نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 178167
آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۷
گروه صنعتی ایران خودرو پیش فروش با قیمت قطعی برخی محصولات خود را آغاز کرد.


به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ بنا بر اعلام گروه صنعتی ایران خودرو خودروهای پژو ۴۰۵ GLX با ترمز ضد قفل و ایموبلایزر با ایربگ با قیمت ۲۳ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان و پیش پرداخت ۲۱ میلیون و ۴۱۰ هزار تومان، خودرو پژو جی ال ایکس دوگانه سوز- کلاس۱۲- با قیمت قطعی ۲۵ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و پیش پرداخت ۲۳ میلیون و۲۸۰ هزار تومان به صورت محدود آماده واگذاری است.

 
 از خانواده خودرو سمند نیز سمند SE - کلاس ۲ - با قیمت ۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و پیش پرداخت ۱۹ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان، خودرو سمند LX با کیسه هوای راننده و رینگ فولادی- کلاس ۳۱- با قیمت قطعی ۲۵ میلیون و ۵۰۰ و پیش پرداخت ۲۲ میلیون ۹۵۰ هزار تومان، سمندLX EF۷ با ایربگ و رینگ فولادی - کلاس ۸- با قیمت ۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار و پیش پرداخت ۲۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، سمند ال ایکس EF۷ پایه گازسوز با کیسه هوای راننده و رینگ فولادی- کلاس ۶- با قیمت قطعی ۲۷ میلیون و ۵۰۰ و پیش پرداخت ۲۴ میلیون ۷۵۰ هزار تومان، به صورت محدود واگذار می شود.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۱:۵۲:۰۶
نماینده های مجلس کلاه خودشونو بندازن بالاتر کاسبی شون هم گرفت (1132176) (alef-10)
 
محسن
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۲:۰۰:۵۶
خواهش میکنم یه فکری به حال کسایی که 9 ماه پیش ماشین پیش خرید کردند بکنید . این خیلی ظلمه جواب اعتمادتو اینجوری بدن . کاش همون موقع از بازار یه خودرو صفر می گرفتم .اون موقع که بازار اینطوری نبود (1132201) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۲:۳۸:۴۷
هر کسی که ثبت نام کنه واقعا به حق مردم جفا کرده، نخرید تا کارخانه های نامرد ورشکسته بشوند. (1132272) (alef-10)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۳:۳۴:۲۸
صدرصد با شما موافقم (1132425) (alef-10)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۲:۴۳:۵۹
دستشون درد نکنه با کدوم پول اون هم ریال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1132283) (alef-10)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۲:۵۱:۰۲
ممنون (1132302) (alef-10)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۲:۵۱:۰۷
ملت غیور باید در مقابل این سیاست بیخردانه که چنین قیمتها را به بالا کشیده به ایستند خرید به هیچ وجه این باید یک شعار باشد (1132304) (alef-10)
 
Egypt
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۳:۱۴:۵۱
اينقدر قيمت ها رو بالا بردن كه ديگه پيش فروش قطعي مي كنند
يعني به قيمت بازار سياه ماشين رو دست مردم مي دهند.
آفرين بر دولت عدالت محور مهروز (1132364) (alef-10)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۳:۱۸:۰۹
سایت تابناک چند وقت پیش مطلبی از یک خبرنگار هلندی زده بود که سطر اخرش خیلی باحال بود( دولت ایران همه مبادی ورود کالا رو بسته تا تولیدات خودش رو به بالاترین قیمت به ملت خودش بفروشه ) آیا انسانیتی که به ما در طول سی و اندی سال وعده داده شده بود اینه؟؟؟؟بخاطر خودرو که آن هم مدلی که در اروپا جزو بازیافتی محسوب میشه به بالاترین قیمت به ولی نعمت خودشون فروخته بشه؟؟؟ بخاطر برنج هندی آن هم به قیمت بالا تو صف چند ساعته ....بقول سید احمد خمینی که فرموده بودند همه بی عرضگی خودتون رو به حساب دشمن نگذارید (1132372) (alef-10)
 
مشتری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۳:۴۳:۱۶
افرین بر دولت خدمت گذار که ماشین آشغال را به قیمت بالا دست مردم عوام میدهد

نخرید سزای گران فروشی نخریدن است (1132455) (alef-10)
 
جوادی
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۳:۴۶:۳۳
ایران خودرو نمی تواند به تعهدات گذشته خود عمل کند ، آنوقت چگونه می خواهد این همه خودرو را به بازار عرضه کند.
هدف این اطلاعیه ،فقط و فقط جمع کردن پول مردم است تا بتوانند عیدی ، پاداش و حقوق کارمندان خود را پرداخت نمایند. وگرنه هرکس به اینها پول بدهد ، پولش را آتش زده است. (1132470) (alef-10)
 
ناصر
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۴:۰۲:۵۳
با سلام ، چهاردهم آبان ماه 91 یکدستگاه تندر90 از طریق اینترنت با قیمت مصوب سازمان حمایت از مصرف کننده (21میلیون 40 هزار تومان) ثبت نام نمودم و مبلغ 15 میلیون تومان را نقدا پرداخت نموده ام وتحویل خودرو اسفند ماه 91 میباشد در زمان ثبت نام قیمت آزاد در بازار( 24میلیون 500 هرار تومان ) بود لذا بنده به خاطر قیمت مناسب و به اندازه توان خرید و همچنین اعتماد به ایران خودرو ، از بازار آزاد به قیمت 24 میلیون و 500 هزار تومان خریداری نکردم . الان تکیف بنده که 4 ماه پول خود را در اختیار شرکت ایران خودرو قرار دادم و خودرو را از بازار آزاد خریداری نکردیم و به خودروساز اعتماد کردیم چه خواهد شد؟ آیا این ظلم بزرگی در حق مشتری نیست؟ در کجای دنیا چنین چیزی ممکن شده؟ چطور ممکن است خودروی 21 میلیونی مصوب سازمان حمایت در زمان ثبت نام و قیمت آزاد آن که 24 میلیون تومان بوده را به قیمت 36 میلیون 860 هزار تومان تحویل نمایند !!! چرا سازمان حمایت از مصرف کننده و وزارت (صنعت ، معدن و تجارت) تکلیف کسانی که قبلا خودرو پیش فروش کرده اند را مشخص نکرده است . (1132517) (alef-10)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۴:۰۳:۱۶
واقعا باين قميت بسيار متاسفم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ (1132519) (alef-10)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۴ ۱۴:۱۱:۲۸
همه شون دستشون تو يه كاسه است يكي ميگه نميگذاريم قيمت را بالا ببريد يكي تكذيب ميكنه وزير هم سكوت و در نهايت هم كه مي بينيد قيمت ها را ، اين است مفهوم خدمت به مردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1132556) (alef-10)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته