نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470602
هادی خامنه‌ای: ضمن احترام به نامزدهایی که اخلاق را لگدکوب نکردند، همه به روحانی رای دهیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۴
اعتماد نوشت: سید هادی خامنه‌ای، دبیرکل مجمع نیروهای خط امام طی بیانیه‌ای درباره انتخابات ریاست‌جمهوری از مردم خواست تا در ٢٩ اردیبهشت ضمن مشارکت گسترده در انتخابات ریاست‌جمهوری به حسن روحانی رای دهند.

متن اين بيانيه به شرح زير است:

«در روزهاي سرنوشت‌سازي قرار داريم. انتخابات مهم رياست‌جمهوري پيش روي ما است. رويدادي مهم و تعيين‌كننده براي امروز و فرداي همه ايرانيان. اين انتخابات گذرگاهي حساس و البته فرصتي ويژه است. فرصتي ويژه براي همه، از هر سليقه و گرايشي و با هر نقد و شكايتي. نبايد از كنار اين فرصت سرنوشت‌ساز آسان گذشت. بايد از آن بهره برد و از ميان دو آينده يكي را برگزيد. انتخاب ميان راه و بيراهه است. سخن از انتخاب راهي براي آينده ايرانيان و فرزندان‌شان است. بايد آگاهانه برگزيد. بايد به ياري عقل و تدبير و متانت و اخلاق آمد. بايد ماجراجويي و بي‌برنامگي و بي‌اخلاقي را رد كرد. بايد هشيار و خستگي ناپذير، بر نااميدي و كاهلي دروني غلبه كرد.

هموطنان! بدانيد و بدانيم كه اين‌بار غفلت، هزينه‌اي بسيار سنگين‌تر از گذشته خواهد داشت. اينجانب ضمن احترام به نامزدهاي حاضر در صحنه و سپاس از كساني كه تلاش كردند و صادقانه سخن گفتند و اخلاق را لگدكوب نكردند؛ با تكيه بر شناخت حاصل از فعاليت سياسي در سال‌هاي دور و نزديك و با توجه به مخاطرات بزرگ داخلي و خطرات خارجي كه كشور و نظام را تهديد مي‌كند و ضمن تشكر از تلاش‌هاي برادر عزيز آقاي مهندس جهانگيري، از همگان مي‌خواهم براي آرامش و شكوفايي بيشتر كشور و براي عزت و سربلندي ايرانيان، به جناب حجت‌الاسلام والمسلمين حسن روحاني راي دهند. اين امر براي پيشگيري از تكرار اشتباهات گذشته و پيشگيري از بازگشت هيجان و شتابزدگي كه خسارت‌هاي جبران‌ناپذيري براي كشور و نظام و مردم داشت، ضروري و حياتي است. پيشرفت و آباداني كشور، نيازمند آرامش و امنيت و ثبات در داخل و تجربه و زيركي و عقلانيت در روابط خارجي است. تحقق اين امر جز با سپردن كار به مرداني كارآزموده و توانمند ميسر نيست.»
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + هادی خامنه‌ای + روحانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۹:۴۴:۰۶
آزموده را آزمون خطاست (4332401) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۱:۴۰:۴۷
بله نباید به تفکری که با حاکمیت 8ساله براین کشور و با وجود درآمدهای افسانه ای نفت، کشور را به لبه پرتگاه کشاند مجددا اعتماد کرد! (4332863) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۵:۵۶:۰۰
نه که الان مشکلات حل شده درامدهای افسانه ای به سفره مردم امده.البته جسارت نشه به سفره عده ای همچون دارودسته ح ف امده (4333943) (alef-11)
 
Norway
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۲۰:۳۴:۵۷
كدوم درآمد افسانه اى؟ رفيقتون باعث تحريم نفت شدند، يادتونه؟ (4335434) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۶:۰۸:۳۰
بله واقعا این درامدها افسانه ای شده چون دفعه قبل دوره آقای خاتمی و حدود 11 سال پیش این قیمت نفت و این درامدو تجربه کردیم. خود اقای احمدی نژاد میگفت نفت دیگه زیر 100 دلار نمیاد. حالا این افسانه محقق شده (4338515) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۱۶:۳۹:۵۴
زنده باد روحانى (4334221) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.