نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 402409
رئیس فناوری اطلاعات مرکز
10 گیگ اینترنت رایگان جایزه شرکت در سرشماری اینترنتی
بخش دانش و فناوری الف،24 مهر95
رئیس مرکز فناوری اطلاعات گفت: با هماهنگی به عمل آمده با وزارت ارتباطات حداکثر ۱۰ گیگ اینترنت هدیه به هر آی پی شرکت کننده در سرشماری اینترنتی تعلق میگیرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۳
حسین تهرانی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده با وزارت ارتباطات با شرکتهای خدمات دهنده اینترنت برای اهدای دو گیگ اینترنت رایگان به مشارکت کنندگان در سرشماری اینترنتی گفت: این هماهنگی با همه اپراتور ها انجام شده است و شکل عمومی دارد.

وی افزود، به این ترتیب مشارکت کنندگان می‌توانند به انتخاب خود از دو گیگ  اینترنت اهدایی به شکل موبایلی یا  ثابت( ADSL) استفاده کنند.

این مقام مسئول ادامه داد،  کسانی که ثبت نام اینترنتی انجام داده اند، باید وارد وب سایت شرکت خدمات دهنده اینترنتی شده، کد آماری و تعداد اعضای خانوار خود  را وارد کنند. این اطلاعات از طریق وب سرویس مرکز امار تایید شده و 2گیگ اینترنت به فرد تعلق میگیرد.

حسینی با اشاره به توافق با وزارت ارتباطات برای شروع اهدای دو گیگ اینترنت به مشارکت کنندگان در سرشماری از روز شنبه گفت:  این موضوع به این معنی نیست که کل فرایند از روز شنبه آغاز شود و ممکن است برخی شرکتهای خدمات دهنده اینترنتی با چند روز تاخیر این فرایند را تکمیل کنند.

رئیس  مرکز فناوری اطلاعات مرکز آمار با اشاره به تعلق گرفتن حداکثر 10گیگابایت اینترنت به" آی پی" هایی که از آن اقدام به تکمیل اطلاعات در سایت سرشماری می‌شود، گفت: شرکتهای خدمات دهنده اینترنت برای جلو گیری از برخی سو استفاده‌های  احتمالی این پیشنهاد را مطرح کردند.

حسینی در رابطه با پرداخت هزینه 2گیگ اینترنت به شرکتهای خدمات دهنده گفت: مسلما اجباری در کشور برای بخش خصوصی وجود ندارد و بنده دقیقا نمیدانم وزارت ارتباطات چگونه با این شرکتها برای پرداخت هزینه این طرح هماهنگی کرده است.

وی افزود: در برخی مناطق ممکن است افراد دسترسی به اینترنت نداشته باشند و با مراجعه به کافی نت ها یا دفاتر پیشخوان دولتی میتواند فرایند مشارکت در سرشماری اینترنتی را انجام دهند که از این طریق برای این دفاتر درآمد زایی نیز محقق می‌شود.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ اینترنت رایگان
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۴ ۱۶:۳۰:۳۱
من اینترنتم نامحدوده برای همین تو سرشماری شرکت نمی کنم مگر اینکه سرعت دانلودم رو از 30 کیلوبیت بر ثانیه به یک مگ افزایش بدن. :) (3973679) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۲۴ ۲۱:۱۰:۲۴
جایزه های یک میلیون تومانی چه شد! (3974054) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۷ ۱۷:۱۰:۰۰
میگن باید کد آماری رو به اپراتور خطمون بفرستیم. یعنی ب چه شماره ای؟ من همراه اولم (3977993) (alef-1)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۷ ۲۳:۳۷:۳۰
برای خط adsl رو تلفن ثایت باید چکار کرد ؟چه جوری تعلق میگره؟ (3978413) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.