توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467804
دستگیری عاملان شهادت مامور پلیس‌ ‌در ارتفاعات سیستان و بلوچستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳
‌فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری عاملان شهادت مامور نیروی انتظامی که با تغییر هویت در ارتفاعات جنوب استان زندگی می‌کردند، در عملیات غافلگیرانه کاراگاهان پلیس خبر داد.

سردار"حسین رحیمی " در تشریح جزئیات دقیق این خبر گفت: در تاریخ بیست و چهارم آبان ماه سال نود و پنج، ماموران پاسگاه انتظامی "آشار" شهرستان مهرستان پس از شناسایی یک باند مسلح مواد مخدر با آنها درگیر می‌شوند که در این عملیات پس از کشف 589 کیلو تریاک استوار دوم "صادق امیری زاده" توسط قاچاقچیان به شهادت می‌رسد‌.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه سوداگران مرگ در این درگیری با استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه متواری شده بودند، افزود: با توجه به اینکه هویت قاچاقچیان توسط پلیس شناسایی شده بود در همان ساعت اولیه تلاش‌های  گسترده تیم‌های اطلاعاتی و یگان‌های ‌عملیاتی پلیس برای دستگیری ضاربان آغاز شد‌.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان مسلح پس ازاین درگیری با تغییر مداوم محل سکونت و استفاده از هویت جعلی و زندگی در ارتفاعات شهرستان‌های "مهرستان"، "ایرانشهر" و "سرباز" خود را مخفی کرده بودند‌.

سردار رحیمی در ادامه اظهار کرد: پس از ماه‌ها اقدامات فنی و تخصصی گسترده، آخرین محل تردد دو ضارب اصلی این حادثه در شهرستان چابهار توسط کاراگاهان پلیس آگاهی استان شناسایی شد که بامداد امروز در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر شدند‌.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه متهمان دارای سوابق کیفری بودند، خاطر‌نشان کرد: متهمان در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی به شهادت رساندن این مامور پلیس اعتراف کردند‌.
 
کلمات کلیدی : شهادت مامور پلیس‌، سیستان و بلوچستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.