نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 390205
۵ نفر در خزر غرق شدند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۱
به علت بی احتياطی و آشنا نبودن به فنون شنا پنج نفر از جمله دو کودک ۷ و ۹ ساله در دريا غرق شدند و جان خود را از دست دادند.

به گزارش میزان، به علت بی احتياطی و آشنا نبودن به فنون شنا پنج نفر از جمله دو کودک ۷ و ۹ ساله در دريا غرق شدند و جان خود را از دست دادند.

در ساعت ۳۵ دققه بامداد روز گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی شهرستان نور مبنی بر وقوع غرق شدگی در شهرک " هایگاشن " ماموران سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی به نام "رضا- ز" ۳۴ ساله اهل و ساکن تهران که برای شنا به خارج از طرح سالم سازی دریا رفته بود، غرق شد و جان خود را از دست داد.

در همین ارتباط در شهرستان بابلسر در ساعت ۹ و ۱۴ دقیقه صبح روز گذشته در سواحل این شهرستان، فردی به علت واژگونی جت اسکی غرق شد، همچنین در ساعت ۱۸ و ۲۸ دقیقه در پارکینگ دوم دو کودک به نام های" محمدرضا –ک" هفت ساله و" امیر حسین- ک" نه ساله به علت عدم آشنایی به فنون شنا غرق شدند.

براساس این گزارش، در شهرستان "جویبار" در ساعت ۱۶ و ۳۶ دقیقه فردی ۲۳ ساله حین شنا در آب بندان به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا غرق شد و جان خود را از دست داد.

پلیس همواره به شهروندان و مسافران در خصوص رعایت نکات ایمنی در حین شنا در دریا هشدار می دهد ، اما برخی به علت بی احتیاطی و توجه نکردن به این هشدارها و شنا در مناطق ممنوعه، دچار سانحه شده و جان خود را از دست می دهند.
 
کلمات کلیدی : غرق شدگی+غرق شدن در دریای خزر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۹ ۱۴:۵۴:۲۳
دریای مازندران (3927541) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.