نظر منتشر شده
۴۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469505
جریمه کردن ماشین حامل آقای فرماندار مأمور پلیس را نقره‌داغ کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۶
مأموری که قصد اعمال قانون خودرو حامل بخشدار و فرماندار ملایر را داشت بعد از «درگیری لفظی» با بخشدار، «مجروح» شده است؛ مجروحیتی که علی‌رغم گزارش رسانه‌ها مبنی بر زیرگرفتن مامور پلیس، آقای فرماندار دلیلش را پریدن مامور بر روی خودرو وی می‌داند.

به گزارش تسنیم، روز جمعه خبری در فضای مجازی و برخی رسانه‌های کشور منتشر شد که حاکی از زیرگرفتن مأمور پلیس توسط خودروی حامل فرماندار ملایر و بخشدار جوکار بود؛ ماجرایی که به دنبال تلاش مأمور پلیس راهنمایی و رانندگی برای اعمال قانون خودروی حامل آقایان فرماندار و بخشدار به دلیل تخطی از سرعت مجاز آغاز شده بود و نهایتاً نیز به زیرگرفتن مأمور پلیس ختم شد.

اما برخی از رسانه‌ها در تشریح جزئیات این درگیری عنوان کردند: «چند روز پیش خودروی حامل فرهاد جهانیان بخشدار جوکار در مسیر همدان به ملایر حدفاصل ازندریان به سمت جوکار به علت سرعت غیرمجاز توسط مأمور راهنمایی و رانندگی متوقف شد.

مأمور وظیفه شناس از راننده مدارک ماشین را طلب می‌کند اما راننده می‌گوید این ماشین فرماندار ملایر است، مأمور به تخلف ماشین اشاره می‌کند که با سرعت غیرمجاز حرکت کرده، در این حال فرهاد جهانیان بخشدار جوکار از خودرو پیاده شده و ادبیات ناشایستی به کار برده و می‌گوید مگر نگفت ماشین فرماندار است و می‌افزاید: قوانین برای عوام‌الناس است نه رجل سیاسی!

«مأمور به این رفتار اعتنایی نکرده و برای اعمال قانون مقابل خودرو می‌ایستد اما بخشدار جوکار پشت فرمان رفته با فشار دادن پدال گاز با سرعت به مأمور کوبیده و او را روی کاپوت انداخته و حدود صد متری جلو رفته و با ترمز مأمور روی زمین به کناری می‌افتد؛ سپس خودرو بی‌توجه به مأمور متواری می‌شود.»

اما به دنبال انتشار این خبر، بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی نسبت به این جمله نقل شده از سوی بخشدار که عنوان کرده بود «قوانین برای عوام‌الناس است نه رجل سیاسی!» واکنش نشان دادند و نسبت به این نگاه مسئولان دولتی به قوانین انتقاد کردند.

از سوی دیگر نیز سردار تقی مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا نیز صبح روز گذشته در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با تأیید این خبر گفت: برای فرماندار ملایر و بخشدار جوکار در فرماندهی انتظامی استان همدان پرونده تشکیل شده است ولی هنوز گزارش‌های تکمیلی این ماجرا به دست من نرسیده است.»

این در حالی است که سرهنگ محمدی رئیس پلیس پاسگاه جوکار با تاکید به اینکه مامور پلیس مذکور در هنگام اعمال قانون خودرو حامل بخشدار و فرماندار، مجروح شده است گفت: مامور ما مجروح شده و من نمی‌خوام جزئیات آن را بگویم چراکه پرونده در دادسرای استان همدان در حال رسیدگی است و او در حین انجام وظیفه بوده و این مشکل به وجود آمده و هیچ شکی در آن نیست.

اما فارغ از تمام این اتفاقات و نقل قول رئیس پلیس پاسگاه جوکار و حتی اظهارات سردار مهری رئیس پلیس راهور ناجا در خصوص این ماجرا، روابط عمومی فرمانداری ملایر با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به این خبر واکنش نشان داد و آن را تکذییب کرد. در این اطلاعیه آمده است: «با توجه به درج خبری کذب در وب سایت‌ها و فضاهای مجازی مبنی بر درگیری پلیس راه مستقر در منطقه  جوکار با راننده اتومبیل حامل فرماندار ملایر و بخشدار جوکار در تاریخ 96/2/4،از آنجا که پلیس راه خودرو مذکور را به دلیل سرعت غیرمجاز متوقف کرده و ظرف چند دقیقه موضوع مرتفع شد، متأسفانه از سوی اشخاص و گروه‌های افراطی و فرصت طلب با نشر کذب موضوع مذکور قصد تشویش اذهان عمومی را دارد، انگیزه نشر اینگونه اخبار کذب از سوی مراجع ذیصلاح تحت پیگیری است.»

این تکذیب درگیری، در حالی است که حتی فرماندار ملایر نیز این ماجرا را تأیید کرده و مجروح شدن مأمور پلیس را در درگیری لفظی با بخشدار عنوان کرده و در تشریح جزئیاتی از این درگیری که پس از متوقف کردن خودرو حامل وی و بخشدار از سوی مأمور پلیس پس از تخطی از سرعت مجاز به وجود آمده به خبرنگار رادیو گفته است: وقتی مأمور پلیس خودرو را متوقف کرد  من داخل ماشین بودم و بخشدار پیاده شد و تأکید داشت که مأمور پلیس هر چه زودتر اعمال قانون را انجام بدهد تا به جلسه برسیم؛ مأمور پلیس گفت شما؟ آقای بخشدار گفت من بخشدار هستم و او گفت باید خودرو توقیف شود و بخشدار گفت چرا؟ و آن مأمور هم شروع به هتاکی کرد و حتی گفت من شما (بخشدار) را عزل می‌کنم؛ او گفته بود چون مدارک خودرو را همراه ندارید باید خودرو توقیف شود ولی ما عجله داشتیم؛ لذا بخشدار سوار ماشین شد تا دنده عقب برویم و به جلسه‌ای که ساعت 2 بعد از ظهر داشتیم برسیم که مأمور پلیس راه خودش را روی کاپوت ماشین ما انداخت.

به هر حال اینکه درگیری لفظی آقای بخشدار با مأمور پلیسی که قصد داشته خودروی حامل وی و فرماندار ملایر را به دلیل تخطی از سرعت مجاز اعمال قانون کند چطور به مجروحیت وی منتهی شده و چرا باید یک مأمور پلیس خودش را روی کاپوت خودرو در حال حرکت بیندازد، موضوعی است که باید در مراجع قضایی مطرح شده و مسئولان درگیر این ماجرا پاسخگوی آن باشند ولی تکذیب‌های شتاب‌زده و انگ زدن برخی مسئولان دولتی به رسانه‌ها و خطاب کردن آن‌ها با عناوینی همچون «گروه‌های افراطی و فرصت طلب»، مساله‌ای است که شاید به گفتمان پذیرفته شده توسط این مسئولان تبدیل شده است.
 
کلمات کلیدی : حادثه + راهنمایی و رانندگی + سوانح رانندگی + زیرگرفتن مأمور پلیس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۰۲:۱۷
کاملا مشهود است که دارو دسته بخشدار..البته با عرض معذرت..دروغ میگن...من که یک شخص معمولی هستم هروقت هم خلاف کرده ام پلیس با احترام برخورد کرده...... (4321572) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۰۲:۵۷
موضوع مناظره این هفته آقای قالیباف هم جور شد خداروشکر دیگه چیزی داره واسه حمله به روحانی!!! (4321573) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۰۷:۵۲
روحانی مشکریم (4321582) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۱۴:۰۰
قانون برای همه است هیچکس تافته جدا بافته نیست و هیچکس از قانون بالاتر نیست باید با این فرد مغرور خودشیفته به شدت برخورد بشه (4321594) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۱۷:۱۰
بايد به شدت با فرماندار و بخشدار برخورد كرد (4321597) (alef-11)
 
برای وطنم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۴:۰۵:۲۸
باسمه تعالی
حرفهای فرماندار سرشار ار تناقضه. امیدوارم مسئولان قضائی فقط به خاطر برای رضای خدا و مردم کشور به این پرونده رسیدگی کنند نه چیز دیگر. (4322086) (alef-11)
 
العبد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۱:۳۹:۰۱
بخشدار و فرمانداری که قانون و مجری قانون را این گونه با بی شرمی زیر پا له می کند ( البته با فرض درستی سناریو اول ) آیا استحقاق آن را دارند که خود مجری قانون در حفاظت از آرای مردم باشند ؟
چگونه می توان آن ها را امانت دار و نه خیانت کار به آرای مردم دانست؟!! (4323612) (alef-11)
 
حمید
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۱۷:۱۱
سناریوی اول باور پذیر تره تا داستان فرماندار...... (4321598) (alef-11)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۳۳:۴۶
در هر کشوری دیگری بود ، این دو نفر فوری از مقامشون عزل می شوند
تخلف سرعت بالا ، همراه نداشتن مدارک ، زدن مامور پلیس راهنمایی و رانندگی ، دروغ گفتن به رسانه ها ، بهانه جلسه دولتی جهت توجیه تخلف
(آخه کدوم ماموری خودش را روی کاپوت ماشین می اندازد ؟ ) (4321644) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۳۸:۳۹
1 دقیقه سکوت برای ملت ایران (4321652) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۴۲:۳۸
وزارت كشور سريع اين فرماندار بيخرد را بركنار كند و همينطور مامور وظيفه شناس را ارتقاء
درجه دهد اين كارى است كه در همه كشورهاى متمدن و مردم سالار انجام ميشود و حال كه كشور ما مدعى مردم سالارى دينى هم است بايد سريعتر و شفافتر و قاطع تر با اين مسائل برخورد
شود .، (4321663) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۵۳:۰۰
آقای فرماندار! اعمال قانون مهم تر است یا جلسه ساعت ۲ شما؟
جناب روحانی مچکریم. (4321694) (alef-11)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۳:۴۴:۳۵
جالبه
گفته اعمال قانون کن زود بریم! یعنی ممکن است دوباره سرعت غیرمجاز بریم!!


یک بار بنده، میخواستم قبل از ساعت 6.سی دقیقه صبح از منطقه زوج و فرد بگذرم. جایی که خلوت بود گردش ممنوع رفتم.
مامور محترم هم از قضا دیر رسیده بود و روبه روی من من را دید و جریمه کرد

برای گفتن همین که زود جریمه کن بروم، بعدها دیدم که 3 نمره منفی هم برایم نوشته!!
روز بعدش ساعت 8 صبح در اوج شلوغی دیدم همان ماشین راهنمایی رانندگی از همان گردش ممنون، گردش کرد و رفت. خداییش انصاف نبود.

خلاصه، من راضی نیستم قانون برای من باشد ولی برای دیگران نباشد (4322006) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۱:۵۴:۱۳
مامور دیوانه نیست که خود را به مهلکه بیاندازد. روزانه دهها خودرو را متوقف می کند (4321698) (alef-11)
 
على
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۲:۰۱:۱۶
يادم مى آيد در چند سال پيش رييس پليس سيدنى به جرم روشن كردن موبايل در هواپيما دو هزار دلار جريمه شد، راستى چرا در بلاد كفر همه عوام الناس هستند؟!!! (4321717) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۲:۱۴:۵۹
خوبه فرماندار ملايره رييس جمهور بود چيكار ميكرد! (4321755) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۲:۲۰:۴۶
وقتی کهتران بر مهتران............. (4321770) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۲:۳۴:۳۳
عوام رو درست گفته قانون مال افراد ضعیف است (4321814) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۲:۳۴:۵۹
فرماندار و بخشدار هر دو باید بلافاصله از کار برکنار و تحویل مقامات قضایی گردند و پرونده آنان بدون نوبت مورد رسیدگی قرار کرفته و بخاطر جرم عمدی (زیر گرفتن ماًمور پلیس حین انجام ماًموریت) شامل مجازاتی خیلی بیشتر از حد برای مردم عادی شوند. از نوشتار بالا بر می آید که بخشدار و فرماندار حقیقت را نمیگویند و برای لاپوشی جرم انجام شده دست به دروغگویی زده اند. اینچنین افرادی از هر طیف سیاسی لیاقت پست و مقام هر چند رده پایین در کشور ما نیستند. (4321816) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۲:۳۶:۰۸
کدوم عقل سلیم باور میکند ماموری که میتواند جریمه کند، حتی اگر خدای ناکرده آدم بد نیتی هم باشه چندین جریمه بنویسه، جانش را به خطر بیندازد. (4321819) (alef-11)
 
H
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۲:۳۹:۵۲
این مسعولین زمانیکه یک پیشوند مدیریتی به امانت وموقت بهشان اضافه میشود ،خودشان را فراقانون می دانند وجای تعجب اینکه یکسره قانون قانون میکنند ،اینانی که در خصوص حداقل ها ی الفبای مسعولیت که تبعیت از قانون است توجیه نیستن. ،،، چرا و توسط چه کسانی به کار گمارده شده اند...آقا حالا که تابع قانون نیستید و هیچ کسی را مانع اعمال خود نمی‌بینید ،بیایید یکدفعه کل ملت را زیر بگیرید تا ما دیگر از زجر شنیدن اینگونه اعمال راحت شویم ....اصلا گیریم که مامور قانون مانع شده شما مگر مجازید ایشان را زیر بگیرید ....خدا به ما کمک کند ... (4321824) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۲:۵۲:۵۹
قانون برای عوام الناس است...یعنی قانون برای ضعیف و ندار است ن صاحب نام و ثروتمند..,
شرم آوره (4321855) (alef-11)
 
