فروختم و چند سال است كه زمين و سوله ها را براي فروش گذاشته ام خريداري پيدا نمي شود در اين بازار راكد و خراب...
مي گفت بيش از 80 درصد كارگاههاي و كارخانه هاي صنعتي در شهرك صنعتي برازجان در همان سالها تعطيل شدند و 20 درصد باقيمانده هم تعديل نيرو انجام داده اند...
ركود كسب و كار در سخن يك چيزي است اما در عمل بايد ديد چه بلايي بر سر اقتصاد و معيشت خانوارها و بيكاري و.. مي آورد. (643373) (moderator22)
 
محمود
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۳:۴۴:۰۲
متن ذیل در وبلاگ مالباختگان زمینهای هشتگرد درج شده است که جکایت از متوسل شدن مالباختگان به جناب آقای توکلی جهت رساندن بانگ مظلومیت و دادخواهیشان به گوش مسیولین محترم مملکت دارد .

"دوستان شما خود آگاهید که سایت الف متعلق به آقای توکلی است که هر وقت اراده کرده است چنین پرونده هایی را علنی بکند، بی شک نتیجه مثبت داده است زیرا ایشان خود یکی از مقامات رده بالای نظام است و بویژه به رک و راست بودن مشهور است. امید است ایشان موضوع دادرسی سریع پرونده را به صحن مجلس ببرد و از مقامات قضایی پرونده بخواهد تا هر چه زودتر متهمین را دادگاهی بکنند. " (643392) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۳:۵۴:۵۰
واقعا به حال این مملکت باید تاسف خورد که چرا قوه قضائیه با خاطیان برخورد نمی کند و سیاسی کاری در آن بیداد می کند. به نظر من قاضی پرونده باید عوض بشه و این پرونده باید مستقیما زیر نظر آیت الله آملی قضاوت بشه تا هر چه سریعتر مردم به حقشون برسن (643412) (moderator22)
 
محمود
۱۳۹۰-۱۱-۱۶ ۲۳:۵۷:۰۹
اینهم آدرس وبلاگ اشاره شده در کامنت بالا :

http://8gerdf5.blogfa.com (643415) (moderator22)
 
soleimani
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۰:۲۹:۵۷
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مديريت سايت كه چنين شيوا درد دل هزاران بي خانمان كه دچار خسران و ياس و نااميدي شدند رو به زبان آورده!!! ما واقعا از اين عدالت به علت رسانه اي نكردن چنين دزدي وسيع خانواده ي دولتي دلمان به درد آمده....و ديدگاهمان نسبت به آقايان مسئول بسيار خدشه دار شده كه چنين ساكت و بي آر مانده...دست مريضاد به شما كه چنين جواب اعتماد مردم را داده ايد....شما كه دم از عدالت طلبي و عدالت محوري ميزنيد بدانيد در سراي آخرت هيزم جهنم خواهيد بود ... حق به صاحب اصلي بازخواهد گشت يا در اين دنيا يا در آن دنيا ..........
و بدانيد تمام كساني كه در اين راه ساكت مانده اند شريك جرم متهمين رده اول اين پرونده خواهند بود و همه را به يك چوب خواهند زد!!!
روي سخن من به وجدانهاي بيداري چون جناب دكتره عزيز توكلي است كه چنين بر شيپور حقطلبي ميدمند....آقاي دكتر زنده باد كه چنين وجدان بيداري داريد ...زنده باد...من از شما تقدير و تشكر مينمايم....ما مردمي قدرشناس هستيم اما تا همين حد كه كسي درد دل ما را بفهمد و درصدد برداشتن قدمي برايد از او سپاسگزار ميشويم.....خواهشا عزيزان اين رسوايي را به گوش همه برسانيد تا مسئولين ذيربط از پشت ديوار كتمان و بي اطلاعي بيرون بيايند.... (643469) (moderator22)
 
امید
Europe
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۱:۲۴:۲۷
زیاد قصه نخورید از این چیزا زیاد هست تو مملکت!5000 کارمند خود قوه قضاییه هم 12 ساله همین مشکل و دارن ولی به کی شکایت کنن؟ یه سرچ تو گوگل بزنید زمینهای شهید بابایی. (643551) (moderator22)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۷:۱۷:۲۳
آقای توکلی
با سلام لطفا مسئله فوق و کم کاری قوه قضاییه را در جلسه علنی مجلس مطرح کنید ،شاید ما به حقمان برسیم (643654) (moderator22)
 
غلامعلی
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۷:۲۱:۴۰
با سلام . بنده هم سالها پیش پس از اینکه بازنشسته شدم مبلغی به عنوان سنوات خدمت دریافت نمودم وبه پیشنهاد همسرم به منظور داشتن زندگی آرام دور از تهران و به خاطر داشتن سرپناه پس از مطالعه و پرسوجو و اطمینان از اینکه ارگانهای دولتی جمهوری اسلامی در در پشت سر تعاونی ها هستن اقدام به خرید یک قطعه زمین ازشركت تعاوني اداره برق تهران در فاز 5 شهر جديد هشتگرد نموده قافل از اینکه یک عده دوزد و کلاه بردار در ارگانهای دولتی بدون ترس از اواقب آن اقدام به چپاول اموال مردم کردند و هنوز هم ادامه میدهند. (643656) (moderator22)
 
بدبخت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۷:۵۵:۰۱
با سلام .
فقط آقاي توكلي و مطهري هستند كه مي تونن اين موضوع رو در مجلس مطرح و جلو ببرن . جان مادرتون يك كاري بكنيد (643684) (moderator22)
 
سیاوش
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۸:۰۶:۴۸
با سلام
مسئول محترم سایت الف، خواهشمند است هر اقدامی که بتواند به مالباختگان این پرونده کمک نماید تا به سرمایه واقعی خود دست پیدا کنند بنمائید.
من نیز یکی از این افراد هستم که نه تنها برای خود یک قطعه از این زمینها را خریداری نمودم، بلکه برای برادر خود هم یک قطعه خریداری کردم و هم اکنون به ایشان بدهکار هستم.
خواهش می کنم حتی اگر لازم است این موضوع را به بالاترین مرجع این کشور (رهبری) انتقال دهید تا فکری اساسی به حال ما نمایند.
با سپاس (643696) (moderator22)
 
باقری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۸:۲۴:۲۹
یکی "دادستان" رو برا من معنی می کنه لطفا؛
من فک می کردم یعنی " ستاننده داد مردم ضعیف از زور گویان " ولی..." (643725) (moderator22)
 
مر تضي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۸:۳۲:۳۹
با سلام
من هم يكي از خريداران اين زمين ها هستم كه تمام دارايي ام را دادم كه شايد بتوانم در آينده براي خودم سر پناهي داشته باشم ولي افسوس كه اين رويا يك سراب بود. واقعا با پيگيري اين پرونده اين احساس به انسان دست مي دهد كه كلاهبرداري در مملكت ما چه آسان و دستگاههاي نظارتي چه سهل انگار و چه منفعل مي باشند. همين است كه ما هر روز شاهد دزدي هاي كلان در سطح ارگان هاي بالا هستيم و با اين روند ، كه در رسيدگي به اين نوع از پرونده ها مشاهده مي شود، طبيعي است اين همه بي اعتمادي نسبت به دستگاههاي مربوطه مشاهده شود.با اين حال اميدوارم با احقاق حق مالكين محترم و زحمت كش تعاوني مسكن برق تهران، اين شائبه بي عدالتي از ميان برود. (643743) (moderator22)
 
بردیا
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۸:۳۷:۳۶
ما واقعا منتظر رای عادلانه دادگاه نشستیم اگه کلاه برداری شده که متهمها دستگیر شدن بازم مسئول دولت هستش ما شکایتمون از یک شخص یا اشخاص نیست مسئول مستقیم این موضوع دولته واقعا اگه 3000 میلیارد کلاه برداری بانک رو باید از مردمی که سپرده گذاری کردن توی بانک پس بدهند ما هم باید از پول خودمون بگذریم ولی عدالت عدالت عدالت و انصاف کجاست (643749) (moderator22)
 
ويدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۸:۴۳:۳۷
با سلام
همه مي دانيم كه اين 25000نفر همه از اقشار آسيب پذيرند كه با هزار اميد و آرزو همچين سرمايه گذاري كردند كه احتمال هيچ ريسكي نمي رفت! شايد اگر از مرفهين بي درد همچين سرمايه اي را خورده بوديد تباني هاي فراواني كه انجام شده ! تا اين كلاهبرداري و زمين خواري كلان را بپوشاند براي شما زرنگي بزرگي به حساب مي آمد !! شايد ! ولي واي به دنيا و آخرتتون كه سرمايه زندگي مان را اينطور بازيچه خودتان كرديد و مي باليد به زرنگي و هوش و زكاوتتون !

