نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 310609
«عبدربه منصور هادی» به «عدن» بازگشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۳
منابع رسانه‌ای از بازگشت صبح امروز رئیس‌جمهور فراری و مستعفی یمن به «عدن» خبر دادند.

به گزارش فارس، خبرگزاری فرانسه از بازگشت «عبدربه منصور هادی» رئیس‌جمهور مستعفی و فراری یمن به «عدن» خبر داد.

بر اساس این گزارش، وی اکنون عازم قصر «معاشیق» که نیروهای اماراتی آن را در عدن اداره می‌کنند، شده است.

پیش از این منابع آگاه خبر داده بودند که منصور هادی برای بازگشت به عدن با مخالفت «خالد بحاح» معاون اولش و نخست‌وزیر و دیگر معاونان و مشاورانش از جمله «محسن الاحمر»،«عبدالعزیز جباری»، «احمد بن دغر»، «ارشاد العلیمی»، «سلطان العتوانی»، «محمد الیدومی»، «محمد العامری»، «حیدر العطاس» و «یاسین مکاوی» مواجه شده است.

پیش از این هم بارها رسانه از اختلاف میان بحاح و هادی خبر داده‌ بودند به طوری که برخی منابع حمله ماه گذشته به محل اقامت خالد بحاح را به طرفداران منصور هادی نسبت داده بودند.

از سوی دیگر، طی روزهای اخیر اخبار منتشر شده در رسانه‌ها حاکی از طرح جدیدی از سوی سعودی‌ها است که در واقع یک تله برای رئیس جمهور فراری یمن به شمار می‌آمد.

چندی پیش مجتهد، فعال توئیتری که به انتشار اخبار سری از درون خانواده سعودی مشهور است خبر داده بود که عربستان با وجود ناامنی در عدن، منصور هادی را تحت فشار قرار داده تا وی به این شهر عزیمت کرده و به طور نمادین هم که شده این شهر را به عنوان پایتخت جدید معرفی کند و دولت در تبعید را تشکیل دهد همانطور که دو ماه قبل در مقطعی کوتاه این اقدام را انجام داد.
 
کلمات کلیدی : یمن، حوثی، منصور هادی
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۶ ۱۱:۳۵:۴۴
طبق اخبار خودمان ما فكر ميكرديم يمن دارد عربستان را ميگيرد (3330653) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.