توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489909
بسته شدن بزرگراه نیایش با واژگونی تریلی حامل سنگ ۲۰ تنی
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از واژگونی یک دستگاه تریلر حامل سنگی ۲۰ تنی در بزرگراه نیایش خبر داد.
 
به گزارش فارس، سید جلال ملکی در این باره گفت: در ساعت 5:19 صبح امروز حادثه واژگونی تریلر حامل سنگ در مسیر شرق به غرب برگزراه نبایش زیر پل سئول به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان 2 ایستگاه را به همراه 2 دستگاه جرثقیل سنگین سازمان به محل حادثه اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل افزود: پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه تریلر ماک در حال حمل سنگ 20 تنی بوده که ناگهان راننده به دلیل نامشخصی کنترل وسیله را از دست داده و در خط سرعت واژگون شده است.
ملکی با بین اینکه در پی این حادثه قطعه سنگی 20تنی از کامیون جدا و به کف بزرگراه افتاده بود، گفت: در جریان این حادثه بخش زیادی از بزرگراه مسدود شده بود که با همکاری عوامل پلیس راهور مسیر تردد خودروها مسدود و به سمت دیگر هدایت شد تا عملیات با سرعت بیشتری انجام شود.
 


سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه به دلیل ساعت وقوع حادثه و خلوتی معابر خوشبختانه حادثه ثانویه‌ای رخ نداد، ادامه داد: راننده تریلر درون کابین محبوس شده بود که عوامل آتش نشانی وی را از کابین خارج و در حالی که از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شده بود، برای انتقال به بیمارستان به مراکز درمانی تحویل دادند.

وی اضافه کرد: پس از آن آتش نشانان با استفاده از جرثقیل قطعه سنگ رها شده را به روی تریلری دیگر منتقل کرده و پس از بازگرداندن تریلر واژگون شده به حالت اولیه در ساعت 10:40 به عملیات خود خاتمه دادند.

به گفته ملکی علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : بزرگراه نیایش +واژگونی تریلی +سنگ ۲۰ تنی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.