ما از حقمان عقب نخواهيم نشست . (643765) (moderator22)
 
علی
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۰:۰۲:۲۵
أیا کسی باین اظهار نظرهاپاسخ میدهد. (643941) (moderator22)
 
امیر سرافراز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۹:۰۴:۴۹
آقای اژه ایی به این پرونده رسیدگی کن. دلار فروش بدبخت رو ول کن. ما برای این زمین ها خون دل خورده ایم. (643807) (moderator22)
 
وحید
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۹:۱۳:۴۲
نکته جالب توجه اینکه سازمان عمران هشتگرد نیز مبالغی را تحت عنوان سهم عمران هشتگرد از ما مالباختگان دریافت کرده و هنگامی که می بیند که اوضاع به چه نحوی پیش می رود به جای هواداری از مالباختگان وارد بازی شده و به اسم مسکن مهر !!!!! اقدام به تصرف زمینها می کند.
در مملکتی که مسوولینش تنها به خاطر بالا بردن آمار غیر واقعی و یا شاید برخی از انگیزه های دیگر پروایی از تضیییع حقوق مردم طبقه ضعیف جامعه ندارند از کلاهبردارها و شیادها چه انتظاری می توان داشت!!!!! از آقای توکلی و سایر نمایندگان مجلس می خواهیم از وزیر مربوطه (مسکن و راه و .....)سوال بپرسند و حداقل جلوی این بخش از تضییع را بگیرند قوه قضائیه هم که فقط شعار می دهد.
آقایان شعار دیگر بس است ،عدالت و دیانت و حفظ ارزشها و ....تنها ار مسیر احقاق حق الناس میسر است! (643826) (moderator22)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۰۹:۲۸:۰۰
امید وارم اعضاء مجلس کنونی در آخرین ماه های این دوره مجلس گامی مثبت جهت احقاق حق مردم مظلوم بردارند و ضمن ایجاد یک خاطره خوش از خود برای مردم به ما نشان دهند تلاش آنها برای نماینده شدن صرفا برای منافع خود نیست.یا علی (643862) (moderator22)
 
کامبیز
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۰:۱۷:۵۱
من هم خریدار الحاقیه های این تعاونی هستم و تمام سرمایه خودم را در آن زمان خریداری نمودم اما خبر از اعتراضات و کلاهبرداری هایشان نداشتم خواهش می کنم اگر خبری شد به من هم ایل کنید تشکر (643983) (moderator22)
 
مهدی زین الدین
United States
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۰:۲۷:۴۳
دست قوه قضاییه ودفاتر رسمی اش درد نکنه. خدا به انها عوض بده .دست رییس جمهور محترم هم درد نکنه اگر ما سرمایه و ابرویمان جلوی خانواده امان رفت انشا الله مال و بخصوص ابروی اقایان افزوده گردد. (644015) (moderator22)
 
حميد
Latvia
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۰:۴۱:۳۹
چرا هيچ كس پاسخگو نيست من براي يك زمين 2 سند 6 دانگ منگوله دار دارم كه جعلي هم نيست چرا اداره ثبت بي حساب سند صادر كرده؟ چرا دولت و قوه قضائيه ساکت اند؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (644056) (moderator22)
 
4444
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۱:۰۶:۵۲
با سلام

خیلی جالبه ، چهار رسال پیش زمین با سند خریدم ، در دفتر خانه اسناد رسمی ثبت شده ، زمین مال تعاونی برق ، تعاونی برق زیر مجموعه ارگان دولتی هست . پس به نظر میاد همه چیز باید درست باشه . ولی الان بعد از 4 سال خبری از زمین نیست . هیچ شخصی هم جوابگو نیست . جریان بررسی پرونده در دادسرا هم که داره فرسایشی میشه . خداوندا یعنی هیچ شخصی به درد این مردم نمی رسه؟ (644115) (moderator22)
 
محمد کارمند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۱:۱۲:۱۴
از مسئولین محترم استدعا می شود در احقاق حقوق صاحبان قانونی زمین های فاز پنج هشتگرد به هر نحو ممکن کمک نمایند.

لحظه ای خود را به جای کارمند بازنشسته ای فرض کنید که بعد از سی و اندی سال خدمت به این مملکت از مال دنیا تنها حق سنواتی پس انداز کرده است .

اهل کلاه برداری ، دلال بازی و دیگر مشاغل کاذب نیست ، از طرفی لازم است برای آینده خود و خانواده تصمیم مناسبی برای به هدر نرفتن سرمایه بگیرد .

با توجه به اینکه نمی خواهد ریسک کند با دقت و کلی پرسو جو با تعاونی شرکت برق آشنا می شود ، پس از استعلام ، از صحت مدارک زمین اطمینان حاصل کرده و در محضر خانه معتبر اقدام به خرید قانونی زمین می کند .

وعده میشود طی چند ماه جدول بندی خیابان تمام شده و مجوز ساخت صادر می گردد.

اکنون پس از چند سال دستش به هیج جا بند نیست . حتی اجازه چادر زدن در زمینش را هم ندارد از خانواده شرم دارد ، همانطور که گفته شد آدم اهل قانون است و چشم به عدالت .....

به راستی اگر شما جای این آدم بودی چه می کردی؟


آیا از این آدم مستحق تر برای یاری و کمک می توان یافت.

پس با توجه به وظایف کاری و دینی و توانایی های قانونی محول شده به شما تقاضا میشود اقدام خدا و مردم پسندانه مبذول نمایید . به قول معروف جای دوری نمی رود (644133) (moderator22)
 
سيد محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۱:۱۶:۲۷
با تشكر از مسئولين سايت
سلام آقاي هم دانشگاهي (دكترتوكلي)
حق خواستن و ستاندن آن را وظيفه خود بدان
با زهم تشكر (644139) (moderator22)
 
Latvia
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۱:۱۸:۰۴
با سلام
من نيز به اتفاق دوبرادرو يك خواهرم كه برادربزرگترمان باوجود همسرودوفرزندش جان شيرينش رابعنوان رزمنده بسيجي فداي ناموس وشرف اين مملكت نمود ، درسال 82 بدليل اعتماد واعتبار ي كه براي شركت تعاوني مسكن برق تهران بعنوان يك نهادوارگان دولتي وهمچنين پس از تحقيق و اطمينان از وجودسندمنگوله دارومدارك رسمي ومحكم مالكيت اين زمينها با تمام پس انداز واندوخته سالها زحمتمان ، باهزاراميد وآرزو مجاب شديم يك قطعه ازاين زمينهارا به قيمت دوازده ميليون تومان خريداري كنيم.واكنون پس ازگذشت بيش از هشت سال اين نتيجه اعتمادما به سيستم دولتي عدالت محورودادگستر كه به هيچ يك ازاركان آن حتي به وزارت دادگستري آن كه به عامليت دفا ترثبت اسناد اين ننگ را به بارآورده است. آخر به كجا پناه ببريم دردمان را به كه بگوييم ودادمان را ازچه كسي واستانيم.اي رهبر آزاده اي حاميان مستضعفين اي نمايندگان شايسته مردم ستمديده كجاييد فساد وظلم ازاين بالاتر (644148) (moderator22)
 
دادخواه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۱:۲۱:۳۶
امیدوارم قوه قضائیه با حکم عادلانه ای که در جهت رسیدن حق مظلومین این پرونده صادر خواهد نمود دیدگاه حداقل 50 تا 60 هزار نفر مرتبط با این پرونده را نسبت به اجرای احکام و دادخواهی حکومت اسلامی عوض کنند چرا که عمل این اعضاء ( هیات مدیره سابق تعاونی ) نه تنها به نوعی منفعت طلبی شخصی بوده بلکه این بدبینی را در اذهان ایجاد می کند که چقدر باید قوانین ما بی قاعده باشد که عده ای سودجو بتواننده حتی از کانال دستگاه قضا که امین هر جامعه خصوصا" جامعه اسلامی است بگذرند و با صدور اسناد منگوله دار و یا وکالت دست به یک اختلاس به این بزرگی ( البته از نظر ما فقرا) بزنند.
در خاتمه ما منتظر نتیجه هرچه سریعتر اجرای حکم عادلانه از سوی قوه قضائیه هستیم تا بتوانیم برای فرزندانمان در آینده از قاطعیت این قوه در حکومت اسلامی تعریف کنیم. (644158) (moderator22)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۱:۳۸:۴۷
سال ۸۰ نتیجه ۷ سال کارگری رو دادم به امید صاحبخونه شدن ، صاحبخونه با منت تا اردیبهشت به من مهلت داده .ای خدا خودت شاهدی شب عیدی گرفتار شدم که سرمایه زندگیم همین ۶ میلیون سال ۸۰ هست و هیج ، دیگه سیلی هم صورت منو سرخ نمی کنه . کی به داد امثال من می رسه ؟؟؟ (644203) (moderator22)
 
نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۲:۰۲:۵۴
یادمان باشد حق گرفتنی است، اگر ما حقمان را نگیریم کسی آنرا به ما تقدیم نخواهد کرد. (644255) (moderator22)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۶:۳۴:۲۳
شايد پشت قضيه يكي از ما بهترون باشه ....................
يك مال باخته (644785) (moderator22)
 
ويدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۹ ۰۸:۴۱:۱۰
شايد ندارد كه ! قطعا خيلي از ما بهترون و آقازادگان هستند (646903) (moderator22)
 
ناصر 1
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۲:۲۱:۲۰
باسلام
ای کاش یکی از مسئولین پیدا بشه که جواب ما اعضای تعاونی رو بدهد.
چراتعاونی که این همه شاکی داره و هنوز هم فعال میباشد نباید پاسخگوی اعضاء خود باشه ؟
چرا این همه سستی در روند پرونده از جانب قوه قضائیه که خود دراین پرونده کم مقصر نمیباشد.بدلیل ثبت اسناد در دفترخانه زیر مجموعه خود.؟
کجایند خبرگزاریهایی که کم اهمیت ترین اخبارهای کشورهای مختلف را به گوش ونظر تمام عالم میرسانند.ولی کوچکترین اشاره ای به این اختلاس نمی کنند.
این مملکت را چه میشود؟ (644290) (moderator22)
 
مهدی عسکری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۲:۵۷:۰۴
من از یکی از خریداران بلوک 3 فاز 5 هستم ، برای خرید آن با یکی از دوستانم شریک شده و از طریق وام خودرو اقدام به خرید کردیم که بعدا متوجه شدیم که چه جریانات کثیفی در این پروژه در تعاونی مسکن برق تهران تا به حال رخ داده است
حتی مدیران اولیه نیز دچار فساد مالی شده و مدیران بعدی جای آن آمدند و این مدیران جدید ، کثافتکاری بیشتری راه انداختن که الان می بیند و می شنوید
و از همه جالبتر آنکه شهردای هشتگرد نیز با آنکه کل ماجرا را به خوبی می داند
آتش بیار معرکه شده است
اعتراضهایمان ، جلسات درون تعاونی در این سه سال که من پیگیر هستم
نتیجه نداده است
گویا در جامعه اسلامی ، فقط شعار مسئولین عدالت است ، نه بیش (644325) (moderator22)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۳:۲۷:۳۱
با سلام
بنده با دریافت وام 29.5% در ابتدای ازدواجم برای خرید زمین از این تعاونی اقدام نمودم که انشاء ا... در چند سال آینده بتوانم برای خود و همسرم ( که حالا 2 فرزند هم دارم ) سر پناهی تهیه نمایم. ولی افسوس ، افسوس که نه تنها بحث کلاهبرداری مطرح شده ، حتی کسی هم به فریاد ما نمی رسد. چه کار باید کرد؟ آیا رهبری از این موضوع با خبر می باشد که به 25000 عضو اینگونه می گذرد؟ من که باور نمی کنم. دست شما نماینده محترم را می بوسم که اگر احقاق حق نمایید. متشکرم. (644390) (moderator22)
 
خسروی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۴:۳۵:۰۲
با سلام
من هم جیکی از مالباختگان هستم که پس از سالها کار کردن تمام پس انداز خود را یک قطعه زمین به مبلغ 12 میلیون تومان خریدم و حالا با این وضعیت هیچ کاری ازم برنمیاد.تو خدا شما ها اگر دستتون به جایی بند و حرفتون خریدار داره یه کاری برای ما بکنید این زمینها همه امید ماها بوده.
با تشکر (644539) (moderator22)
 
شمس
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۴:۴۳:۵۸
آقای دادستان تهران با توجه به حجم بالای زیان دیدگان قول رسیدگی فوری را داده بودند مطمینا طولانی شدن این پرونده(بیش از یک سال)تداعی لوث کردن موضوع وزیان خیل عظیمی از افراد این جامعه را دارد و احیانا برچسب کلاهبرداری برای متهمین نه مفسدین اقتصادی در راستای همین زمانبر شدن پرونده میباشد (644557) (moderator22)
 
فرید
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۷:۰۹:۵۹
وامی گرفتم حدود 5میلیون تومان که در حال حاضر هنوز قسط ان را میدهم و تعداد25سکه تمام از قرار 157هزارتومان فروختم تا یک قطعه زمین صاحب بشوم و کلبه ای روی ان بنا کنم .اما تمام ارزوهای من و خانواده بر باد رفت . به یک تعاونی که متعلق به دولت بود اعتماد کردیم. نتیجه این شد . ایا مسئولین نباید جوابگوی سازمان خودش باشد ؟. اگر روزی این موسسات اعتباری قارچ گونه که هر روز به تعداد ان افزوده می شود پس انداز های مردم را هدر دادند فکر می کنم بانک مرکزی جوابگو نخواهد شد و مردم مثل همین تعاونی سرگردان و حیران خواهد شد . مسئولین محترم . ایا گمشده این نسل اعتماد است یا اعتقاد ؟. ایا بر اعتماد اعتقادی مانده است ؟؟ می دانید چند خانواده درگیر این ماجرا هستند ؟زمینی که این همه مشکلات دارد سازمان عمران که خود یک سازمان دولتی است مشگلات دیگری بر این زمین افزوده و افراد این تعاونی را اواره کرده تا افراد دیگری را صاحب خانه کند؟
اگرخواهشا می توانید کمک کنید تا این خانواده ها از این پرونده خلاص شوند.خدواند اجرتان دهد. (644833) (moderator22)
 
لیلا
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۶:۰۲:۴۶
سلام
من یک زن تنها و بی پناه همستم از بچگی هر چی کار کردم پس انداز کردم هر چی پول داشتم جمع کردم اینجا سرمایه گذاری کردم که یک سقف بشه بالای سرم ...

حالا تو این دنیا من موندم تنه و بی پول و بیچاره...
آقایون مقامات او مسولین شما را به خدا به داد ما برسید گر شما حق ما رو نگیرید شما هم با اونها هم کاسه اید / من که همیشه نفرین میکنم (644727) (moderator22)
 
مالباخته
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۷:۳۱:۱۹
یک کاری برای ما مالباختگان بدبخت بکنید (644859) (moderator22)
 
خاتمی
Latvia
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۷:۴۲:۵۶
سلام من یک خانم هستم که همسرم فوت کرده و 3 تا بچه یتیم دارم و در این روزگار سخت زندگیم بسیار سخت میگذره و با کارکردن در منازل مردم امورات خودم و بچه هام رو میگذرونم ...قصد جلب ترحم و دلسوزی و خدای نکرده اخذ کمک ندارم فقط میخوام بگم که با سختی فراوان و 20 میلیون تومان که تنها میراثی بود که مرحوم همسرم برای من و 3 فرزندم بجا گذاشت و نیز برای آینده فرزندانم مبادرت به خرید یک قطعه زمین در هشتگرد نمودم که بقیه داستان را همه بهتر میدانید....
یک سوال دارم ...اینجا خوندم که خیلیها سند دارند برای زمینهاشون اما من قطعه زمینی رو در فاز 5 بلوک سه خریداری کردم که اولش به من یک کارت زرد و شماره قطعه و یک برگه دادند که شماره زمین رو نوشته و اینکه من از آقای فلانی خریداری کردم (فقط همین) بعد از چند وقت تعاونی اعلام کرد که بیایید پرونده درست کنید و من رفتم اونجا و همین کارت زردی رو هم که داشتم در قبال پرداخت مبلغی پول که اصلا" یادم نمیاد چقدر بود ازم گرفتند و فقط یک شماره پرونده بهم دادند....بخاطر رضای خدا بهم بگید با این اوصاف من کجای کارم؟؟؟ اصلا" حق اعتراض دارم یا نه؟؟؟ و یا اینکه آیا کسی هم اینجا مثل من بدون هیج مدرک مثبته ای وجود داره؟؟؟ (644873) (moderator22)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۴ ۱۲:۲۷:۳۱
سلام
اين نظرخواهي ها خوبه و كارهائي از اين دست ميتونه راهگشا باشه ولي بيائيد همگي با هم يك اقدام عملي مثبت و قانوني انجام بديم تا پرونده از اين حالت ركود چند ساله خارج بشه.دوستان پيشنهاد هاي مثبت و قابل اجرا بدهند تا با اتفاق نظر اكثريت آراء اقدام كنيم.هيچ كدوم از اونهائي كه پولشون رو از دست ندادند كار مثبتي براي ما نخواهند كرد مگر اينكه خودمون دست به كار بشيم.
به اميد احقاق حق. (656887) (moderator19)
 
حسين محسني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۸:۳۱:۳۸
با سلام
باتشكر از آقاي دكتر توكلي ونويسنده اين درد نوشته من معلمي هستم كه منزل مسكوني خود را فروختم به اميد تهيه منزلي وجهيزيه براي دودخترم واقدام به خريد سه قطعه زمين از تعاوني نمودم ورفتم مستاجري حالا من هستم دختراني كه نمي توانم شوهر دهم وخانه اجاره اي وغصه مدام
در ضمن همسرم از غصه سكته كرد و ما را تنها گذاشت
آقاي لاريجاني :اين است عدالت شما!!! (644924) (moderator22)
 
یک عضو بیچاره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۸:۳۳:۳۶
سه سال در حسرت یک زمین
یعنی زمینی که دارای سند هست و وکالت نامه ی محضری دارد اینقدر میتواند دردسر ساز باشد؟
کاش سه سال پیش میدونستم که در مملکتی زندگی میکنم که به سند منگوله دار هم امیدی نیست تا امروز پولی که با بدبختی جمع کرده بودم ذره ای از مشکلاتم کم میکرد. (644926) (moderator22)
 
lsgl
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۹:۰۸:۴۸
با سلام من فکر میکنم کلاهبرداری فوق نیمه دولتی است یعنی بخش خصوصی با کمک ارگانهای دولتی (ثبت اسناد کل کشور- اداره برق- وزارت تعاون- سازمان عمران هشتگرد-شهرداری هشتگرد-دفاتر ثبت اسناد )اقدام باین کار نموده اند لذا دولت عدالت محور از ما مسلمانان مظلوم خجالت میکشد موضوع را رسانه ای بکند بنابراین باید تحمل کنیم زیرا بازپرس محترم پرونده فرموده اند من ایستاده ام و توصیه هیچ مقامی را نمی پذیرم تا تبهکاران را بسزای اعمالشان برسانم و عدالت را اجرا کنم.خداوند صابرین را دوست دارد (644948) (moderator22)
 
امیری
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۱۹:۵۲:۴۵
با سلام خدمت همه عزیزان در سایت خبری الف
روی سخن من با جناب آقای عباس جعفری دولت آبادی دادستان محترم تهران است . آقای دولت آبادی ما اعضا تعاونی مسکن برق تنها وتنها و قبل از تعاونی برق که یک ارگان دولتی است به « دفترخانه های اسناد رسمی » اعتماد کردیم چرا که ایشان هنگام انتقال مالکیت موظف هستند طرفین معامله را احراز هویت کنند و از وجود خارجی مورد معامله مطمئن شوند . آقای دولت آبادی اولین بار نبود که ما پا به دفترخانه می گذاشتیم اما متاسفانه این بار دفترخانه ها خلف وعده کردند و به دلایلی که همگان می دانند تخلف کردند . اگر قوه قضاییه امتحان خود را در این پرونده به درستی پس ندهد از فردا باید منتظر ظلم هایی بیش از این باشیم . از شما خواهشمندم که حرف ما را به گوش مسئولین برسانید و اطلاع رسانی کنید تا مردم در دام این تعاونی ها که بسیارند در این مملکت نیفتند . خود را لحظه ای جای این اعضا بگذارید که حاصل چندین سال زحمت خود را برای این زمینها گذاشتند . به کجا پناه ببریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟کارکنان دادسرای خارک که با خونسردی می گویند کلاهبرداری شده و پرونده در حال بررسی است. کجا هستند آقایان قاضی و دادستان در این مملکت که داد ما را بستانند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (644987) (moderator22)
 
بی نام
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۲۱:۴۸:۴۱
با سلام
عزیزان اصلا ناراحت نشید چون منم همدردم،عضو تعاونی مسکن مهر بودم پیمانکار همشو هاپولی کرد و الفرار،الانم همینطوری تعطیل مونده،
راستی نا سلامتی ما تو مملکت امام زمانی(عج) و حضرت علی (ع) نیستیم مگه. منتها همش اسمشون .تو عمل و اجرا اصلا و ابدا
منتها چند وقتیه به نظام کل دنیا هم میخواهیم سرو سامونی بدهیم
توسط رئیس جمهور عدالت................. محور و دورو بریهاش
اول مدیریت جهانی بعد می پردازیم به داخل مملکت.همششششششششششششششو درست می کنیم.
راستی از کجاش بگم. قوه قضائیه یا مجلس یا.....................
به نظر من کل مستندات و پروندهاتونو بردارید ببرید همون کشورهای بد و غربی همونایی که همیشه بد بودن.مطمئنم بهتر و سریعتر به حقتون میرسید .ولی اینجا نچ. چون یکی دوتا نیس. (645099) (moderator22)
 
م.خ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۲۲:۲۳:۲۵
من فقط به 220 متر زمین در بلوک 1 فاز 5 به شماره قطعه 1041 رضایت میدم و نه هیچ چیز دیگر
مرگ بر حرامخواران تعاونی
مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی مرگ بر حرامخواران تعاونی (645143) (moderator22)
 
محمود
Venezuela
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۲۲:۳۱:۴۶
بنده نیز یکی از مالباختگان هستم
البته حاضر نیستم به خاطر220 متر زمین از ائمه اطهار خرج کنم و مسئولین را به اینجا وآنجا حواله دهم.
سال 86 با تمام داریی داشته ام که 33 میلیون بود قطعه زمینی در فاز 5 هشتگرد خریداری کردم که دارای سند و تمامی مدرک می باشد . پس از گذشت 5 سال هنوز کسی نیست 1 سانتی متر زمین به اینجانب تحویل دهد.
البته توی کشوری که 12 میلیارد دلار تو روز روشن گم می شه
3 میلیارد دلار هم اختلاس میشه
220 متر زمین که چیزی نیست (645148) (moderator22)
 
آ.کلافچی
United States
۱۳۹۰-۱۱-۱۷ ۲۳:۲۶:۵۰
با سلام. حاصل تمام عمرم در حال از دست رفتن است.دادستانان مددی! (645222) (moderator22)
 
امير حسين
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۰۱:۲۳:۰۸
باسلام
چرا وقتي در مورد بي عدالتي يا بهتر بگم حق را ناحق كردن قوه قضائيه مينويسيم نظرات ما را درج نمي نمائيد ؟ يعني شما فكر مي كنيد ما در اين كشور چيزي بعنوان قوه قضائيه ي عادل داريم ؟ (645327) (moderator22)
 
اهری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۰۱:۳۲:۰۹
جناب آقای توكلی نماینده محترم مردم تهران و مدیریت محترم سایت الف:
باتشكر و عرض احترام آیا شایسته كشور جمهوری اسلامی ایران است كه در آن 25000نفر انسان مورد ظلم علنی قرار گیرند و بعد از این همه سال اقدام جدی در زمینه احقاق حقوق مظلومین صورت نگیرد.
آیا شایسته مجلس محترم شورای اسلامی است كه در آن برخی مواقع دعواهای سیاسی و جناحی كه كوچكترین نفعی به كشور ندارد وقت مجلس محترم را می گیرد ولی پرونده های كلانی مثل این پرونده و پرونده های مشابه حتی عكس العمل طبیعی نمایندگان محترم مردم را نیز به دنبال ندارد؟
مسولین محترم طرف حرف من شماها هستید اعمال شما با صدائی بلند تر از گفتارتان سخن می گوید پس به جای حرف زدن بیایید برای آنهای كه در این كشور مورد ظلم واقع شده اند كاری كنید. كه این هم نفع كشور و هم موجب خوشحالی بندگان خدا و رضایت خداوند خواهد بود
جناب آقای توكلی ناكارامدی مسولین بزرگترین آفت برای نظام جمهوری اسلامی ایران است و امنیت ملی را بیش از بمب اتم آمریكا به خطر می اندازد پس بر شما نمایندگان شجاع و آزاده واجب است كه بغضها و صدای خاموش مردم باشید و همچنان كه تا حالا با این نا كارامدی مبارزه كردید قویتر و استوارتر ادامه دهید.از شما نماینده متعهد و دلسوز انتنظار داریم یك اقدام جدی در زمینه این پرونده انجام دهید تادر بهار انقلاب و دهه مبارك فجر یك عیدی به این مردم ستم دیده داده باشید تا مردم بدانند همچنان این نظام كارامد و عدالت محور است و در آن هیچ ظالمی ایمن نیست و مظلوم به حق خودش می رسد.
در آخر اعلام می كنم بنده بعنوان یك فرد دانشگاهی با دو فرزند كه علیرغم اینكه مورد ظلم واقع شده ام و وضعیت مادی مناسبی ندارم اعلام می دارم عهدی كه با امام و رهبری معظم و خون پاك شهدا بسته ام همواره وفادار خواهم ماند و حساب مسولین ناكارامد را از مسولین دلسوز و متعهد و شجاع و از نظام جمهوری اسلامی ایران جدا می دانم و همواره و در همه حال برای اعتلای كشور عزیزم ایران با بالاترین توان و تا درجه رفیع شهادت تلاش خواهم كرد. آدرس ایمیلم را در بالا گذاشته ام علیرغم اینكه می دانم وقت جنابعالی خیلی گرانقدر است و مسائل خیلی مهمی را باید دنبال بفرمایید در صورت امكان و اگر قابل دانستید جوابم را بدهید
با تشكر (645330) (moderator22)
 
ALIASGHAR
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۰۱:۴۲:۵۰
ای آقا!
دلت خوشه ها...3000 نفر از پرسنل شرکت مپنا 3 ماهه مدام حقوق نگرفتن...تلویزیون کی وقت سر خاروندن داره...اجازه بدین اگه گزارشات خبری سفرهای استانی و آمریکای لاتین تیم مقتدر سیاسی اقتصادی دولت تموم شد...اگه تجزیه و تحلیل بحران اقتصادی از اروپا و آمریکا...بگیر تا بررسی علل افزایش نرخ تورم در گینه بیسایو تمام شد...اگه انگشت انهام به طرف این و اون گرفتن تموم شد...اگه این گزارشات تکان دهنده قوه قضاییه و نیروی انتظامی از دستگیری جوجه قاچاقچی ها و جوجه جیب بر ها تمام شد...
اون وقت میرسیم به اینکه...خوب چه خبر؟
تازه اون موقع هم متهم اصلی فرار کرده رفته کانادا نبش ویلای خاوری ی ملک دو نبش خریده...تازه اون موقع تشکیل پرونده میدن و دست به دامان اینترپل میشن...
برادر عزیزم!
واقعا متاسف وناراحتم...من هم مثل خودت هستم و میدونم که شرمندگی جلوی عهد و عیال چیه...خدا از مسببینش نگذره...امیدوارم همینطور که به ما استرس و نگرانی و آه و ناله دادن خداوند عادل 100 برابر بیشتر آه و سوز تو دامنشون بذاره...
عزیز من تنها راهش به نظر من نوشتن تظلم نامه و دادخواهی به خانه ملته...تجربه چندین ساله تو مملکت ما نشون داده که آقایون گوششون سنگینه و تنها وقتی حس مسوولیت شناسی و در خدمت مردم بودنشون گل میکنه که پایه های صندلیشون بلرزه...
وگرنه:(گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست...آنچه به جایی نرسد البته فریاد است) (645332) (moderator22)
 
اميد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۰۸:۲۴:۰۵
با سلام
پرونده فوق يكي از پرونده هاي كلاهبرداري ميباشد و از اين كلاهبرداري ها متاسفانه كم نيست.
بنده در فاز ششم هشتگرد كه معروف به نگين اعظم هست زمين خريده ام ولي متاسفانه زمينهاي مذكور هز كدام به هقت نفر فروخته شده و از 3000 نفر كلاهبرداري گرديده كه دستمان به هيچ جا بند نيست و هيچ كس هم جوابگو نيست!
با تشكر (645427) (moderator22)
 
محمد1
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۰۸:۲۴:۴۰
باسلام وخسته نباشيدخدمت مديريت محترم سايت الف كه بادراختيارقراردادن اين سايت بهانه ائي گشت براي بازگوكردن مشكلات مالباختگان عزيزي كه بادردمندي وفريادبسياركه دركامنتهاي بالاشاهدآن هستيتم خواهان حق خودميباشندمنهم بعنوان يك عضوازاين تعاوني كلاهيردارميباشم كه درسال86بافروختن آپارتماني كه باكلي وام تهيه كرده بودم ودرحال حاضرنيزدرحال دادن قسطهاي وام آن ميباشم وباخريديك قطعه زمين 230متري به اميدآنكه درآينده بتوانم خانه ائي مستقل بسازم وآينده زن وبچه ام راتضمين كنم ولي متاسفانه آرزويم نقش برآب شد اميدوارم باپيگيريهاي آن مقام مسئول محترم به حقمان برسيم وظالمان حرامخوارهم به سزاي اعمالشان برسند اجركم عندالله (645428) (moderator22)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۱۰:۱۶:۵۱
لطفا به مسئولین قوه قضاییه بفرمایید به این موضوع رسیدگی نمایند چون تعداد شاکیان زیاد می باشد و آنها از قشر ضعیف جامعه می باشند. لطفا صدای ما را به گوش آقایان برسانید (645529) (moderator22)
 
