توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 176060
بودجه پیش بینی شده برای شهرداری در سال 92
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۸
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران از جمع بندی نهایی لایحه بودجه سال 92 شهرداری تهران خبر داد و گفت: بودجه سال 92 شهرداری تهران 12 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است که بدون تاخیر و بر اساس موعد تا پایان دیماه به شورای شهر ارائه می شود.

 
سید مناف هاشمی با بیان این مطلب گفت : بودجه سال 92 شهرداری تهران 12 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است که هم اکنون در مراحل پایانی جمع بندی است .

 
وی با اشاره به سیاست های در نظر گرفته در بودجه سال 92 شهرداری تهران اظهار کرد : ادامه بودجه ریزی عملیاتی ، پروژه های بزرگراهی ، اتمام پروژه های نیمه تمام ، مترو و آنچه که به عنوان دغدغه های اصلی مردم شهر تهران است از سیاست ها و اهدافی است که در این لایحه پیش بینی شده است.

 
معاون هماهنگی و برنامه ریزی شهرداری تهران خاطر نشان کرد : هم اکنون همه اقدامات مربوط به تهیه لایحه در جلسات مختلف با معاونان و مناطق انجام شده و درحال جمع آوری نهایی است .

 
هاشمی تصریح کرد : لایحه بودجه سال 92 شهرداری تهران طبق موعد تا فردا پایان دی ماه به شورای اسلامی شهر تهران برای بررسی در کمیسیون های مختلف شورا ارائه خواهد شد .
Share/Save/Bookmark
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته