توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437906
حمایت مک کین و گراهام از نامزد تصدی وزارت خارجه آمریکا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۷
دو رهبر برجسته جمهوریخواهان آمریکا با صدور بیانیه ای از نامزدی گزینه پیشنهادی ترامپ برای تصدی وزارت خارجه آمریکا دفاع کردند.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، دو رهبر جمهوریخواهان در کنگره آمریکا علیرغم تمامی نگرانی های خود در خصوص  پیوند شرکت «اکسون موبیل»، متعلق به «رکس تیلرسون»، نامزد تصدی وزارت خارجه دولت «ترامپ»، از نامزدی وی حمایت کردند.

بر اساس این گزارش، سناتور «مک کین» و سناتور «گراهام» که از رهبران جمهوریخواهان کنگره به حساب می آیند، روز یکشنبه با صدور بیانیه ای مشترک حمایت خود را از «تیلرسون» اعلام کرده و گفته اند: پس از بررسی های دقیق و بحث های فراوان با آقای «تیلرسون»، به این نتیجه رسیدیم که از نامزدی وی برای تصدی وزارت خارجه حمایت کنیم.

در ادامه این بیانیه همچنین آمده است: اگرچه ما هنوز نگرانی هایی در خصوص معاملات پیشین وی با دولت روسیه و «ولادیمیر» پوتین داریم، اما معتقدیم آقای «تیلرسون» می تواند مدافع خوبی برای منافع آمریکا باشد.
 
کلمات کلیدی : رکس تیلرسون+وزیر خارجه ترامپ+مک کین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.