سعيد پايكاري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۱۲:۴۵:۴۹
با سلام لطفا يكي به داد ما برسه! حاصل 7 سال تلاش و زحمتم را يك جا دادم به تعاوني مسكن برق كه خير سرم براي آينده خودم و بچه هام سرمايه گزاري كنم مثلا رفتم سراغ تعاوني يه زمين با سند منگوله دار تو يه دفترخونه رسمي مملكت خريدم بعد يكدفعه ميبيني اصلا هيچي وجود نداشته به خدا موندم چيكار كنم خواهش ميكنم صداي ما رو به گوش مسئولين برسونيد. (645775) (moderator22)
 
حسن آقا
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۱۳:۱۲:۴۸
با سلام خدمت حامیان ستم دیدگان احتراما از دکتر توکلی و بقیه عزیزان خواهشمند است با توجه به تعداد اعضا و حجم زمینهای مطروحه که مورد کلاهبرداری قرار گرفته است نشانگر شدت ستم به عزیزان و وسعت بی توجهی مسئولین نظارتی بوده و مدت زمان سپری شده خبر از بی اهمیت بودن این موضوع نزد قوه قضائیه میباشد چرا که شاکیان این پرونده ومحل پروژه نشانگر عمق فاجعه میباشد که عملا تعدادزیادی از قشر آسیب پذیر جامعه دستخوش این بی توجهی شده اند لذا بمنظور جلوگیری از ادامه این فاجعه و هرگونه افزایش بد بینی اعضا نسبت به مسئولین دستگاهها اقدام عاجل و انقلابی بفرمائید تا شاید این 22 بهمن خاطره ساز هدفهای والای انقلاب اسلامی و شعارهای دلسوزان نظام و مردم باشد با تشکر (645815) (moderator22)
 
Latvia
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۱۳:۵۱:۱۸
باسلام خدمت نماينده شجاع وحق جوي مردم صبور ايران جناب توكلي
از حسن نيت و توجه شما وهمراهان محترمتان به مفسده زمينهاي فاز5 هشتگرد كمال قدرداني وسپاس دارم. ازاينكه كامنت قبلي مرا البته باكمي سانسور درج ومنعكس نموديد تشكر مجدد مينمايم و اميدوارم هدف شما از حذف قسمتهايي از متن قبلي من سانسور حقيقت و بيانگر ماهيت واقعي برخي از مسئولين ذيربط دراين مسئله( كه تاكنون با بي اعتنائي و بي كفايتي خود مانع و يا عاجز ازاحقاق حق عده اي كارگر و زحمتكش شده اند ) نباشد چراكه يقين دارم جوياي حق هستيد ومصر به برقراري عدالت وانصاف.اميدوارم به زودي زودشاهد اثرات ارزنده پيگيري هاي مسئولانه و قدرتمند شما درجهت رفع اين فساد و احقاق حق اين انسانهاي رنج كشيده ودردمند كه اميد تجلي به ياري خداوند بوسيله زبان و قلم تواناي انسانهاي شريفي مانند شمادارند باشيم.
با حق باشيد و حق ياورتان
به نمايندگي جمعي از خانواده هاي شهدا متضرردراين پروژه (645891) (moderator22)
 
ابوالفتح
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۱۶:۴۵:۰۱
با سلام به امید خدا وکمک همدیگر و یاری تمامی حق طلبان بالاخره حق خودمونو میگیریم حق گرفتنی است ذره ذره خاک فاز5 مال ماست که بابتش سالهاست پول زحمت کشیدمونو دادیم (646187) (moderator19)
 
الله صمیع بصیر
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۲۲:۳۱:۳۲
با سلام
.............................مالباخته خوب نیست. چون مالی باخته نشده.
خدا خود شاهد است. لطفا ایمان نسوزانیم.
آه و نفرین کنید. حق شماست.
..........................................................ظلم پایدار نخواهد بود.
.
.
..........................قصور مشهود است.
....................................................................... همدردی میکنم (646614) (moderator22)
 
فرداد
۱۳۹۰-۱۱-۱۸ ۲۳:۴۶:۴۴
برای اینکه حجم پولی که دراین زمین خواری مطرح است مشخص شود با یک حساب سرانگشتی که درزیر آمده میتوان فهمید موضوع صحبت روی مبلغی بالغ بر 1650 میلیارد تومان است البته با احتساب حداقلها یعنی بیش از نیمی از اختلاس بزرگ3000 میلیاردی اخیر!
نحوه محاسبه 1650 میلیارد تومان
1- تعداد افرادیکه سند دارند –وکالت دارند- کارت دارند و... =25000 نفر
2- تعداد کارتهای اولیه =4000 نفر که حدود 15 سال است آنها راخریده اند به قیمت تمام شده اولیه بین 2 تا 3 میلیون تومان با هزینه یک میلیون سیصد هزارتومان اضافه پرداختی
3- تعداد کارتهایی که بعدا خریداری شده اند =4000-25000=21000 نفر که درطی سالهای 85 الی 88 کارت خریده اند به قیمتهای متوسط از7 میلیون تومان الی 18 میلیون تومان (البته تا25 میلیون تومان هم داشته ایم ولی متوسط آنرا گرفته ایم)
4- سود ماهیانه حداقل 3 درصد برحسب عرف بازارآزاد سرمایه یعنی سالیانه 36%
5- بافرض اینکه سال 87 بطور متوسط حدود 11000 نفردرطی سال خرید نموده اند.
6- بافرض اینکه سال 86 بطور متوسط حدود 6000 نفردرطی سال خرید نموده اند.
7- بافرض اینکه سال 85 بطور متوسط حدود 4000 نفردرطی سال خرید نموده اند.
8- بافرض اینکه سالهای قبل از85 خریداری نبوده وفقط کارگران برق 4000 نفردر15 سال قبل خرید نموده اند.
باتوجه به موارد فوق میتوان نتایج زیر راگرفت:
1- اصل پولهای پرداختی تقریبا معادل 240 میلیارد تومان میشود
2- سود حاصله از این پول(براساس ماهیانه 3 درصد) از تاریخ دستگیری هیئت مدیره سابق تا کنون (یعنی دوسال اخیر) معادل تقریبا 204 میلیارد تومان
3- سود حاصله از این پول(براساس ماهیانه 3 درصد) از 5 سال قبل تاکنون بالغ بر 474 میلیارد تومان میشود.
4- سود حاصله از این پول از 15 سال قبل تاکنون بالغ بر 1650 میلیارد تومان میشود البته دراین محاسبه قیمت فعلی زمینها که بدلیل احداث ایستگاه مترو و... همچنان روبه افزایش است درنظر گرفته نشده است. (646692) (moderator22)
 
۱۳۹۰-۱۱-۱۹ ۰۹:۳۲:۲۲
سلام چنين اتفاق مشابهي در تعاوني فرهنگيان بخش شهاب جزيره قشم هم افتاده نكنه اين اتفاقات سرچشمه اش به يكي خاتمه ميشه والا خيلي سريعتر از اون كه فكرش بكني رسيدگي ميشد (647012) (moderator22)
 
عباسی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۹ ۱۲:۳۱:۱۸
آخه یعنی کسی صدای مارو نمیشنوه... (647315) (moderator19)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۹ ۱۵:۵۲:۰۸
پول بازنشستگي پدرم رو كه فوت كرده. پول ٢ تا صغير و يتيم بود رو دادم از همين زمين هاي هشتگرد . كه كمكي باشه براشون براي ايندشون . اما بعدا اعلام كردن كلاهبرداري . اما خوب ميدونستم كه دولت كاري براي ما انجام نميده . خيلي اتفاق ها دست به دست ميده تا يكي مثل من رو تحويل اجتماع ميده . اتيش اشك يتيم ها همين دنيا گريبان شما رو خواهد گرفت . انتظار نداريد كه تو مرداب گل محمدي رشت كنه . گل مرداب و لجنزار شكلش فرق ميكنه . منم ثمره و گل اين لجنزارم . همه چيز به هم ربط داره (647692) (moderator22)
 
