توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457003
حمله ترامپ به یکی دیگر از طرح‌های دولت اوباما
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تصمیم دارد یکی دیگر از طرح‌های دولت اوباما که برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای از نیروگاه‌های با سوخت زغال سنگ به اجرا در آمده بود را لغو کند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۰
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، اسکات پرویت، مدیر آژانس حفاظت محیط زیست در دولت دونالد ترامپ در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که ترامپ قصد دارد فردا (سه شنبه) با امضای یک حکم اجرایی طرح باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق در زمینه "کاهش گازهای گلخانه‌ای با استفاده از انرژی‌های پاک به جای سوخت زغال سنگ" را لغو کند.

او گفت که هدف از این اقدام، بازگرداندن مشاغل در حوزه زغال سنگ است.

وی تصریح کرد: دولت قبلی راهبردی بسیار مخالف با سوخت‌های فسیلی داشت. ترامپ به مردم آمریکا قول داده که آنها را به سرکار بازگرداند و به وعده‌اش عمل می‌کند.

او دولت اوباما را متهم کرد که با طرحش برای استفاده از انرژی‌های پاک وضعیت اشتغال در سراسر آمریکا را در حالت خطرناکی قرار داده است. وی همچنین گفت که این اقدام ترامپ موجب کاهش قیمت برق برای آمریکایی‌ها خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+ دولت اوباما+اوباما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.