توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442207
شکایت حسین فریدون از 34 نماینده مجلس
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۹
سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت:‌ نامه جدید حسین فریدون و شکایت از 34 نماینده که اواخر هفته گذشته به این هیأت ارسال شده را ممکن است خارج از دستور بررسی کنیم.

به گزارش فارس، محمدجواد جمالی نوبندگانی نماینده مردم فسا و سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان درباره شکایت نمایندگان در این هیأت، اظهار داشت: اخیرا نامه شکایت حسین فریدون برادر رئیس‌جمهور از علیرضا زاکانی، الیاس نادران و جواد کریمی‌قدوسی به این هیأت ارسال شده است.

وی افزود: به گفته هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی نامه دیگر حسین فریدون که هفته گذشته در صحن علنی مجلس قرائت شد اواخر هفته گذشته به این هیأت ارسال شده که به دلیل پایان هفته هنوز فرصت بررسی آن و اینکه به این هیأت ارسال شده است یا خیر را نداشتیم.

سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: در صورت ارسال نامه جدید حسین فریدون و شکایت وی از 34 نماینده مجلس دهم، احتمال دارد نامه وی را خارج از دستور هیأت نظارت بررسی کنیم.

جمالی‌نوبندگانی در خاتمه عنوان کرد که جلسات هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان به صورت مرتب چهارشنبه هر هفته برگزار می‌شود.
 
 
کلمات کلیدی : پرونده شکایت + حسین فریدون + سخنگوی قوه قضاییه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته