نظر منتشر شده
۱۱۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 213300
تماس 2 میلیاردی از وزارت راه برای دادن رشوه به نماینده مجلس/ قول نوبخت برای برخورد قاطع
بخش داخلی الف، 6 بهمن 92
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۷
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۳گفت: قبل از تشکیل جلسه از وزارت راه با من تماس گرفته و اعلام کردند در صورت تصویب افزایش پیشنهادی که امروز درباره اعتبار وزارت راه داده شده؛ مبلغ ۲ میلیارد تومان به حوزه انتخابیه شما پرداخت خواهد شد.

به گزارش «الف»، ظهر امروز و طی برگزاری جلسه تلفیق بودجه سال ۹۳ محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس در مخالفت با پیشنهاد افزایش اعتبار وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: قبل از جلسه عصر امروز از طرف وزارتخانه شخصی با من تماس گرفت و گفت در صورت رای آوردن افزایش تخصیص اعتبار به این وزارتخانه، مبلغ ۲ میلیارد تومان به حوزه انتخابیه شما اختصاص خواهیم داد.

وی ضمن انتقاد از وجود این رویه زشت در دولت و تلاش برخی عناصر برای تطمیع نمایندگان خواستار برخورد قاطع دولت با این افراد شد.

در این نشست بلافاصله محمد باقر نوبخت به نمایندگی از دولت ضمن تشکر از بیان این موضوع و همچنین مناعت طبع ایشان، درخواست اعلام نام فرد تماس گیرنده از سوی دولت را کرد و گفت: اینجانب از سوی ریاست محترم جمهوری اختیار تام در برخورد با اینگونه موارد فساد در بدنه دولت را دارم و حتما با فرد تماس گیرنده و روسای وی برخورد خواهد شد.

در ادامه محمد قسیم عثمانی طی نامه کتبی مراتب را به اطلاع وی رساند تا نوبخت ضمن رسیدگی به این ماجرا، دستور عزل و برخورد با خاطیان را صادر کند.

به گزارش «الف»، وجود نمایندگانی پاک دست و ضد فساد در برخورد با مفسده و در پی آن برخورد قاطع دولت با اینگونه زیاده خواهی ها از سوی افراد و دستگاه های خود، به طور حتم زمینه ساز مبارزه اساسی با پدیده زشت فساد در تمامی سطوح خواهد شد.
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۳۱:۱۸
خدا قوت به این نمایندگاه ضد فساد و تقدیر از اقدام عاجل جناب نوبخت
به طور قطع این موارد انگیزه بقیه برای مبارزه با فساد را افزایش داده ضمن آنکه هزینه بروز فساد را به مراتب بالا می برد
تشکر از الف بابت انتشار این خبر به صورت سریع (1933523) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۴۸:۱۰
ضمن تقدير از اين نماينده كه كارتهاي هديه !! را قبول نكرد خواستار رسيدگي به تخلفات فاسدان كه در بدنه دولت و رشوه بگيراني كه در مجلس هستند ، هستيم. (1933571) (alef-13)
 
دانشجو
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۶:۳۴:۵۵
چرا می خواهید مثل همیشه فرافکنی کنید ، این دولت مشکل دارد قبول کنید و پای اشرافیون را دوباره باز نکنید ...
آهای شمایی که تا دیروز برای مستضعفان اشک تمساح می ریختید...آهای کسانی که دیگران را متهم به کاسب تحریم می کردید ...آهای مدعیان مبارزه با ویژه خواری... (1933680) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۰:۱۹:۴۰
آهای دانشجو
فساد در تمام دولت ها هست ولی مهم برخورد با اون هست در 8 سال گذشته کسی جرات برخورد با آنرا نداشت و بعد از پایان دولت یکی یکی داره رو میشه ولی حالا خدا رو شکر از کوچکترین تخلف نمیگذرند. (1934124) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۰:۰۵:۲۷
عجب !!!!! اینها همه از کرامات دولت خاتمی و هاشمیه عزیز... (1934453) (alef-10)
 
عرفان
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۲:۵۶:۵۶
سلام/ در 8 سال گذشته مهمترین برخورد با فساد طرح یارانه و کارت سوخت بود

که باید در این دولت جدید و دولتهای قبلی(قبل از دکتر مردمی نژاد) مسولین این

اعتراف به هوش و ذکاوت دولت 8 سالی که شما اشاره فرمودین نموده اند و اعتراف اونها رو شما میتونین از عدم توقف این 2 طرح عظیم لمس کنید. والسلام (1934539) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۱۰ ۱۲:۱۲:۰۵
يارانه و كارت سوخت چه ربطه به فساد داره؟ اونا نوعي بي عدالتي بود . فساد به كارت هاي هديه چند صد ميليوني ميگن كه از معاون رييس جمهور گرفته تا نماينده مردم كه با حمايت از يك مدير فاسد دريافت مي كنند. (1941033) (alef-10)
 
محمود امیری
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۱:۵۲:۳۱
بازمانده های احمدی نژاد را که بدون هیچ توجیه علمی و غیر قانونی وارد وزارت خانه ها رسیدند . بیرون بریزید تا بیش از این برایتان دام نگسترانند.
آقای نوبخت بدون هیچ اغماضی حتی اگر وزیر هم بوده باید عزل شود. (1934250) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۳۰:۱۳
باسلام خدمت خوانندگان عزیز
خیلی جالبه اولا" رشوه به فرد برای طمیع شخصی نبوده
ثانیا باتوجه به کمبود اعتبارات برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و شروع پروژه های جدید طبیعتا" دستگاههای اجرایی بزای افزایش ب بودجه با نماینگان لابی میکنند
ثالثا" ایکاش نمایندگانی و مدعیان مبارزه با فساد اون وقتی که میلیاردها تومان از بیت المال را که در قالب کارت هدیه و پول نقد دریافت میکردند فریاد مبارزه با فساد را سرمیدادند نه الان که بر فرض صحت هم تازه بودجه عمرانی یک حوزه انتخابیه در قالب طرحهای عمرانی ودر چارچوب بودجه و با نظارت دستگاههای نظارتی مثل دیوان محاسبات افزایش خواهد یافت
رابعا" باتمام این تفاسیر برخورد این دولت و دولت قبلی در نحوه برخورد با موضوع از زمین تا آسمان هفتم است
خامسا" ...... (1934327) (alef-13)
 
سینا
۱۳۹۲-۱۱-۰۹ ۰۸:۱۳:۲۲
من با این دوست عزیز موافقم :
1- کدام رشوه مگه به خودش دادند ؟ قول تخصیص اعتبار به منطقه ای که رشوه نیست
2-بعد هم وضع ممکتی که غنی ترین ذخایر رادارد به لطف دولت احمدی نژاد به کجا رسیده که برای تخصیص اعتبار باید وزارت خانه با نماینده کارت هدیه نگیر لابی کند
3- نماینده ها هم سعی کنند آبروی رفته را با اینگونه شانتاژها نخرند که همین مقدارآبرو هم به باد می رود. (1938725) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۵۴:۱۴
عزیزم دولت هر مشکلی دارد قبول ولی باید پیگیر نمایندگانی که کارت هدیه از مرتضوی گرفتند هم باشیم و نگذاریم فراموش شود. فساد فقط در قوه مجریه و دولت نیست قوه مقننه رو هم دریابید. تا وقتی جائی و کسی مستعد گرفتن رشوه نباشد کسی جرات پیشنهاد رشوه ندارد و دادن این پیشنهاد خودش نشان دهنده موضوعی دردناک است. (1934369) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۳:۲۵:۲۸
هنوز مدیران احمدی نژادی زیادی در بدنه دولت هستند که باید بروند (1934406) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۰:۰۸:۲۵
من به روحانی رای ندادم .
ولی به حرفهای این نماینده هم نمیشه صددرصد اعتماد کرد !
تا دیروز یعنی یه رشوه هم به اقای عثمانی نشده بوده که ایشون بگن ؟!!!!!!!!!!!!! یه دفعه امروز به ایشون رشوه دادن ?!
وایشونم یه دفعه احساس تکلیف کردن که این مطلبو تو صحن بگن ؟!حالا تو خلوت نمیشد ؟!باید علنی میکردن ؟! (1934458) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۸:۴۰:۲۲
آهای دانشجو!
کاسبان تحریم دیگر جایی در آینده سیاسی ایران نخواهند داشت و به حول قوه الهی که در مردم نیروی بی مثالی ایجاد میکند همه کاسبان تحریم و فتنه را نابود خواهیم کرد. (1934640) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۹ ۱۹:۴۰:۴۵
بود سوختنی میاد (1940167) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۹:۴۷:۳۵
این اقدام بی شرمانه که اگر درهرجای دنیا اتفاق می اقتاد بلافاصله وزیر مربوطه از کار برکنار می شد، نه اینکه فقط به توبیخ فرد تماس گیرنده خلاصه کرد.

زیرا تجربه نشان داده که او را توبیخ می کنند و سپس در محل دیگری با پست بهتری بکار می گیرند.
همانطور که بسیاری از مدیران احمدی نژاد پس از آنهمه شاهکارها! هم اکنون در سازمانها و شرکتهای مهم اقتصادی وابسته به دولت مشغول کار هستند.

فرد تماس گیرنده، نماینده وزارتخانه راه مسکن و شهرسازی بوده و مسلما تصویب بودجه متوجه شخص وزیر و مدیران رتبه بالای آن بوده است.

آقای روحانی که امید ما برای احیای دولت پاک در کشور بودند، با این واقعه تلخ، به شکلی برخورد کنند تا رسانه های بیگانه از فردا برای ما مجددا قلم فرسایی نکنند.
استهلاک وقت و زمان برای رسیدگی و یا توجیه موضوع، فرصت به ضدانقلاب برای داستانسرایی خواهد داد.
از این نماینده غیور متشکرم و دستشان را می بوسم. (1934074) (alef-13)
 
ایران بانو
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۱:۱۸:۳۹
نه عزیزم...اینکه مورد مهمی نیست که بخوان حضرات استفا بدن....فقط آقای قالیباف بیچاره به علت باز نشدن نردبام آتش نشانی باید استفا میداد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1934523) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۱:۲۹:۵۷
عزيز دلم نخواسته كه به خود نماينده بده اين پولو. قرار بوده در قالب اعتبارات استاني مبلغي به شهرستان اختصاص داده بشه تا با موافقتنامه عمراني و با نظارت دستگاه هاي نظارتي نظير ديوان محاسبات و سازمان بازرسي و... هزينه كارهاي عمراني شهرستان بشه اين كجاش فساده؟!!!! اين لابي ها از قديم بوده و هست. فساد اينكه كه به اين نماينده اعلام مي‌شد مثلا 100 ميليون تومان كارت هديه تحويلت مي ديم كه مثلا راي به فلان لايحه بدي (1934526) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۱:۳۷:۲۰
متر و ترازوی شما برای سنجش مقدار "بی شرمی" چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این که شخصی از وزارت خانه ای پیشنهادی به یک نماینده ای میدهد که "اگر پیشنهاد افزایش بودجه، 2 میلیارد تومان از آنرا به طرح های عمرانی حوزه تو اضافه میکنیم" اقدمی بی شرمانه است یا دادن و گرفتن کارت هدیه؟؟؟

و در ترازوی بی شرمی سنجی شما، کدام کفه می چربد؟؟؟

و یا تهمت های دروغ و "بی شرمانه" خواندن های دروغی، خود عین بی شرمی نیست؟؟؟؟؟ (1934530) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۷:۳۲:۵۵
خب اگه تماس گیرنده از دولت مهر بود چی (1934580) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۰:۵۰:۱۹
بازمانده های احمدی نژاد در ادارات که به پخش کردن چک و کارت هدیه به نمایندگان عادت کرده اند باید پاکسازی شوند . (1934171) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۴:۱۰:۲۹
لطفا حول نشید و به جمله خوب دقت کنید " در صورت تصویب افزایش پیشنهادی که امروز درباره اعتبار وزارت راه داده شده؛ مبلغ ۲ میلیارد تومان به حوزه انتخابیه شما پرداخت خواهد شد " شاید برای اطلاع رسانی به ایشان بوده که بدانند در این بودجه 2 میلیاردش به حوزه انتخابی ایشان اختصاص دارد. نگفته اند که دو میلیارد به شما میدیم...تازه خدا وکیلی با 2 میلیارد در یک حوزه چه کار میشه کرد...زور بزنی دو کیلومتر جاده آسفالته میشه. بنابراین ممکنه همچی تطمیعی هم در کار نبوده باشد. (1935408) (alef-13)
 
دانشجو
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۶:۳۱:۵۲
عجب چه دولتی شده این دولت آنهم در این مدت ...
اون از رانت 650 میلیون یورویی اینم از این پیشنهاد رشوه ..
پس منظور از مبارزه با ویژه خواری ، ویژه خواری یه عده خاص بود...
اینم از کسانی که دیگران را متهم به کاسب تحریم می کردند...
اینم از کسانی که برای مستضعفان دل می سوزاندند تا با بهانه ای شود برای مذاکره با آمریکا...
حالا بازهم داریم به این نتیجه می رسیم که اگر مجلسی همسو با این دولت سر کار بیاید چه بر سر این اقتصاد کشور خواهد آمد... (1933666) (alef-13)
 
حق
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۷:۴۱:۴۸
حتم دارم این فردی که تلفن زده از بقایای دولت احمدی نژاد است میگید نه حالا ببینید (1933835) (alef-13)
 
ایران بانو
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۱:۲۰:۲۰
لطفا فرافکنی نکنید.......مردم رو احمق فرض نکنید........... (1934524) (alef-10)
 
عرفان
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۳:۰۰:۱۸
اسم دادین حق!!! به ناحق مواظب باش تهمت نزنی!!! (1934541) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۷:۳۳:۰۸
دقیقا (1934581) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۱:۴۲:۰۰
وجود موارد فساد امری اجتناب ناپذیر است. مهم این هست که برخورد صورت بگیرد نه خط قرمز ترسیم شود که مفسدان رشد کنند! جناب نوبخت مچکریم. (1934235) (alef-13)
 
یکنفر از مردم
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۳:۰۸:۵۸
دانشجوی عزیز! فرد مذکور مانند فرمندار اهواز از عقبه های دولت محبوبت آقای احمدی نژاد است! چرا چشم بر حرکت اصولی آقای نوبخت میبندی و ارث دولت قبلی را به ناف دولت فعلی میبندی! عزیزم کمی به ارزش پول ملی و گرانی های کمرشکن آن دوره بیاندیش. (1934386) (alef-13)
 
دوست مهربان
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۳:۱۴:۲۸
خب هرچه باشه در بدنه این دولت از دولت قبل مدیران زیادی پا برجا هستند خدا قوت به این دولت که سیاه نمایی نمی کند و با آن برخورد میکند ابتدا بگذارید مدیران دولت قبل اتوبوسی بروند بعد ... (1934392) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۰۴:۱۰
کجایش فسا است؟ طرف گفته اعتبار را بیشتر کنید تا دو میلیاردش را به حوزه خودتان بدهیم. یعنی اصرار وزارت راه بر افزایش اعتبار، برای جیب خودشان است یا برای توسعه راههای کشور؟ چرا همه چیز را با هم قاطی می کنیم؟ این کجایش فساد است که سرو و صدا به راه انداخته اند؟ (1934278) (alef-13)
 
سهراب
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۷:۴۰:۰۲
متن را با دقت بيشتري بخوانيد حوزه انتخابيه اين نماينده محرومترين منطقه كشور است .آن مقام دولتي گفته اگر وبدجه پيشنهادي وزارتخانه اشان تصويب شود اين مبلغ را به حوزه انتخابيه اين نماينده اختصاص ميدهد يعني هنگام توزيع استاني بودجه اعتبار استان اين نماينده را افزايش ميدهد .اين نميتواند پيشنهاد رشوه تلقي شود. (1934586) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۷:۵۶:۴۸
البته با یک گل بهار نمشود. (1934601) (alef-10)
 
رضا
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۱:۱۱:۳۵
هرچند برخورد با فساد جای تشکر داره ولی در نظر داشته باشید شاید منظور شخص تماس گیرنده این بوده که در اثر افزایش اعتبار وزارت راه و شهرسازی مبلغ 2 ملیارد هم به طبع این افزایش، به اعتبار حوزه انتخابیه ایشان افزوده خواهد شد. لطفا سریع قضاوت نکنیم. (1934970) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۳۲:۰۸
آقایان افراطی طرفدار دولت هم تحویل بگیرن و باز شروع به فرافکنی کنند!!!

هنوز مونده که خیلی چیزها روشن بشه.... (1933524) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۴۹:۱۱
برو بابا
از همون بازمونده های قبلی بوده احتمالا اومده خودشیرینی کنه دیده نه انگار انی دولت با اون دولت خیلی فرق داره
برا همین ادما باید داس دست این دولت باشه (1933575) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۶:۴۴:۳۵
حالا گیرم ایشون اومده خودشیرینی کنه ، این آقای دولتی چرا پیشنهاد رشوه داده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1933701) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۹:۱۱:۳۸
کسی از دولت قبل هم مگه مونده همه رو که عزل کردند...! (1934014) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۹:۳۷:۴۱
مساله فساد مساله هر دولتی هست.
مهم این هست که اولا اهمیتش توسط دولت درک بشه و دوم این که دولت راه مبارزه ساختاری رو با اون بلد باشه. (1934059) (alef-13)
 
کریم همکار
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۴:۱۴:۳۹
هر دولتی نه!.سیستم های کشورهای مختلف از نظر درجه فساد رده بندی شده اند.مثلا دولت نروژ وفنلاند قابل مقایسه با ایران نیست . (1934548) (alef-10)
 