ل
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۲:۵۹:۰۵
پلیس نماینده مردم و مجلس برای اعمال قانون است ...اگر پلیس امنیت نداشته باشد پس چه کسی امنیت دارد (4321864) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۳:۰۲:۳۵
برگ سیز گمرک دارد .عوارض ورود کالا را هم پرداخته .تازه برند وارداتی مجوز داشته. مشکل مرتفع است. (4321874) (alef-11)
 
ع
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۳:۰۹:۲۷
حتی خودروی رییس جمهور آمریکا هم ملزم به ایستادن در عوارضی برای پرداخت عوارض است چرا که به همه القا شود هیچ استثنایی در قانون نیست اما...ما قبلا فکر می‌کردیم مامورین قانون توسط برخی افراد قانون شکن درتهدیدند اما ظاهراً تهدید محدود از جانب ایشان نیست...مجریان قانون باید حمایت شوند ...حمایت و حمایت (4321894) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۳:۴۱:۵۳
تهین به پلیس توهین به شخصیت خود بی شخصیتشان است. برکنارشان کنید و رسوای عالمشان کنید. (4321995) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۳:۴۶:۲۰
قانون مداری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 (4322014) (alef-11)
 
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۴:۰۰:۳۵
درود بر مامور وظیفه شناس (4322064) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۴:۰۰:۴۱
اصلا بیخود کرده بدون مدارک شناسایی اومده تو جاده.
برای همینه که رتبه فساد ایران در دنیا بالاست دیگه. (4322066) (alef-11)
 
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۴:۲۱:۱۱
آقای روحانی بیایید و کاری را برای ارتقای فرهنگ مردم انجام بدهید.
بعد از اثبات این قضیه، این اشخاص را (هر دو نفر) از کار برکنار کنید تا مردم ببینند که از نگاه شما و نظام اسلامی همه در برابر قانون یکسان و برابرند.
خواهش میکنم (4322150) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۴:۲۴:۳۸
زود اعمال قانون کن ما کار داریم .... ادبیات 4 درصدی ها..... (4322160) (alef-11)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۵:۱۴:۰۱
واقعا متاسف ام برای خودم ومردم عوام مملکت ام!!!!!!! (4322290) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۵:۱۵:۴۹
دوستان آقای روحانی هستند دیگه.. (4322293) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۹:۲۵:۵۷
آخه مرد مومن چه ربطى به روحانى داره ؟ مگه قراره هر مديرى تو ممكلت خطا كنه ، رييس جمهور را سرزنش كنن ؟ اگه حرف شما درست باشه كه هيچ رييس جمهورى تو هيچ جاى دنيا يك هفته هم نميتونه كار كنه . به فرض اينكه يه كسى خلاف كرده باشه بايد با خودش برخورد كرد ، نه اينكه بهانه اى بشه براى زير سوال بردن رييس جمهور .
گنه كرد در بلخ آهنگرى به شوشتر زدند گردن مسگرى
ضمنا آيا واقعا مي ارزه بخاطر كوبيدن كسى كه باهاش مخالفيم ، تا اين حد اخلاق و انصاف و عدالت رو زير پا بگذاريد ؟ (4323191) (alef-11)
 
پرهام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۵:۳۱:۳۴
محکی است برای مردم داری روحانی. رئیس جمهور به محض دریافت خبر باید دستور برکناری فرماندار و بخشدار را اعلام کند. (4322345) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۵:۳۴:۵۴
کلا این دولت همشون همینجور هستند.
اون از وزیر بهداشت اون هم از وزیر راه (4322355) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۵:۴۴:۳۵
واقعیت دولت را بیان کرده .مگر عقیده آقایان دولتی چیزی غیر این است؟ مگر حامیان دولت برای محاکمه مهدی هاشمی زمین و آسمان را به هم نریختند؟ (4322381) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۵:۴۶:۲۷
حالا هرکی ندونه فکر می کنه تو جلسات آقایان چه اتفاق مهمی قراره بیفته که حتی حاضر شده جان پلیس را به خطر بیندازد. (4322386) (alef-11)
 
بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۷:۳۷:۵۵
یه روزی قرار بود که اینا خدمتگزار ملت باشن
الان شدن ارباب ملت (4322817) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۷:۴۶:۲۸
اونهایی که لایکهای چند صدتایی برای دولت میزنند کجان از عملکرد مقام عالی دولتی ملایر دفاع کنن ، چرا باید مامور خاطی با سر و بدن بزنه به کاپوت ماشین فرماندار؟ (4322844) (alef-11)
 
ی
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۰۵:۵۹:۳۹
کیه که سر و بدنش رو به کاپوت ماشین بزنه ،بلکه ماشین متخلف بوده که با سرعت و به عمد به پلیس حمله ور شده و سر و بدن پلیس خدمتگذار به کاپوت ماشین خورده و البته مشروعیت سمت‌ها به قانونمندی و رعایت قوانین است نه اینکه یک مسعولیتی به شما داده باشند و هر کاری خواستید با مردم و پلیس بکنی ...مشروعیت و موجه بودن سمت بر مبنای قانونمندی است ،حد ومرز موجه و خاطی بودن یک مسعول قانون است (4324355) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۰:۳۱:۴۵
به دولتی ها محدود نمیشه! یه حراستی، یه امنیتی، یه مقام قضایی، یه مقام شهرداری... همه مقامات خودشون رو بالاتر از قانون میدونند. باید همه کلاس آداب اجنماعی برن قبل از اینکه پست بگیرن! تازه همه اینا به تایید نهادهای نظارتی ....ه تعیین میشن و .... (4324991) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۷:۵۹:۴۶
قدرت قانون
از چرچیل نخست وزیر انگلستان در ایام جنگ جهانی دوم ُ پرسیدند که آیا می دانستی فاتح جنگ خواهی شد؟ پاسخ داد با یک حادثه ساده پی بردم که جنگ را خواهیم برد.
شرکت در جلسه‌ای حیاتی در راس ساعتی معین الزام‌آور شد. چرچیل می‌گوید: به علت اشتغال به کارهای دیگر چند دقیقه مانده به جلسه به راننده‌ام گفتم مرا فوری به محل جلسه برساند. راننده مسیر کوتاه اما ورود ممنوع را انتخاب کرد. وسط خیابان ناگهان افسر راهنمایی‌ و رانندگی قبض جریمه به دست در حین بمباران پیدا شد و دستور توقف داد. راننده گفت: «نخست‌وزیر است و به جلسه محرمانه‌ای می‌رود و باید در راس ساعت به جلسه برسد و به همین دلیل از خیابان ورود ممنوع استفاده کردم».
افسر با خونسردی گفت: «هم ماشین و هم نخست‌وزیر و هم وظیفه‌ام را خوب می‌شناسم».
چرچیل از افسر می‌خواهد تا جریمه را به نام او بنویسد اما افسر می‌گوید: «جریمه متعلق به راننده خاطی است و باید نام وی نوشته ‌شود اما شما می‌توانید شخصا پرداخت قبض را بر عهده بگیرید».
با تسلیم قبض، چرچیل دستور دور زدن را به راننده داد چرا که نمی‌توانست اجازه دهد در خیابانی که ورود ممنوع است حتی پس از جریمه حرکت داشته ‌باشد، وقتی راننده مشغول دور زدن شد چرچیل با لبخندی خاص سیگار برگش را روشن کرد و گفت: «جنگ را می‌بریم ... !!» راننده گفت: «قربان، جریمه شدیم، زیر بمباران ماندیم، به جلسه نمی‌رسیم، افسر راهنمایی اجازه نداد چند قدم دیگر جلو برویم که به موقع به جلسه برسیم و شما از پیروزی می‌گویید؟!»
چرچیل پاسخ می‌دهد: «جنگ را می‌بریم، چون قانون حاکم است و خیابان‌های لندن به رغم بمباران سنگین دشمن با قانون اداره می‌شود».
چرچیل درست پیش‌بینی کرده بود. (4322886) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۱۹:۳۵:۲۰
مگر بخشدار هم رجل سیاسی حساب می شه!!!!! (4323222) (alef-11)
 
Malaysia
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۰:۳۶:۳۱
با رجال سیاسی متخلف در هر مقامی برخورد کنید. نگذارید اینهمه بین مردم مسئولان فاصله بیفتد! (4323476) (alef-11)
 
Switzerland
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۰:۴۷:۳۹
ابن روزها همه به خود حق می وهند به فرماندار و بخشدار و استاندلر و وزیر و رییس جمهور حمله کنند.
به نطر تا مدتی مقامات بلید مواظب خود باشند. چون انگار هیچ پتاهی ندارند (4323496) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۲:۳۱:۵۸
الحمدلله که مثل کشور سوئد ، همه در برابر قانون برابرند !!!!! (4323765) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۷ ۲۳:۲۰:۱۷
کمپین قانون برای همه. به این پست رای دهید (4323895) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.