توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508764
آزمون: سوری‌ها به ما فحش ناموسی می‌دادند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۸
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: یک لحظه غفلت کردیم و گل تساوی را در دقایق پایانی دریافت کردیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، سردار آزمون بعد از تساوی ایران مقابل سوریه عنوان کرد: متاسفانه در دقایق آخر بازی تمرکز نداشتیم و همین کافی است تا گل بخوریم. یک لحظه غفلت کردیم و فوتبال همین است.

او درباره لغو جشن صعود ایران بیان کرد: این‌ها همه به دلیل بی برنامگی است. ابتدا گفتند قرار است آتش بازی داشته باشند، اما در آحرین لحظه گفتند AFC اجازه نداده است. آن‌ها می‌توانستند از اول این را بگویند و بازیکن‌ها را منتظر نگذارند.

مهاجم تیم ملی فوتبال تاکید کرد: متاسفانه به ما بازیکن‌ها احترام نمی‌گذاند. ما باید چه کار می‌کردیم؟ شما دیدید وقتی از کره جنوبی به ایران آمدیم چه کار کردند.

آزمون همچنین در مورد وقت‌کشی سوری‌ها تصریح کرد: کل عرب‌ها اینطور هستند و دوست دارند وقت تلف کنند.

او همچنین به رکورد شکست ناپذیری ایران اشاره کرد و افزود: رکورد نباختن به تیم‌های آسیایی پابرجاست و می‌خواهیم همین روند را ادامه دهیم.

بازیکن ملی پوش ایران درمورد پرداخت پاداش صعود نیز گفت: پاداش کجا بود؟ ما که ندیدیم!

آزمون همچنین درباره بی‌اخلاقی بازیکنان سوریه به خبرنگاران گفت: آن‌ها در مالزی هم به ما فحش ناموسی می‌دادند، اما به احترام آن ها، کاری نکردیم.

او در پایان در پاسخ به این پرسش که نظرش درمورد عدم دعوت از مسعود شجاعی به تیم ملی چیست گفت: نظری ندارم.
 
 
کلمات کلیدی : تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال سوریه+سردار آزمون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.