حمید رحیمی نژاد
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۱:۲۲:۵۳
به عنوان یک دانشجوی حقوق عمومی می گم که عامل اصلی فساد ساختار مبهم پیچیده و کم بازده اداری ایران هست و تا این ساختار اصلاح نشه فساد به وفور هست متاسفانه دولت تدبیر و امید نه تنها هنوز کاری برای مبارزه ساختاری نکرده بلکه لایحه ی قانون عام اداری ایران که در دولت قبل و با همکاری قوه ی قضائیه تدوین شده بود و تا حدی می تونست این بی سر و سامانی رو پایان بده را رد کرد (1934999) (alef-13)
 
نکته سنج
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۶:۳۷:۳۵
دوست عزیز! رفتار آقای نوبخت با حرکات مسئولین دولت قبل در موارد مشابه را با هم مقایسه کن تا یکطرفه به قاضی نرفته باشی! (1933688) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۸:۲۰:۴۴
راستی کاش کارتهای هدیه نمایندگان در زمان دولت قبل نیز به زودی این خبر رسانه ای می شد (1933920) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۷:۳۴:۳۴
تو فعلا رو شدی حسابی خدای ماهم بزرگه هر که حرف بزنه شما بهتره سکوت کنید و غصه بخورید (1934584) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۴:۰۸:۵۱
مگر شما قبلا توجه کرديد که کارتهاي هديه ميگرفتند وبه کسي نمي گفتن وبي سروصدا ميخوردند به اسم مردم حالا اين گفته براي استان حداقل گيرنده مشخص ومحل هزينه هم مشخص است پس شما توجه کن (1935401) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۳۲:۲۸
این ها همون افراد دولتی هستند که گفته بودند نماینده ها روی وزرا فشار میارن که دنبال منافع شخصی خوشون باشند!!!؟ (1933525) (alef-13)
 
یکنفر از مردم
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۶:۳۸:۴۰
نخیر جانم بازمانده های دولت قبلند. (1933690) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۳:۰۹:۱۵
ازدولت قبل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3000نفر برکناری توی 5 ماه!!!!!!!!!! (1934388) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۰:۲۰:۴۴
از اون دولت 3میلیون هم کمه به خدا... (1934468) (alef-10)
 
نادر
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۳۲:۳۵
آقای نوبخت بهتر از خانه تکانی را از خود دولت شروع کنید!!!! (1933526) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۰۲:۵۷
اون موقع امثال شما میکنند تو بوق و کرنا که آی داس دست گرفت!
بدبختی یکی دو تا نیست که... (1934274) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۳۲:۵۰
خیلی جالبه این نماینده های پاک دست در دولتهای قبلی یا در مقابله با سایر مفاسد اقتصادی کجا بودند ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1933527) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۶:۳۲:۴۹
چیه از مبارزه با فساد ناراحت شدی ؟ (1933672) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۳۲:۵۶
منتظر واکنش دولت تدبیر و امید!!! هستیم .... (1933528) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۹:۱۵:۱۹
باش تا صبح دولتت بدمد (1934024) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۴۲:۳۲
امید که این عمل در سایر موارد از طرف 289 نماینده دیگر هم انجام شود. (1933556) (alef-13)
 
فرناز
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۵۳:۵۳
اميدوارم كه برخورد با چنين پديده هايي فقط محدود به توبيخ تلفن كننده ( كه احتمالا" يك كارمند جزء بوده) نشود. (1933587) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۵۴:۱۴
واقعا سقوط تا کجا این ها مسلمانند که این کار هارا میکنند باید یک انقلاب اداری با قوانین سخت درست شود ببینید وضع چقدر خراب است که رئیس دیوان عدالت اعلام میکند ورودی شکایات از ادارات به ده میلیون رسیده است یعنی هرج و مرجی که این ادارات درست کردند و بدون شک ناراضی کردن مردم را در پی خواهد داشت قدرت تمام ادارات را کم کنید و جلوی این بی قانونی و اعمال نفوذ ادارات باید گرفته شود (1933588) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۵۴:۵۱
البته دولت قبل از طريق تامين اجتماعي مستقيما به خودشون پرداخت ميكرد اما اين دولت هنوز حساب كار دستش نيومده كه شان نماينده رو حفظ كنه
در ضمن بي حيا به كسايي ميگن كه در حالي كه رىيس دولت قبل و رفتار هاش رو همه ميدونن براي موردي به اين شمل كه تازه دولت برخود هم ميخواد بكنه اينجوري ذوق ميكنن كه ديديد شما هم مثل ماييد
پناه بر خدا (1933590) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۶:۵۹:۳۴
عزیزم فساد در این دولت بوده ، این دولت رو بچسب ، البته فکر نکن دوران سازندگی و اصلاحات گل و بلبل بوده ... (1933741) (alef-13)
 
حاجی
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۵:۵۶:۱۶
قابل توجه دکتر روحانی لطفا رسیدگی کنید می ترسیم این دولت امید و تدبیر بشود مثل دولت عدالت محور قبلی (1933594) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۶:۳۲:۲۴
آقایان استعفاء استعفاء (1933669) (alef-13)
 
فضول
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۳:۱۰:۳۲
چشم! (1934391) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۶:۴۴:۴۰
حالا احمدی نژاد بود: به خط قرمز من نزدیک نشید که لیست رو درمیارم!!!!!! (1933702) (alef-13)
 
هموطن
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۶:۴۷:۴۸
درود بر جناب عثمانی....خانه تکانی دولت باید از راس بانک مرکزی شروع بشه و به وزارت صنایع و راه و اقتصاد و... ختم بشه... من به شخصه هر روز نسبت به روز قبل نسبت به دولت تدبیر و امید نا امیدتر میشم...یکی نیست بگه اینهمه امتیاز به غربیها دادیم چه تاثیری تو زندگی مردم داشت ..برای خودم متاسفم با این انتخابم (1933711) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۷:۵۹:۲۶
با این انتخابت یا با اون انتخابت اینطور که تو وزرای اقتصادی رو قطار کردی برای خانه تکانی معلومه انتخابت از اول کی بوده (1933876) (alef-13)
 
یه هموطن دیگه
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۸:۴۰:۳۷
منم پشیونم که به احمدی نژاد و جلیل رای دادم (1933951) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۳:۳۳:۰۹
باش تا امورات بگذرد برادر منم برات متاسفم (1934418) (alef-10)
 
حقگو
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۳:۳۴:۴۱
البته باید فایل صوتی ارائه بشه شاید این نماینده از رشوه بگیران تامین اجتماعی باشه و داره فرار به جلو انجام میدهد (1934419) (alef-10)
 
حمید رحیمی نژاد
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۱:۲۷:۴۲
جناب حق گو !! شما بی دلیل تهمت نزن اول برو ببین این نماینده کی هست بعد بگو چرا همش می خواهید به هر نحوی که شده دولت رو مبرا کنید؟ (1935013) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۴:۱۴:۳۵
داديم که شما به اينده اميدوارتر زندگي کني درضمن چيزي که بقول شما داده شد همان چيزي است که مقامات رده بالا که بيشتر از بنده وجنابعالي ميدانند موافقت کرده واعلام کردند که ايشان هم تاييد ميفرمايند پس اگر شما پيرو هستيد اجازه بدهيد کار نتيجه بدهد بعد قضاوت کنيد (1935415) (alef-13)
 
علی از مشهد
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۶:۵۲:۲۰
احسنت به نماینده محترمجناب آقای عثمانی عزیز (1933722) (alef-13)
 
عبدالله
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۷:۰۵:۰۵
ازاین نماینده واقعی ملت تشکر میکنیم امیدوارم علاوه بر برخورد قاطع وبازدارنده با فرد خاطی این نماینده محترم درصورت صحت گفتار مورد تشویق قرار بگیرد (1933756) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۸:۴۴:۱۴
چرا تشویق!!!
مگر قرار بوده رشوه بگیره که نگرفته.
نماینده ها باید امین مردم و راستگو باشند البته ذاتا" اینجور یباشند نه سیاسی ! (1934643) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۷:۰۹:۲۸
خدا کنه ریشه رشوه و فساد از مملکتمون برچیده بشه
هر چی میکشیم همه از فساد اداری (1933765) (alef-13)
 
ارمان
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۷:۳۲:۴۵
به نظر بنده اىن موضوع از مصادىق ارتشاواختلاس نىست, افزاىش اعتبارات ىک سازمان براى فعالىت بىشتر وتلاش براى سازمان متبوع اقدام ناشاىستى نىست اما بى عدالتى در تخصىص اعتبارات هم خوب نىست, متاسفانه در سالهاى اخىرشاهد اىن بى عدالتى در تقسىم اعتبارات عمرانى بىن استانها بوده اىم. (1933811) (alef-13)
 
محمد از بوشهر
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۷:۳۵:۴۸
اينجانب جناب دكتر عثماني را از زماني كه در دانشگاه آزاد بوشهر بودند مي شناسم. بسيار انسان شريف ، سالم و پاكي هستند. انشا الله سربلند باشند. (1933816) (alef-13)
 
شادی کاویانی
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۸:۲۶:۰۶
آقای عثمانی!! لطفا فکری به مشکلات و کمبودهای شهرستانتان رسیدگی کنید تا کل کل با این و آن!!!

باورکنید مردم شهرستان بوکان دیگه خسته شدند از کارهای این مسئولان شهرستانی!! الف جان زحمت نیست یکبار هم شده گزارشی در مورد وضعیت این شهر تهیه کن خالی از لطف نیست و قطعنا خط قرمز هم نیست.

باتشکر (1933926) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۱۸:۴۴:۲۰
شیر مرد
تو باید رییس مجلس باشی (1933962) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۰:۱۷:۲۱
مردم که در برابر دشمن خارجی 8سال از این مملکت دفاع کردنن با یک اشاره رهبر این مفسدان وغارتگران را میتوانند از ریشه نابود کنند ولی هیهات تا کی باید تحمل کرد وعده ای بی سرو پا ثروت های قارونی چپاول کنند ولی عده دیگری که قشر تحصیل کرده هم جزو انان است تماشا چی باشند ای مسئولین دلسوز نظام قبل از اینکه کار از دستتان خارج شود و فاجعه ببار بیاید اقدام کنید وجلوی برادر رفیق دوست ها شهرام جزایری ها ، مه افرید ها ، بابک زنجانی هاو....را بگیرید (1934119) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۰:۲۲:۳۸
ببینید من یکی از اهالی بوکان همشهری آقای عثمانی هستم واقعا باید به همچین آدمی افتخارکرد چون واقعا نمیدونید شما اونجا چه خبره یه جاده20کیلومتری 4سال طول کشیدتا آسفالت شد اونم لایه اولش وضع بیمارستانشو ببینید واقعا اسفناکه بازم درود به شرف اقای عثمانی (1934132) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۷:۲۸:۳۷
برادر من این پیشنهاد برای تلاش نماینده برای افزایش بودجه وزارت راه و به تبع آن آسفالت همون راه بوده که نه برای شخص نماینده این از کج فهمی بعضی هاست که فکر کردند رشوه به شخص نماینده داده شده ایکاش عثمان نسبت به کارتهای هدیه ای که به شخص نمایندگان از بیت المال که چه عرض کنم که از اموال. ودارایی های کارگران زحمت کش که عین حق الناس است فریاد بر می آورد نه اینکه از یک پیشنهاد کاملا" مرسوم که وزارتخانه ها برای افزایش اعتبارات انجام میدهند و کاملا" درجهت منافع مردم حوزه انتخابیه اش بوده صرفنظر کند! (1934576) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۸:۴۷:۴۱
مگر آقای عثمانی چیکار کرده. فقط وظیفه اش را انجام داده . آنقدر توی کشور خلاف شده که اینو در حد تشویق و تشکر میدونید در صورتیکه اگز پولی گرفته میشد از بابت بودجه عمرانی استانتان باید خرج میشد.یعنی برای آبادانی استانتان عزیزم.یعنی همان جاده زودتر از اینا آسفالت میشد. یعنی نماینده ها آنقدر غیر قابل اعتماد شده اند که باید در مسائل اینچنینی تشکر هم بکنیم!!!!! (1934648) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۱:۲۴:۲۸
فکر نمیکنین شاید این یک دسیسه باشه واسه تخریب کابینه دولت؟این تماس و این افشا یکم بوداره تو این گیرودار افشاگریها . یکم فک کنین ... (1934207) (alef-13)
 
ممیز
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۱:۲۸:۵۱
چند تا از این نماینده ها داریم؟ (1934218) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۱:۳۱:۵۷
این کارها که دیگه در دولت و در مجلس عادی است (1934222) (alef-13)
 
هادي
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۱:۵۳:۰۹
باتشكر از جناب آقاي عثماني بهترين راه براي اصلاح كشور واجراي بهتر قانون اصلاح سيستم اداري وبرخورد با كارمنداني كه بدتر از منافقين وضد انقلاب وبدتر از تحريم به اين نظام ضربه مي زنند بايد مسولين بصورت ناشناس ومخفي وبه عنوان ارباب رجوع به ادارات مراجعه كنند آنوقت متوجه خواهند شد كه چه خبره ؟ خيلي خيلي خيلي افتضاحه ومخصوصا دراين اوضاع وقتي اعتراض ميكني ميگن با اين حقوق ووضع اقتصادي بهتراز اين نميشه كار كرد برو به هركي دلت ميخواد بگو (1934253) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۱:۵۹:۳۵
انتخاب اقای اخوندی وسیف بزرگترین اشتباه دولت بودازابن دونفربعدهابیشترخواهیدشنیدمگراینکه سریعاعزل شوند. (1934265) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۰۷:۵۳
خوب دقت بفرمائید. پیشنهاد 2 میلیارد اعتبار به حوزه انتخابیه نماینده نه به شخص نماینده . ان شخص خواسته از این طریق اعتبار بیشتری برای وزارت راه کسب کند . اقای عثمانی کار خوبی کردند که نه پزیرفتند ...ولی این را هم مد نظر داشته باشید که این جرم با رشوه شخصی تفاوت دارد . (1934288) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۸:۱۲:۵۲
دقت نکردی که اون قبلیها هم کارت هدیه رو برا خودشون نگرفتند؟ برا حوزه انتخابیه بوده . یه بار دیگه آرشیو الف رو بخونی بد نیست! (1934611) (alef-10)
 
سید
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۲۴:۴۰
دلم نیومد بی تفاوت بگذرم! آخه عزیزان! اولا یه نماینده حرفی زده فرمایشش هم متین، اما آیا به صرف این گفته میشود کل مجموعۀ دولت را زیرسؤال بُرد!؟ ثانیا ایشونو نمیگم چون نمیدونم، اما هستند کسانی که بدلیل اینکه در ازای رأی به تصویب یک طرح،یا لایحه،پیشنهادهای چندده میلیاردی میدن و اگر مورد موافقت قرار نگرفت اینگونه سرو صدا بپا میکنن و قیافۀ حق بجانب میگیرن! اصطلاحا پیش میگن که پس نیفتن! خدا عالمع کی و با چه انگیزه ای زنگ زده و دقیقا موضوع از چه قراربوده،اما أقلابه این باباگفتن 2 میلیارد به حوزۀ انتخابیۀ ایشون(احتمالا جهت
اجرای طرحهای وزارت راه در آن حوزه) اختصاص میدن نه به شخص شخیص و ضد فسادشون! تاجایی که میدانم و احتمالامیدانید،این یکی ازمرسوم ترین روشهای چانه زنی نمایندگان با دولت برسراختصاص بودجه به حوزه های انتخابیۀ آنهاست، و نمیدونم چرا از دولتی که هنوز عمرش به 6 ماه نرسیده انتظار هست به یکباره تمام درهای رانت و فساد ورشوه و...روبااین سرعت ببنده!"پاکترین دولت" (!!!؟) نتونست جلوی فسادو بگیره،هرچی عمردولت بیشتر میشد "گندِفساد"بیشتر در میومد!
حیفه که ملتی مسلمانِ شیعۀ و دوستدرا أهل بیت،از دید جهانیان ملتی "دهان بین" با دلهایی مالامال از سوء ظن و تهمت و افترا به یکدیگر تلقی بشه...
بازخواست وتحقیق دقیق تاکشف عوامل هرگونه فساد، یافتن انگیزۀ واقعی آنان، (گاه هدف ازافشای فساد " ایجادحَرَج " وآبروریزی برای مسئول اوست) ودرصورت اثبات مجرمیت شخص، به شدت هرچه تمامتر مجازات شود تا عبرتی شود برای دیگران، ودرصورت اثبات برائت، تهمت زننده نیز درهرجایگاهی که هست به أشدّ مجازات برسدکه این هم درس عبرتی برای "متهم کنندگان به دروغ" شود...
خدا مبارزین واقعی بافسادرا درهرمقام و ازهرجناحی هستند،موفق و مؤید بدارد. الهی آمین (1934314) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۸:۱۱:۴۳
حالا هی دلت رو به این حرفها خوش کن. عزیز من کی از خواب بیدار میشی؟ (1934609) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۳۲:۱۷
کار بد از هر کسی بده.
الف جان اگر این کار در دولت احمدی نژاد صورت گرفته بود شما یک حدود یک ماهی سوژش میکردید. و به این راحتی ازش نمی گذشتید
با صداقتی که از جناب توکلی سراغ داریم از ایشون انتظار می ره همانگونه که به احمدی نژاد و خطاهایش می تاخت در دوران موسوم به تدبیر ساکت ننشینند (1934331) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۳۲:۴۰
احست به آقای نماینده محمد عثمان
و احسنت به الف و احمد توکلی (1934332) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۳۴:۴۵
دیگه دارید شورشو در میاریدا ! برخوورد با فساد با باند بازی و برخورد جناخی درست نمیشه - شما مال اون ها رو افشاي می کنید و اونها هم فساد شما ها رو می کنند ملت می دانند که فساد در کشور چقدر زیاده ولی شما ها هیچ وقت برای برخورد با مفاسد به جز بگیر ببند راه حلی ندارید تازه بگیر وببند هم وقتیه که پای تسویه حساب سیاسی پیش اومده باشه - راه حل برخورد با فساد فضای آزاداجتماعی و سیاسی و از ان مهمتر آزاد سازی اقتصادی از بخش دولتی و شبه دولتی است که شما با آن مخالفید پس خودتان منشاء فساد هستید - (1934338) (alef-13)
 
کریم همکار
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۴:۳۳:۰۳
این جزء معدود اظهار نظر های درست بود .اکثر اظهار نظر ها یک نوع قشون کشی طرفداران احمدی نژاد وروحانی است .به نظر می رسد که عده ای حرفه ای دارند مثبت های تنگ نظرانه شان را افزایش می دهند.با این سمت گیری ها مملکت درست نمی شود. (1934550) (alef-10)
 
سید
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۴۴:۰۶
اسامی نمایندگانی که از مرتضوی پول گرفتن را بگویید مردم تکلیف شان روشن خواهد شد در ضمن پاچه خواری نکنید (1934357) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۴۷:۳۳
بدور از هر گونه تعصب عقلانی فکر کنیم چطور کسی که برای بودجه وزارت خود رشوه پیشنهاد میکند که مسولیت بیشتر از انچه ردیف بودجه ای مشخص کرده ندارد البته باید پیگیری بشه ودر این مورد که دولت دست اندرکار است شفاف عمل کند (1934363) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۶ ۲۲:۵۹:۵۶
هر دم از این باغ بری می رسد ... تازه تر از تازه تری می رسد!!! (1934377) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۹:۲۵:۰۱
باغ نیست درختانش زقوم اند (1934691) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۶:۴۵:۲۶
آن فرد میگفت فلانی خط قرمز من است. این دولت می‌گوید خودمان برخورد قاطع می‌کنیم. این است فرق میان خود شیفتگی و نرمال بودن. (1934567) (alef-10)
 
عباس سعیدی
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۸:۰۸:۲۸
تشکر مضاعف از اینکه این برادرعزیز نماینده از برادران سنی مذهب واز منطقه کمتر توسعه یافته کشور یعنی کردستان در زمینه راه وترابری است وبه شدت به این گونه بودجه ها نیاز مندندبه دین لحاظ وبه خصوص به لحاظ دفاع ایشان از برنامه ها وطرحها ولوایح ملی در مجلس در دولت قبل وفعلی مایه مباهات هستند.
این رویه وروش بودجه ریزی وبودجه بندی که از اول انقلاب در دولت ومجلس باب شده ونمایندگان کمی همچون این برادر فقط مصالح ملی را مد نظر داشته اند باید مورد باز نگری اساسی قرار گیرد که مناطق محروم وکمتر توسعه یافته ، بنا برقابلیت ها واستعدادها از یک توسعه متوازن وسراسری برخوردار باشند تا مردم وکشور از پدیده شوم رشوه دهی ورشوه گیری /بده بستان و زیر میزی و رومیزی ودر نتیجه ناامنی /بیکاری /فقر / رانت خواری/ ویژه خواری و... راحت شوند به یاد دارم که در زمان معاونت مرحوم مهندس نراقی در شرکت ملی گاز ایران نماینده ای که در منطقه اش هنوز حط لوله انتقال گاز نداشت واصلاگاز رسانی در منطقه اش جزء برنامه نبود اصرار داشت که بایدشرکت طرح اجرای شبکه گاز را اعلام کند تا او هم به وزارت غرضی رأ ی دهد و.... (1934605) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۸:۳۹:۳۶
دست نشاندگان دولت عدالت محور و پاك، كمر همت را براي ناكامي دولت تدبير و اميد محكم بسته اند. آقاي دكتر توكلي عزيز شما كه دنبال حقانيت هستيد با درايت خود از فشار بر دولت براي تغيرات ضروري بكاهيد. (1934639) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۹:۰۱:۱۶
من التوفیق وزارت راه (1934661) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۰۹:۴۸:۵۵
گر حکم دهند که مست گیرند در شهر هرانچه هست گیرند (1934732) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۰:۰۲:۵۸
وای خانه ملت رو ببین. انتخابات بعدی باید با شکوه بیشتر برگذار شود مشارکت!!! (1934765) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۱:۲۹:۲۸
أفرين برنماينده حلال لقمه ونابودبادحرامي (1935015) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۲:۱۱:۳۷
نماينده محترم موفق باشيد
جناب آقاي نوبخت منتظر اعلام نظر جنابعالي هستيم (1935121) (alef-13)
 
تاجي
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۴:۵۳:۲۷
بابا عجب مجلسييييي!!!!!!!!!!!! ايول بابا
فقط من نميدونم نماينده ها چند مبليارد خرج براي تبليغات دارن ؟! البته 99% از نماينده هاي محترم
فقط من نميدونم چرا نمايده ها بعد از اتمام كارشون چند تا بانك رو ورشكست ميكنن اخه براي توليد خيلي زحمت ميكشن !
فقط من نميدونم ... وهزاران نميدونم ديگه هستش (1935491) (alef-13)
 
عليرضا . الف
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۵:۵۲:۵۵
نگاه كردن به اين هجم زياد قضاوت در اين زمان كوتاه واقعا دل هر انسان اندك خردمند رو به درد مياره .
چطور بي اطلاع اينگونه راحت قضاوت ميكنيد كسي كه تماس گرفته از معدود دردمندان و زحمت كشان وزارت راه با دهه ها سابقه خدمت و كوشش بي مزده كه توسط يه نماينده فرصت طلب اينطور تلاشش براي اخذ حداقل هاي بودجه اي به مسخره گرفته شده .
وقتي پول نباشه ساخت و ساز هم نيست پس طبعيه كسي كه دلش براي كار ميزنه براي دريافت بودجه بيشتر همه تلاششو انجام بده منتها اون نماينده موضوعو برعكس كرده و خودشو تلاش كرده مطرح كنه .
اول خبر رو ببينيم بعد تحقيق كنيم بعد اگر به يقين رسيديم نظر بديم . به نظرتون كدوم يكي از افرادي كه نظر دادن اينطور عمل كردن.
خدايا مار و به خودمون واگذار نكن (1935603) (alef-10)
 
عباس هشی
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۹:۱۶:۳۱
اقای دکتر عثمانی عزیز،
با سلام از شما قسیم وطنپرست جزاین انتظاری نبوده ونیست.من به داشتن دوست وهمکاری همچون شما افتخار میکنم. اما ایکاش اسم طرف پیشناد دهنده رشوه را هم میگفتید..
از شما به عنوان عضو هیئت 7 نفره تشجیص صلاححیت انتخاب حسابدارن رسمی انتظار دارم:
1. از انجا که این پست با حکم وزیر است و به نظر اینجانب با اصل استقلال حاکم بر وظیفه نمایندگی در تناقض است استعفا دهید .
2. از تداوم ظلم وتفعیض بر حوانان کشور در ازمونهای حسابدرای رسمی جلوگیری نمائید. زیرا که وظیفه نمایندگی شما نظارت بر اجرای قانون توسط قوه مجریه ،علی الخصوص در راستای انجام وظیفه نمایندگی در وزارت امور اقتصادی و دارائی است. .
3. از تداوم رویه غیر منطقی و تبعیض در انتحاب این جوانان واجد شرایط و با تجربه واقعی حسابرسی برای انجام وظیفه حسابدار رسمی برای نظام،جلو گیری نمائئید. زیرا خوب میدانید که وزیر محترم امور اقتصادی دولت قانون گریز حتی با دستور العمل شخصی خود اساس اتکا حسابدار رسمی به تجربه حسابرسی واقعی را ملغی نمود و عملا مدیران دولتی بدون سابقه کار حسابرسی واقعی با رانت تبعیض امیز قبلی " معاف از آزمون" به تعداد زیاد به عنوان حسابدار رسمی منصوب میشوند .
با تشکر عباس هشی- عضو هیئت علمی دانشکده حسابداری و مدیریت دانشگاه شهید بهشتی
( (1935964) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۸ ۱۳:۳۰:۳۲
آقای هشی عزیز
به نظرات ارزشمندی که همواره در الف منتشر می کنید احترام میگذارم
اما از آنجاییکه این نماینده عزیز و باشرف، از دوستان شما هستند شاید بهتر بود این مقوله غیرمرتبط با موضوع را در ارتباط شخصی با ایشان مطرح می نمودید تا اصل موضوع که بنظرم زیاده خواهی یک وزارتخانه از بیت المال است مخدوش نشود
با سپاس (1937248) (alef-13)
 
اکبرحسینی
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۲۰:۴۱:۵۱
iزمانی که در آن دولت مثل آب خوردن رشوه می گرفتند حضرات نمایندگان مهر سکوت بر لب زده وجرات هیچگونه برخوردی با آن را نداشتند. والا هرچه مطلب مندرج را مطالعه کردم نقش رشوه در آن نیافتم اگر هم اتفاق افتاده باشد که این بودجه نه به جیب نماینده خواهد رفت ونه از کیسه وزارت بخیشیده شده اعتباری هست برای مردم محروم کردستانمی باشد.چرا شلوغش می کنند. (1936074) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۲۲:۰۸:۴۰
مشت نمونه خروار است ... (1936173) (alef-10)
 
حسینی
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۲۳:۳۴:۴۹
قضیه آنقدر روشن است که نیاز به توضیح ندارد . فردی از وزارت راه و شهرسازی به جناب عثمانی تلفن زده و از لایحه دفاع کرده . از جمله گفته در آمد حاصل از تصویب این لایحه در هر منطقه ، متعلق به همان منطقه است . مثلا منطقه بوکان حدود دومیلیارد تومان از این محل برخوردار می شود .آقای عثمانی هم در توضیحاتش همین راگفته . که طرف گفته به حوزه انتخابیه شما 2 میلیارد تومان می رسد . آقای عثمانی اسم این را گذاشته تطمیع ! اگر آقای عثمانی اینقدر درک ندارد وای بر مجلس و وای بر مردم منطقه ! اگر نه درک دارد ولی محملی برای تسویه حساب جناحی پیدا کرده ، وای بر اسلام ! که به اسم او و مجلس اسلامی تا این حد حب و بغض ! از دولت و وزارت راه و شهرسازی می خواهم وارد این حاشیه ها نشوند . مردم موضوع را تا انتها می فهمند . بهتر است به جای هر پاسخی عین گفته اقای عثمانی را منتشر کنید و با افتخار بگویید ما از لایحه دولت دفاع می کنیم . (1936313) (alef-13)
 
کیوان
۱۳۹۲-۱۱-۰۸ ۰۳:۲۴:۳۳
جناب آقای محمدقسیم عثمانی نماینده محترم مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی
رفتار انسانی شما ما را یک ذره امید وار کرد که در ایران انسانهای سالمی نیز وجود دارندکه بتوان به آنها دل خوش نمود امیدوار روزی بهتر بود (1936431) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۰۹ ۲۰:۴۰:۰۱
من هر چي اين خبر رو مي خونم متوجه نميشم كه كجاش معناي رشوه ميده؟!!! لطفا دوستان متن خبر رو بدون تيتر بخونن ببينن بين تيتر واتهام وارد شده با متن خبر ارتباطي وجود داره يا نه؟!! من بعيد مي بينم آ قاي توكلي در جريان اين خبر باشند!!! (1940295) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۱۱-۱۰ ۱۴:۲۳:۳۵
حالا این یکی فقط اینجوری از آب در اومده چرا بی خیپال 150تای دیگه شدین ؟

ملکی (1941181) (alef-10)
 
کمال
۱۳۹۲-۱۱-۱۱ ۱۴:۳۲:۵۰
خبر عجیبی بود ونگران کننده چون از بین این همه نمایمده فقط یک نفر گزارش داده یعنی بقیه بشون پیشنهاد نشده ؟ یا شده و... (1942365) (alef-13)