سیامک
۱۳۹۰-۱۱-۱۹ ۱۸:۲۱:۴۴
سلام
من 15 میلیون پولی را که وام گرفته بودم به این زمینهای با سند منگوله دار دادم و حالا هیج........
شنیدم که اگر در این سایت اطلاع رسانی کنیم احتمال بالا گرفتن خبر وجود دارد.
... اگر در توانتان است کاری مفید در این راستا انجام دهید و دعای هزاران نفر را نصیب خود بفرمایید. (647925) (moderator19)
 
امیدوار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۹ ۱۹:۳۷:۰۱
با سلام خدمت همه مال باختگان ..............همسرم با فروختن خانه خواست تا برای من وفرزندم سرمایه گذاری کند اما ...........افسوس ......امید وارم مسولین صدای همگان را بشنود ..... (648068) (moderator19)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۹ ۲۱:۳۸:۰۰
توجه توجه توجه
فردا 20/11/90 پنجشنبه ساعت 90تا 11 در سلن امفی تئاتر در ساختمان اصلی اداره برق واقع در میدان شهدا جلسه بنا به نامه که در تعاونی نصب شده بود بر گذار است همه بایید به آنها که نمی دانند بگویید من خودم همین الان متوجه شدم (648221) (moderator19)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۱۹ ۲۱:۳۸:۱۳
توجه توجه توجه
فردا 20/11/90 پنجشنبه ساعت 90تا 11 در سالن امفی تاتر در ساختمان اصلی اداره برق واقع در میدان شهدا جلسه بنا به نامه که در تعاونی نصب شده بود بر گذار است همه بایید به آنها که نمی دانند بگویید من خودم همین الان متوجه شدم (648222) (moderator19)
 
رضا در دام افتاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۰۰:۰۸:۴۷
با سلام خواهشمندم در مورد گرد همایی و خبر های جدید اطلاع رسانی کنید. به امید روز پیروزی برای همه ی مال باختگان ............... (648400) (moderator19)
 
مریم خزایی
United States
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۰۹:۰۲:۴۰
با سلام سال 1382 همسرم سه قطعه زمین را با قرض خریداری نمود که فقط کارت دریافت نموده بود سال 1383 عمرش کفاف این دنیا را نداد و از دنیا رفتند و من را با دو تا بچه تنها گذاشته و کلی بد بختی و بیچارگی ما حتی پول نداشتیم اقدام به گرفتن سند نماییم حال هم با دوندگی های زیاد هنوز دستمان به هیچ کجا نمیرسه من مانده ام با کلی قرض و بدهی و دو بچه صغیر از مسئولان تقاضا دارم هر چه زودتر تکلیف این زمینها را روشن نمایند با تشکر. (648612) (moderator22)
 
م.ک
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۲:۰۶:۲۰
والا به خدا اگه این اتفاق هر جای دنیا میافتد هزار بار در اخبارمون این فساد اقتصادی رو نشون میداد و 1 ساعت و نیم از اخبارو به این پرونده اختصاص میدادن ولی افسوس که این اتفاق مربوط به هیچ جای دیگه نیست دقیقا مربوط به همینجاست! (648913) (moderator19)
 
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۱۸:۱۸:۰۹
lمن یه قطعه از اینزمینهارو با سندتفکیکی مشاعی خریدم(سند اصلی صادر نشده) کلی رو پولش حساب کرده بودم..تازه خبر شدم چه بلایی سرم اومده..چیکار کنم؟؟؟...... (649502) (moderator19)
 
جعفر
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۰:۰۳:۴۵
آقاي دكتر شمارو جون عزيزت نذار حق ما پايمال بشه ما اميدمان به خداست و اميدواريم كه خدا شمارو وسيله اي براي احياي حقمان قرار داده باشد....خدابه سر شاهده خيلي داريم عذاب ميكشيم از اين خسران!!!دلمون خونه...بغض گلومون رو ميفشاره از اين همه ظلم!!!!!
آقاي دكتر ياعلي !!! تا آخر عمر يكي از دعاهاي هميشگيه من عاقبت بخيري شماست......خواهشا اقدام نماييد...با تشكر از شما و اين وجدان بيدارتون (649646) (moderator22)
 
احمد دلداري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۰ ۲۳:۰۳:۴۸
زماني كه همين هيئت مديره از هيئت مديره قبلي شاكي شده بود و پرونده در مجتمع امور جنائي رسيدگي ميشد اين آقايان آن قدر جا نماز آب مي كشيدند كه بيا و ببين و الان معلوم ميشود كه هيئت مديره قلبي اگر هم دزدي كرده بودند آفتابه را جا گذاشته اند .
تا آن زمان دقيقا معلوم بود كه چه كسي عضو اين تعاوني هست يا كه نيست و با مراجعه به آن پرونده همه چيز روشن مي شود و نام اصلي اعضاء اصلي كه داراي كارت زرد هستند مشخص خواهد شد داشتن يك كارت عضويت زرد رنگ كه در آن مموقع صادر مي شد نشاندهنده آن است كه حق و حقوق آنها بايد محفوظ باشد و اگر از آن تاريخ به بعد كسي زمين از اين تعاوني خريداري كرده است در زمين خريداري شده قبلي شراكتي نخواهد داشت و اگر اين تعاوني بعد از آن زميني خريداري كرده است مي تواند به اعضاء جديد خود منتقل كند و اين عده كه به تازگي عضويت اين شركت را بدست آورده اند شريك مال اعضاء قبلي نمي توانند باشند البته شركت هم براي آنها زمين هاي ديگري در نظر داشته است كه از خريد يا عدم خريد آن بي اطلاع هستم
ضمنا قابل ذكر است كه اخيرا هم از همان اعضاء قبلي وجوهي را دريافت نمودند كه اينجانب هم يك مليون و خورده اي پرداخت كردم به عنوان اينكه زمين را تحويل دهند كه نامه هاي تحويل هم موجود است اما منجر به اين شكايت ها شد (649916) (moderator22)
 
احمد
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۲:۵۵:۴۵
شرکت عمران در حال تصرف ظالمانه بخشی از زمینهای اعضا است چرا کسی جلوی این ارگان دولتی را نمی گیرد؟
مگر نه اینکه پرونده اعضا در دادگاه در حال رسیدگی است، پس این چه قانونی است؟ (650124) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۲:۵۸:۳۲
واقعا ... گوش شنوایی وجود ندارد؟؟؟
چرا دارند با ما بازی می کنند؟ این همه سر دواندن بس است، کمی هم بفکر مردم باشید. (650125) (moderator19)
 
علیرضا معارفیان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۰۹:۲۲:۰۲
با سلام
رییس قوه قضاییه تورو خدا حق ما رو بگیر. آخه مگه میشه سر این همه آدم کلاه گذاشت. اون شرکت عمران هم باید دستشو از این زمینها کوتاه کنه. میخاد پول یه عده رو بخوره که مثلا مثکن مهر درست کنه!!؟ (650232) (moderator22)
 
افشین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۱ ۱۸:۴۳:۴۵
سلام به همه مال باختگان
یه سوال دارم اگه هیئت مدیره جدید ادعا داره که میخواد رمین تحویل بده چرا همه را معطل میکنه وهمین زمین هایی را که هست تحویل نمیده؟ من دو قطعه سند دار دارم مگه میشه زمین سند دار مشکل داشته باشه یا وجود نداشته باشه؟ من به این هیئت مدیره جدیدم اطمینان ندارم از همه خواهش دارم پیگیری کنن (651274) (moderator22)
 
محمد
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۰:۳۰:۲۶
سالها پیش راهزنان با نقاب و صورتی پوشیده به غارت کاروان ها می پرداختند آنقدر از کاروان می بردند که توانایی رسیدن به یک آبادی را داشته باشد اما امروز راهزنان آنقدر قوی شده اند که بی نقاب در مرکز شهر دفتر ثبت اموال زده اند!!! (652166) (moderator22)
 
فریمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۲ ۱۱:۰۹:۳۸
سلام نامه اولمون که فکر کنم فیلتر شده حالا چرا نمی دونم . این دومین باره که مینویسم . من حرف بدی نزدم من میگم مگر نه اینه که ما اعضا یک هیئت مدیره داریم که هیئت مدیره هم یک مدیر داره و اون نماینده ما اعضا هستش پس چرا باید تک تک بریم شکایت کنیم . چرا شکایت یک عده نادیده گرفته میشه ؟ چرا یک عده که اصلا خبر نداشتن و شکایتی هم نکردن الان سرشون بی کلاهه اگر هئیت مدیره فقط اسمیه خوب جمعش کنن بقیه بدونن باید چیکار کنن (652203) (moderator22)
 
آريا
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۱:۳۱:۱۲
سال 82 كه سكه 130 هزار تومان بود 9 ميليون پول زمين داديم حالا سكه شده 900 هزار تومان يعني 7 برابر يعني پولي كه اون زمان از ما دزديدن حالا 7 برابر شده.به نظر آقايون قوه قضائيه كافي نيست؟يعني هنوز بايد از جيب ما كارگران به جيب اون بالا دستيا واريز بشه؟يه بار زماني كه دارين وضو مي گيرين قبل نماز به ما فكر كنيد و بعدش اگه وجدانتون گذاشت با خيال راحت با خدا راز و نياز كنيد.التماس دعا (653913) (moderator22)
 
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۱۲:۵۳:۲۸
سکه سال 84 ، هشتاد هزار تومان بود عزیزم . (654708) (moderator19)
 
متین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۰۸:۵۴:۰۱
آقا من فقط مانده ام با این امروز و فرداها چه باید بکنم سال قبل که سود بانکی پائین آمده بود من حتی برای اجاره خانه ام بدبختی زیادی را متحمل شدم به خاطراینکه دارو ندارم را 8 سال پیش به این تعاونی سپردم .حتی کلی هم قرض کردم. تو را به خدا چند جلسه هماهنگی کنید جلوی قوه قضائیه جمع شویم شاید فکری هم به حال ما بکنند. (654179) (moderator19)
 
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۳ ۱۲:۵۴:۲۵
سال 86 یک قطعه زمین خریدم از آقای رضا عباسقلی همدست همین آقایان به مبلغ بیست و هفت میلیون تومان . همه جا هم فکرش رو بکنید شکایت کردم ولی هیچ کس داد ما نمی ستاند در این مملکت امام زمان ( عجل الله تعالی فرجه الشریف ) . خدایا خودت داد ما را بستان. (654710) (moderator22)
 
محمد مسيبي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۰-۱۱-۲۴ ۱۲:۲۰:۵۰
سلام
من مدت 6 سال است كه تمام سرمايه زندگيم گذاشتم تا يك قطعه زمين بخرم . حالا هم كه هيچي به هيچي . چكار مي شود كرد. (656877) (moderator19)
 
فرشچي
۱۳۹۱-۰۱-۲۳ ۰۹:۳۲:۵۷
بعد از گذشت يک سال از طرح شکايت در دادسراي خارک با وجود در دست داشتن سند منگوله دار از زمين خريداري شده از دادسرا برايم نامه ي منع تعقيب از متهمين صادر شده . پيگيري کردم که بدانم علت صدور چنين رائي چه بوده واصلا پرونده از نظر مدارک چه کم و کسري داشته ولي هر چه خواهش و تمنا کردم چيزي بهم نگفتند به نظر مي رسه که بيشتر هواي متهمين را دارند تا ما مالباختگان را!
ديروز در دادسرا پيرمردي شهرستاني را ديدم که توان راه رفتن را هم نداشت و تازه از قضيه با خبر شده بود و براي شکايت آمده بود کاش بوديد و مي ديديد که چه طور و با چه لحني با او حرف ميزدند. يک تکه کاغذ را به دستش گرفته بود و از اينجا به آنجا ميرفت و اصلا نميدانست که چه کار بايد بکند. از ديروز تا حالا چهره ي رنج کشيده ي اين پير مرد از ذهنم پاک نميشود. ولي ايمان دارم که خداوند از هر کسي که به هرشکل مسئوليتش را در رسيدگي به اين پرونده انجام ندهد انتقام سختي خواهد گرفت. (735485) (moderator18)
 
ر.ف
۱۳۹۱-۰۱-۲۳ ۲۲:۲۵:۰۶
براي من هم راي منع تعقيب از دادسرا آمده بود که علت آن عدم احراز سمت شاکي عنوان شده بود بعد از نشان دادن کپي مدارک پرونده به يک وکيل فهميدم که معني اين راي اين است که دادگاه من را به عنوان مالک نمي شناسد البته من سند منگوله دار در اختيار دارم که به نام کارمند اداره ي برق است سند به واسطه ي دو وکالتنامه به من منتقل شده است که دادگاه آن را به رسميت نمي شناسد چون برگه ي وکالت با مالکيت فرق دارد. و دادگاه تنها کسي را مالک ميشناسد که سند به نام خودش شده باشد و يا مبايعه نامه ي معتبر در دست داشته باشد نه وکالت نامه. آن طور که وکيل به من گفت مي بايست يک دعواي حقوقي جديد را براي احراز مالکيت از طريق دادگاه هشتگرد مطرح کنيم تا بعد از حکم دادگاه مبني بر تشخيص مالکيت تازه بتوانيم به عنوان شاکي براي گرفتن زمينهايمان اقدام کنيم. در ضمن وکيل ميگفت بهتر است اعضايي که راي مشابهي از دادسراي خارک دريافت کرده اند به طور هماهنگ و به صورت جمعي اين کار را انجام دهند. (736730) (moderator18)
 
Amir
United States
۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۰۴:۵۵:۳۵
خدا را شاهد میگیرم من زندگیم همین سرمایگذاری هست و بس ... من هیچی برای از دست دادن ندارم، (827487) (moderator19)
 
hadi
۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۰۵:۰۹:۳۸
همه سرمایه چندین سالل کار کردنم را به هزار امید و آرزو در این زمینها سرمایه گذاری کردم و متاسفانه به باد رفت.
مسئولین فکری بکنند (827493) (moderator19)
 
حسن فاز5 بلوک3
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۲-۳۱ ۲۳:۴۷:۱۱
سلام به همه - اگه هنوز از اون همه شاکی کسی مونده باشه ! البته هم حق دارن با این سرعت رسیدگی پرونده که قوه قضائیه داره انجام میده دیگه روحیه و دل و دماغی واسه کسی باقی نمی مونه !! اینقدر کشور امن شد تا اینکه دزدها هم حسابی احساس امنیت کردن و افتادن به جون مردمی که کم از جون واسه این آقایون که در راس قوه قضائیه نشستن مایه نذاشتن . من خودم چند تا از اعضای نزدیک خانوادم شهید یا جانباز شدن و اگه قرار بود به کار ما که از قشر کم درآمد هستیم اینطور رسیدگی بشه چه نیازی بود به این همه ایثارگری . . . - امید وارم مسئولین مربوطه کمی بخودشون بیان حداقل بخاطر نزدیکی به انتخابات هم که شده یه حرکت مثبت و امید وار کننده ای بزنن تا کور سوی امید ما خاموش نشه .
من یکی از مالباخته ها هستم که هنوز هم مستاجرم و با هزار بدبختی تونستم سال 86 مبلغ 20 میلیون تومن وام و ... جور کنم و یک قطعه زمین از دست دوم بخرم و هنوز باید چهار سال دیکه قسط بدم ماهی حدودا 220 هزار تومن هروقت موعد دادن قسطم میرسه هم خودم و هر اطرافیان بهم میخندن شما فکر کنید ببنید تو دلشون بهم چی میگن ... تازه این وضعیت تا چهار سال دیگه هم ادامه داره امید وارم بالاخره مردی از خویش برون آید و کاری بکند (1344278) (alef-15)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۰۳:۰۰:۱۰
سلام به خدا الان تو تنگنام محتاج نون شبم خدایا کاری کن که به مالمون برسیم با ای قطعه زمین چه ارزوهایی برا بچه هام تو ذهنم داشتم (4471599) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
رویای یک سرمایه گذاری وکابوس یک کلاهبرداری
 
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته